FAMILIEBERICHTEN I dinsdag 26 augustus 1980 trouw/kwartet pri!: kunnen van maandag lot en mei vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Verblijdt u ten alle tijde, bidt zonder ophouden, dankt God tn alles, want dit is de wil van God in Christus Jezus over u. 1 Thess. 5 16-18 1930 1980 Het is 50 jaar geleden, dat onze ouders en groot ouders J. A. van den Berg: en T. van der Bijl getrouwd zijn. Wij willen dit graag vieren met familie, vrienden en bekenden. De receptie is dinsdag 9 september a s. van 16.30 tot 18.00 uur in „De Leuningjes", Julianastraat 49 te Poeldijk. Anny en Frans Antoinette en Wim Ronald en Carla Kees en Conny Prinses Julianastraat 21. 2671 EH Naaldwijk. In dankbare herinnering voor alles wat hij voor ons is geweest, delen wij hierbij mede. dat geheel onverwacht op 21 augustus is heenge gaan onze lieve vader en opa Johan Coenraad Jaakke in zijn 90ste levensjaar. Amsterdam. A. Jaakke Nijmegen, J. C. Jaakke A. Jaakke-Spee Amstèrdam, J. M. Vermeulen-Jaakke Tilburg. A. Takkenberg A. E. Takkenberg-Jaakke Amsterdam. I. Atsma V. J. M. Atsma-Jaakke Amsterdam. A. F Walraven M. Walraven-Jaakke Amsterdam. A. W G Jaakke J. Jaakke-Koops Amsterdam. F. G. J. Jaakke M. I Jaakke-van der Poel Alkmaar. P C. Jaakke kleinkinderen en achterkleinkind Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden. 25 augustus 1980 Correspondentie-adres: A. Jaakke. Rietnesse 8 1082 CG Amsterdam De Heer heeft thuis gehaald Zijn kind. onze lieve zuster en tante Roelfien Koops geboren 23-6-1916 geliefde echtgenote van Geert Joling Leutingewolde, 24-8- 1980 De Heer zal uw uitgang en in gang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. (Psalm 121 8) Ide: R. Koops J. H. Koops- Bos Tinaarlo: Js. Koops Roden: K. Aukema- Koops J. Aukema Tinaarlo: R. Koops J. Koops- Ploeg Bedroefd, maar dankbaar voor de jaren van zorgzame liefde voor ons. geven wij u kennis dat heden de Heere na een langdurige ziekte van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en opa Hendrik Jan van Lenthe echtgenoot van Willemtje Kleinnijenhuis op de leeftijd van 79 jaar. Romeinen 6:8-9 a Daarle: W. van Lenthe-Kleinnijenhuis Marle: J. Kamphuis-van Lenthe G. D. Kamphuis Daarle: G. J. van Lenthe H. Kamphuis-van Lenthe G. Kamphuis K. van Lenthe G. van Lenthe-Reefhuis Den Ham: J. Laarman-van Lenthe W. Laarman en kleinkinderen. 7688 RA Daarle. 25 augustus 1980 Esweg 31 De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 29 augustus 1980 om 13.00 uur in de Gereformeerde kerk te Daarle waarna de be grafenis zal plaatshebben op de Bijzondere Begraafplaats te Daarle om ongeveer 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren voor de rouw dienst. U wordt uitgenodigd hierbij tegenwoordig te zijn. ..Ik wil. dat, waar Ik ben. ook zij bij mi] zijn. om mijn heerlijkheid te aanschouwen Joh. 17 24a Na een ernstig ziekbed is van ons heengegaan onze lieve schoonzuster en tante Catharina van Olst echtgenote van Kees de Kruyk op de leeftijd van 53 jaar. Wij zijn diep bedroefd, maar wij geloven, dat zij met Christus is. Sterke diezelfde Heer Kees en zijn kinderen in dit zware verlies. "Amsterdam: A. van de Flier-de Kruyk Den Haag: A. de Kruyk D. de Kruyk-Dik Amersfoort: C. van der Zouwen-de Kruyk C. van der Zouwen Soest: A. Schimmel-de Kruyk Utrecht: A. C.'Hoogenveen-de Kruyk C. Hoogenveen Arnhem: A. Bötzel-de Kruyk H. J. Bötzel Delft: G. Genuït-de Kruyk J. W. Genuït en nichten en neven. Delft. 22 augustus 1980 Met droefenis ontvingen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze medisch- direkteur Harmen Goedemoed arts Dankbaar herdenken wij hem voor hetgeen hij voor ons verpleeghuis heeft gedaan. Bestuur en direktie Verpleeghuis Naarderheem Naarden, 22 augustus 1980 Wij ontvingen het droevige bericht dat plotse ling overleden is onze medisch-directeur Dokter H. Goedemoed Wij wensen zijn vrouw en kinderen sterkte en kracht om dit verlies te dragen. Ondernemingsraad en personeel Verpleeghuis Naarderheem Naarden. 22 augustus 1980. ..De vreeze des Heren is het beginsel der wijsheid" Vandaag overleed, 96 jaar oud, de heer J. Brouwer Bzn. Hij was medeoprichter en erebestuurslid van het Ubbo Emmius Lyceum. Wij gedenken hem in grote dankbaarheid. Stadskanaal, 20 augustus 1980 Namens het bestuur: P. A. Hoen, voorzitter Namens het personeel: G. D. J. Blok. rector. Met droefheid geven wij kennis van het plotse ling overlijden van de heer J. D. Maas bestuurslid van de Stichting Algemene Bejaar denhuisvesting en het Verzorgingstehuis „On ze Woning" Vanaf de voorbereiding voor ons tehuis heeft de heer Maas zich met grote zorg en toewijding voor zijn taak ingezet. Bestuur, Directie en medewerkers 24 augustus 1980 Berkenstede 36, 1112 CC Diemen Het Bestuur en de Raad van Commissarissen van de Vereniging Bouwmaatschappij t.v.v. Eigen Woningen te Amsterdam ,geven met leedwezen kennis van het plotseling overlijden van de heer J. D. Maas die vanaf 1973 als lid van het Bestuur de belangen der Vereniging op voorbeeldige wijze heeft gediend W. Scheerens. voorzitter J. M. Rappange, secretaris 24 augustus 1980 Jan Tooropstraat 29, 1062 BK Amsterdam Wie op hem zijn geloof bouwt zal niet beschaamd uitkomen. Rom. 9 33 Heden nam God tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Gerrit Willem Cornelis Albertus Kok echtgenoot van Helena Hedwig Lydia Intrau in de leeftijd van 74 jaar. Kerkrade: H. H. L. Kok-Intrau Sittard: W G. C Kok P. A. Kok-Kuyken Ab, Ellen, René Heiloo: J. M. G. Rep-Kok S. Rep Martin, Geert, Simon Gouda: G. J. M. van Dijk-Kok H. van Dijk Rickert, Steven De rouwdienst wordt geleid op donderdag 28 augustus a.s. om 14.00 uur in de Gereformeer de kerk te Heerlen, Burg. Waszinkstraat 2 door de weleerwaarde heer Ds. H. Gilhuis waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats Imstenrade. Gelegenheid tot condoleren voor de dienst. 6466 GS Kerkrade, 25 augustus 1980 Locht 27. „van U zal ik zingen" Onze hemelse Vader heeft tot Zich genomen onze lieve moeder, groot- en Overgrootmoeder Hendrina Pieternella van Dongen-Hoekstra weduwe van Gerardus van Dongen in de leeftijd van 81 jaar Wassenaar: G. van Dongen C. H. van Dongen-Visser S. C. van Dongen H. van Dongen-Varkevisser C. van Dongen J. M. van Dongè-Hillenaar Heiloo: P J. Koudstaal-van Dongen N. Koudstaal Leidschendam: A. van Dongen M. N. van Dongen- van der Hoeven Apeldoorn: A. van Vliet A. van Vliet-Boers klein- en achterkleinkinderen Wassenaar, 23 augustus 1980 „Johannahuis", Schouwweg 72 Correspondentie-adres Storm van 's-Gravesandeweg la. 2242 JA Wassenaar. De overledene is opgebaard in het Bouwcen trum Van der Luit. Deijlerweg 127. Wassenaar. Bezoek aldaar dinsdagavond van 19.15-20.00 uur. De rouwdienst is bepaald op woensdag 27 augustus a.s. om 14.15 uur in.de Gereformeer de Kerk aan de Zijllaan te Wassenaar, waarna om circa 15.45 uur de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats „Rosenburgh" te Voorschoten. Geen toespraken Tot ons leedwezen.moesten wij kennis nemen van het op 65 jarige leeftijd plostseling overlij den van de Heer C. W. van de Griendt Voorzitter van de Raad van Commissarissen Wij leerden hem kennen als iemand met een krachtige prettige persoonlijkheid, die zijn mogelijkheden inzette voor allen. Enschede-Groenlo, 23 augustus 1980 Ondernemingsraden en Personeel Grolsche Bierbrouwerij B V. Tot ons leedwezen overleed op 65-jarige leef tijd onze Voorzitter van de raad van Commis sarissen, de Heer C. W. van de Griendt Voor ons allen betekent dit plotselinge af scheid een groot verlies. Zijn kundigheid, doortastend optreden omge ven door zijn warme persoonlijkheid zullen wij zeer missen; ons blijft het met zeer veel waar dering -terugdenken aan hetgeen hij voor ons en onze bedrijven deed. Enschede-Groenlo, 23 augustus 1980 Raad van Commissarissen en leden van de Directie Grolsche Bierbrouwerij BV ^iZiet de Bruidegom komt, gaat uit. Hem tege moet!" Mattheus 25-6 Na een langdurig ziek zijn is in vrede van ons heengegaan mijn geliefde en dappere Vrouw, onze lieve Moeder en Grootmoeder Cornelia Kardol-Vaalburg 27-6-1902 23-8-1980 Wij zouden haar willen terugroepen, maar weten haar in de hoede Gods. Moge Hij, de Almachtige Vader, haar bevestigen in de ge meenschap der Heiligen. Amsterdam: Pieter C. Kardol Coevorden: G. Dijk W. Dijk-Kardol Veendam: S. H. Kardol M W. Mik Leidschendam: G. H. Kardol Eelde: J. G. Kardol-Keizer Venhuizen (N-H): T. M. Mulder en kleinkinderen Lauriergracht 2 - 1016 RL Amsterdam. De overledene is thuis opgebaard. De crematie zal plaatshebben woensdag 27 augustus a.s. tegen 13.30 uur in het gemeente lijk crematorium Westgaarde, Ookmeerweg 275, Amsterdam (bereikbaar met bus 23). Op 23 augustus 1980 overleed tot onze droef heid onze geliefde zuster (schoonzuster) Corrie Kardol geboren: Vaalburg echtgenote van de heer P. C. Kardol 'te Amsterdam Velp: H. Vaalburg J. Vaalburg-Zoon Velp: S. J. v.d. Kooy L. van de Berg-Vaalburg Heelsum: P. A. Kouwenhoven J. Vaalburg nichten en neven. In Christus ontslapen onze lieve moeder en grootmoeder Louisa Petronclla Quist-Brants op de leeftijd van 85 jaar Amsterdam A van der Dussen-Quist J. van der Dussen Arjen Jacqueline en Rob Voorburg J. G. Meijer-Quist C. A. Meijer Petra en Frans Kees Hans Zwijndrecht W G Quist H. Quist-Rütter Hester Just 23 augustus 1980 Huize „Patrimonium". Jan Tooropstraat 4 1062 BL Amsterdam. Correspondentie-adres: J. van der Dussen, Simonskerkestraat 47, 1069 HR Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 27 augustus om 14.30 uur op de begraafplaats v „Westgaarde", Ookmeerweg 275. einde Osdor- perban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de be graafplaats. Geen bloemen. In Jezus ontslapen onze lieve zuster en schoon zuster Louisa Petronella Quist-Brants weduwe van Jacob Quist in de ouderdom van 85 jaar. Soest: A. J. Brants Naarden: S. J. Brants-Keijner Haarlem: J. H. Brants G. Brants-van Deuveren J. M. J. Brants H. J. Brants-Visser Amsterdam, 23 augustus 1980. Huize Patrimonium, Jan Tooropstraat 4. Onverwachts bereikte ons het bericht dat God tot Zich geroepen heeft, onze leraar muziek Jan van Hofwegen in de leeftijd van 47 jaar. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Moge God hun tot hulp en troost zijn. Bestuur, direktie, personeel en leerlingen Chr. Technische School voor L.T.O.-I.T.O. te Dordrecht. Onverwachts bereikte ons het bericht dat God tot Zich geroepen heeft, onze leraar muziek Jan van Hofwegen in de leeftijd van <47 jaar. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Moge God hun tot hulp en troost zijn. Oudercommissie Chr. Technische School voor L.T.O.-I.T.O. te Dordrecht. Wel zalig hij die Christus heeft ge vonden, die op zijn weg de Heiland heeft orft- moet bij 't kruis vérlossing vond van zonden gereinigd werd in Zijn onschatbaar bloed. Na een arbeidzaam leven is door zijn Hemelse Vader, op Wie hij altijd zo vast vertrouwde, thuisgehaald mijn zeer geliefde man. onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Johannes Korpershoek op de leeftijd van ruim 86 jaar. Echtgenoot van A. J. van Donselaar. eerder weduwnaar van Klazina Jacoba van Kralingen. Wij dan gerechtvaardigd zijnde uit het geloof, hebben vrede bij God door onze Here Jezus Christus. Rom. 5:1. Vlaardingen: A. J. Korpershoek-van Donselaar Antwerpen: J. Toorman-Korpershoek G. Toorman Vlaardingen- J. Kalkman Zwijndrecht: N. Korpershoek S. Korpershoek-van Wakeren Vlaardingen: A. Korpershoek P. Korpershoek-van der Zee Rotterdam: J. Korpershoek Vlaardingen: G. Korpershoek N. Korpershoek-Lankester M. A. Korpershoek A. J. Storm-Korpershoek T. Storm klein- en achterkleinkinderen. 3135 HN Vlaardingen 24 augustus 1980 Narcisplein 16. Geen bloemen, geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren woensdag a.s. van 19.30-21.00" uur in één der zalen van de F mauskerk, Van- Linden van den Heuvelisii 2 te Vlaardingen. De dienst van Woord Gebed zal worden gehouden donderdag 28 augustus a.s. in de Emmauskerk om 14.00 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de -algemene begraafplaats „Emaus" te Vlaardingen om 15.00 uur. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Haar hemelse Vader heeft in Zijn heerli opgenomen Joukje Waterink-van der Ka weduwe van dr Jar. Waterink, in de ouderdom van 88 jaar Namens de familie: P. L. Dijk, exc. test. Haarlem. 24 augustus 1980. Zandvoorter Allee 186. De overledene is opgebaard in het morti van het verpleeghuis „Zuiderhout", B 9 te Haarlem. Gelegenheid tot afschei< aldaar woensdag van 14.00-15.00 uur f 19.00-20.00 uur. donderdag van 13.30 ui. uur. 1 De begrafenis zal plaats hebben dondi augustus a.s. om 15 00 uur op de begraa 1, „Zorgvliet" aan de Amsteldijk te Amsti - s „In het Huis mijns Vaders zijn vele won In Jezus ontslapen onze lieve tante Jo Waterink-van der Kam op de leeftijd van 88 jaar. Leiden J. de Zeeuw M. H. de Zeeuw-van Doorn t Zutphen: L Aldershoff-de Zeeuw U F Aldershoff Zutphen: A. de Zeeuw Heemstede, 24 augustus 1980. D' eenvoudigen wil God steeds slaan; 'k was uitgeteerd, Hij zag neder. Heer, mijn ziel tot uwe weder: gij zijt verlost, God heeft gedaan! Psalm 116 vers God nam tot Zich onze lieve moeder, overgrootmoed er. Maria Noordam weduwe van Philippus van den Bei op de leeftijd van 77 jaar. Leiden: S. van den Berg M. van den Berg-Robbemoi Oakbood (Canada): B van den Berg M. M. van den Berg-Valstai 's Gravenzande: J. van den Berg-Bouwman Reaboro (Canada): M. van den Berg C. van den Berg-Valstar 's Gravenzande: Ph. van den Berg J. van den Berg-van Vliet 1 P. van den Berg B. van den Berg-den Bok Wageningen: J. P. M. van den Berg Maitland (Canada): M. van den Berg K. van den Berg-Smalleganf kleinkinderen en achterklein 's Gravenzande. 25 augustus 1980. Corr.adres: Zwanenzijde 9 2317 XB Leiden Gelegenheid tot condoleren in de aula algemene begraafplaats te 's Gravenzan woensdag 27 augustus a.s. van 7.30-8.15 n. na afloop van de begrafenis. De dienst van Woord en Gebed zal geho worden op donderdag 28 augustus om uur in de aula. waarna de begrafeni plaatsvinden. En Hij heeft tot mij gezegd: ..Mijn genade is u genoeg, wat kracht openbaart, zich eerst ten vo zwakheid. 2 Cor. De HEERE heeft tot Zich genomen, onze vader, opa, broer, zwager en bom Pieter Hagens weduwnaar van Jacoba van der Slui op de leeftijd van 79 jaar. Rotterdam: Adr. Hagens A. A. Vos-Hagens - M J Vos Erika en Tom Maurits J. Hagens Zwijndrecht: C. Jansen-Hagens E. Jansen Evert Caroline Spijkenisse: B. Hagens J. M. A. Hagens-Wijte Roland Peter Capelle a d IJssel: P. G. A. Hagens J. Hagens-Rietveld Pieter Robert en verdere familie. Rotterdam, 23 augustus 1980 „De Burcht", van Moorselplaats 2 Corr. adres: A Hagens, Blondeelstraat 1 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren in de rouwk van „De Burcht": dinsdag 26 augustui 19.30-20 00 uur en na afloop van de tera bestelling in de kapel van de begraafpla De samenkomst zal gehouden worden Immanuelkerk. Berlagestraat 96, op woei 27 augustus, aanvang 14.00 uur. waari teraardebestelling zal plaatsvinden op c graafplaats „Oud-Kralingen". KralingS 334. na aankomst circa 14.45 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12