f s FAMILIEBERICHTEN zaterdavj ou >.w trouw/kwartet kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen moge'i|k van 18 00-20 00 uur Hartelijk gefeliciteerd Annie! Je verjaarscadeau, abon nement op „Trouw", van je broers en zusters. Getrouwd H. Ritzema en Tjip Span Wagenmakerij 12 Delfzijl Lieve oma, hartelijk gefeliciteerd. Willem. Jan Jaap en Gert Jan. Getrouwd: H. Renkema weduwnaar van E. S. Dijkstra en M. M. van Altena 27 augustus 1980. Ede. Obrechtlaan 56. Groningen, Goeman Bor- gesiuslaan 67. Soli Deo Gloria 1980 Vrijdag 29 augustus waren onze lieve ouders en grootouders J. Kamp en H. Kamp-Veldman 40 jaar getrouwd AJeid Jan Kamp Els Kamp-van der Meijden Lisette. Karen, Janjaap - 8261 GC Kampen. Vloeddijk 29. 1940—1980 „Bij U schuil ik" Met deze tekst uit Ps. 143 9b werd op 10 september 1940 het huwelijk van onze ouders Jacob Vianen en Aletta van den Burg te Rijnsburg kerkelijk bevestigd. In deze lange reeks van jaren hebben zij de kracht en troost ervaren van Hem die hun deze schuilplaats gegeven heeft. Dankbaar voor de vele zegeningen die zij mochten ontvangen hopen wij dat zij nog vele jaren voor ons en elkaar gespaard mogen blijven. Leiderdorp: Anneke en Cees Letty. Daan, Caroline Rijnsburg: Wim en Jeanne Jacky, Klaasjan Haulerwijk: Ada en Henk Mieke. Marlette, Johan, Linda Rijnsburg: Letty en Henk Corinda, Arjan Jack f 2231 AL Rijnsburg, september 1980 Valken burgerweg 1. Indien u onze ouders wilt feliciteren, dan bent u op 10 september van 16.00-18.00 uur van harte welkom in ..de Voorhof".'Vliet NZ 36 te Rijnsburg Tel uw zegeningen één voor één. En u ziet Gods liefde dan door alles heen Zondag 31 augustus D.V. is het 25 jaar geleden dat onze lieve vader en moeder Kees Lode wijk en Willy Lodewijk-Onderstal in het huwelijk zijn getreden Hun dankbare kinderen: Ria en Jan Margriet Wilma Tiemo 9254 EP Hardegarijp. Gaelekamp 65. Wie hen wil feliciteren is van harte welkom vrijdag 5 september van 17.00 tot 19.00 uur in Motel Hardega rijp. Rijksstraatweg 36 te Hardegarijp. Op D.V. 4 september 19 ouders en grootouders zijn onze ouders, schoon- W. van Dongen «i N. van Dongen-Schipper 40 jaar getrouwd Voor hen en ons is dit reden tot grote blijdschap en dankbaarheid. Als u hen wilt feliciteren bent u van harte welkom op de receptie die gehouden worden op donderdag 4 september van 17.00-18.30 uur in „Ons Centrum" naast de Petra-kerk, Thorbeckelaan 336, 's-Graven- hage. Hun kinderen en kleinkinderen 2546 VD 's-Gravenhage, Werkhovenstraat 121. Naar den Hemel smacht mijn harte naar mijn heerlijk vaderland daar is vreugde zonder smarte waar Gods liefde elk leed verbant Na een lange tijd van lijden en strijd nam God tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Jan Schalk Echtgenoot van Trijntje de Koker in de leeftijd van 71 jaar. Canada: G. Schalk-Vreeken Lis se: C. J. Kuijper-Schalk J. Kuijper Nieuw Vennep: G. Schalk M. G. Schalk-Verhoeven Nieuw Vennep: J. Zwart-Schalk H. Zwart Krommenie: P. Zwart-Schalk H. Zwart Nieuw Vennep. 28-8-1! ..Jezus, uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart" Op 28 augustus 1980 ging moegestreden na een smartelijke ziekte, van ons heen onze flinke en lieve moeder en grootmoeder Jeltje Kooijstra Geboren 1 september 1894 te Lemmer. Sinds juni 1965 weduwe van Hendrik Hoekstra Soestduinen. W. Hoekstra 's-Gravenhage. F. H Hoekstra G. R. Hoekstra Marcel Lucia -van der Veen Amersfoort. Kapel weg 47 Correspondentie-adres: Johan Bildersstraat 25, 2596 EE 's-Gravenhage ;,j Geen bezoek aan huis. Onze moeder en grootmoeder is overgebracht naar het Uitvaartcentrum van het CVU, Lan- gegracht 39 Amersfoort. Gelegenheid tot bezoek aldaar, in aanwezig heid van de familie, maandag van 19.00-19.30 uur. Dinsdag 2 september a.s. is om 12.00 uur de rouwdienst in de aula van de begraafplaats „Rusthof' aan de Dodeweg te Amersfoort, gevolgd door de bijzetting in het familiegraf. Tk zal dan gedurig bij U zijn, in al mijn noden angst en pijn Heden nam de Here tot Zich. na een moedig gedragen lijden, onze lieve zuster, schoonzus ter en tante Anna van Zwol weduwe van Gerrit van Rossem op de leeftijd van 69 jaar. Weesp: A. H. Dijkstra Haarlem: G. J. van Zwol-Veldhoen Bussum: B. van Zwol-van Velthooven Weesp: Joh. Verhoeff M. Verhoeff-van Zwol Utrecht: E. M. Dorrestijn-van Zwol Weesp: T. van Rossem N. W. van Rossem-van Zwol Weesp: H. van Rossem M. van Rossem-Wolf Zaandam: H. van Rossem A. Withaar Hilversum: J. van Zwol M. van Zwol-Fokker Weesp: R. van Zwol-Westbroek neven en nichten Weesp, 28 augustus 1980 A. Kuyperlaan 13. Ken Hem in al uw wegen en Hij zal uw paden recht maken. Spreuken 36 Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend nam de Heere tot Zich. na een zorgzaam strijdend leven, onze lieve vader en opa Jan Verduyn in de gezegende ouderdom van 80 jaar. sinds 13 mei 1979 weduwnaar van Teuntje Lekkerkerker Wateringen: A. C. Stapper-Verduyn j. C. Stapper Alphen aan den Rijn: C. J. Verduyn W E. Verduyn-van Oosterom A. J. P. Verduyn G. Verduyn-van Gaaien Delft T de Zwart-Verduyn A. de Zwart Leusden: M. A. Klok-Verduyn W Klok Kleinkinderen en achterkleinkinderen 2403 NA Alphen aan den Rijn. 28 augustus 1980. Westkanaalweg 17. Geen bloemen, geen toespraken Gelegenheid tot condoleren maandag 1 sep tember a.s. van 8.00-9.00 uur des avonds, West kanaalweg 17, waar de overledene is opge baard. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dins dag 2 september 1980 aanvang 2.00 uur n.m. in de Sionskerk. Planetensingel te Alphen aan den Rijn, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Oosterbegraafplaats. Aan komst aula 3.00 uur n.m Ook na de begrafenis is er gelegenheid voor condoleance in de aula van de begraafplaats. ..Niemand van ons leeft voor zichzelf alleen, en niemand van ons sterft voor zichzelf alleen. Als we leven, leven we voor de HEER. en als we sterven, ster ven we voor de HEER. Of we nu leven of sterven, we zijn altijd van de HEER. Romeinen 14:7 en 8. Na een gezegend leven van 83 jaar is heden in de Heere gestorven, verwachtende de opstan ding ten leven, mijn lieve man, onze vader, pleegvader, oom. opa en zwager Bartus Telder em pred van de Ned. Geref. Kerk te Breda Bilthoven H. Telder-van Arum Eist (Gld Liesbeth van der Toorn-Telder Jan van der Toorn Amsterdam: Ankie Koeberg-Telder Willem Koeberg Utrecht: Kees Berg Marietje Berg-Janse Eist (Utr.): Henk Berg Olga Berg-Rook Tiel: Mary Berg-Meester Ba me veld: Jaap Berg Ineke Berg-Bottelier Tiel: Bert Berg Tonny Berg-Rook en kleinkinderen Haarlem: M. E. Telder-van Buuren Utrecht: .^v.' A. Telder-Marree Bilthoven: E. H. Berkhout-van Arum J. Berkhout Haarlem: C. van Arum-Koster Bilthoven, 27 augustus 1980. ..d'Amandelboom". Noord-Houdringelaan 82-27. Geen bezoek - Geen bloemen Een korte samenkomst zal gehouden worden maandag 1 september om 14 uur in de Opstan- dingskerk, le Brandenburgerweg te Bilthoven, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats „Bran denburg", gelegen naast de kerk. Na afloop gelegenheid tot condoleance in de hal van de Opstandingskerk. Credo remissionem peccatorum Ik geloof in de vergeving der zonden. In vol vertrouwen m zijn Heer ging rustig van ons heen. onze lieve vader, schoonvader en grootvader Aalbert Teunis Willem de Kluis oud-hoofdlegerpredikant Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Officier in de Orde van Oranje-Nassau in de ouderdom van 82 jaar. Krimpen aan den LJssel: J. P. van der Waal-de Kluis C. van der Waal Leidschendam: T. C. M. de Klerk-de Kluis H. H. de Klerk Castricum: P. H. de Kluis A. Th. de Kluis-van Swigchum en kleinkinderen Voorburg, 24 augustus 1980 Prinses Margrietlaan 24 Op verzoek van de overledene heeft de begra fenis inmiddels in alle stilte plaatsgevonden Als ik niet had geloofd dat in dit leven mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou, mijn God, waar was mijn hoop, mijn moed gebleven? Toch nog onverwacht nam die God hem tot Zich, mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jan Bastiaan Cornelis Hijkoop Hij werd 81 jaar. Utrecht, H. Hijkoop-de Winter Veendam. Maarten J. Hijkoop Bep Hijkoop-Welbedacht Renkum. Jan Hijkoop Amstelveen, Sybren Hijkoop Utrecht, Truus Hijkoop Utrecht. 28 augustus 1980 Neckardreef 10. Geen bloemen. Condoleancebezoek maandag van 18.30-19.30 uur in de aula van „Tamarinde" Neckardreef 6. Dinsdag 2 september zal om 10.30 uur een rouwdienst worden gehouden in de kerkzaal van Tamarinde, waarna om 11.30 uur de te raardebestelling zal plaatshebben op de be graafplaats „Daelwijck", Floridadreef. Op dinsdag 26 augustus 1980 is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Otto Marius Siebe de Vries Hij was bijna 60 jaar. Iedereen die hem gekend heeft, weet wat wij in hem zullen missen. Utrecht: G. M. de Vries-Bakkenes Wouters woude: Leo en Irene Rosanne, Stefanie. Caroline Utrecht: Laurens en Hetty Lars Utrecht. Otto Juliana weg 320 3523 XK Utrecht Geen bezoek aan huis. Overeenkomstig zijn wens heeft de crematie in stilte plaats gevonden. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Otto de Vries bijna 60 jaar oud. sedert 1956 leraar Duits aan onze school Hij was een leraar die zich met grote ijver en volledige inzet van zijn taak kweet. Moge God zijn vrouw en kinderen de kracht geven dit verlies te dragen Namens de christelijke scholengemeen schap Dr. F. H. de Bruijnelyceum, Mr. G. H. von Meijenfeldt, voorz. curatorium. Drs. P. H. Bikker, rector Utrecht, 26 augustus 1980. Graag willen wij op deze manier het verpleegkundig personeel van het Diaconessenhuis te Utrecht bedan ken voor hun liefdevolle verzorging die zij aan mijn man, onze vader en grootvader hebben gegeven. G. M. de Vries-Bakkenes kinderen en kleinkinderen Utrecht, 29 augustus 1980 Julianaweg 320 Nu aan de morgen van haar leven, brengt zij van zorg en strijden moe voor elke dag haar hier gegeven God hoger, reiner loflied toe. Dankbaar voor alles wat zij voor ons mocht betekenen, delen wij u mee dat, in vol vertrou wen op de belofte van Christus, haar grote vriend, van ons heenging onze lieve, dappere en zorgzame vrouw, moeder en tante Jaatje Janke van de Put- van der Veen op de leeftijd van ruim 48 jaar Alkmaar: Sj. van de Put Kampen: Nienke Alkmaar. Gert en Dette Josita Haarlem: Auk en Kees en kinderen Amsterdam: Ton en Carla en kinderen Den Helder: Dieke en Jan en kinderen Alkmaar: Margo Jaap en Gusta 1824 HL Alkmaar, 28 augustus 1980 Winkelwaard 6 De dienst van woord en gebed wordt D.V. gehouden op dinsdag 2 september a.s. om 13.30 uur in de Ger. Kerk, Kanaalstraat te Heerde waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats Engelmanskamp aan de Elburgerweg te Heerde. Gelegenheid tot condoleren in het gebouw „Trefpunt", achter de Ger. Kerk te Heerde na de begrafenis. „God is ons een toevlucht van geslacht tot geslacht". De Here nam tot Zich mijn lieve dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Jaatjes Janke van der Veen echtgenote van Sj. v.d. Put eerder gehuwd geweest met G. van Dijk m de leeftijd van 48 jaar. Heerde: T. van der Veen-Mebius Amstelveen: G. L. v.d. Veen A. A. v.d. Veen-Aalbers Hoogeveen: L. v.d. Veen T. v.d. Veen-Valkema 's-Gravenhage: R. v.d. Veen D. J. M. v.d. Veen-Müller Ermelo: S. v.d. Veen G. v.d. Veen-Awerts Bakkum: J. S. v.d. Veen S. A. v.d. Veen-Oosterhaven Heerde: K. v.d. Veen M. R. v.d. Veen-Docter en neven en nichten. Alkmaar, 28 augustus 1980. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis Alleen btj U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen En wonen in een veilig huis. Psalm 43 Vertrouwend op haar Heiland is rustig van ons heengegaan onze dierbare moeder en oma Else Reinders-Tönges Sinds 1953 weduwe van Hendrik Reinders, op de leeftijd van 74 jaar Lisserbroek: E. L. Pauwels-Reinders P. Pauwels Zwolle: J. H. Reinders A. Reinders-Versloot Spankeren: H. Reinders G. Reinders-Dijkstra Dieren: C. Beek- Reinders H. J. Beek en kleinkinderen Dieren. 28 augustus 1980 Vingerhoed 36 Corr. adres: Zutphensestraatweg 76 B 6953 CN Dieren. Maandag 1 september a.s. wordt om 14.00 uur een dienst van woord en gebed gehouden in de „Opstandingskerk" aan de Zutphensestraat weg te Dieren. De begrafenis vindt plaats om 15.00 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats aan de Im- boslaan te Dieren. Moeder is opgebaard in het Rouwcentrum van de Monuta Stichting aan de Harderwijkerweg 5 te Dieren. Gelegenheid tot afscheid nemen en condolean ce aldaar op zaterdag 30 augustus a.s. van 17.00-17.45 uur en na de plechtigheid in de aula van de begraafplaats Liever geen bezoek aan huis. „Nochtans" Heden nam de Here nog onverwacht tot Zich mijn lieve man. onze lieve, zorgzame vader en opa, onze geliefde broer, zwager en oom. Johannes Bevelander, op de leeftijd van 66 jaar. Uit aller naam: A. Bevelander-Kroon 2574 BD 's-Gravenhage, 28 augustus 1980. Soestdijksekade 507. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 2 september om 12.30 uur in de Valkenboskerk, ingang Loosduinsekade 359, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 13.45 uur „Nieuw Eykenduynen", Kamper foeliestraat 2A te 's-Gravenhage. Gelegenheid tot condoleren, na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. „Zo ik niet had geloofd Met diepe verslagenheid geven wij kennis het zeer onverwachte overlijden van broer en zwager Mets Teitsma op de leeftijd van 50 jaar In onze familiekring heeft hij een grote pli ingenomen; wij zullen hem erg missen Heerlerheide. J Wiskerke-Teitsma H. Wiskerke Apeldoorn. D. Teitsma T. Teitsma-Kooistra Huizen. A. Plessius-Teitsma A. Plessius Haarlem. B Wittkamper-Teitsma F W. Wittkamper Brunssum. H. van de Voort-Teitsma Ouderkerk aan de Amstel. G. Teitsma S. Teitsma-Rus Schaesberg. H. Teitsma H. S. Teitsma-Vogelaar 29 augustus 1980 De Kerkeraad en Commissie van Beheer de Gereformeerde Kerk te Leersum heb met ontsteltenis kennis genomen van het j seling overlijden van Br. M. Teitsma In dankbaarheid gedenken wij het vele w dat hij als ouderling en als boekhouder onze Kerk heeft verricht. Dat God zijn vrouw in deze moeilijke tijd i nabij wil zijn. Namens de Kerkeraad en Comm. Beheer ds. A. Boelhouwer D. de Vries, voorzitter Comm. van Beheer Met grote verslagenheid geven wij kennis het plotseling overlijden op 29 augustus 1 van de heer Metske Teitsma geboren 29 oktober 1929. Zijn inzet en geestdrift voor zijn werkzaam den als hoofd personeelszaken gedure: meer dan 25 jaar bij ons bedrijf en zijn gi sociale belangstelling voor velen in en buf het bedrijf zullen we niet licht vergeten. Hij ruste in vre Directie en medewerkers Smits Neuchatel b.v. Utrecht - Nieuwegein. Utrecht, 29 augustus 1980 Gij zijt verlost. God heeft U welgedaan. Na een langdurige ziekte ging naar zijn H land. mijn lieve man. onze zorgzame vad grootvader en overgrootvader Simon Hendrik Adolf Verbruggi op de leeftijd van bijna 85 jaar. N. Verbrugge-Leijdekker B. Verbrugge A P. A. Verbrugge-van Ettin® G. Verbrugge B. Verbrugge-Harten S. H. A. Verbrugge K. Verbrugge-van Rooden kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam, 28 augustus 1980 Teldersweg 3 Gelegenheid tot condoleren in de Vredevot kerk. Wilgenplaslaan 200. Rotterdam-Scb broek, op maandag 1 september van 19.1 20.00 uur en na afloop van de teraardebest ling, in de kapel van de begraafplaats. De dienst van woord en gebed zal gehoud worden in bovengenoemde kerk, dinsdag september, aanvang 11.00 uur. waarna de raardebestelling za! plaatsvinden op de Al] mene begraafplaats „Crooswijk". Kerkh laan 5. na aankomst circa 11.50 uur. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Geen toespraken. Leg Heer Uw stille dauw van rust onze duisternis. Neem van ons hart de vrees, de lust maak ons innerlijk betbust hoe scht Uw vrede is. Tot onze grote droefheid is van ons heen gaan mijn lieve schoondochter en onze li< schoonzuster en tante Anna Maria Hogewoning echtgenote van mr H S Dijk 28 augustus 1980 Driebergen C. Dijk-Hoogenkamp Sliedrecht J. Maris-Verlare Amsterdam: P L Dijk M. G. E. Dijk-van Holst van In] Zuidwolde: E. W. Dijk G. M. Dijk-Moolhuizen neven en nichten De begrafenis is bepaald op dinsdag 2 septl ber a s. om 11.00 uur op de Noorderbegri plaats. Laan 1940-1945 te Hilversum.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14