Met glanst je afwas! zelfs zonder afdrogen. Dit is het bewijs: trouw ADVERTEER! m ischitierende FAMILIEBERICHTEN i een schitterende afwas, zonder vlekken, zelfs zonder afdrogen DONDERDAG 4 SEPTEMBER 1980 JNDI TROUW/KWARTET p 10/RS ij kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 yur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dil alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Lieve opa en oma Hoogcrwerf hartelijk gefeliciteerd' met uw 50' trouwdag van Monique In plaats van kaarten Op dinsdag 9 september 1980 hopen D.V. onze ou ders. groot- en overgrootouders A. Roerdink en A. Roerdink-Hamersteen hiin 60-jarig huwelijk te herdenken. Gelegenheid tot feliciteren op 9 september van 17.00- 19.00 uur in café-restaurant Schepers te Lochuizen. Oude Deldenseweg 3. Neede. Liever geen bloemen of geschenken Indien u hun iets wilt geven dan zal een gift óp prijs worden gesteld. Deze zal worden bestemd voor het qniformfonds van de Chr. Muziekvereniging „Halleluja" en het Kon. Wilh.fonds voor de kankerbestrijding. Hiervoor zal een bus aanwezig zijn. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 7161 AL Neede Eibergseweg 34 Gironummer 912724 „Op 17. mijn Heiland, blijf ik hopen" Lied 118 Na een geduldig gedragen lijden, heeft de Here tot Zich genomen, mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Pieter Breukelman echtgenoot van G. Vos. Hij mocht 68 jaar worden. Zijn leven was'„liefde". Rotterdam: G. Beukelman-Vos Sarie Los-Beukelman Barend Los Leon, Peter en Christine Arnhem: Gerda Vente-Beukelman Jacques Vente Hans, Peter en Nicoline 3083 EM Rotterdam. 2 september 1980 Plein weg 124d Geen bezoek aan huis - Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Maasdamstraat 4 (bij het Mijnsherenpiein) te Rotterdam-Zuid. Gelegenheid tot rouwbezoek en condoleren aldaar donderdagavond en vrij dagavond van 7.30 tot 8.00 uur. De dienst van woord en gebed zal D.V. gehou den worden zaterdag 6 september a.s om 10.30 uur in de Bethelkerk. Boergoensevliet 24 te Rotterdam, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafp'aats, Slin- ge 50 te Rotterdam-Zuid om plm. 11.30 uur. De Raad van de Gereformeerde Kerk te Rot- terdam-Charlois deelt met leedwezen mede, dat is overleden broeder P. Beukelman Dankbaar zijn wij voor de arbeid die hij meer dere jaren als ouderling voor onze kerk heeft verricht Moge de Here zijn vrouw en kinderen troosten en nabij zijn. Namens de frerkeraad: Ds. E. J. Duursema, praeses P. C. Bobeldijk, scriba Rotterdam, 2 september 1980. De Heer heeft tot Zich genomen na een langdu rig lijden welke zij steeds blijmoedig heeft gedragen onze lieve schoondochter, schoon zuster en tante Hillie Volders Echtgenote van H. Rozema ze werd 58 jaar. Zij is verlost. God heeft haar welgedaan Slochteren: A. Rozema-Roeters Ten Boer: K. Rozema G. Rozema-Hofman Baflo M van der Meulen-Rozema F. van der Meulen en neven en nichten. Met intens verdriet moeten wij u mededelen dat geheel onverwacht door een noodlottig ongeval uit ons midden is heengegaan onze lieve Rieks Hij was nog maar 24 jaar oud. Heer. dit ons kind is nu bij U. wilt Gij ons Uw zegen geven J. Kingrpa-Wiersema K. Kingma Albert en Annemarie Wim 2 september 1980. 't Kofschip 17, 3904 RM Veenendaal. Liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren vrijdag 5 septem ber van 19.00-20.00 uur in de Brugkerk, Kerke- wijk 18, Veenendaal. De Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 6 séptember om 10.30 uur in de Brugkerk, Kerkewijk 18, Veenendaal. Hierna zal de begrafenis plaatsvinden om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Veenen daal. In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft God weggenomen onze lieve neef Rieks Kingma oud 24 jaar De Here trooste Klaas, Tiny en de kinderen in hun grote verdriet. 2 september 1980. Zijn tantes' en ooms: Eelde: F. Muntendam-Wiersema J. Muntendam Haren: W. Wiersema Drachten: K. Wierda-Wiersema Enniskerry (Ierland)- H. van der Werff-Wiersema F. van der Werff Haren: W. van der Zee-Wiersema P E. van der Zee en neven en nichten God nam tot Zich onze geliefdé moeder, be huwd-. groot- en overgrootmoeder Antje Cornelia Smit sedert 25 juli 1946 weduwe van Willem Adriaan Zonnevylle op de leeftijd van ruim 87 jaar ..Wij hebben een voorspraak bij de Va der. Jezus Christus, de rechtvaardige" 1 Joh. 2:1 Lemele. A. Franken-Zonnevylle A. M. C. Franken Hengelo (0): K. Zonnevylle j. A. E. Zonnevylle-Vermolen Spakenburg J. J. Zonnevylle M. C. Zonnevylle-Emondt klein- en achterkleinkinderen 2 september 1980 Weth. Imminkstraat 15, 8148 PW Lemele De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 6 september a.s. op de bijzondere begraafplaats van de Hervormde Gemeente te Lemele om 12.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Hervormde Kerk te Lemele. Aanvang 11.00 uur. U wordt verzocht om 10.45 uur in de kerk aanwezig te willen zijn. De overledene is opgebaard in het mortuarium Haven West 1 te Ommen, alwaar gelegenheid is tot condoleren op vrijdag 5 september a.s. van 19.30-20.00 uur en vóór de rouwdienst. Liever geen bezoek aan huis. De kerkeraad -voor Algemene Zaken van de Gereformeerde Kerk van Utrecht-West geeft met ontroering kennis van het overlijden van zijn voorzitter de heer M. J. Valentijn De kerkeraad denkt met grote dankbarheid aan hetgeen de heer Valentijn gedurende vele jaren als diaken en later als praeses van de K.A.Z voor de kerk heeft betekend en gedaan. De Here onze God heeft ons veel in hem geschonken Moge de Koning van de Kerk mevrouw Valen tijn en haar kinderen Zijn barmhartigheid bewijzen. Namens de K.A.Z. van de Geref. Kerk van Utrecht-West: Ds. R. Valkhoff, wnd. praeses H. Stolk, scriba. Vandaag is overleden onze lieve zoon en broer Jelle Hoogeboom hij was 19 jaar oud. „De Here is nabij." ..Weest in geen ding bezorgd." Fil 4:4-7 Haren. 2 september 1980 Hemsterhuislaan 35 (9752 NB) J. Hoogeboom A. Hoogeboom-Visser Vaukje Annet Groningen: Brechtje en Peter Boudewijn Lieneke en Jeroen De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 5 september a.s. om 15.00 uur op de „Eshof" te Haren. De rouwdienst zal worden gehouden in „Ons Centrum". Kerkstraat 4. Haren. Aan vang. 14.00 uur. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in „Ons Centrum". De Heer is mijn herder Dankbaar voor alles voor wat zij voor ons betekend heeft geven wij u kennis .dat in de ouderdom van 88 jaar in haar Heer is ontsla pen onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Agatha de Boer-Sap Weduwe van Leendert de Kok Eindhoven: C. P. de Kok-Deurloo Steenwijk: S. Huisman-de Kok C. Huisman Nunspeet: J. H. de Kok J. C. de Kok-Wouters Maassluis: M. Corbijn-de Kok J. Corbijn Boskoop: C. Cok-de Kok M. Cok Alphen aan den Rijn: A. de Kok A. de Kok-Buit Nunspeet: S. H. van den Berg-de Kok B. van den Berg klein- en achterkleinkinderen Bergen op Zoom. 2 september 1980 Huize Avondvrede. Bolwerk Zuid 72 Correspondentie-adres. Govert Flinckplein 17, 3141 GE Maassluis. Moeder is opgebaard in het rouwcentrum Hei-, ningen/Holleweg. Bezoektijden van 16.00-17.00 uur. De Dienst van Wqord en Gebed waarvoor u hierbij wordt uitgenodigd en welke zal worden geleid door de weledele heer Ds. J. van Dalen zal gehouden worden op zaterdag 6 september in Avondvrede, Bolwerk Zuid 72 te Bergen op Zoom om 13.00 uur. De teraardebestelling zal daarna plaatsvinden om 13.30 uur op de protestantse begraafplaats, Wouwsestraatweg te Bergen op Zoom. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Wees Gij de zon van mijn bestaan, dan kan ik veilig verdergaan, tot ik U zie. o eeuwig Licht, van aangezicht tot aangezicht gez. 437 Dankbaar voor de vele jaren dat zij na haar ziekte nog bij ons mocht zijn, nam de Heere op Zijn tijd tot Zich onze lieve, zorgzame Zuster en Tante Ida Elizabeth Honingh en ons aller lieve tante Iet op de leeftijd van 64 jaar. Zunderdorp, 3 september 1980 't Nopeind 14 Halfweg: E. Honingh-Honingh D. H. Honingh Zunderdorp: T W Honingh M. Honingh-Meuwese Ellis en Dirk-Jan - Alphen a/d Rijn: M. C. van Arkel-Honingh H. van Arkel Mirjam. Alexander - Marieke en Jasper Halfweg. W H. Honingh C. I. E. Honingh Gelegenheid tot condoleaptiebezoek vrijdag avond van 7-8 uur in hét gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a. Vondelstraat 101 te Am sterdam. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 8 september om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Zunderdorp, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Tevens na de begrafenis gelegenheid tot con doleren in het Jeugdgebouw te Zunderdorp. Plotseling moesten wij door een ongeval uit onze vriendenkring missen Harro van de Belt Zijn vriendelijkheid en vrolijkheid zal altijd in onze herinnering voortleven. De Krim, 3 september 1980 Zijn vrienden: André, Bert, Jan, Djimmer en Bernadette. Heden overleed zacht en kalm in haar He« Heiland onze lieve zuster, schoonzusUj tante Egbertha Riphagen weduwe van Frederik Ernst Wijnia 1 zij werd 84 jaar Namens de familie H J- Riphagen M. Riphagen-Dekker Amersfoort. 2 september 1980 Correspondentie-adres: Biesdelselaan 71. 6681 CD Velp (Gld) De overledene ligt opgebaard in het rouv trum van de Monuta Stichting, Bergstraj Amersfoort, aldaar geen bezoek. Een dienst van woord en gebed zal gehouden op zaterdag 6 september om ltoze uur in de aula van de „Amershorsl" Zant genlaan 44 te Amersfoort, waarna om 1 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de a mene begraafplaats „Rusthof" aan de Dcllltl weg te Amersfoort. rtie >rel Na afloop van de plechtigheid is er gela let heid tot condoleren in de aula van de begr r dt plaats. In stilheid en vertrouwen zal uw sterkte zijn. Na een moedig gedragen lijden nam de Here tot Zich zijn moegestreden kind. onze dochter, zuster, schoonzuster en tante Hillechien Rozema-Volders op de leeftijd van 58 jaar. Slochteren, 2 september 1980. N ieuwe-Pekela T. J. Volders-Ruitinga Rotterdam. G. Volders J. Volders-Muller Rotterdam. J. Volders D. Volders-Pot Weerdinge. J. Hoving-Oldenziel Nieuwe Pekela. W Volrlorc u Bij een gewoon afwas- middel ontstaan grauwe, doffe volledig weg.Zo droogt uw afwas vlekken doordat de waterdrup- vlekkeloos schoon^ pels blijven hangen. Met Per vloeit het water

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14