T\> de StudentenFplis Waarde Eerstejaars, i Uwbonvoorgeencentjepijn. tweede sekretaresse receptioniste b sekretariaats medewerkster medewerk(st)er loon administratie Zaltbommel EDE effatha een 2e kookster buro bibliothecaris(esse) medewerker(ster) L van Nationale-Nederlanden Kom naar 't Open Weekend van "Het Hooghe Oord" in 't mooie Zuid-Limburg. ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET Chr. Instituut voor dove kindere te Voorburg In verband met de vestiging van een deel van het instituut in Zoetermeer, gevraagd zowel voor het internaat in Voorburg als in Zoetermeer. In het internaat in Voorburg verblijven 80 dove kinderen in de leeftijd van 3-13 jaar en in Zoetermeer 80 dove jongens en meisjes van 13-18 jaar. Zij dient ervaring te hebben om, indien nodig, de 1e ko(o)k(st)er te vervangen. Gedurende de schoolvakanties is het inter naat gesloten. Brieven z.s.m. aan de directeur Effathalaan 31, 2275 TH Voorburg. T3 C _ro i CiJ T3 QJ C mC c QJ -£ QJ J* QJ "E QJ QJ E O u— E QJ cn QJ kerkelijke organisatie en voorzieningen Sectie van het deputaatschap Gemeenteopbouw die in samenwerking met de reeds aanwezige sekretaresse diverse sekretariaten zal gaan verzorgen. Deze funktie houdt het volgende in: de verzorging van de korrespondentie en van het archief het voorbereiden en notuleren van vergaderingen de daarbij behorende type-werkzaamheden het bijhouden van afspraken Gezien bovengenoemde funktie-eisen, alsmede het teamverband waarin wordt gewerkt, denken wij aan iemand die een opleiding heeft op MAVO/HAVO-nivo ervaring heeft in een soortgelijke funktie zelfstandig kan werken over de nodige type-ervaring beschikt de Nederlandse taal goed beheerst belangstelling heeft voor kerkelijk werk graag in teamverband werkt Het salaris voor deze funktie kan oplopen tot maximaal 2.530 (excl. loontoeslag); de AOW/AWW premie komt voor rekening van de werkgever. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden gegeven door mevr. S. Vasse en drs. J. Derks tel. 033-94 3244 toestel 214. Uw schriftelijke sollicitatie kan worden gericht aan het Algemeen Sekretariaat, afde ling personeelszaken, postbus 202, 3830 AE LEUSDEN. De Prot. Chr. H.B.O. - Jeugdwelzijnswerk Gevraagd, zo spoedig mogelijk, een Taken: Ontsluiting, uitbreiding, sanering van het boe kenbezit, beheer van het tijdschriftenbestand. Bijhouden van een documentatiecentrum. Informeren over- en uitlenen van de materialen aan docenten en studenten. Bibliotheek integreren in de opleiding. Opleiding: B.D.A. of G.O. met belangstelling voor het kind en zijn pedagogisch klimaat. Belangstellende worden verzocht hun sollicita tie te richten aan de sollicitatie-comm.. Eem- laan 54, 8032 EB Zwolle. 'HET UITERJOON' Vissershavenstraat 277 2583 DG SCHEVENINGEN tel. 070-572151 Het Uiterjoon' is een Prot. Chr. Bejaarden centrum dat 190 verzorgingsplaatsen en - 37 zelfstandige flatwoningen bevat. Het complex ligt aan de Boulevard van Scheveningen en is begin '79 in gebruik genomen. Gaarne komen wij in kontakt met een: a. dag- en avonddienst 1x per 3 weken weekenddienst opleiding Havo. type-ervaring, sekr. opleiding bij voorkeur met ervaring dagdienst. De C.A.O. voor bejaardentehuizen is voor beide functies van toepassing. Er wordt gewerkt in teamverband. Indiensttreding in overleg. Uw schriftelijke reaktie wordt binnen 14 dagen met belang stelling door de directrice tegemoet gezien. Randstad Uitzendbureau is een organisatie in de dienstverlenende sektor. Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sektoren. Op het hoofdkantoor in Amsterdam worden deze aktivi- teiten gecoördineerd Hier bevinden zich ook de gespecialiseerde afdelingen, waaronder de loon administratie. Op deze snel groeiende afdeling bestaat een interessante vakature als Wij zoeken een medewerk(st)er tussen de 20 en 25 jaar, met een middelbare opleiding en bij voor keur enige administratieve ervaring, die bereid is in team verband te werken. Zijn/haar taak zal o m. bestaan uit: - verstrekken van loon informatie aan bedrijfsverenigingen e.d. - informeren over uitzendkrachten over sociale wetgeving - begeleiden en kontroleren van de salarisadministratie voor uitzendkrachten, die wordt gevoerd op een IBM-computer. Randstad nodigt geïnteresseer den uit tot sollicitatie. Bij voorkeur schriftelijk, met zo volledig mogelijke vermelding van perso nalia, opleiding en ervaring. Randstad Uitzendbureau bv. t.a.v. de afd. Personeelszaken, Postbus 12600,1100 AP Amsterdam. Telefoon 020-90 55 51 randstad uitzendbureau Schoolvereniging „Willem de Zwijger" Bussum Het bestuur van het Willem de Zwijger College, Christelijke Scholengemeenschap voor V.W.O. en H.A.V.O. te Bussum vraagt zo mogelijk per 1 NOVEM BER 1980 een die hoofdzakelijk belast zal worden met het voeren van de financiële administratie en andere administra tieve werkzaamheden. Ervaring op een schooladmi nistratie strekt tot aanbeveling. Voor deze functie wordt vereist: MAVO/HAVO-dlploma aangevuld met het praktijkdiploma boekhouden of gelijkwaardige opleiding en zo mogelijk M.B.A. De salariëring zal bij aanstelling afhankelijk van opleiding en ervaring bruto 2.734,— tot 3.512,— bedragen. De premie AOW/AWW komt voor rekening van de werkgever, terwijl opname In het Algemeen Bur gerlijk Pensioenfonds zal plaatsvinden. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van antece denten en referenties dienen vóór 15 september a.s. gericht te worden aan het bestuur van bovenge noemde vereniging t.a.v. de heer C. M. Oele, Postbus 225. 1400 AG te Bussum. (telefonische inlichtingen bij de heer Oele onder nummer 02159-17880 of 17170). Ziek worden kunt u zich financieel onmogelijk veroorloven. En uw arme vader besteedt zijn geld liever niet aan doktersrekeningen. Het is dus zaak, een ziektekostenverzekering te sluiten. Speciaal bestemd vóór studenten die immers in de meeste gevallen zelfs bij het ziekenfonds niet voordeliger terecht kunnen. Wij van Nationale-Nederlanden bieden zo'n specifieke verzekering. De StudentenPolis. Niet duur, maar ook niet de allergoedkoopste. Namelijk: f440,- per jaar bij een eigen risico van f 50,- vraag uw verzekeringsadviseur ook naar de lagere premies bij een hoger eigen risico). Nu is het zo gesteld, dat er om uw klandizie in deze vlijtig geworven wordt. Voornamelijk langs de weg van goedkope aanbiedingen. Wij zijn zo vrij daaraan niet mee te doen. Wij zijn mensen van de praktijk. En daarom niet van mening dat een verzekering beter is naarmate hij minder kost. Met ziektekostenverzekeringen voor studenten hebben we 25 jaar ervaring, waardoor we verwachten dat u aan onze StudentenPolis eengoeie hebt Een onbekrompen dekking tegen een faire premie. Een polis die is als een koele hand op uw voorhoofd, telkens als het gaat spannen. Daarom: val niet over een cent Wij doen dat ook niet als 't op betalen aankomt En laat in elk geval onze duidelijke folder komen, verpakt in een decoratieve katoenen tas. Bel daarvoor uw verzekerings adviseur. Of die van uw ouders. Of ons: 070-711099. En anders gebruikt u gewoon de bon. I Breng mij de folder StudentenPolis en de decoratieve tas. Naam:- Adres: - Postcode/Plaats: Mijn verzekeringsadviseur is. - te:I Deze bon in een envelop zonder postzegel zenden aan: Nationale-Nederlanden N.V., afd. Studentenverzekering, Antwoordnummer 750,2500 ZM DEN HAAG. .J Dan kunt u zien hoe goed en fijn u er kunt wonen. "Het Hooghe Oord" in Zuid-Limburg is een prachtig komplex service-woningen. Het bestaat uit 2 verbonden appartement-komplexen en een aantal luxe woningen. 't Ligt even buiten Vaals bovenop een heuvel middenin 't fraaie Limburgse landschap. Een oase van rust en natuur schoon. Vlakbij Maastricht, Aken en Luik. Op slechts 2 uur van de Randstad. Unieke gastvrije leefsfeer. Naruurlijk wordt de sfeer bepaald door de mooie omgeving. Maar minstens zo belangrijk zijn de opzet en de faciliteiten. "Het Hooghe Oord" heeft een ruime gezellige gemeenschappelijke lounge met bar en biljart. Hier kunt u een aperaticfje en eventueel ook diner gebruiken Er zijn ook aparte gastenkamers. Want ook uw gasten zijn altijd welkom! Voorbeeldige 4-stcrren service. p' Voor u en uw bezittingen wordt goed A gezorgd in ''Het Hooghe Oord" Er is een staf verzorgend personeel met een receptioniste, een chefkok met medewerkers die voor de culinaire genoegens des levens zorgen een een huismeester die u helpt met klusjes en karweitjes. U kunt er vertrouwde huishoudelijke assistentie krijgen en door een intern waarschuwingssysteem bent u 24 uur per dag verzekerd van snelle adekwate hulp... Over service gesproken! Voor redelijke prijzen en aantrekkelijke premie-mogelijkheden. Te huur of te koop zijn hier nog enkele 2-kamerappartementen (v.a. f. 117.000,- v.o.n. met premie mogelijkheid lot f. 28.600,-), 3-kamer- appartementen (v.a. f. 185.000,- v.o.n.) en luxe woningen (v.a. f. 250.000,- v.o.n.) Waarom komt u tijdens 't "Open Weekend" op 6 en 7 september niet eens kijken en kennismaken? Wij nodigen u uit om dit weekend te komen kijken in "Het Hooghe Oord" in Vaals, waar de modelwoningen geopend zijn van 12.00 tot 18.00 uur. Lunch of diner kunt u in onze lounge gebruiken. Desgewenst kunt u in onze gastenkamers overnachten. Een uit stekende manier om kennis te maken met 't leven in en in de omgeving van "Het Hooghe Oord" Belt u ons wel eerst even, dan rekenen wij op u! "Het Hooghe Oord" 'n Komfortabel thuis. Ceresstraat 150, Vaals, je bv. bouwbedrijf van eijkelenburg Graafsebaan 109,5248 JT Rosmalen. Tel. 04192-9001. Stijlvolle vrijesectorwoningen Deze huizen zijn gebouwd aan de Buitentuin in plan Spellewaard, vlak bij de stadskern. Zowel architectuur als wat betreft de afwerking en de sit ring zijn deze woningen aantrekkelijk. De achterzijden van de huizen liggen op 't Z. en Zl rondom een groene zone. waardoor privacy wi gewaarborgd. De woningen hebben een ruime entree, een L-vc woon/leefruimte van plm 55 m2 met open keuk Aan de voorzijde van de woning een tuin, berging carport, aan de achterzijde een betegeld terras ti Op de 1e verd.: 3 slaapkam., badkam. en 2e tod Op de 2e verd.: grote hobbyruimte met berging (11 m2). Bezichtiging modelwoning na afspraak. Koopprijs op eigen grond 169.000 v.o.n Informatie omtrent deze huizen kurrt u krijgen Bouwbedrijf Van Erp B.V., Postbus 93. 5300 Zaltbommel. Tel. 04184-476. buiten kantoortijd 04183-1109. ideaal gesitueerd op begane grond. L-vorm living van ca. 43 m2. 3 ruime slaapkamd Badruimte. Terras van 40 m2. uitkijkend groen. Billijke vraagprijs: 164.000 k.k. Inlichtingen: makelaarskantoor De Traa, i tionsweg 37, Ede. Directie: J. Woering, mal laar, taxateur o.g. Tel. 08380-18712 ook zal dags.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16