/i verpleegkundige 941041 !CNVi Z-verpleegkundigen hooge burchJJ^ >S|zh SAMEN OP DE GOEDE WEG waarnemend paviljoenshoofd sociaal psychiatrisch verpleegkundigen praktijkbegeleid(st)ers voor 4 dagen per week AFDELINGSHOOFD ZIEKENHUIS önONOKO i 030 Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten leefgemeenschap „De IJsseloever" stichting geestelijke gezondheid zuid-holland DIACONESSENHUIS LEIDEN afdelingshoofd medisch analist(e)-A en medisch analist(e) AFDELINGSHOOFD WAARNEMEND AFDEUNGSHOOFD verpleegkundige diakonessenhuis utree praktijkbegeleid(st)ei ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, zijn ca. 600 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden gehuisvest, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Binnen de verpleging hebben wij een vakature voor een FunktM: Samen met het paviljoenshoofd en met onder steuning van een arts of psycholoog is het waarnemend hoofd verantwoordelijk voor het totale gebeuren van een paviljoen. Dit betreft enerzijds de begeleiding van 54 huisgenoten, waarvan één groep een vrij intensieve verzor ging behoeft, anderzijds de personeelsbegelei- ding van ca. 25 medewerkers. Eisen: Wij denken aan een man of vrouw met een diploma A- en/ of B-verpleegkunde, met erva ring in een leidinggevende funktie, bij voor keur aangevuld met een kaderopleiding. Procedure: Na een informatief gesprek met de personeel- dienst zal een gesprek plaatsvinden met een sollicitatiekommissie vanuit het paviljoen waarbij groepsleiding alsmede de arts en psycholoog betrokken zijn. Tevens zal een gesprek met de direktie plaats vinden. Het geheel van de sollicitatie zal in een later stadium worden ondersteund door een psychologisch onderzoek. De resultaten hier van kunnen desgewenst eerst ter inzage van de sollicitant komen. Informatie: Nadere informatie over deze funktie c.q organisatie kunt u inwinnen bij het hoofd verplegingsdienst, de heer A. Warnaar. Telefoon (01726) 1 92 00. Sollicitatie: Gaarne met uitvoerige informatie te richten aan de Personeeldienst, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn) Binnen de leefgemeenschap "DE IJSSELOEVER" van de Landelijke protestants-christelijke stichting Philadelphia Tehuizen - worden 217 verstandelijk beperkte vrouwen en meisjes, mannen en jongens, verzorgd en begeleid in zes kleine huizen in Brummen en omgeving. In drie van deze huizen, te weten WIELBERGEN te Angerfo, RHEDERPARK te De Steeg en DE WILDBAAN te Leuvenhelm, is op korte termijn plaats voor VEREISTEN: een positief protestants-christelijke levensovertuiging en niet langer dan één jaar in het bezit van het Z-diploma. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de normen van de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere informaties worden verstrekt door de hoofden van genoemde huizen. Voor WIELBERGEN, Mariêndaalseweg 21 te Angerlo (Postbus 72, 6980 AB Doesburg) is dit zr. G.C. Arentsen, telefoon (08334) 2790, voor RHEDERPARK, Hoofdstraat 28, 6994 AG De Steeg, is dit de heer K. Jonker en voor DE WILDBAAN, Spankerenseweg 16. 6974 BC Leuvenheim is dit mej. J. Maasbommel. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan het hoofd van één van bovengenoemde huizen. instelling voor ambulante geestelijke gezondheidszorg Wegens uitbreiding en mutatie worden gevraagd in de regionale centra: (subbureau Ridderkerk) 32 uren volwassenenafdeling, liefst met ervanng. Noordelijk Zuid-Holland 40 uren volwassenenafdeling, ruime ervanng (subbureau Alphen a/d Rijn) is vereist en bij het GGZ-buro Zoetermeer 140 uren, liefst met ervaring Nadere invulling van het takenpakket vindt plaats in overleg met de betreffende (regionale) sollicitatie kommissie en toekomstige teamgenoten. Van de sollicitanten verwachten wij: - bereidheid tot samenwerking met het 1e. 2e en 3e echelon; - interesse in konsultatieve samenwerking met het 1e echelon, - bereidheid op basis van gelijkwaardigheid te funktioneren in een multidisciplinair team - betrokkenheid bij de horizontale beleidsvorming. Een rijbewijs is vereist De salariëring geschiedt volgens de normen van de Ziekenfondsraad Tot de goede sekundaire arbeids voorwaarden behoort ook opname in het wetvaartsvaste PGGM-pensioenfonds Mogelijkheden tot bijscholing worden geboden. Alle inlichtingen kunnen worden verkregen bij (en via) de direktie van de Stichting. Postbus 54.2700 AB Zoetermeer. tel. 079 - 31 92 07 Sollicitaties met uitvoenge inlichtingen omtrent genoten opleiding en ervaring en met duidelijke keuze uit de aangeboden vakatures richten aan de direktie van de Stichting Geestelijke Gezondheid Zuid-Holland. Postbus 54, 2700 AB Zoetermeer Door verhuizing en zwangerschap ontstaan er In ons ziekenhuis twee vakatures voor De werkzaamheden bestaan uit: het begeleiden van leerling verpleegkundigen in de praktijksituatie in samenwerking met de verpleegkundigen van de afdeling; het (om beurten) verzorgen van verpleegkundige praktijklessen aan (pré-) klinische groepen. Voorts wordt van de nieuwe collega's verwacht dat zij: meewerken aan de integratie theorie/praktijk in samenwerking met de andere leden van het opleidingsteam; meedenken in de ontwikkeling en de organisatie van de opleiding. Belangstellenden dienen in het bezit te zijn van het diploma ziekenverpleging A, een docenten- of overeenkomstige opleiding en over een ruime praktijkervaring te beschikken. Inlichtingen worden graag verstrekt door Mevrouw H.C. Jongsma, hoofd opleidingen. Telefoon 071-155960, toestel 285. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. Houtlaan 55, 2300 RD Leiden. INTERKERKELIJK VERPOLEEGHUIS en REAKT1VERINGSCENTRUM „LEYTHENRODE", Hoogmadeseweg SS, Leiderdorp Telefoon 071-899242 Op een van onze vijf verpleegafdelingen met elk 32 bedden is plaats voor een Verpleegkundigen die: in het bezit zijn van het diploma A of A en B beschikken over verpleeghuiservaring of belangstelling hebben voor een verpleeghuis ervaring hebben in het leiding geven worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de directrice, mevr. M. Hoek-Nugteren Voor tijdelijke huisvesting kunnen we een flat in het internaat aanbieden Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. DR. J.N.VOORHOE VE HUIS UTRECHT In ons verpleeghuis worden, verdeeld over 3 verpleegafdelingen, ca. 100 somatisch zieken verpleegd. Voor één van deze afdelingen vragen wij op korte termijn een Wij zoeken hiervoor een verpleegkundige met A respectievelijk A B opleiding. Een afge ronde kaderopleiding en ervaring in een ver pleeghuis wordt op prijs gesteld. Tot de taak hoort o.a. leidinggeven aan medewerkers begeleiden van bewoners en medewerkers bevorderen van een goed leef/werkklimaat Aanstelling kan plaats vinden in de rang van 1e verpleegkundige. Telefonische verzoeken om nadere inlichtingen alsmede schriftelijke sollicitaties te richten tot de adjunct-directrice, tel. 030-95 32 50, adres: van Heuven Goedhartlaan 3,3527 CE Utrecht. INTERCONFESSIONELE STICHTING GEZONDHEIDSZORG T1EL In de drie ziekenhuizen in de West-Betuwe, St. Barbara te Culemborg, St. Andreas en Bethesda te Tiet, worden voorbereidingen getroffen om begin 1982 op te gaan in een nieuw streekziekenhuis voor de Betuwe in Tiet, waarvan de bouw reeds is begonnen. Het nieuwe ziekenhuis heeft een opname-kapaciteit voor 367patiënten; er zullen ongeveer 700 medewerkenden in werkzaam zijn. In de twee laboratoria van onze beide ziekenhuizen zijn ongeveer 25 mede werkenden werkzaam. Binnenkort ontstaan twee vakatures voor de funktie van Voor beide funkties is het bezit van het HBO-A diploma - klinisch-chemische richting - vereist. Ervaring in een leiding gevende funktie is voor de eerstgenoemde vakature onontbeerlijk. Ervaring voor de tweede funktie is niet vereist, doch wel gewenst. Inlichtingen worden graag verstrekt door dr. E.KJ. Kreutzer, klinisch-chemicus of door mevrouw W.Th.H. Velders, hoofdanaliste, telefoon (03440) 1 33 44 of (03440)1 26 41 Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de Stichting Christelijke Ziekenverpleging St. Andreas-Bethesda, Postbus 24, 4000 AA Tiel, t.a.v. afd. Personeelszaken. De Diakonesseninrichting Bronovo is een algemeen ziekenhuis met ruim 400 bedden. Voor de VERKOEVERAFDELING van ons ziekenhuis vragen wij voor spoedige indienst treding een vaka turen ummer 000705 De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 7.30 -16.15 uur of van 9.15 -18.00 uur. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2091,08 en maximaal f 2751.37 per maand, exclusief de toeslag ingevolge de loonmaat regel per 1 juli 19Ö0. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij het hoofd verplegings dienst, tel. 070 - 264141, toestel 118. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900, 2509 JH Den Haag, onder ver melding van het vacaturenummer. STICHTING BRONOVO-NEBO Bronovolaan 5, Den Haag, tel. 070 - 264141 P Christelijk Nationaal Vakverbond^ interkerkelijk verpleeghuis de Meei£ Grote Beer 10 - 3902 HK Veeneni ij! Een nieuw en modern verpleeghuis, gebou voor 120 geestelijk gestoorde bejaarde mens Zij wonen daar en worden verzorgd door ov wegend jong personeel Binnenkort ontstaan een tweetal vacatures leiding van de afdelingen en daarom zoeken kontakt met: die in het bezit is van de diploma's verpieegki dige A en B en ervaring heeft in het leidinggev1 in een verpleeghuis. Hij of zij draagt de veraf^ woording voor 30 verzorgingsplaatsen en begeleiding van het personeel die het diploma verpleegkundige A of B bezit, of zij draagt de zorg voor 15 bewoners vervangt het afdelingshoofd wanneer die af*'" zig is. ee it De C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen wo gehanteerd voor de arbeidsvoorwaarden. Ti Sollicitanten dienen een prot. chr. levensov ei tuiging te hebben. Zij kunnen hun sollicita schriftelijk richten aan de direktie van Inteik kelijk Verpleeghuis de Meent, Grote Beer 3902 HK Veenendaal. Daar wordt ook inform tie over de funkties verstrekt onder telefoo 1 nummer 08385-19177. Het Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 medewerkers, zoekt voor een Intensive Cari Unit een De Intensive Care (onderdeel van een chirur gische afdeling) heeft opnamemogelijkheid voor 8, voornamelijk post operatieve, patiënten. De afdelingsorganisatie berust op|ar teamverpleging. Voor deze funktie zoeken wij kontakt met een verpleegkundige die: ervaring heeft op het gebied van verple ging van chirurgische patiënten, de opleiding Intensive Care of Coronary! Care heeft gevolgd. Ervaring met teamverpleging strekt tot aanbeveling. Aanstelling zal geschieden in de rang van Verpleegkundige. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door br. J. de Vries, hoofdverpleegkundige in algemene dienst, telefoon (030) 52 81 11, toestel 1117. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer D.C. de Haan, hoofd Personeels zaken, Bosboomstraat 1, 3582 KE Utrecht. Heivnerstein, algemeen instituut voor 160 geestel gehandicapten te Rhenen, laat in samenwerking met vijf andere instit ten voor zwakzinnigenzorg, de oplei ding tot het Z-diploma verzorgen doe de Stichting R.I.V.A.(Regionaal Insti tuut Verpleegkundigen - Opleiding Arnhem). In verband met vertrek van onze hui dige functionaris hebben wij binnen kort plaats voor een Bij voorkeur zoeken wij naar twee me< werk(st)ers die elk voor ca. 30 uur in dienst zijn. Gevraagd wordt: tenminste een Z-opleiding met voort gezette opleiding, zoals praktijk begeleiding of docentenopleiding. Zij die in het bezit zijn van een van deze voortgezette opleidingen hebt* de voorkeur. leeftijd minimaal 23 jaar. ervaring binnen de zwakzinnigenzol na diplomering. vaardigheid in schriftelijke en mon< linge rapportage. geen bezwaar tegen onregelmatige diensten zich op de hoogte te houden van de' ontwikkelingen rond de Z-opleiding en van nieuwe inzichten in de zwak zinnigenzorg. te beschikken over goede kontaktm eigenschappen. Salariëring geschiedt konform de ricl lijnen van de N.Z.R.. inpassingsnumn 10-25. De C.A.O. ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen over deze funktie zijn te verkrijgen bij dhr P van der Maas (tel 08376-3841). Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direktie van Heimerstein. Cuneraweg 12. 3911 RN Rhenen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24