0 Merci mes amis. Et bonjour. Denksaan een buitenlander op zhtijd. Voor de aardigheid TROUW w FAMILIEBERICHTEN °^gooi©stid LICHT OVER HET WATER ADVERTEER' IN VRIJDAG 29 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET PH 8 )AG kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur In Jezus ontslapen onze lieve zuster en schoon zuster Tjitschina Nagtegaal-Huisman in de leeftijd van 81 jaar Emmen. A. G. van Wieren-Huisman Heerde. H. R. van Bruggen-Huisman Canada. H van Wieren-Huisman Zuid-Afrika. R. Huismans-Huisman J. Huismans 27 augustus 1980 Jezus. Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart. Voor ons onverwacht heeft God in Zijn Heer lijkheid tot Zich genomen onze geliefde moe der en mijn lieve oma Tjitschina Huisman weduwe van Maurits Martinus Nagtegaal in de leeftijd van 81 jaar. R. van den Beukel-Nagtegaal A van den Beukei Yvonne Amstelveen. 27 augustus 1980 De Luwte. Wimbledonpark 1 Correspondentie-adres Gijsbrecht van Amstellaan 36 1181 EL Amstelveen Gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren zaterdag van 14-14.30 uur in Uitvaartcentrum Bouwens. Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan. Amstelveen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 1 september te 14 uur op de begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk. Amsterdam. Vertrek van Uitvaartcentrum Bouwens te 13.20 uur. De Heer is recht in al Zijn werk. Psalm 145:6 berijmd Heden nam de Here tot Zich. na een moedig gedragen lijden, mijn lieve zoon, onze dierbare broer, zwager en oom Dirk van Zijl op de leeftijd van 50 jaar Mede namens verdere familie. F. van Zijl-Romijn 28 augustus 1-980 Tramstraat 32 2551 TV 's Gravenhage. Dick is opgebaard in de rouwkamer van het rouwcentrum ..Waldeck". Tramstraat 84 te Loosduinen. Bezoekuren vrijdag van 19.00-20.00 uur. zater dag en zondag van 14.30-15.30 uur. De rouw dienst zal worden gehouden in de ..Abdijkerk". Willem III-straat 40 te Loosduinen, maandag 1 september a.s. om 14.30 uur. waarna de begra fenis zal plaatshebben op de Ned. Herv. Be graafplaats aldaar. Vertrek van Tramstraat 84 om 14.00 uur. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot cöndoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in de kerk. De gedachtenis van de rechtvaardige zal tot zegen zijn. Spr. 10:7 6 jan. 1892 26 aug. 1980 God nam vandaag in Zijn heerlijkheid op onze lieve man. vader, grootvader en overgroot vader Leonard Theodoor Schalkwijk eerder weduwnaar van Fokjelina Trijntje Bloemendaal Gaat tot Zijn poorten in met lof, met lofzang in Zijn heilig hof Wij danken onze Heer en Heiland voor wat hij voor ons en voor velen betekend heeft door zijn liefde en levenslust, zijn geloof en getui genis. Maasland: P A. Schalkwijk-van Dijk Zeist: J. M. W. Schalkwijk A^ Schalkwijk-Borst Hoogerheide A. H. Witkamp-Schalkwijk L. Witkamp Apeldoorn: T. Zijlstra-Schalkwijk H. R. Zijlstra Recife. Brazilië, F. L. Schalkwijk, M. J. M. Schalkwijk-Hanskamp Collingwood, Ont. Canada: L. Th. Schalkwijk A. E. Schalkwijk-Brandenburg 1 kleinkinderen en achterkleinkin deren 3155 BD Maasland. 26 augustus 1980. Hammerdreef 9 (47) Dankdienst in de Geref. Kerk. Huis te Velde- laan te Maasland om 11.00 uur. De begrafenis vindt plaats op de algemene begraafplaats te Maasland op zaterdag 30 au gustus om 12.00 uur Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Dienstencentrum. Hammerdreef Maasland is bereikbaar vanaf de stations Delft of Maassluis met bus 59. Vanaf 10.00 uur is er in ..De Magneet" achter de kerk gelegenheid om iets te gebruiken. Plotseling is van ons heengegaan in volle vrede onze lieve zorgzame man. vader en opa Klaas Epeüs Vlieg echtgenoot van Minke Top op de leeftijd van bijna 72 jaar. ..De Heer is mijn Herder" M. Vlieg-Top De kinderen: Pe Sim en Jan Henk en Roos en kleinkinderen Wieringerwerf. 27 augustus 1980 Oom Keesweg 2 De rouwdienst zal gehouden worden op zater dag 30 augustus om 11.00 uur in de Geref. kerk te Wieringerwerf. Waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats te Middenmeer zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Ons Centrum" bij de Geref. kerk te Wieringerwerf. Liever geen bezoek aan huis Op Gods tijd. voor ons zo plotseling, is overle den onze lieve broer, zwager en oom Klaas Epeüs Vlieg Echtgenoot van M. Top. op de leeftijd van bijna 72 jaar. Kampen: J. Vlieg-Heerema Bluevale (Canada): D E. Vlieg S. Vlieg-Zuidema Hoogeveen: L. C. Vlieg-Korteweg Maris Velp: B. M. Aukema-Pruim Neven en nichten 27 augustus 1980. Heden nam de Heere plotseling tot Zich Zijn kind, onze zwager Klaas Epeüs Vlieg echtgenoot van M. Top in de leeftijd van bijna 72 jaar Wieringerwerf, 27 augustus 1980 Onderdendam: W. Koenes-Top Kollum: W. Schuil-Top Oostwold: W. Kooistra-Top E. K. Kooistra Em meioord: D. Buikema-Top T. Buikema. Hart onrustig, vol ran zorpen, vleugel lam geslagen ziel, hoop op God en wees geborgen. Uit Psalm 42 In vrede ontslapen mijn lieve vrouw Berrendina Maria Kooyman Geboren: 10-2-1912 Overleden: 27-8-1980 W. Bruijn Burgwal 12, Enkhuizen De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. maandag 1 september a.s. nam 14.30 uur van uit het Uitvaartcentrum. Breedstraat 66. Aanvang rouwdienst 14.00 uur. Indien u de rouwdienst wenst bij te wonen wordt u ver zocht tijdig in het Uitvaartcentrum aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren zaterdag middag van 16.00-17.00 uur in genoemd cen trum. Geen bloemen. God nam van ons weg onze geliefde zuster, tante en oudtante Berrendina Marie Bruyn-Kooyman Tante Dien had door haar 1-c-fde en meeleven een grote plaats in on/f fana.it-kring en in onze harten. Leiden T. de Vrie- Kooyman Frans en Elly Bram en Afke Wim en Coby Rolien Dordrecht: P. J. Kooyman C. Kooyman-Monshouwer Hil en Taede Bram en Katja Marleen en Gert Nel en Kees achternichtjes en -neefjes Tot onze grote droefheid is heden toch nog onverwacht rustig van ons heengegaan, op de leeftijd van 81 jaar. onze zeer geliefde en zorgzame vrouw, moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Heinkje Versteeg-Buitenhuis echtgenote van C. F. Versteeg Nijverdal. C. F. Versteeg. Voorburg: Gre en Frits en kinderen Geleen: Jannie ên Wigcher en kinderen en kleinkind 7442 JN Nijverdal. 27 augustus 1980. Verdistraat 38. De teraardebestelling zal plaatsvinden zater dag 30 augustus om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Hellendoorn Vooraf wordt om 10.00 uur een dienst van Woord en Gebed g«-ijOuden in het Mortuarium Pr. Mauritsstraat 14 ie Nijverdal. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden uitgenodigd hier bij tegenwoordig te zijn. Gelegenheid om te condoleren vrijdagavond van 21.00-21.30 uur in het Mortuarium waar de overledene is opge baard. ..Mijn genade is U genoeg' Vol vertrouwen op de „Overste Leidsman en Voleinder des geloofs" is. na een smartelijk lijden, in grote kalmte en rust van ons heenge gaan. mijn geliefde man en onze geliefde va der. schoonvader, opa en overopa Jan Albertus Dijkstra geboren 3-2-1898 overleden 27-8-1980 We mochten 58 jaar getrouwd zijn Winsum (Gr.): J. Dijkstra-Medema Ten Boer: A. Dijkstra-Fnso Buitenpost: T. Molenkamp-Dijkstra S. Molenkamp Winsum: F. Dijkstra M. Dijkstra-Rietema en klein- en achterkleinkinderen Bellingeweer 19 9951 AM Winsum (Gr). De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 1 september om 14.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Winsum. Vooraf zal er een Dienst van Woord en Gebed worden gehouden, in de Gereformeerde Kerk, Hoofdstraat 36 te Winsum, welke aanvangt om 13.30 uur. Zij, die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden bij deze Dienst uitgenodigd. Gelegenheid te condoleren bij de Gerefor meerde Kerk. na de begrafenis Thuis liever geen bezoek. Mijn genade is u genoeg. 2 Cor 12:9 Getuigend van zijn geloof in de Heiland en diens ondoorgrondelijke genade is op 27 au gustus 1980 na een werkzaam leven en een moedig gedragen lijden van ons heengegaan mijn innig geliefde, altijd zorgzame man. onze vader en grootvader Jacobus Johannes van der Eist Hij bereikte de leeftijd van 77 jaar. Naaldwijk: J. M van der Elst-Verduijn Honselersdijk: N. P. van der Eist M. van der Eist-Prins Koos en Elly Anneke en Sjaak Naaldwijk: J. J van der Eist Naaldwijk: P J. van der Eist E. van der Elst-Herrewijnen Ilse en Perry Pijnacker: J. J. van der Eist J. A. van der Elst-Kuyvenhoven Linda en Jaco 2671 KR Naaldwijk. Chrysantenstraat 18 Geen bloemen Geen bezoek aan huis. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden zaterdag 30 augustus a.s. in de „Ont- moetingskerk", Anjerlaan 49 te Naaldwijk om 13.30 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Alg. begraafplaats. Geest- weg te Naaldwijk om ca 14.15 uur. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van voornoemde kerk T" Mijn lieve, lieve vrouw Anna Maria Hogewoning is, 60 jaar oud, overleden tengevolge van een verkeersongeluk Zij is nu bij God. H. S. Dijk 28 augustus 1980 Sportlaan 976, 2566 NE 's-Gravenhage. In de rouwkamer „Van Vuure", Melkpad 21a te Hilversum, is gelegenheid tot afscheid ne men op zaterdag 30 augustus 1980 van 15.00- 16.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 2 september a.s. om 11.00 uur in de aula van de Noorderbegraafplaats. Laan '40-'45 te Hilver sum. waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Credo remissionem peccatorum Ik geloof in de vergeving der zonden. In vol vertrouwen in zijn Heer ging rustig van ons heen. onze lieve vader, schoonvader en grootvader Aalbert Teunis Willem de Kluis oud-hoofdlegerpredikant Ridden in de Orde van de Nederlandse Leeuw Officier in de Orde van Oranje-Nassau in de ouderdom van 82 jaar. Krimpen aan den IJssel: J. P. van der Waal-de Kluis C. van der Waal "Leidschendam T. C. M. de Klerk-de Kluis H H. de Klerk Castricum: P. H. de Kluis A. Th. de Kluis-van Swigchum en kleinkinderen Voorburg, 24 augustus 1980 Prinses Margrietlaan 24 Op verzoek van de overledenen heeft de begra fenis inmiddels in alle stilte plaatsgevonden. De Heere heeft Thuis gehaald onze lieve zwa ger en oom Simon Hendrik Adolf Verbrugge Y Leijdekker-vun der Heul S. J ftoozcnbeek-Leijdekker A. Langehr E. G. Langeler-Leijdekker Neven en nichten Rotterdam. 28 augustus 1980 Teldersweg 19 Opgenomen in heerlijkheid, onze lieve schoon zuster en tante Wilhelmina Everdina Meyerink in de leeftijd van 84 jaar Uit aller naam G. de Vries 6981 JN Doesburg. 26 augustus 1980 „IJsselzicht" Van Brakellaan 54 Correspondentieadres. G de Vries 6823 BD Arnhem De Sav. Lohmanlaan l ,r De dankdienst zal gehouden worden op zater dag 30 augustus in het uitvaartcentrum „Patri monium". Meipoortstraat 74 te Doesburg, aan vang 13.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Oude Begraafplaats. Warnsveldseweg te Zutphen U wordt beleefd uitgenodigd om 12.30 uur aanwezig te zijn in voornoemd uitvaartcen trum. Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en groot moeder Leentje Petronella De Scally-Kikkert in de leeftijd van 76 jaar J. de Scally kinderen en kleinkinderen 27 augustus 1980 Adelaarsweg 93 1021 BX Amsterdam Gelegenheid tot condoleantie-bezoek vrijdag avond van 7,-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a. Vondelstraat 101 te Am sterdam. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 30 augustus om 13.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Den Burg op Texel, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Ned. Herv. begraaf plaats aldaar. Tevens gelegenheid tot condoleren na de be grafenis in gebouw de Schakel. Burgwal in Den Burg De kerkeraad van de Hervormde Gemeente van Willemstad heeft met ontsteltenis kennis genomen van het plotseling overlijden van haar voormalig predikant Ds. Marten Hielkema Met dankbaarheid denken wij terug aan zijn plaats en arbeid als predikant in ons midden gedurende de jaren 1948-1969. De Here trooste zijn vrouw en kinderen 26 augustus 1980 Ds. A. Schipper, praeses P Polak, scriba. Na een geduldig gedragen lijden ging van ons heen onze lieve tante en nicht Hendrika van der Pot op de leeftijd van 87 jaar Uit aller naam G.'Plemp-van Zalinge Amsterdam. 27 augustus 1980 Huize „De Kimme". Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres. Familie Jansen, Wijttenbachstraat 59" 1093 HV Amsterdam Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden maandag 1 september om 12 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Vertrek vanuit de Beemsterstraat 546 ongeveer 11.15 uur Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats Na een rijk en welbesteed leven ging grote droefheid van ons heen onze g zwager Dr. Hendrik Balthazar Goettsch in leven arts-radioloog, echtgenoot van Mente Heerema. Eerder gehuwd geweest met T. A. Brii Begiftigd met het kruis van verdienste ii van het Ned Rode Kruis. Hij werd 85 jaa to 0t< A van der Kooy-Heerema Dordrecht C. Heerema-Wits De Bilt B Heerema C M Heeram-Doornebal Calgary: Canada J Heerema A Heerema-Valstar Groningen M. Thie-Heerema 27 augustus Dankbetuiging eei H :ot via leek imn Iste juli >uv dai Voor uw belangstelling, betoond na het oi j ei van onze lieve zuster, schoonzuster en tanti jnc| te Gerda de Haan betuigen wij u hiermee onze hartelijke dar ïk De broers en zusters. Jörg Zink EEN MINI-ADVERTENTIE STAAT GELIJK IN HET PAROOL. IN TROUW EN IN DE VOLKSKR DIE DRIE KRANTEN BEREIKEN 1.2 MILJOEN ME IN HET HELE\AND EN BUNA DE HELFT VAN ALLE MENSEN IN AMSTERDAM Buitenlanders. Ze wonen, werken en komen hier. Voor zaken. Of voor hun plezier. Ze zijn anders en praten anders. Je wijst'sde weg. Je toont's belangstelling. Je praat met een andere werel Hoort nog 's wat. En je wordt soms uitbundig bedankt. Wat een eenvoudige Nederlai) al niet kan overkomen door een beetje vriendelijkhei 4 Publikatic aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame SIRE.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8