afdelingschef (m/v nachthoofd PROVINCIE ZUID-HOLLAND ALGEMEEN ZIEKENFONDS HAAGLANDEN ERVAREN SECRETARESSE 1 1ste MEDEWERKER ASSISTENT-SECRETARESSE ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS Hoofdproduktschap voor Akkerbouwprodukten hoofd van de administratie succes oogstten enthousiaste leidster schoolbediende HET WESTERHONK financieel administratief medewerker (m/v) bejaardenverzorgsters corrector Algemeen Ziekenfonds Haaglanden - iTERDAG 30 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET P 8 H 27 Het Hoofdproduktschap voor Akkerbouwprodukten is 0 m werkzaam op het gebied van marktordening van agrarische produkten en regelingen voor handel en industrie. De werkzaamheden liggen zowel op nationaal als op internationaal (met name E E G.) terrein Gevraagd voor spoedige indiensttreding voor de Directie Onverwerkte Produkten. opleiding etc. - minimaal HAVO - goede typevaardigheid - ruime kennis van de Engelse taal - goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift - goede contactuele eigenschappen leeftijd 25 - 35 jaar taak/functie het - als 1 e verantwoordelijke - tezamen met 2 part-time medewerksters verrichten van de volgende taken: samenstelling agenda's, archivering, bijhouden losbladige systemen, correspondentie, typewerkzaamheden als: jaarverslagen/brieven/rapporten e.d., telefoonbediening. Het aanvangssalaris wordt vastgesteld afhankelijk van opleiding en ervaring (maximaal 2.700,- bruto per maand) met een ruime uitloopmogelijkheid op de afdeling Archief en Agenda. opleiding etc. - minimaal diploma MULO of vergelijkbare opleiding -diplomaS.O.D. I resp. II - kwaliteiten om leiding te geven - ruime ervaring met archiefverzorging en administratieve organisatie leeftijd omstreeks 30 jaar taak/functie - het in een team van 4 medewerkers mede richting geven aan een verdere ontwikkeling in de organisatie van de werkzaamheden - het aan de hand van een reeds opgesteld rapport mede adviseren m.b.t. eventuele verbetering van bepaalde systemen - het op korte termi|n kunnen fungeren als plaatsvervanger van de chef. Het aanvangssalaris wordt vastgesteld afhankelijk van opleiding en ervaring (maximaal 2.700,-bruto per maand) met ruime uitloopmogelijkheid op het Secretariaat van de Voorzitter opleiding etc - minimaal diploma HAVO (talenpakket) - goede typevaardigheid - beheersing van de Nederlandse taal leeftijd 17-21 jaar taak het assisteren van de secretaresse bij alle voorkomende secretariële werkzaamheden Het aanvangssalaris wordt vastgesteld afhankelijk van opleiding en leeftijd tussen 1 522,- en 2 025,- per maand voor de afdeling Centrale Administratie (in verband met vervulling dienstplicht van enkele medewerkers) voor een tijdelijk dienstverband van 1 jaar opleiding etc. - minimaal diploma MAVO cijfermatige interesse taak/functie het in teamverband medewerken aan de administratieve uitvoering van E.E.G.-maatregelen: o.a. het vaststellen van heffingen en restituties bij in- en uitvoer van akkerbouwprodukten Het salaris wordt vastgesteld op grond van leeftijd en opleiding. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de afdeling Personeelszaken. Stadhoudersplantsoen 12, 2517 JL 's-Gravenhage CGOOCOOOOOOOOCOOOOOOCXXXXXX) Wij zijn een middelgroot architektenburo met een totale bezetting van ruim 25 man. waaronder 4 architekten. Onze opdrachtenportefeuille is sterk gevarieerd en de werksfeer uitstekend waardoor het personeelsverloop en het ziekteverzuim zeer laag zijn. Het buro is gevestigd in een huiseli/k gebouw aan de rand van Delft, dicht bij het station. Wij hebben behoefte aan een bekwaam Het is een nieuwe funktie binnen het buro. De opdrachtenadministratie en de boekhouding zijn geautomatiseerd en worden in service verwerkt Wij zoeken een MBA'er, die in overleg met de externe accountant de administratieve organisatie op poten zet. Hij zal voldoende in zijn mars hebben om te kunnen uitgroeien tot de financieel-economische specialist van het buro. Eventuele nadere informatie kan verk-egen worden bij ir. G. K. Kok van ons buro. Uw sollicitaties kunt u richten aan van der gaag XXXXXXXDOOOOOCOOOCOOCCCCOOO buro voor architektuur en ruimtelijke ordening bv buitenwaters loot 278-2614 gr delft - 015-141920 u weet niet half hoe handig 'n dagblad-advertentie is Het bestuur van Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Monster vraagt voor haar 3-klassige kleu terschool ;,De Wigwam", een Wij denken aan iemand die: in bezit is van de akte A (even tueel B) en CKO; bewust kiest voor christelijk on derwijs; daarvanuit werkt; een warme aandacht voor kin deren heeft; zich wil inzetten bij allerlei akti- viteiten t.b.v. het kind. Sollicitaties te richten aan het hoofd der school, mevr N Mieog-van Straalen, Ma- ris 11, 2681 MP Monster. School voor Middelbaar Sociaal Pedagogisch Onderwijs. Opleiding tot Gezins- en Bejaardenverzorgenden Frankenslag 164 2582 HX s-Gravenhage vraagt voor haar opleiding een full-time leraar De taak zal o.a. omvatten: het geven van 4 lesuren psychologie het begeleiden van leerlingen (bejaardenverzor genden) in de praktijkleerperioden het begeleiden van interne leerlingen Vereisten: onderwijsbevoegheid voor psychologie, zoals uni versitaire of MO opleiding. Datum van indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Sollicitaties te richten aan de directrice van de bovengenoemde school. Chr. Scholengemeenschap „OVERVOORDE", Westhovenplein 121, 2532 BE s-GRAVENHAGE. Gevraagd per 1 september of zo spoedig mogelijk daarna: voor de huishoudelijke dienst een Gedurende 1 maand ter vervanging, met daarna de mogelijkheid van een vaste aanstelling na een proeftijd van 2 maanden. leeftijd 25-35 jaar taak: voornamelijk schoonmaakwerkzaamheden 40 urige werkweek (07.00-16 00 uur) bruto salans 2012 per maand A.O.W./A.W.W -premie komt voor rekening van de werkgever. Wij denken aan een harde werker, die zelfstandig kan uitvoeren, prettig functioneert in het team (van concierge en 4 medewerkers) en goed met jeugd kan omgaan Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de rector van de school, de heer AJ. Louisse, met opgave van leeftijd, huidige of vorige werkzaamheden en referenties Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52. Postbus 1035, 2680 BA Monster. Telefoon (01749)44041 In onze inrichting is plaats voor verpleegkundigen voor de functie van (van 23.00 - 07.00 uur) Voor deze functie is de mogelijkheid aanwezig van een part time dienstverband. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma A-. B- of Z. Informaties te verkrijgen bij het hoofd van de woondienst de heer PJ. van lersel (toestel 332). Schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken. De provinciale organisatie bestaat uit drie diensten griffie, waterstaat en planologische dienst. Het personeelsbestand bedraagt ruim 1759 medewerkers. De Provinciale Waterstaat telt zes afdelingen w.o. de afdeling Milieu, Landschap en Rekreatie Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie met vermelding van het vakaturenummer te zenden aan de chef afdeling Personeel en Organisatie, Koningskade 1. 2596 AA 's-Gravenhage. De provincie Zuid-Holland vraagt voor het Stafbureau van de onderafdeling Rekrea tie (afdeling Milieu. Landschap en Rekreatie) van de provinciale waterstaat een (vak. nr. 80174) die tot taak zal krijgen de kontrole van de financiën en administratie van de distrikten. - de liquiditeitsplanning van de Rekreatieschappen. - de koördinatie en bewaking van de begrotingen van de Rekreatieschappen en van de Rekreatiebegroting. - diverse werkzaamheden zoals de verwerking van cijfers over beheerskosten, ad ministratieve kontrole van fakturen. het opstellen van (konsept) brieven etc. Gevraagd wordt een enthousiaste medewerker die in het bezit is van een MEAO- diploma (adm richting) en die enige jaren ervaring heeft in een soortgelijke funktie. Tevens dient hij/zij in het bezit te zijn van het Rijbewijs BE. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstelling maxi maal 3084.- bruto per maand. Bij een verdere doorgroei in de funktie is t.z.t. een salaris tot 3584. per maand bereikbaar. De provincie kent voorts een aantal goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van een vrouw de voorkeur gegeven Desgewenst kunnen over de funktie nadere inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van het Stafbureau (070-264111 toestel 2891) Stichting Gereformeerd Bejaardencentrum Richard Hollaan 105. Maassluis. In het van onze stichting uitgaande verzorgingstehuis „De Schuts luis" wonen 125 mensen die geheel of gedeeltelijk verzorging nodig hebben. Wij willen graag in kontakt komen met enkele gediplomeerde die enige jaren ervaring hebben en verantwoordelijkheid te dragen. Gezien de beginselen van de stichting is een positief christe lijke levensopvatting gewenst Indien nodig zal bij het zoeken naar woonruimte hulp worden geboden. Voor telefonische inlichtingen kunt u bellen met mevrouw S. P. Strijbis. Ons nummer is 01899-15200. Schriftelijke sollicitaties met uit voerige inlichtingen worden gaarne ingewacht door de Di rectie. staat zijn een stuk Uitgeversmaatschappij Succes B.V. omvat onder meer de Nederlandse Boekenclub met vestigingen in Nederland en België, het zakenmaandblad SUCCES, de Succes-Agenda en het Succes-Instituut. Voor onze afdeling Correctie zoeken wij voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een met een ruime ervaring in het persklaar maken van manuscripten en het corrigeren van drukproeven. Een gedegen kennis van de Nederlandse taal en accuratesse zijn voor deze functie onmisbaar. Wilt u meer weten over het werk op deze kleine, gespecialiseerde afdeling, over het goede salaris, uw toekomstmogelijkheden, de 13e maand, de 8% vakantietoeslag, de minimaal 22 vakantie dagen, de variabele werktijden, de studiekosten regeling en de vergoeding van uw reiskosten? Schrijf of bel dan naar de afdeling Personeelszaken van Uitgeversmaatschappij Succes, Prinsevinkenpark 2, 2585 HJ Den Haag, telefoon (070) 514351, toestel 132 Tezamen met de aan ons gelieerde bedrijven, de Stichtin Nutsziektekostenverzekering, de Stichting Nutslevensver zekering en de Stichting Tandheelkundige Voorzieninge verzekeren wij ongeveer 600.000 personen en bieden wi werk aan bijna 500 werknemers. Voor ons kantoor Loos duinseweg 9 zoeken wij een 1 die geheel zelfstandig en met rechtstreekse verantwoord lijkheid aan de directie zorg draagt voor een optimaal functioneren van onze afdeling 'Overige verstrekkingen' waarin ondergebracht zijn; de fysiotherapie, verloskundi hulp en kraamhulp en de verstrekking van kunst- en hui middelen, alsmede de correspondentie daarvan. Wij vragen: - algemene ontwikkeling op HAVO-niveau; - uitgebreide kennis van het Ziekenfondswezen in het algemeen en van het verstrekkingenpakket in het bij zonder; - leidinggevende capaciteiten en organisatorisch inzicht; - goede contactuele eigenschappen. Wij bieden: - een prettige werkkring in een modern kantoor; - goede arbeidsvoorwaarden w.o. glijdende werktijden; - een gunstige salarisregeling, met recht op 8% vakantie uitkering en 6% kerstgratificatie. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Hoofd Personeelszaken. Desgewenst kunt u telefonisch een sollicitatieformulier vragen. Postbus 60702,2506 LS 's-Gra Telefoon 070-92 43 31.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 27