assistent(e) JL -\ adjunct-directeur patiëntenzorg <m/v) groot-schuylenburg -A. T <®i HOOFD VERZORGING/ VERPLEGING Willem Arntsz Stichting randerode Opleidingen Bedrijfstrainingeii RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT* psychiatrisch verpleegkundige FYSIOTHERAPEUT(E) Vliethoven schakenbosch 2 verpleegkundigen B of MBO-V 2 verpleegkundigen B of MBO-V waarnemend eerste verpleegkundige v/m VERPLEEGKUNDIG DOCENT(E) ZIEKENVERZORGENDEN Marketing voor non-profit- organisaties? ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET Het verzorgingstehuis "Warande", Neckardreef 10 te Utrecht biedt plaats aan 110 bejaarden en heeft een ziekenafdeling met 8 bedden. In verband met het voorgenomen huwelijk van de huidige functionaris zoekt het bestuur gaarne contact met gegadigden voor de functie van Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma zieken verpleging A en bij voorkeur ook van B. Verder is voor de vervulling van deze functie, welke tevens ver vanging van de directie bij afwezigheid inhoudt, een goede ervaring op leidinggevend en organisatorisch terrein gewenst. Aan het verkrijgen van een passende huisvesting kan zo nodig medewerking worden verleend. Nadere informaties worden gaarne verstrekt door de directrice, mevr. M.P. van Ginkel-Schouten (tel.: 030-611211). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuursbureau van de Richard Hoogland Stichting, Neckardreef 6,3562 CN Utrecht uitgaande van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde kernen De Hoofdafdeling Psychiatrie van de Willem Arntsz Hoeve te Den Dolder vraagt voor de afdeling Boerhaave-beneden een Boerhaave-beneden is een kliniek die zich richt op de intensieve strukturerende behandeling van een gemengde groep van 15 patiënten. Van de verpleegkundige wordt verwacht dat deze een bijdrage levert aan het afdelingsbeleid en een belangrijk aandeel heeft in de therapeutische aanpak. Hij/zij draagt tijdens de dienst de verantwoording voor het bewaken van de psychiatrisch verpleegkundige begeleiding volgens de doelstelling van de afdeling. Daar continuïteit in de behandeling een vereiste is, is bereidheid tot werken in wisseldienst noodzakelijk. De Willem Arntsz Stichting is aangesloten bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. AOW/AWW-premies zijn voor rekening van de Stichting. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij het afdelings hoofd, telefoon (030) 79 92 69. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeels zaken van de Hoofdafdeling Psychiatrie, Dolderseweg 164, 3734 BN Den Dolder. Dokter P. C. Borsthufs, Hengelo (O). Wij zijn een gecombineerd verpleeghuis, dat, verdeeld over 8 afdelingen,, plaats biedt aan 248 patiënten. Daarnaast is aan ons huis verbonden een afdeling dagbehandeling. In verband met vertrek van één van onze huidige medewerkers ontstaat per 1 november aanstaande een vacature voor een Voor de vervulling van deze vacature denken wij aan een kandida(a)t(e), die: in het bezit is van het diploma fysiotherapie: bereid is in teamverband te werken met de in ons huis aanwezige disciplines; bereid is stagiaires te begeleiden; bij voorkeur enige ervaring heeft in de behandeling van verpleeghuispa tiënten; teveps bereid is wisselend bereikbaarheidsdienst te verrichten voor het totale verpleeghuis Deze functie wordt beloond volgens de schaal voor fysiotherapeuten van de N.Z.R. (salarisgrenzen 2.447,29—/ 3.363,79, exclusief de wettelijke toe slag van 28.25). De overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de heer L. C. M. de Waal, hoofd van de afdeling Fysische Therapie, tel. 074-430345. Schriftelijke sollicitaties kunt u inzenden ter attentie van de staffunctionaris personeelszaken van het Dokter P. C. Borsthuis, Boerhaavelaan 85, 7555 BK Hengelo binnen tien dagen na publicatie van deze advertentie. I~~'in het geriatrisch verpleeghuis I VLIETHOVEN te Delfzijl verblijven 125 voor het merendeel hoogbejaarde patiënten, die lijden aan geestelijk en/of lichamelijk functieverlies en die voor de noodzakelijke verzorging zijn aangewezen op een verpleeghuis. Hoewel de nadruk valt op psychische uitvalsverschijnselen. staat de Integrale benadering van de mens wiens gezondheid In de derde levensfase wordt bedreigd, centraal. De organisatie is ingedeeld in een patiëntgerichte en een middelen- gerichte sector. De patiëntensector bestaat uit een verpleeg- en verzorgingsdienst met circa 100 tuil- en part-time medewerkfstjers, die de zorg voor de patiënten op zich hebben genomen. Deze zorg Is enerzijds gericht op het bevorderen I van de zelfredzaamheid, anderzijds op het overnemen van functies Daarnaast is het van groot belang stoornissen in het welbevinden vroegtijdig te herkennen. Doorlopende observatie door deskundigen, getraind in het opmerken van ziekteverschijnselen, Is dan ook van vitaal belang. De verzorgers worden bi/gestaan door een zevental bezigheids- en beweginastherapeuten, die een reactiverende taak hebben. Zij oefenen hun werkzaamheden uit zowel op de afdelingen als in aparte ruimten. Het verpleeghuis kent een begeleidingsafdeling met 56 bedden, een verzorgingsafdeling met 36 bedden en een verpleeg- afdeling mei 33 bedden. I I Per 1 november vaceert in ons verpleeghuis de functie van die in nauwe samenwerking met de geneesheer-directeur het uitvoerend beleid voert in de patiëntensector. Hij of zij is lid van de directie - verder bestaand uit de geneesheer-directeur en de directeur algemene zaken en is als zodanig medeverantwoordelijk voor voorbereiding en uitwerking van het beleid. Ter Informatie: de salariëring is volgens de NZR- regeling; de pensioenregeling van de P.G.G.M.; aan de selectieprocedure zullen naast bestuur en directie ook de ondernemingsraad en enkele mede werkers uit de verschillende beroepsgroepen deelnemen; mede werking aan een psychologisch onderzoek kan worden gevraagd; e informatie omtrent de functie kan worden verstrekt door de huidige functionaris of door de geneesheer- directeur, overdag te bereiken onder no. (05960) 1.89.44; een taak- en functie-omschrijving kan in een gesprek worden overlegd. De functie kan worden omschreven met de volgende punten: e leiding geven aan de verzorgingsdienst en bepalen van het beleid, in samenwerking en overleg met leidinggevenden in de patiêntensector, e instandhouding en bevordering van de kwaliteit van de verpleegkundige zorg, naast een goede integratie daarvan binnen de totale patiëntenzorg in ons verpleeghuis, de realisatie van een goed leef- en werkklimaat, •o de zorg voor een adequate personeelsvoorziening in de patiëntensector en begeleiding van de kaderfunctionarissen, onderhouden en stimuleren van overleg en afstemming van de werkzaamheden van de verzorgingsdienst met stafleden, therapieën en andere medewerkers binnen de patiêntensector, stimulering van nieuwe ontwikkelingen in de patiëntenzorg, dragen van de eindverantwoordelijkheid voor de opleiding en de bij- en nascholing van de medewerkers in de patiêntensector. Vereisten voor deze functie zijn: e organisatorische en sociale vaardigheden, e leidinggevende ervaring, bij voorkeur in een verpleeghuis, e diploma^lekenverpleglng A -f Bof HBO-V; een aanvullende opleiding (kader, HBO-iw, mw of pw of vergelijkbaar)is gewenst, e leeftijd tenminste 30 jaar, in staat tot multidisciplinair werken, zich kunnen vinden in de protestants-christelijke identiteit van het verpleeghuis. Sollicitatiebrieven met uitvoerige gegevens te richten aan het bestuur van het In onze inrichting, een leefgemeenschap van protestants- y christelijke signatuur, worden de circa 750 geestelijk gehang bewoners door circa 600 personeelsleden verzorgd en behan Met een nieuwbouwprogramma, waarbij de meeste gebouwei worden vervangen of gerenoveerd, is onlangs een begin germ Wij vragen voor onze afdeling FYSIOTHERAPIE een ■n het bezit van diploma AMOZ, fysiotherapeutisch assistentie) of gelijkwaardige opleiding De werkzaamheden omvatten: assistentie verlenen bij behandelingen controle van behandelingsprogramma's e het verrichten van administratieve werkzaamheden waarbij vaardigheid in het typen tot aanbeveling strekt tevens moet de medische nomenclatuur redelijk worden beheerst. Gezien het karakter van "Groot-Schuylenburg" gaat onze voort uit naar iemand met een protestants-christelijke levensovertuig Arbeidsvoorwaarden volgens de cao. voor het Ziekenhutswez Voor telefonische informatie kunt u zich tijdens kantooruren wenden tot de heer T. Huizebos, hoofd Fysiotherapie, toestel Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheei directeur der inrichting, Postbus 9027, 7300 EK Apeldooi Christelijke Inrichting voor geestelijk gehandicapten Zutphensestraat 106, 732S XL Apeldoorn, Telefoon (059) 660906. GERIATRISCH VERPLEEGHUIS ZWET9 - 9932 AA DELFZIJL psychiatrisch centrum leidschendam Schakenbosch is een modern psychia trisch centrum in Leidschendam. Het beschikt over 6 paviljoens die over het gehele terrein verspreid liggen. r Schakenbosch maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstver lening geestelijke gezondheidszorg. Ons paviljoen Vlietzieht heeft drie afdelingen: opname-, resocialisatie- en verblijfspatiënten. De opname-afdeling heeft ongeveer 26 vrouwelijke patiënten. Er vinden per jaar ongeveer 100 opnamen plaats. Het is een zelfstandige afdeling met een goede overlegstructuur. De aanwezige staf heeft regelmatig interactiegesprekken met de psycholoog, hetgeen als zeer positief wordt ervaren. Voor de opname-afdeling zoeken wij die over een voldoende werkervaring beschikken, bereid zijn zich in te zetten en over in casseringsvermogen beschikken. De resocialisatie-afdeling bestaat uit 5 woonkamergroepen. die elk 12 tot 20 patiënten tel len. Er is een gevarieerde leeftijdsopbouw. Voor de resocialisatie-afdeling zoeken wij die interesse hebben in het groepsgebeuren. Gezien de samenstelling van het team geven wij de voorkeur aan jongere kandidaten. Van sollicitanten voor zowel de opname-afdeling als voor de afdeling resocialisatie wordt verwacht dat ze bereid zijn om - zonodig ook op de andere afdelingen van het paviljoen in te vallen. Wilt U meer informatie? Neemt U dan contact op met de heer H.A.P. Borsje, telefoon (070) 20 92 52," toestel 131. Uw schriftelijke sollicitatie richt U aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van ons centrum, Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam. ooglijdersgasthuis A HF Het Ooglijders Gasthuis heeft sinds 1894 niet alleen een regionale maar ook een landelijke funktie voor de behandeling van alle vormen van oogaandoeningen. Een modem geoutilleerd, gespecialiseerd ziekenhuis met 100 bedden en ruim 150 medewerkers biedt u een plezierig werkmilieu in een sfeer waarin zich zeker geen nummer voelt. Op de damesafdeling is een vakature ontstaan voor de functie van een De afdeling heeft een opnamekapaciteit van 32 bedden Functie-informatie: Naast het verrichten van verpleegkundige werkzaamheden wordt verwacht dat zij/hij de leidinggevende verpleegkundige zal as sisteren bi) de organisatie en de uitvoering van alle op de aldeling voorkomende werk zaamheden. KONINKLIJK NEDERLANDS GASTHUIS VOOR OOGLIJDERS. F C. DONDERSSTRAAT65, 3572 JE UTRECHT. TELEFOON 030-712424. De verpleegkundigen met het A-diploma, die beschikken over leidinggevende kapaciteiten, het gevolgd hebben van een HBO-opleiding of een voltooide kaderopleiding, genieten de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden: Zij/hij zal als stafverpleegkundige worden aangesteld in de rang van verpleegkundige A. Pensioenvoorwaarden volgens P.G.G.M. C.A.0 -ziekenhuiswezen is van toepassing. Jaarlijks wordt een speciale cursus gegeven in de oogheelkunde en oogheelkundige ver pleging, deze start op 22 september 1980 Komfortabele woonruimte kunnen wij ver zorgen. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de ver pleegkundig direktrice. waarna een informa tief gesprek kan plaatsvinden Chr. Middelbare Beroepsopleiding voor Verpleegkundigen 7901 LB HOOGEVEEN Tal. 05280^2026 Gevraagd voor zo spoedig mogelijk: voor de maatschappelijke gezondheidszorg in full time dienstverband. Taakomschnjving: het verzorgen van de lessen M.G.Z. in het 1e, 2e en 3e leerjaar begeleiding van leerlingen tijdens hun praktijkleer periode in het 3e leerjaar Van de sollicitant wordt verwacht dat hij/zij: een voltooide docentenopleiding en een M.G.Z.- opleiding (algemeen) heeft ervaring als verpleegkundig docent(e) interesse in de organisatorische aspekten van de school een positieve instelling heeft ten opzichte van het Christelijk Onderwijs Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van de opleiding, de heer E. A. Moes In Rand erode wordt getracht een leef- en werk gemeenschap te verwezenlijken op basis van een algemeen christelijke levensovertuiging. Ten behoeve van de 120 somatisch zieken en 240 psycho-geriatrische bewoners werken er ongeveer 380 medewerkers vanuit verschil lende beroepsgroepen. In de verplegingsdienst zullen enkele vakatures ontstaan voor Wij zoeken daarom op korte en langere termijn zie kenverzorgenden voor de afdelingen psychogeria- trie en somatiek. Zij zullen samen met enkele (leerling) kollega's de verzorging en de verpleging van ongeveer 15 be woners in teamverband proberen te realiseren. Dc arbeidsvoorwaarden worden toegepast over eenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Wanneer u nadere informatie wilt, zijn wij graag be reid u die te verstrekken Sollicitaties kunt u zowel telefonisch als schrifte lijk richten aan het Hoofd Personeel en Organisa tie (toestel 323). INTERCONFESSIONEEL VERPLEEGHUIS ZR. MgUBOOIilA*N10-AWmOORM-TllO»*- 330S44 KORAfWONMWTW ADRES: POSTBUS 1013-7900 0R APELDOORN Dit lijkt een heel vreemde eend in de bijt. Marketing en verkopen ver tonen in het bedrijfsleven een duide lijke koppeling. Bij de non-profit-in- stellingen komt verkopen niet of nauwelijks aan de orde. Het ligt dan voor de hand marketing te zien als een mentaliteit en een activiteit die maar tot de commerciële sfeer be perkt moeten blijven. Toch ligt de zaak wel wat anders. Marketing houdt zich in het bedrijfs leven bezig met een stelselmatige analyse van de omgeving van het be drijf. Zieker, de omgeving van het be drijf bestaat voor een groot gedeelte uit markten. Ook non-profit-instel lingen hebben te maken met mark ten. Alleen wordt op deze markten vaak niet in de letterlijke zin gekocht en verkocht. Omgevingsonderzoek is echter ook in de non-profit-instelling van groot belang. In het pas verschenen rapport „Kiezels of tegels" van de onderzoekgroep - Vonhoff wordt de noodzaak van „Markt*'-gericht den ken in de welzijnsvoorzieningen on derstreept. Het beleid en de organi satie dienen te worden afgestemd oj de ontwikkelingen in het cliënten- systeem Dat betekent het introdu ceren van de marketing-conceptie et de marketing-mentaliteit. Nu echte los van de commerciële gerichtheid. Het vertalen van deze conceptk naar de behoeften van de niet commèrciële dienstensector is he uitgangspunt van onze geheel nieu we opleiding Marketing voor non- profit-organisaties Deze opleiding is bestemd voor: Management functionarissen dienstverlenende en non-profit «v» ganisaties zoals ziekenhuizen, sch< lengemeenschappen. verenigingei charitatieve instellingen, verpleegt» huizen, kruisorganisaties, instellit gen voor sociaal cultureel werk. reli gieuze instellingen, secretariaten va instellingen en organisaties in overheidssfeer. Cursusduur: I jaar. Uitvoenge documentatie ligt bij ons klaar. Bel voor inlichtingen 070-264081 of zend deze bon naar ISW. Antwoord nummer 40.2500 XP Den Haag. Postzegel hoeft niet. Naam: - Adres: 1 Postcode plaats: Instituut voor Sociale Wetenschappen. Wassenaarseweg 39-41.2596 CG Den Haag. Tel. 070-264081.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26