de rijksoverheid vraagt F® SP I algemene reclasserings vereniging UKF hoofd van deckling voorlichting dokumentatie en bMotheek mjv de SEKRETARIS der KTHU (v/m) HOE WIN JE MORGEN EEN KERSVERSE WERKKRACHT DE OPEN ANKH Hl Ti PLV. DIRECTEUR (m/v) koördinator in de funktie van direktriceldirekteur federatie belastingconsulent accountant administratieconsulent bedrijfseconoom(nyv) UKF ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET De Algemene Reclasseringsvereniging en de Vereniging van Reclasserings- instellingen zoeken op korte termijn een Het hoofd van de afdeling is verantwoordelijk voor het externe en interne kommunikatie- en voorlichtingsbeleid. En voor de uitvoering daarvan. In samenspraak met direktie en bestuur. De afdeling telt 7 personeelsleden. Daarnaast wordt voor de verschalende onderdelen gewerkt met part-timers en free-lancers. Op dit moment zijn belangrijke onderdelen van net werk: het realiseren van het maandblad Kri (journalistieke onafhankelijkheid via het redaktiestatuut gegarandeerd; oplage 10.000) en van de personeels bladen Horizontaal (ARV) en Informa (reclassering Leger des Heüs); voorlichting aan groepen in de samenleving (scholen, vormingscentra e.d.) en aan media voeren van akties; kreëren van voorlichtingsmateriaal (folders, affiches, films). Verwacht wordt: ervaring in een leidinggevende funktie ruime ervaring op het gebied van journalistiek en/of voorlichting; kennis van de welzijnssektor. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die van de rijksoverheid. Salaris minimaal f 3442,- en maximaal f 5277,- bruto per maand (exclusief f 26,- loontoeslag). De premie AOW komt voor rekening van de werkgever. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Indien nodig is de ver huiskostenregeling van toepassing. Standplaats is 's-Hertogenbosch. Bij de selektie zijn verschillende geledingen betrokken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot het huidige hoofd van de afdelinq, TTieo Schouw, (tel. 073 -123221; privé' 073 132V31) of Harry ae Koning, hoofd sektie Personeelszaken (tel. 073 -123221 of privé' 073 - 414275). a Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Algemene Reclasserings vereniging, t.a.v. hoofd sektie Personeelszaken, Zuiderparkweg 280, 5216 HE 's-Hertogenbosch. DE KATHOLIEKE THEOLOGISCHE HOGESCHOOL UTRECHT verzorgt een wetenschappelijke (ambts) Opleiding in de theologie en heeft twee sekties. De sektie Wetenschappelijk Onderwijs werkt samen met de Fakulteit der Godgeleerdheid te Utrecht en de sektie Ago gisch Theologische Opleiding bouwt voort op een Hogere Beroeps Opleiding. Aan deze Hogeschool is vakant de funktie van TAAK. zij/hij: verricht studie en verzamelt informatie met betrekking tot de burgerlijke- en kerkelijke onderwijswetgeving, de ont wikkelingen binnen de Theologische Hogescholen en Fakulteiten en de rechtspositionele bepalingen betreffen de medewerkers van Theologische Hogescholen in Ne derland teneinde bestuursorganen binnen de KTHU des kundig advies te kunnen geven. geeft koördinatieve leiding aan het bureau van de KTHU, dat momenteel 9 medewerkers telt; doet voorstellen met betrekking tot benoeming, bevorde ring, ontslag en taakomschrijving van bureaumedewer kers. behartigt het algemeen sekretariaat van de Hogeschool. representeert samen met de Voorzitter van het Kollege van Kuratoren en/of de Rektor de Hogeschool naar buiten. VEREISTEN: een afgeronde akademische studie hetzij als jurist mei bijvak ekonomie hetzij als ekonoom met bijvak rechten. tenminste goede passieve kennis van latijn, engels, duits, frans. rooms-katholiek. ervaring op het gebied van en belangstelling voor beleids- voorbereidend werk. het vermogen en de bereidheid om leiding te geven op democratische wijze. Gedacht wordt aan iemand in de leeftijd tussen 35 en 45 jaar. De aanstelling geschiedt zo spoedig mogelijk. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal 4095,- en maximaal 5303,- bruto per maand (schaal 130). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedu re, waarbij het resultaat van dit onderzoek met het bureau kan worden besproken voordat het advies aan de sollicitatiekommissie wordt uitgebracht. Een kennismakingsgesprek met een delegatie van het niet wetenschappelijk personeel kan onderdeel zijn van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen bij de heer Drs. F. van den Bout (bestuurslid) 073-131833 (alleen 's avonds) of Dr. H. Wegman (rektor) 03438-17340. Gegadigden worden uitgenodigd binnen 2 weken na het verschijnen van de advertentie hun sollicitatie met toevoeging van een curriculum vitae te richten aan het Kollege van Kuratoren van de KTHU. Amersfoortseweg 10, 3705 GH Zeist, met in de linkerbovenhoek de vermelding „sollicitatie". adverteer in de krant stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg vraagt voor haar centraal bureau te Soesterberg wegens pensionering van de huidige functionaris een „De Open Ankh" is werkzaam op het terrein van de psychiatrische hulpverlening en de zwakzinnigenzorg. Van het werkverband maken deel uit drie psychiatrische centra, een psychia trisch centrum voor bejaarden, een sociaal-psychiatrische dienst en vier centra voor geestelijk gehandicapten. De Stichting Oranje Nassau's Oord met het psychiatrisch ziekenhuis en verpleeghuis voor bejaarden is bestuurlijk organisatorisch verbonden met „De Open Ankh" Het bureau heeft als bestuursbureau een coördinerende en ondersteunende taak ten behoeve van de onderscheidene bestuursorganen en de directies van bovenvermelde instellingen met m totaal ruim 4000 medewerkers. De werkzaamheden zijn van beleidsvoorbereidende en -adviserende aard en ten dele beleidsuitvoerend ten aanzien van aangelegenheden, waarvan de behandeling aan het bureau is opgedragen uit het oogpunt van specifieke kennis en/of doelmatigheid. Aan het bureau zijn ruim 30 medewerkers verbonden die werkzaam zijn bij de hoofdafdelingen financiële en administratieve organisatie en bouworganisatie, bij het secretariaat en bij de afdelingen voor arbeidsvoorwaarden en pensioenen, algemene beheerszaken en documentatie. „De Open Ankh" participeert met een zustervereniging in een stichting voor automatische informatieverwerking geestelijke gezondheidszorg (Sigas). die eveneens te Soesterberg is geves tigd. Het takenpakket voor de plv. directeur zal zich concentreren op de volgende deelgebieden het terzijde staan en vervangen van de directeur met betrekking tot algemene management- en beleidsorganisatorische vraagstukken voor het landelijk werkverband in relatie tot de functie die de instellingen, hetzij afzonderlijk, hetzij gezamenlijk op het terrein van de geestelijke gezondheidszorg vervullen; de advisering en de uitvoering onder zijn verantwoordelijkheid van het bestuursbeleid met betrekking tot financieel-economische aangelegenheden van de rechtspersonen en coördinatie van de daartoe strekkende gegevens voor en van de instellingen; het leidinggeven aan en coördineren van het overleg en de besluitvorming met betrekking tot de automatische informatieverzorging binnen het werkverband; de coördinatie van het arbeidsvoorwaardenbeleid in het kader van de c.a.o. voor het ziekenhuiswezen Voor deze functie worden van belang geacht ervaring op managementniveau academische opleiding (economische richting) inzicht in financieringsvraagstukken en in de beleidsorganisatonsche aspecten van de automati sche informatieverzorging brede maatschappelijke belangstelling i.e. voor ontwikkelingen in de gezondheids- en welzijns zorg, mede vanuit het oogpunt van regionalisatie, democratisering en doelmatigheid goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift leeftijd tussen de 35 en 50 jaar De rechtspositieregeling komt in grote lijnen overeen met die van de c a.o. voor het ziekenhuiswe zen. PGGM-pensioenregeling Belangstellenden voor deze functie dienen te aanvaarden dat krachtens de doelstelling van de stichting het Evangelie voor de werkzaamheden richtinggevend is. Bij de selectieprocedure wordt vertrouwelijkheid in acht genomen. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Zonder voorafgaand overleg zal geen informatie worden Belangstellenden worden uitgenodigd binnen twee weken na het verschijnen van dit blad hun met de hand geschreven brief, vergezeld van een curriculum vitae en een pasfoto, te richten aan de heer J. L van Hasselt, algemeen secretaris van bovenvermelde stichting, p/u Oude Tempellaan 1 te Soesterberg. Eventueel nadere informatie kan worden ingewonnen bij de directeur van het bureau, drd. P. W. van der Heide (tel. 03463-2244). inspecteur voortgezet onderwijs evt. deeltijdarbeid vac. nr. 0-7926/0156 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Inspectie van het Onderwijs Functie-informatie: de functionaris zal worden inge zet bij de Hoofdinspectie Speciale Diensten. Daar zal hij/zij worden belast met een aantal inspectietaken op het terrein van de onderwijs-categorie-over- stijgende ontwikkelingen in het voortgezet onder wijs, zoals de AVO/LBO scholengemeenschappen, het landelijk brugklasproject, de middenschool experimenten en het kortmiddelbaar beroeps onderwijs. De mogelijkheid bestaat dat de inspec teur ingezet wordt voor het MHNO-MSPO-project. De Hoofdinspectie Speciale Diensten coördineert de werkzaamheden van de categoriale inspecteurs voor zover die betrekking hebben op de genoemde ontwikkelingen. Bovendien tracht ze op methodi sche aspecten de kwaliteit van het inspectiewerk te bevorderen. Hierbij wordt m.n. gedacht aan de eva luatie door de inspectie van de genoemde onder wijsontwikkeling vanuit het niveau van de school. Vereist: een grondige kennis van de ontwikkelingen in het Nederlands voortgezet onderwijs, verkregen o.a. door ervaring in het voortgezet onderwijs. Ken nis van de theorie en methodologie van evaluatie in het onderwijs o.a. verkregen door ervaring als we tenschappelijk onderzoeker. Standplaats: nader te bepalen. Leeftijd: 35 - 50 jaar Salaris: max. f 7286,- per maand (bij volledige werkweek). In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 27 september 1980. Hoofd (mnl./vrl. vac. nr. 0-6654/0156 Centraal Bureau voor de Statistiek Hoofdafdeling Financiële en Economische Zaken (FEZ) De Hoofdafdeling FEZ is o.m. belast met: beoorde len van financieel-economische en budgettaire ge volgen van besluiten en adviezen van de departe mentsleiding: beoordelen van begrotingsvoorstellen en opstellen van ontwerp-begroting en meerjarenra mingen; uitoefenen van toezicht op de besteding van begrotingsgelden; ontwikkelen van begrotings- en beheerstechnieken; voeren van de financiële ad ministratie van het CBS en samenstellen van over zichten; ontwikkelen van financieel-economische in formatiesystemen. De Hoofdafdeling is verdeeld over de vestigingen Voorburg en Heerlen. Functie-informatie: zorg dragen voor het financiële beheersysteem, o.a. bestaande uit de administra tieve organisatie en het informatiesysteem voor de beheersing van de financiële middelen; adviseren van de Directie terzake; concluderen en adviseren op grond van de gegevens uit het beheersysteem; initiëren en begeleiden van automatisering van de financiële administratie; onderhouden van contacten met diverse ministeries en andere (overheids-) instellingen. Vereist: voltooide universitaire opleiding bedrijfs economie, b.v.k. met keuzevak administratieve or ganisatie; ervaring met geautomatiseerde admini stratie bij overheidsinstelling(en). Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f 6687,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 26 september 1980. beleidsmedewerkers (mnl./vrl.) evt. deeltijdarbeid Ministerie van Ónderwijs en Wetenschappen Directoraat-Generaal voor het Hoger Onderwijs en Wetenschappelijk Onderzoek. Directie Institutionele Structuren De Directie Institutionele Structuren is belast met be leidsontwikkeling op het gebied van planning-, organisatie- en informatievoorziening van het Hoger Onderwijs. Voor deze directie wordt gevraagd; beleidsmedewerker planning wetenschappelijk onderwijs vac. nr. 0-7880/0156 Functie-informatie: voorbereiden van voorstellen voor de taakstelling en middelen toewijzen voor de universiteiten in het kader van de meerjarenafspra ken; voeren van overleg met deze instellingen over taken en middelen; deelnemen in werkgroepen; on derhouden van contacten met planningmedewer kers bij de instellingen WO en andere directies; advi seren over het ontwikkelen en toepassen van metho den voor verzameling en opslag van kwantitatieve gegevens voor beleidsontwikkeling en planning; (meewerken aan) het opstellen van richtlijnen voor informatie vanuit de universiteiten over personeels- en studentenaantallen; analyseren van de effecten o.a. van beleidsvoornemens. Vereist: universitaire opleiding in een studierichting met nadruk op methodologie informatica en/of com putertoepassing. B.v.k. enige ervaring met beleids werk en informatiesystemen. beleidsmedewerker hoger beroepsonderwijs vac. nr. 0-7881/0156 Functie-informatie: (meewerken aan) het opzetten en uitvoeren van studies, doorgaans in projectver- band, gericht op het ontwikkelen van procedures en instrumenten voor een meer onderbouwde, syste matische en doorzichtige beleidsvoering i.h.b. in het hoger beroepsonderwijs; (meewerken aan) het op stellen van beleidsadviezen t.b.v. bewindslieden en Directeur-Generaal; schrijven van bijdragen voor beleidsstukken, zoals memoires van toelichting, be leidsnota's e.d., ondersteunen van andere directies door het geven van informatie en adviezen betref fende modellen en procedures vaak m.b.v. kwantita tieve analyse; deelnemen in commissies en werk groepen en onderhouden van contacten met vakge noten in het veld. Vereist: voltooide universitaire opleiding economie, econometrie of studierichting met vergelijkbare na druk op kwantitatieve methoden. Voor beide functies geldt: Standplaats: s-Gravenhage Salaris: min. f 3013,- per maand tot een max. van f 5277,- per maand (bij volledige werkweek). In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hoger functies te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 26 september 1980. Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toe slag van max. f 26,- per maand (bij volledige werkweek). Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Onze huidige direktrice gaat per 1-3-1981 met pensioen Daarom zoeken medewerk(st)ers en bestuur van de Stichtin; Protestants Sociaal Centrum Utrecht met ingang van 1-12-13 INE De stichting is een A-instelling met ca. 930 help(st)ers en vet zorg(st)ers, 34 leid(st)ers, 9 administratieve en 2 huishoudeli medewerk(st)ers en 8 stafleden. De instelling houdt zich bezig met tijdelijke en langdurige ht verlening en tevens met vakantieweken voor ouderen en mindervaliden. Onze organisatie heeft sedert enige jaren een demokratische struktuur. Besluiten worden genomen door de Algemene Afc lings-Vergadering in samenwerking met het bestuur. De AA\ wordt gevormd door leiding, administratie en staf. Met ingang van 1981 zal er een ondernemingsraad van start gaan. De funktie van koördinator houdt bij ons o.m. in: meedenken en meewerken aan de vorming en planning va beleid in al zijn facetten, leiding geven aan het uitvoerend werk, onderhouden van externe kontakten met instellingen en overheid op stedelijk, provinciaal en landelijk nivo, aandacht geven aan het financieel en administratief belek Naast het vervullen van deze taken is het belangrijk dat een koördinator meedenkt en meewerkt aan een sfeer en strukti waarin het goed werken is, en waarin alle medewerk(st)ers z< veel mogelijk betrokken zijn bij de instelling. Verder wordt verwacht dat zij of hij meedenkt over het werl veld t.a.v. de aktuele en de te verwachten problematiek, koll giaal optreedt en oog heeft voor goede samenwerking in te. verband, dat zij of hij raadsvrouw/-man kan zijn, prioriteitei kan vaststellen en grote lijnen kan aangeven. Van iemand die deze funktie wil vervullen wordt gevraagd: hogere beroepsopleiding en voortgezette opleiding of uni sitaire opleiding, minimaal 5 jaar ervaring in leiding geven, liefst in een demokratische organisatie, bekendheid met en betrokkenheid op het welzijnswerk een positief christelijke levensbeschouwing, een brede algemene vorming. Salaris volgens richtlijnen van CRM. Opname in PGGM pensioenfonds. Belangstellenden voor bovengenoemde funktie kunnen nadere inlichting en profielschets verkrijgen bij de direktrice van de instelling, mevrouw G.A. Hersevoort, Muntstraat 5, 3512 ET URECHT, telefoon (030) 33 41 61. In de sollicitatieprocedure zijn medewerk(st)ers betrokken. U wordt verzocht uw sollicitatie binnen twee weken te richten aan de soj licitatiekommissie, p.a. mevrouw W.L. van Sprang-Oosterlee (bestuurslid) Dillenburgstraat 15,3583 VB UTRECHT. Fan war boe lllui is ii der! gen gele haa na pig< aan jom die dat den tek ziet Kn pre ge lett teil ver die me aar tje. alle ziji dat VCK spi dw Is 1 bet bel zoi kaj 1U» da1 eer spt kei tni WJ ste vir hel ka Op ons kantoor te Emmeloord Is plaats voor een en/of dan wel iemand die vergevorderd is met de studie daarvoor. Ook zij die S.P.D. diploma bezitten of vergevorderd zijn met de NIVRA-opleiding, komef^ in aanmerking. De functionaris wordt belast met de zelfstandige belangenbehartiging v»fl een omvangrijk en gevarieerd kliëntenbestand. Het advieswerk vormt e belangrijk onderdeel van de taak. Tot de taakvervulling behoort het leidi geven aan een drie-tal medewerkers. t Voor deze boeiende en afwisselende functie dient de betrokkene te besch ken over voldoende ervaring en contactuele en leidinggevende eige r schappen. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Inlichtingen daaromtrent en a overige informatie worden gaarne vooraf verstrekt door de heer G. t Hoopen. telef. 05270-3841 of 05270-8892 (privé). Sollicitaties te richten aan: Accountantskantoor Meouwsen en Ten Hoopen, Postbus 67, 8300 AB Emmeloord. De Unie van Kunstmestfabrieken B.V.. is een internationaal werkende industrie op het gebied van kunstmeststoffen met produktiebedrijven in Amsterdam, Geleen, Pernis en IJmuiden, benevens een aantal vestigingen in het buitenland. Het centraal kantoor is gevestigd in Utrecht. Op de bedrijfseconomische afdeling binnen ons centraal kantoor te Utrecht is plaats voor een in de leeftijd van 25 a 35 jaar. De aan te stellen funktionaris zal worden belast met: - evaluatie van nieuwe projekten kostprijs berekeningen - assisteren bij het tot stand komen van kontrakten op kostprijsbasis - bedrijfseconomische onderzoeken. Voor deze funktie bieden wij naast een goed salaris, vakantietoeslag (8%), gratifikatie (max. 8,34%), studiekosten vergoeding, vergoeding in de kosten woon-werkverkeer, premiespaarregeling e.d. Mocht u interesse hebben in genoemde funktie, dan nodigen wij u uit uw reaktie te zenden aan de afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer C.van Manen,Unie van Kunstmestfabrieken B.V., Maliebaan 81, postbus 45, 3500 AA Utrecht, telefonisch bereikbaar onder nummer 030 - 32 92 56. Unie van Kunstmestfabrieken b

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 20