CHEF LOONADMINISTRATIE PERSCOMBINATIE N.V maatschappelijk werkende Schreuder maatschappelijk werker (m/v) GROEPSLEID(ST)ERS fe een vormingswerker/ster TROUW/KWARTET ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1980 ft ortgoeftfer ran de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw. Het concern werkmaatschappijen, heeft 2000 medewerkers en een omzet van 250 miljoen. Wij zoeken kandidaten voor de funktie van De afdeling reclassering van het Leger des Hells zoekt op korte termijn een bij voorkeur 40 jaar i.v.m. de samenstelling van het team, en een voor een 5/10 dienstverband voor haar afdeling UTRECHT Vereiste opleiding: diploma Sociale Academie, richting M.W. (dag school dan wel urgentie-opleiding) of diploma H.B.O.-M.W. Hoofd directie uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen "De. Rudolphstichting" De Glind, Barneveld. In ons groepshuis de Glinde wonen maximaal 11 jongens in de leeftijd van 15 tot 20 jaar. Het team bestaat uit één groepsleidster en drie groepsleiders. Voor de jongens die tijdelijk bij ons zijn, proberen wij een zo optimaal mo gelijke leefsituatie te scheppen. In het jeugddorp werken we vanuit een christe lijke levensbeschouwing. Omdat onze vrouwelijke collega elders is benoemd, zoeken wij zo spoedig mogelijk een salaris en rechtspositie volgens rijksregeling. De afdeling Reclassering van het Leger des Heils is één van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 mensen, waarvan 96 maatschappelijk werkers. De verschillende afdelingsteams zijn gesitueerd in de 19 arrondisse menten in Nederland en tellen maximaal 13 medewerkers. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie Omdat de instelling op grond van haar identiteit in deze niet geparticipeerd heeft in de fusie van de reclasseringsinstellingen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij met deze doelstelling kunnen instemmen. Uitvoerige informatie hierover is op aanvraag te verkrijgen. Reclassering wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt de mens, die met het strafrechtsysteem in aanraking komt, of dreigt te komen, te helpen. Naast het individu-gerichte werk heeft ook het werken aan maat schappelijke structuren, die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht. Een psychotechnische test maakt onderdeel uit van de sollicitatie procedure. De betrokken afdeling (8 medewerkers) is naast de gebruikelijke taken belast met gedeeltelijke uitvoering van 66 aantal secundaire arbeidsvoorwaarden, met name in de sfeer van aanvullingen op de sociale verzekeringen, m$ controlewerkzaamheden en het verstrekken van informatie (verlenen van service) aan personeel en derden. Tevens wordt de administratie van free-lance medewerkers gevoerd. De funktle-elsen zijn: Middelbare opleiding aangevuld met minimaal M.B.A. "n Grondige kennis van Sociale Verzekeringen Enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie met geautomatiseerde loonverwerking. Goede communicatieve en leidinggevende capaciteiten Leeftijd tot 40 jaar. Het salaris bedraagt maximaal circa 55.000 per jaar. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn boven het gemiddelde, b.v. pensioen op basis final pay, integrale reis- e studiekostenvergoeding, minimaal 5 weken vakantie, verhuiskostenvergoeding, enz. i Indien u meent dat deze interessante veelzijdige funktie voor u een uitdaging betekent, wordt u uitgenodigd uw' schriftelijke sollicitatie te richten aan de heer N. Burgers, personeelafdeling Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131 1091 GL Amsterdam, onder vermelding van NB/98. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten, die: tenminste 24 jaar oud zijn; het liefst ervaring hebben binnen het jeugd- welzijnswerk; een gerichte opleiding binnen het jeugdwel- zijnswerk hebben. Inlichtingen bij het bureauhoofd te Utrecht, de heer H. Vermeulen, tel. 030-511816. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan: de directeur. Centraal Bureau Reclasse ring Leger des Heils. Leidseplein 3. 1017 PR Amsterdam (tel. 020-262006). Salariëring volgens salarisregeling voor de groepsopvoeders. Informatie in te winnen bij Drs. B.A.R. Dallinga, psycholoog van het Jeugddorp en/of het team van de "Glinde", telefoon (03425) 14 41. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van het Jeugddorp De Glind, Drs. C. Goede Dzn., Postbus 130, 3770 AC Barneveld. Jtuffddorp De Glind is een dorp weer kinderen wonen bij pleegouders en in groepshuiten. De kinderen die door omstandigheden niet in het eigen getinsverbend kunnen verblijven, krijgen een verzorging en opvoe ding die erop gericht is dat ze na enige tijd hun plaats in de maatschappij weer kunnen innemen. Nadere inlichtingen over de funktie kunt u verkrijgen bij het Hoofd Administratie (020) 926870 toestel 654; na 19.00 uur (02159) 42889. HET CENTRAAL BUREAU VAN DE AFDEUNG RECLASSERING VAN HET LEGER DES HEILS Voor ons binnenkort te openen gezinsvervanJJ tehuis in de Huizermaat II te Huizen vragen wij^' O.P.M., V.S.I.D/g.v.t.. Z, M.B.O.-I.W.. M.B.O.-V A+ B, Kleuterleidster, Onderwijsacte, N XX K «T Of M.B.O.-A.T. Fa In het tehuis komen 25 bewoners, die overdag w£a' zaam zijn op een sociale werkplaats of een dagvertbp! Wij zoeken medewerkers met een positief profcr tants-christelijke levensovertuiging. qe De C.A.O. voor medewerkers in dagverblijven) gezinsvervangende tehuizen voor ge handicap ter van toepassing. Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen te richten aan» hoofd van hef tehuis, de heer F. W. Wolbers, pli Perkstr. 8-10 Hilversum. Telefonische inlichtinger 19.30 uur. (02992-1439) PROTESTANTS- CHRISTELIJKE STICHTING TEHUIZEN VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN IN T GOOI.EEMLANDEN r, VECHTSTREEK. 1 De Afdeling Reclassering van het Leger des Heils is één van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 mensen, waarvan 96 maatschappelijk werkers. De verschillende afdelingsteams zijn gesitueerd in de 19 arrondisse menten in Nederland en tellen maximaal 13 medewerkers. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit niet geparticipeerd heeft in de fusie van reclasseringsinstellingen wordt van de sollicitanten venvacht dat zij deze doelstelling van harte onderschrijven. Uitvoerige informatie is op aanvraag verkrijgbaar. Het bestuur van de Stichting voor Christelijk Vormingswerk voor Jonge Volwassenen „Dabar" vraagt voor haar instituut te Alphen aan den Rijn met spoed GEREFORMEERDE STICHTING VOOR MAATSCHAPPELIJK WERK IN DE UM0ND Bij de stichting, waarbij zijn aangestoten de geref. kerken, die chr. geref. kerken en de baptistengemeen ten in Vetsen, Umuiden, Santpoort, Beverwijk en TAAK: het werven en begeleiden van groepen jonge vrouwen; W.S.W - jongeren; anders-taligen; jongeren met én zonder werk, tussen 17 en 30 jaar. wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt de mens, die met het strafsysteem in aanraking komt, of dreigt te komen, te helpen. Naast het individu-gerichte werk heeft ook het werken aan maatschappelijke structuren die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht. De aan te trekken functionaris zal deel uitmaken van de werkinhou delijke sectie van het Landelijk Bureau. Deze sectie heeft als hoofdtaak het volgen van voor het werkterrein relevante ontwikkelin gen en deze te vertalen in adviezen zowel aan de landelijke directie ais aan de regionale afdelingen. VEREISTEN: pos. chr. levensovertuiging opleiding op H.B.O.-niveau bereid zijn tot avondwerk ervaring in soortgelijk werk is ge wenst. Een psycho-technisch onderzoek kan deel uitmaken van de benoemingspro cedure. Inlichtingen kunnen ingewonnen wor den bij de heer D. Bezemer, tel. 01720-75005. kan samenwerken met andere vormen van maat schappelijke dienstverlening goede contactuele eigenschappen heeft mogelijkheden heeft om in het open bejaarden- werk te kunnen functioneren een positief christelijke levensovertuiging heeft in het bezit is van een diploma H.B.O.-m.w. Geboden wordt: een arbeidsovereenkomst volgens rijksregeling van genoemde functionaris zullen onder meer bestaan uit: de coördinatie van opleidings- en scholingsactiviteiten het vertegenwoordigen van de instelling daarin naar buiten een bijdrage leveren aan de methodiekontwikkeling in de instel- Voor één van onze huizen aan de Baken- berg se weg vragen wij per 1 november a.s. een Functie-eisen: Sociale Academie Voortgezette Opleiding bereidheid om in teamverband te werken ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling bereidheid om supervisorenopleiding te volgen. Aanstelling zal geschieden in schaal 114, BBRA (max. 4.529 - p.m.), afhankelijk van leeftijd en ervaring. Bevordering naar schaal 130 BBRA is mogelijk. Arbeidsvoorwaarden Opname in ABP, premie AOW/AWW voor rekening van de werk gever. Een psychotechnische test maakt onderdeel uit van de selectiepro cedure. De sollicitaties worden behandeld door een sollicitatiecom missie, waarin zowel het regionaal als het landelijk niveau zijn vertegenwoordigd. Sollicitaties kunnen tot 10 dagen na verschij ningsdatum worden gezonden aan de secrefa- ris dhr. H. J. Walch, Postbus 289 te Alphen aan den Rijn. (minimumleeftijd 21 Jaar). Hij of zij zal in teamverband mede de verantwoording dragen voor de begeleiding en verzorging van 10 jongemannen in de leeftijd van 17 tot 30 jaar. Van degenen die in aanmerking willen komen voor deze funktie wordt verwacht, dat zij leven en werken vanuit een christelij ke levensbeschouwing, goede mogelijkhe den hebben voor het leggen van relaties en in teamverband kunnen werken. Zij die enige jaren ervaring hebben in het begeleiden van geestelijk gehandicapte mensen met gedragsproblemen genieten de voorkeur. De CAO-Ziekenhuiswezen is bij ons van toepassing. De salariëring zal zijn in de schaal van leerlingverpleegkundigen. Sollicitaties graag binnen een week schriftelijk te richten aan de direktie van het ORTHOPAEDAGOGISCH BEHANDELING SINSTTTU UT BAKENBERGSEWEG 258-260 te ARNHEM onder no. BWH 300880. Nadere inlichtingen zullen gaarne verstrekt worden door Mw. J. W. Bil. maatschappelijk werkster van de stichting, telefoon 02510-33695 tussen 9-10 uur 's morgens. Sollicitaties te richten aan mr. H. J. R. Fijn. directeur afdeling Reclassering Leger des Heils. Leidseplein 3, 1017 PR Amsterdam, bij wie ook inlichtingen zijn te verkrijgen (tel. 020-262606) /jS De afdeling Reclassering van het Leger des Heils zoekt op korte termijn een a. full-time maatschappelijk werker (m/v) b. part-time maatschappelijk werker (m/f) (3 dagen per week). voor haar afdeling Rotterdam. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit niet geparticipeerd 'heeft in een fusie van andere reclasseringsinstellingen wordt van sollicitanten verwacht dat zij kunnen instemmen met de doelstelling van het Leger des Heils. Informatie hierover is op aanvraag te verkrijgen. Reclassering wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt om mensen, die met het strafrechtsysteem in aanraking komen of dreigen te komen, te helpen. Naast het individugerichte werk willen wij ook werken aan maatschappelijke structuren, welke vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag. Tot onze taak behoort o.m. het uitbrengen van voorlichtingsrapporten aan Justitie. Belangstelling voor het strafrechtsgebeuren is noodzakelijk. De huidige bezetting van ons bureau in het arrondissement Rotter dam bestaat uit 8 maatschappelijk werk(st)ers, twee administratieve collega's en een bureauhoofd/praktijkleider. Onze diënten wonen in Rotterdam en omgeving, maar kunnen elders gedetineerd zijn. Gezien de werkzaamheden van ons team zoeken wij maatschappe lijk werk(st)ers die: in het bezit zijn van het diploma Sociale Academie, richting maatschappelijk werk; zelfstandig en in teamverband kunnen werken; rijbewijs BE hebben (autokostenvergoeding volgens landelijke normen); te Rotterdam of binnen een afstand van drca 35 km van Rotterdam wonen c.q. zich hier willen vestigen. Salaris en Rechtspositie volgens Rijksregeling. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de sollidtatie- procedure. Inlichtingen bij de heer S. Beunder. Mathenesserlaan 214 te Rotterdam, tel. 010- 764244. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan: de directeur, Centraal Bureau Reclasse ring Leger des Heils, Leidseplein 3. 1071 PR Amsterdam (tel. 020-262606). "Nieuw-Vrijthof" is een prot. chr. verpleeghuis en reaktiveringscentrum, dat plaats biedt aan 120 somatische patiënten en 120 geestelijk gestoorde bejaarden. Ter uitbreiding van onze staf vragen wij een Het kinderhuis der herv. gemeente te Rotterdam zoekt, wegens vertrek van een der me<j werksters, voor de begeleide kamerbevl ning van jongens en meisjes van 171 20 jaar, een De salariëring is volgens de richtlijnen van de NZR. Voor de overige arbeidsvoorwaarden is de CAO-Ziekenhuiswezen van toepassing. Zijn/haar taak zal vooral gericht zijn op: begeleiding van patiënten bij opname en ontslag; participeren in opname- en ontslagteam; het zonodig hulp verlenen bij het herstel van het sociaal functioneren; het opzetten en begeleiden van een patiën- tenraad en bijeenkomsten met familieleden; het opzetten en begeleiden van vrijwilligers werk. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer P.LJ. Wapenaar, tel. (03440) 1 67 41, tst.617. Wij vragen een min. leeftijd van 25 jaar, vergevorderde, liefst afgeronde Hog< Beroepsopleiding i.w. of m.w. en rui ervaring in het werken met jongeren. Er moet bereidheid zijn tot onregelma werken. Betrokkene moet zelfstandig en in tea verband kunnen werken. Een Christelijke levensovertuiging is v eist. Sollicitaties dienen gericht te worden aan de directie van het verpleeghuis "Nieuw-Vrijthof", Postbus 94.4000 AB Tiel. In de organisatie is het maatschappelijk werk een staffunctie en de functionaris werkt onder leiding van de algemeen directeur. Een voltooide opleiding Sociale Academie is vereist. Ervaring in de gezondheidszorg strekt tot aan beveling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie. V Speykstraat 149 3014 VJ Rotterdam, tel. 010-3606

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 30