RU NU Al IN Dl RUU/U FUT RimO BIBETAAI m UTBUUKIMM198L Het leven wordt steeds duurder. Toch wilt u dit jaar graag in een nieuwe auto rijden. Uw huidige auto is volgend jaar bovendien aanmerkelijk minder waard. Fiat komt u tegemoet en doet kopers van zo'n ruime Rat Ritmo een aantrekkelijk financieringsvoorstel. Uw Fiat Dealer staat klaar om u precies te vertellen hoe de vork in de steel zit. Een ding kunnen wij u vast vertellen.*Als u zo'n fantastische Rat Ritmo koopt, mag u de restantkoopsom tot 65% van de cataloguswaarde met een maximum van f 10.000,- uiterlijk 1 juni 1981 betalen. U sluit hiervoor met financieringsmaatschappij "Alcredis" een huurkoop overeenkomst af, die op 1 juni 1981 wordt ontbonden. Rat betaalt de rente en kosten, die betrekking hebben op deze financienng gedurende de overbruggings periode. Dat geeft lucht voor de komende Want tot 1 juni 1981 betaalt u geen rente, geen kosten en geen aflossing: hoe eerder u beslist hoe langer u plezier heeft van deze regeling. Op uiterlijk 1 juni 1981 betaalt u de restant koopsom. Eventueel kan Rat dan ook een nieuw arrangement voor u regelen met bijvoorbeeld financieringsmaat schappij "Alcredis". Uw keuze staat echter vrij. Deze voor Nederland unieke aktie loopt vanaf nu tot 1 december 1980 en geldt voor alle Fiat Ritmo's met uitzondering van de Ritmo Diesel. Bezoek snel uw Fiat Dealer want de voorraad is beperkt. Ontdek de Fiat Ritmo. Een zeer ruime en eigentijdse gezinsauto. U zult zich verbazen, wellicht nog het meest over de prijs. Reeds vanaf f 12.990.-. Informeer snel bij uw Fiat Dealer. Fiats zijn bij uitstek geschikt voor het rijden op LPG. Een Rltmo leasen? Voordeliger dan u denkt. Raadpleeg de Gouden Gids voor de Fiat Dealer in uw regio of vraag naar de heer V. Romer op onderstaand telefoonnummer. Imp. Leonard Langb.v., Daniël Goedkoopstraat 9, Industriegebied/Amstel, 1096 BD Amsterdam. Tel. 020-924888. VASTE AFLEVERINGSKOSTEN f325.-. Alle prijzen inkl. BTW. Wijzigingen voorbehouden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 44