r. r Gemeente Rotterdam bejaardenhelpend EG leerling verpleegkundigen st-bemesrdus askenituÉs enkele analisten praktijk- begeleid(st)er schakenbosch koördinerend hoofd verplegingsdienst Z-verpIeegkundig^ hoofdverpleegkundige VERPLEEGKUNDIGEN VOOR DE OPLEIDING KINDERAANTEKENING Andreas Ziekenhuis verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis direkteur verpleegkundige zaken Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET Gemeentelijke Verpleeginrichtingen: Tol deze dienst behoort onder andere de geriatrische kliniek aan de Assenveg te Schiebruck. In deze kliniek worden lichamelijk zieke beiaarden verpleegd, terwijl aan het huis tevens een scrccningsaf- dcling is verbonden voor psychisch gestoorde bejaarden (totaal 250 bedden). Rotterdam vraagt voor deze geriatrische kliniek, die ook met het openbaar vervoer gemakkelijk te bereiken is, een (m/v) Het werkterrein ligt op één der somatische afdelingen, waar 53 patiënten worden verpleegd. Een belangrijk aspect van de functie is het scheppen en onderhou den van een goede sfeer onder de medewerkers en de patiënten. Gevraagd wordt een verpleegkundige van circa 30 jaar of ouder, die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging A. Verwacht wordt, dat hij/zij leiding kan geven aan een dertigtal medewerkers, waaronder verpleegkundigen, ziekenverzorgenden en leerling-zie kenverzorgenden. Het salaris loopt tot f 3.371,— per maand (exd. toeslag van f 26,-), afhankelijk van leeftijd en ervaring. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door zr. G.J. Stougie, directrice van de kliniek, telefoon 010-228022. Vacaturenummer 80.722/16299-049 Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent alle voordelen van een overheidsfunctie. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacatu renummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personcelvoorzicmng, Postbus 70015,3000 KT Rotterdam. Het Si Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca 600 bedden. Binnen ons ziekenhuis is per 1 januari 1981 nog plaats voor In de cursus die 13,5 maand duurt wordt gedurende 12 maanden theorieles gegeven. Wij denken aen kandidaten die in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A bij voorkeur 1 jaar algemene ervaring hebben opgedaan. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal afhankelijk van opleiding en ervaring nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor telefonische informatie kunt u zich van maandag tot en met vrijdag wenden tot mw. L.A. de Haan, coördinerend hoofdverpleegkundige, tél. 023 33 90 30, oproepnr. 1106. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aanDrs. E R L Sniedt, Coordinator Dienst Personeelszaken. Boerhaavelaan 22.2035 RC Haarlem. te Amsterdam-west heeft in december 1980 en maart 1981 plaatsingsmogelijkheden voor voor de opleiding tot A-verpleegkundige. De theoretische opleiding wordt verzorgt door een regionale school en duurt 3% jaar, waarvan de eerste 3 maanden bestaan uit een theoretische introduktie- periode. Daarna is men werkzaam op diverse afdelin gen in ons ziekenhuis terwijl u tevens een vastgesteld maandsalaris verdient. Het diploma A-verpleegkundige verschaft toegang tot tal van funkties in de gezondheidszorg. Kandidaten dienen te beschikken over een MAVO-IV diploma met minimaal 3 exacte vakken, een HAVO- of gelijkwaardig diploma. Minimum leeftijd bij aan vang van de opleiding is 17 jaar en 9 maanden, ma ximum leeftijd 25 jaar. Het Andreas Ziekenhuis heeft eventueel huisves tingsmogelijkheden in een eigen personeelflat. Ons ziekenhuis werkt vanuit een oecumenische le vensbeschouwing en van medewerkers wordt ten aanzien van dit punt een positieve instelling ver wacht. Voor meer informatie en/of sollicitatie kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken van het An dreas Ziekenhuis, Th. de Bockstraat 8, 1058 NR Amsterdam. Telefoon: 020 - 17 52 11va ,6^ mvOOR TIJDELIJK WERK AANGESLOTEN TffRDAMB B-verpleegkundigen met belangstelling voor opleiding en begeleiding. De opleiding en praktijkbegeleiding van leerling verpleegkundigen hebben bij Schakenbosch altijd de grootst mogelijke aandacht gekregen. Deze opleidingsmogelijkheden zijn in de loop van enkele jaren ontwikkeld, waardoor een nieuwe kursusopbouw mogelijk werd, waarin theorie en praktijk harmonieus worden geïnte greerd. Schakenbosch zoekt kontakt met B-verpleeg- kundigen die vooral op praktijkgebied een belangrijke bijdrage kunnen leveren aan onze opleiding nieuwe stijl. Het gaat om de volgende funktie: Overeenkomstig de nieuwe kursusopzet krijgen de leerlingen gedurende hun stageperiode op een afdeling een vaste begeleid(st)er die voor een persoongerichte werkbegeleiding zorgt. Tevens levert hij of zij voor ongeveer een dag per week een bijdrage aan de kursus. psychiatrisch centrum leidschendam Hij/zij wordt daarbij o.m. verantwoordelijk voor de integratie van theorie en praktijk, werk evaluatie, begeleiding bij verpleegkundige situa ties en beoordeling van de leerlingen. Vanzelf m ve Schakenbosch maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstver lening geestelijke gezondheidszorg. sprekend is hiervoor een intensief kontakt met de diverse afdelingshoofden en met de mensen van de afdeling opleiding noodzakelijk. Deze funktie staat overigens een grote vrijheid toe, o.a. met betrekking tot de eigen dagindeling. Het bezit van het diploma ziekenverpleging B is vereist, het diploma praktijkbegeleiding wordt op prijs gesteld. Wanneer u dit laatste diploma niet bezit moet u bereid zijn de opleiding hier voor te gaan volgen. Afhankelijk van opleiding en ervaring is aanstel ling mogelijk in de rang van verpleegkundige A of 1e verpleegkundige. Voor verdere informatie over deze funktie kunt u kontakt opnemen met de heer M.A. Aardema, hoofd opleiding, telefoon (070) 20 92 52. Van kandidaten wordt verwacht dat zij de bereidheid hebben de christelijke signatuur van ons centrum te respecteren. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam. Katholieke Stichting Huize I hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 De direktie vraagt voor haar somatisch verpleeghuis met 114 bedden, een Het verpleeghuis heeft 3 afdelingen met 38 bedden, met ieder een eigen afdelingshoofd. Het koördinerend hoofd verplegingsdienst heeft tot taak: het organiseren van en het leiding geven aan de verplegingsdienst aan de hand van de door de direktie geformuleerde beleidslijnen, alsook het adviseren van de direktie in deze; het meewerken aan de personeelsplanning binnen de verplegingsdienst; het bewaken en bevorderen van de kwaliteit van de verpleegkundige zorg als onderdeel van de totale patiëntenzorg; de onderlinge koördinatie van de verpleegafdelingen; het zich informeren over en stimuleren van eigentijdse ontwikkelingen in de verpleegkundige zorg; in samenwerking met de koördinatrice van de opleiding z.v. voorwaarden scheppen dat de theorie en de praktijk geïntegreerd kunnen worden. Voor deze funktie wordt vereist: naast de opleiding tot verpleegkundige een hogere opleiding in het vakgebied, aansluitend bij het niveau van de funktie; een positief Katholieke of Protestants Christelijke levensovertuiging. Informatie kunt u verkrijgen bij het waarnemend koördinerend hoofd verplegingsdienst, Zr. A.B. Wildoër, of bij de medisch direkteur, Dr. F.H.W. Swen. Schriftelijke sollicitaties uitsluitend te richten aan de-direktie. Wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd zal de huidige funktionaresse eind 1980 het ziekenhuis verlaten. Hierdoor ontstaat een vakature voor een Als lid van een kollegiale direktie onder voorzitterschap van de direkteur medische zaken zal hij/zij met de direkteur medische zaken en de direkteur algemene zaken verantwoordelijk zijn voor de voorbereiding en uitwerking van het beleid en belast zijn met de dagelijkse leiding van het ziekenhuis. Binnen het direktieteam zijn de verpleeg kundige dienst en de opleiding tot verpleegkundige de specifieke aandachts gebieden. De gedachten gaan uit naar een verpleeg kundige die: - bij voorkeur de hogere opleiding voor verpleegkundigen heeft gevolgd; - ruime ervaring heeft met de organisatie en leiding in een ziekenhuis en niet jonger is dan 35 jaar; - bereid is. te funktioneren in een direktie met eerder genoemde struktuur. Een psychotechnisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektieprocedure. De kandidaten zullen gesprekken voeren met leden van het bestuur, de direktie en vertegenwoordigers van groeperingen in het ziekenhuis. Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 250 bedden. Als basis ziekenhuis vervult het een belangrijke funktie voorde regio. Het huidige komplex is in 1975 in gebruik genomen. De totale personeelssterkte omvat ruim 400 medewerkers, waarvan 180 in de verpleging. Indien U geïnteresseerd bent. wordt U verzocht. Uw sollicitatiebrief met uitvoerige vermelding van levensloop binnen drie weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de sekretaris van het bestuur. Mr. W.HM. Fransen. Prof. Lorentzlaan 54.3707 HJ Zeist. Ook zij. die kunnen attenderen op een naar hun oordeel geschikte kandidaat, worden uit genodigd. ons te berichten. Informatie over deze funktie wordt gaarne verstrekt door de huidige direkteur verpleegkundige zaken, mevr. M. Kuurman, tel (03404)2 84 22 (privé: (03404) 1 75 60)of door de overige direktieleden, de heer R. S. M. Mol. arts, direkteur medische zaken, en de heer A. Mulder, direkteur algemene zaken (beide bereikbaar onder tel. nr. (03404) 2 84 22). Ar*11 LANDELIJKEPROT.-CHR. STICHTIt PHILADELPHIA TEHUIZEN TENUNSPEET De leefgemeenschap voor geestelijk gehandicapten "De Veluwehorst" vraa voor twee van haar huizen :,wT i «f Voor Huize de Bijenkorf II, Stakenbergweg 8 te Elspeet. 86 diepgestoorde kinderen worden verzorgd, vragen wij Z-gediplomeerde voor een groep van 10 ambulante bewoi van laag imbeciel- en idioot-niveau De Kloek, Nunspeterweg 30 te Vierhouten is een huis waaki 68 diepgestoorde, dubbel gehandicapten verblijven. De bewoners hebben een intensieve verpleging en begelei41 nodig. Wij zoeken hiervoor Z-verpleegkundigen die: tu zelfstandig kunnen werken in een leefgroep, leerlingen willen begeleiden, samen willen werken in een team van verpleegkundigen!11* Jai Positief protestants-christelijke levensovertu is vereist. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn u conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Informaties kunt u inwinnen bij de heer S. Ouwehand, hoofd de Bijenkorf II, telefoon!" (05779) 755 of mej. J.W. Struik, hoofd de Klo< e telefoon (05771) 446. Sollicitatiebrieven kunt u richten aan LEEFGEMEENSCHAP "DE VELUWEHORST", p.a. Groenelaantje 20, 8072 DD Nunspeet. r, Door toename van de werkzaamheden hebben wij op ons laboratorium plaats vc Als opleiding vragen wij H.B.O.-A, klinis chemische richting, of gelijkwaardige opleiding. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C. A.O. voor het Ziekenl wezen, terwijl voor het verkrijgen van huisvesting alle medewerking zal wor verleend. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van het laboratorium, dr. P.J. Helmsing, Stationsweg 22, Dirksland, bij wie u ook telefonische inlichtingen kunt verkrijgen onder no. (01877) 1555. Woongemeenschap voor ouderen 'De Vliedberg' Ouddorp Z.H. vraagt op korte termijn een min. leeftijd 20 jaar. Van deze bejaardenhelpende wordt verwacl dat reeds ervaring in het werk is verkregen e daardoor zelfstandig kan optreden. Gezien de aard van onze bewoners is een po tief prot. christelijke levensovertuiging verei Wij kunnen bieden: - medewerking bij het zoeken van huisvestii Intern wonen is ook mogelijk. - een goede sfeer onder personeel en bewo ners. Meedenken aan een optimale verzor ging van onze bewoners wordt zeer op prij gesteld. - een mooie omgeving van duinen en strand - salaris en rechtspositie volgens de C.A.O.- bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de dire tie, de heer J. Bout, Hoge Pad 2, 3253 BJ OUDDORP Z.H.tel: 01878-1777. I2D psychiatrisch ziekenhuis dennenoord zuidlaren uitgaande van de vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Dennenoord is een psychiatrisch ziekenhuis, n nische, poliklinische en dagbehandelingsmogel heid. Er zijn ca. 750 patiënten opgenomen enl personeelsbestand bedraagt plm. 760. In het ziekenhuis is een herstruktureringsprogi in ontwikkeling, waarin de patiëntenzorg en e< daarvan afgeleide organisatie centraal staan. Voor een aantal afdelingen vragen wij ziekenverzorgenden Nadere informatie over deze vakatures kan wo ingewonnen bij mevrouw A. v.d. Sloot, verpief dig koördinerend hoofd, tel. 05905-1331. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar de I CA de Graaf, staf direkteur Sociale Zaken, Dennenoord, E 6, 9471 KA Zuidlaren.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24