Supporters in de oppositie Braam terug op zijn niveau übner: Dg half nt van ale Sterk aandringen op aftreden Feyenoord-voorzitter Guus Couwenberg ste verlies tbalploeg Hinault staakt strijd Ruzie Feyenoord 'Het vooruitzicht op eredivisie-voetbal spreekt me bijzonder aan' AV Gelukkig Wageningen - 3QAG 23 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET 25 R Max Pam 3l ERDAM De kans is groot ktor Kortsjnoj in de finale van didatenmatches zal aantreden lobert Hübner, die op het punt ie Hongaarse grootmeester La- [tisch uit te schakelen. De tien tij werd na 41 zetten afgebro- aar de tweede zitting nam niet jan een half uur en acht zetten ig voordat Portisch opgaf. De ir, die in de negende partij op t ongelukkige manier een 5-4 tand had opgelopen, werd übner met superieur positie- rerspeeld. Enkele onhandige yes van Portisch deden het ukkenspel dat zwart in de Tar- erdediging toch al heeft nog litkomen. Vanaf de 34ste zet, irtisch definitief een pion ver is zijn stelling al verloren. De s nu 6-4 in het voordeel van t. r, die uit de resterende twee D slechts een half punt nodig lm zich winnaar van de twee- te noemen. Morgen vindt de artij plaats en Hübner speelt Aires heeft Kortsjnoj na van zijn tweekamp met Poloe- ti zijn tegenstander en zich- kritiseerd. Op een persconfe- zei Kortsjnoj: „Ik weet dat ik 0 ben dan Poloegajewski. De van de Sowjet-Unie heeft mij in mijn speelkracht ernstig worpen." Kortsjnoj verklaar- vormverlies uit het feit dat hij ste jaren te weinig sterk bezet- oooien heeft gespeeld. Hij be- gde toemooiorganisatoren er- zij zwichten voor Russische je. ..Inplaats van mij uit te i, sturen zij invitaties naar :he spelers, die aanzienlijk Robert Hübner minder startgeld vragen, omdat zij toch door de staat worden onderhou den," aldus Kortsjnoj, die eraan her innerde dat hij nog slechts kon optre den in toernooien van minder allure, waaraan geen Russen deelnemen. Tiende partij Wit: Portisch Zwart: Hübner 1. c2-c4 c7-c5, 2. Pgl-f3 Pg8-f6, 3. Pbl- c3 e7-e6, 4. g2-g3 Pb8-c6, 5. Lfl-g2 d7- d5, 6. c4xd5 Pf6xd5, 7. 0-0 Lf8-«7. 8. d2-d4 0 0. 9. Pc3xd5 e6xdó, 10. d4xc5 Le7xc5, 11. Ddl-c2 Lc5-b6, 12. Tfl-dl Dd8-f6, 13. Lcl-g5 Df6-e€, 14. Lg3-f4 h7-hfi, 15. Dc2-d3 Tf8-d8. 16. a2-a4 De6-e7, 17. Lf4-d2 Lc8-g4, 18. a4-a5 Lb6-c5, 19. Tal-cl «7-a6, 20. Tdl-el Ta8-c8, 21. b2-h3 Lg4-e6. 22. e2-e3 Lc5- b4, 23. Tcl-al De7-d7, 24. Kgl-h2 Le6- f5, 25. Dd3-b3 Lb4xd2, 26. Pf3xd2 d5- d4. 27. Pd2-fl d4-d3, 28. Tel-dl Dd7- e7, 29. Db3-a3 Pc6-b4, 30. e3-e4 Lf5-e6, 31. Tdl-d2 Td8-d4, 32. Pfl-e3 Tc8-c5, 33. Tal-dl De7-d8, 34. Pe3-d5 Pb4xd5, 35. e4xd5 Dd8xa5, 36. Da3xa5 Tc5xa5, 37. Tdl-cl Tc3-c2, 38. Tcl-dl Pb4-c2, 39. Tdl-cl g7-g6, 40. Tcl-c3 b7-b6, 41. f2-f4. Zwart geeft zijn zet onder cou vert af. Afgebroken stand: Wit: Kh2, Tc3, Td2, Lg2 en pionnen op b2, d5, f4, g3 en h3. Zwart: Kg6, Td4, Ta5, Pb4 en pion nen op a6, b6, d3, f7, g6 en h6. 41.Ta5-al 42. Lg2-f3 b6-b5 43. h2- g2 Td4-c4 44. Kg2-f2 Kg8-f8 45. Lf3-dl Tc4xc3 46. b2xc3 Pb4xd5 47. Td2xd3 Pd5xc3 48. Ldl-c2 b5-b4 49. Kf2-e3 a6- a5, wit geeft op. ROTTERDAM Jan van der Schoor, voorzitter van de ruim 2300 leden tellende supportersvereniging Feyenoord, heeft de „totale oorlog" uitgeroepen tegen het stichtingsbestuur van de Rotterdamse club. Van der Schoor eist met name het hoofd van Guus Couwenberg, die hij vergelijkt met de Chileense dictator Pinochet. Een vergelijking die er niet om liegt. Het opmerkelijke in de hele affaire is dat het stichtingsbestuur tot op heden nog geen enkele poging in het werk heeft gesteld de striemende beschuldigingen van Van der Schoor en de Vrien den van Feyenoord (een gezelschap sponsors) te pareren. Wel heeft het stichtlngsbestuurslld Eef van Walsum vorige week woens dag Van der Schoor telefonisch ge smeekt zijn acties voorlopig te staken. „Ik zal uw verzoek In mijn achterhoofd houden, maar voel er niets voor", was de reactie van Van der Schoor, die kort daarvoor een aantal supporters had gevraagd om in de komende thuiswedstrijden van Feyenoord met spandoeken aan te dringen op het onmiddellijke aftre den van Couwenberg. De tuchtcommissle van de KNVB li Kelderman van De Graafschap voor itrijden geschorst. Kelderman, die In toernooi in Arnhem een obsceen ge ile tegen een van de grensrechters en rwerd gestuurd, zal de competitie- tegen Den Bosch en Telstar NNEN Tour de France-winnaar temelic heeft de profronde van Huyber- ètst Het was een zeer levendige wed- door ruim 10.000 toeschouwers werd gen. Er vormde zich een kopgroep van ireurs. Daaruit scheidde zich het drie- melk. Knetemanr. en De Ruiter af In zag Zoetemelk kans te ontsnappen oorsprong van vijftien seconden op te Het Nederlands honkbal- ;it in het Korakuen-stadlon de openingswedstrijd van amateur-wereldkampioen- tn Japan in de eerste inning Japan scoorde in de eerste door twee veldfouten van drie maal. Die tegenslag is in de wedstrijd niet meer gekomen. Verdedigend sloot and in de verdere fase goed. rper Leen Volkerijk op de heu- de Japanse aanval nauwe- ansen Alleen derde honkman Üoeg n de vierde inning een merun, hetgeen het vierde etekende (0-4). Dit was tevens Idstand. De cijfers van Leen Ijk waren 10-4-5-2. Zijn Japan- ega Atamura liet de volgende noteren: 15-1-3-0. 10-2, Zuld-Korea-Canada 12-2, Colum- tallë 0-2. De Verenigde Staten, Mexico. Uco en Venezuela kwamen op de eerste actie. AUBUSSON Bernard Hinault heeft tijdens de tweede etappe van de ronde van Limousin, waarin hij de eerste etappe had gewonnen, de strijd gestaakt. De Breton, die deze wedstrijd reed als voorbereiding op het wereldkampioenschap op de weg van volgende week zondag, klaagde over maagkrampen. KOBLENZ Johnny Broers heeft in de ronde van Rheinland-Pfalz de lei ding overgenomen van de Westduit ser Dieter Burkhardt. Eredivisie Vandaag, 19.30 uur: PSV-FC Den Haag NAC-AZ'67 Go Ahead-Ajax Morgen, 14.30 uur: Excelsior-FC Groningen FC Wageningen-PEC Zwolle Roda JC-NEC FC Utrecht-MVV Willem II-FC Twente Sparta-Fevenoord De oppositie tegen de huidige praeses van Feyenoord is niet van vandaag of gisteren. Destijds bij zijn benoeming kantte een belangrijke stroming Fey- enoorders onder aanvoering van ere voorzitter Cor Kieboom zich tegen zijn verkiezing tot bestuurslid. De groep-Kieboom vond Couwenberg, die in het begin van de jaren zeventig al eerder de voorzittershamer had ge hanteerd, niet de juiste man om het „nieuwe" Feyenoord te leiden. Zijn integriteit werd door betrokkenen sterk in twijfel getrokken, terwijl men hem bovendien een te autori taire man vond. Van der Schoor on derschrijft die opvatting volledig. „Het optreden van Couwenberg ver oorzaakt grote spanningen in ver schillende geledingen van Feye noord. Daarom moet die man in het belang van de club onmiddellijk de laan uit worden gestuurd." Het zit Van der Schoor danig dwars dat door een eenmansactie van Cou wenberg een supportersavond waar de spelers van Feyenoord acte de présence zouden geven, moest wor den afgelast. Het motief van Couwen berg om de bijeenkomst te cancelen was dat de spelers al overbezet wa ren. De voorzitter beriep zich op een bestuursbesluit, dat echter, zoals la ter aan het licht kwam, geen be stuursbesluit is geweest. Couwenberg zette met zijn manoeuvre met name zijn mede-bestuurslid Cock Dijk en p.r.-man Hendrik Nolles voor schut, die het initiatief voor een dergelijk samenzijn hadden genomen. Ook di recteur Peter Stephan, die enthou siast over het plan was, stond min of meer in zijn hemd. Dat Van der Schoor, emotioneel ge dreven als hij is, zoveel ophef over het niet doorgaan van de sessie met sup porters en spelers maakt, is wellicht niet goed te praten, maar moet gezien worden tegen de achtergrond wan een groeiend onbehagen, dat het optre den van Couwenberg veroorzaakt. De supportersvereniging, die naar En gels voorbeeld graag bij het beleid van de stadionclub zou worden be trokken om een betere communicatie te bereiken, heeft de sterke indruk dat Couwenberg de grote dwarsligger in dit streven is. Van der Schoor: „Couwenberg is net Van Agt. die een hekel heeft aan het parlement. Hij wil alleen opereren. Waarschijnlijk heeft hij wel eens geniale momenten ik zou overigens niet weten welke maar voor de rest zit hij op de alleen- toer. Hij liegt en bedriegt voortdu rend, Ik kom vaak op Varkenoord. zoals je weet het heiligdom van de Feyenoord-amateurs. Daar lopen prominente Feyenoorders elkaar op te vreten En Couwenberg stuurt het vuurtje maar op. Dat werkt als eén kankergezwel door. Laatst heeft hij met een of ander smoesje opgebeld. Het werd uiteindelijk een rot gesprek. Ik wil hem nu nooit van mijn leven meer zien." Of Van der Schoor met zijn acties om Couwenberg van het toneel te laten verdwijnen de juiste strategie volgt, valt te betwijfelen. Het zware geschut dat hij in stelling brengt valt niet bij iedereen in goede aarde. Sommigen verwijten hem dat hij aan een hek senjacht bezig is. Van der Schoor ontkent dat met klem. Hij is het ook die met grote inspanningen het van dalisme van Feyenoords beruchte supportersschare probeert in te to men. Daarom roept hij met kracht dat het belang van Feyenoord bij hem boven alles gaat. „Ik heb een uitstekende relatie opgebouwd met de spoorwegen en de politie om het vandalisme te bestrijden. Ik heb een uitstekend contact tot stand ge bracht met de jongens van vak S. Ik hoef maar op de knop te drukken en ze staan voor me klaar. We zijn met de bestrijding van het vandalisme op de goede weg, maar enige steun van het stichtingsbestuur is er niet bij. Couwenberg dient de zaak van de stadionclub niet. Daar kan ik zo woe dend om worden. Hij is het ook ge weest die Treijtel naar AZ '67 liet vertrekken, hij was het ook die de vraagprijs voor Wim Jansen van 50.000 gulden in 50.000 dollar veran derde. Om maar niet te spreken van de kwalijke rol die hij bij de contract verlenging van René Notten heeft ge speeld. Couwenberg heeft steeds ge roepen dat hij wel vier keer contact met Notten heeft gehad, welnu, dat bleken allemaal leugens te zijn. (Cou wenberg ontkent dat - red.) De wijze ook waarop directeur Peter Stephan wordt behandeld doet me het bloed stollen. Stephan krijgt van alles de schuld. Hij is bij Feyenoord destijds gekomen met een zogenaamd belast baar verleden. Er waren toen be stuursleden ja Couwenberg was in die periode ook voorzitter die met een foto van Stephan op zak liepen met SS-symbolen. Vak S had als de cor gediend. Een schande. Ik vind het ook vervelend voor Stephan dat hij nu nog minder is dan een loopjongen. Ik heb alle lof voor zijn correcte wijze Feyenoord-voorzitter Guus Couwenberg door Richard Matthijsse van handelen. Ik doe goede zaken met hem. Het ls alleen een Tukker. Je zult nooit met hem lachen. Couwen berg wekt niet bepaald de indruk dat hij achter zijn directeur staat. Hij behoort tot het type mensen dat ie mand gauw laat vallen." Ook bij de sponsorgroep de Vrienden van Feyenoord is Couwenberg uit de gratie geraakt. Volgens deze groepe ring past Couwenberg niet meer in deze maatschappij. Zij wil de spelers sociaal-maatschappelijk begeleiden en wil daarom meer invloed op het beleid van het stichtingsbestuur. Ook haar financiële inbreng wordt als mo tief aangevoerd om mee te kunnen beslissen en te sturen. Het stichtings bestuur van Feyenoord staat terecht wat huiverig tegenover de activitei ten van de sponsorgroep, want de jongste geschiedenis van de sport sponsoring heeft geleerd wat de ge volgen kunnen zijn van een al te grote commerciële inbreng op het beleid van een vereniging. De Vrienden van Feyenoord hebben ook even hun acti viteiten gestaakt, maar gaan voorals nog toch maar door. Couwenberg be schouwt, en daar is iets voor te zeg gen, de sponsorgroep als een soort donateurs, die faciliteiten in het sta dion kopen. Hij acht het onjuist dat de heren adviserend voor het stich tingsbestuur wensen op te treden. De voorzitter van Feyenoord is door alle aanvallen op zijn persoon enigs zins uit zijn evenwicht geraakt. Nog altijd wordt hij gedekt door zijn me debestuursleden. Aan hem gerichte verzoeken voor een interview weigert hij categorisch. Acht jaar geleden verkondigde hij al de mening dat hij niet via de pers met zijn leden wenst te communiceren. Ofschoon het Stichtingsbestuur van Feyenoord sinds kort Hendrik Nolles als p.r- adviseur heeft aangetrokken, is deze er nog niet in geslaagd Couwenberg en de zijnen te bewegen hun visie op alle onverkwikkelijke affaires achter de schermen te geven. Opvallend is in dit opzicht de rol van bestuurslid Eef van Walsum. In een telefonisch on derhoud met Van der Schoor ver zocht hij deze met klem zijn acties tegen Couwenberg voor een periode van twee maanden te staken. Van der Schoor: „Van Walsum liet doorsche meren dat het voor Couwenberg in de gegeven omstandigheden moeilijk was zijn zètél ter beschikking te stel len. Dat zou te veel gezichtsverlies voor hem opleveren. Daarom ver zocht hij me een tijdje rustig te hou den. Mocht Couwenberg dan over twee maanden nog niet weg zijn dan moest ik maar weer in actie komen. Ik voel voor een dergelijke status quo echter niets." Selectie: Luuk Balkestein. Mar cel en Paul van der Blom, Karei Bouwens. Stanley Brard. Ri chard Budding. Jan van Dein- sen. Ton van Engelen. Henk van Goozen, Hans Groenendijk, Hans van Ham, Joop Hiele. Hu- go van Houten. Carlo de Leeuw. Jan Mulder, Iwan Nielsen, Rene Notten, Jan Peters. Petrur Pe- tursson. Andre Stafleu, Wim van der Steene, Wim van Til, Sjaak Troost. Pierre Vermeulen. Ben Wijnstekers, Wim van Zinnen. Nieuw: Luuk Balkestein (Spar ta), Pierre Vermeulen (Roda JC). Vertrokken: Roger Albertsen (FC Den Haag), Richard Dercks (SW), Sjaak Edelbloedt (Hel mond Sport). Wim Jansen (Was hington Diplomats), Michel van Korput (Torino), Gerard van der Lem (FC Utrecht), Carel van Rossum (DHL). Wil van Turn hout (Willem II). Fred Vernes (RVO. Trainers: Vaclav Jezek, Clemens Westerhof. Terrein: Stadion Feyenoord. Ca paciteit: 67.000. Eerste divisie Morgen, 14.30 uur: SC Camhuur-Fortuna S DS '79-FC Vlaardingen SC Heracles-SC Amersfoort FC Amsterdam-Vitesse Haarlem-Telstar De Graafschap-FC Den Bosch FC Volendam-Eindhoven FC VVV-Helmond Sport SVV-SC Heerenveen ADVEHfbNTIE Ekskiusleve Gouden Penningen aanbieding .Koningin Juliana en Koningin Beatrix 1980" Bi] de Grenswisselkantoren N.V. WusKsf voor Oe Grenswisselkantoren N.V zijn 'm een zeer kleine oplage penningen met beeldenaar van H.M. Koningin Juliana en da beeldenaar van H M. Koningin Beatrix "al 1980 geslagen, naar het MODEL van een gouden vijfje en gouden tientje Deze iningen zijn nü in (zeer) beperkte hoeveelheid uit voorraad leverbaar, penningen zijn verkrijgbaar bij één van de 60 GWK-kantoren op stations en aan de nzen, U kunt de penningen óók bestellen door storting van het (totaal)bedrag meerderd met 5,- verzendkosten per zanding op postgiro 3486481, t.n.v. De ««wisselkantoren N.V. De penningen worden u dan aangetekend toegezonden. Gezien teer beperkte oplage worden bestellingen verwerkt in volgorde van binnenkomst Prijs 147.50 Goud: 14 karaat Gewicht: 3 gram Diameter: 18 mm Dplago: 1.500 stuks ..Juliana" >plage 10.000 stuks „Beatrix" KJafwerking' gekarteld Kwaliteit: prooflike Met certilikaat prijs 247.50 Goud: 14 karaat Gewicht. 6 gram Diameter: 22,5 mm Oplage: 1.500 stuks „Juliana" Oplage 10 000 stuks „Beatrix" Randafwerking: gekarteld Kwaliteit, prooflike Met certifikaat Levering zolang de voor raad strekt Br] alle GWK-kantoren op stations en aan de grenzen Of kijk voor het GWK-kantoor bij u m de buurt in de Gouden Gras De Grenswisselkantoren NV nilS l# Hoofdkantoor Centraal Station. Postbus 721, 1000 AS Amsterdam (samenwerking van NV Nederlandse Spoorwegen, NV AMEV en "SDK Pierson Heldring Pierson N V door Matty Verkamman WAGENINGEN In de harde, maar voor hem toch niet slechte wereld van het profvoetbal, heeft Bram Braam het (betrekkelijke) geluk gevonden. De positief ingestelde aan voerder van het naar de eredivisie gepromoveerde FC Wage- nlngen staat geenszins kritiekloos tegenover het rellen en zeilen in het betaalde voetbal, maar toont begrip voor de gebruikelijke werkwijze en heeft weinig goede woorden over voor spelers die met een vaste regelmaat het eigen nest bevuilen. „Spelers die maar blijven roepen dat ze meer geld er. betere contracten willen hebben, bezorgen het voetbal zo'n negatief beeld." Men zou Bram Braam (28 jaar en buiten het voetbal als leraar lichame lijke opvoeding ook nog werkzaam met uiteenlopende mensen als stu denten van de landbouwhogeschool en geestelijk gehandicapten) een „be wuste prof" kunnen noemen. Hij voelt zich verantwoordelijk voor meer dan zijn eigen prestatie alleen en dat heeft niet eens zo zeer met zijn aanvoerdersschap te maken. „Gelukkig is er een tendens dat door meerderen een zekere verantwoorde lijkheid ten opzichte van de club en het gehele betaald voetbal wordt ge voeld. Ik merk dat de laatste jaren vooral aan de gewijzigde opvattingen van de trainers. Zes jaar geleden vond ik een trainer over het algemeen nog behoorlijk autoritair. Tegen woordig is er veel meer samenspraak tussen trainer en spelers. Bij Wage- ningen heeft zich dat vooral goed ontwikkeld. Franz Körver was welis waar erg fanatiek, maar stond ook open voor de mening van anderen. Wij hebben heel fijn met hem ge werkt. Hetzelfde geldt nu voor Nol de Ruiter. Ook hij laat de spelers in hun eigen waarde. Nu is' het natuurlijk wel zo dat Wageningen voor trainers een ideale club is. Ik denk dat er bij een topclub een andere aanpak wordt vereist. Als de trainer van Wagenin gen positief voetbal wil spelen, dan doet hij het al gauw goed. Ook wij proberen uiteraard zo goed mogelijk te presentern maar de resultaten zijn in feite niet zo belangrijk. Het be stuur verlangt geen bepaald resul taat." Dat heeft er in de praktijk toe geleid dat Wageningen al sinds jaar en dag verschoond is gebleven van rellen rond de trainer. Geen tussentijdse ontslagen op De Berg; Fritz Korbach en Franz Körver. beiden liefhebbers van aanvalsvoetbal, vertrokken in de best denkbare harmonie bij de club Korbach werd het zelfs niet kwalijk genomen dat hij met zijn team uit de eredivisie degradeerde. Hij durfde in dat bewuste seizoen, 1974-'75, met zijn matige middelen tenminste aan vallend ten onder gaan. Een unicum in voetballand, dat dürven degra deren. Op het vlak van de trainers heeft Bram Braam trouwens ook minder leuke ervaringen opgedaan. Bij MW werd een botsing met George Knobel zelfs bijna de oorzaak van een vroeg tijdig einde van zijn carrière in het betaalde voetbal, die ooit bij Ajax begon. Knobel moest niets hebben van Braam, die toen toch tot de bete re rechts-backs in de ere-divisie werd gerekend. Niet dat dit nu alleszeg gend is, maar in de pers werd het spel van Braam in die tijd vrijwel altijd gunstig beoordeeld. Er werd weieens gesuggereerd dat Knobel zich be dreigd voelde door de „eigenwijze" Braam. (Zo wordt een speler in het betaalde voetbal met een academi sche opleiding al gauw bestempeld). Braam: „Ik kon het ook niet begrij pen. Ik kan zeggen dat ik toen een alom gewaardeerde kracht was voor MW." De ere-divisie. dat is toch wel het niveau voor Bram Braam. „Er had voor mij meer ingezeten", zegt hij terugblikkend. Maar dramatisch kan hij nochtans niet doen over zijn ge stagneerde loopbaan. „Tien jaar gele den zijn er bij Ajax heel wat spelers gefrustreerd geraakt. Jongens als Bobby Hoogenboom, Theo Husers en Louis van Gaal kregen geen kans omdat er geen doorstroming was bij alle kwaliteit waar Ajax toen over kon beschikken. In mijn tijd zaten zelfs spelers als Heinz Schilcher en Arnold Mühren op de bank. Ik ben ten slotte uit eigen vrije wil naar MW vertrokken. Misschien ben ik toen wel te impulsief geweest." In tegenstelling tot vele anderen, laakt hij het bekende, keiharde ar beidsklimaat in de Meer toch niet „Bij Ajax werd er niet op gevoelens gelet. De trainers redeneerden niet in menselijke waarden. Zelf kon ik daar tegen. Het is een kwestie van aanpas sing. Ideaal is een wisselwerking tus sen trainer en speler. Maar ik kan me best voorstellen dat een trainer bij een club als Ajax bijvoorbeeld zegt Ik heb niets aan een verdediger die risico's neemt. Dat kan dan hard zijn maar ik begrijp het wel." Bram Braam (rechts) volgt de verrichtingen van Cambuur- doelman Johan Tukker. Een feit was dat de talentvolle Braam MW uiteindelijk de rug toekeerde en zelfs voorbestemd leek voor amateur voetbal bij de Tilburgse club LON- GA. Terwijl het seizoen alweer was begonnen, kwam Wageningen alsnog op de proppen. Braam: „MW vroeg aanvankelijk een transfersom van tweeëneenhalve ton. De meeste clubs zijn doorgaans niet zo gauw bereid om veel geld voor verdedigers uit te trekken. Alleen de grote clubs willen nog weieens een enorm bedrag voor een verdediger betalen. Dan voelde ik me meestal niet minder dan zo'n aan getrokken speler." Bij Wageningen heeft Braam het des ondanks prima naar zijn zin. „Ik voel me prettig in de voetbalwereld. Het vooruitzicht op eredivisie voetbal en meer entourage rond de wedstrijden, spreekt me bijzonder aan." Selectie: Bram Braan, Henk van Brakel. Kees van de Berg. Peter Gardien, Gerdo Hazelhekke. Pe ter Heemskerk, Jos Hendriks. Willem van der Klift. Willem Leushuis, Peter van der Ley, Jan van Osenbruggen, Jaap van Pelt, Teus van der Sluis, Harry Suve, Zeeger Tollenaar, Eugene van Vijfeiken. Johan Wegh. Nieuw: Henk van Brakei (eigen kweek). Peter Heemskerk (SEC Soest». Jos Hendriks (NEC). Jo han Wegh (Rhedenv Vertrokken: Adrie Hazeleger (Ede». Ben Thomas iGWV), Ko van Brakel (Arnhemse Boys). Trainers: Nol de Ruiter. Hans Boersma Terrein: Wageningse Berg. Ca paciteit: 20.000.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 25