F Uit brieven van lezers iCNV, JeVolltstiaÜ' Een baan bij de Volkskrant i 941041 FAMILIE BERICHTEN Bestuurscrisis op Curasao ten einde Uitkering van zuster geïnd J GEHOORD V Wilt aftouw ook op uw vakantie-adres bezorgd heb^ Bon voor bezorging Tronw tijdens vakani beheerder (m ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET In plaats van kaartjes God die leven spaarde en nieuw leven gaf, verrijkte ons gezin met de geboorte van een dochter en zusje Maria Johanna Wij noemen haar Marjo D. Voskamp M. Voskamp van Zevenbergen Adrie Francina 's-Gravenzande, 22 augustus 1980 Alsemgeestlaan 17 Tijdelijk: Bethelziekenhuis, Delft Getrouwd: J. Nienhuis (wed. van G. Jonkman)' en P. Westerhof (wed.nr. van T. Dijks) 3142 AE Maassluis, 22 aug. *80 Elzendal 136. Op 18 augustus waren on ze ouders en mijn opa en oma W. G. Post en A. Post-Hoetmer 25 jaar getrouwd. Vrijdag 29 augustus tus sen 16.00 en 17.30 uur is er gelegenheid tot feliciteren in restaurant „De Oude Prins", Amstelzijde 37 te Ouderkerk a.d. Amstel. Willy, Cor en Jakar Gerrit Jan-Willem Mathilde Strandvlietlaan 4, Ouderkerk a.d. Amstel. Op 1 september a.s. hopen onze geliefde ouders F. van der Blij en H. E. van der Blij-van Wieringen de dag te herdenken, waarop zij voor 60 jaren in het huwelijk werden verbonden. Zij die met ons het diamanten paar met het bereiken van deze mijlpaal willen gelukwensen, zijn welkom op vrijdag 29 augustus a.s. ten huize van het bruids paar, Tarwekamp 232 te 's-Gravenhage, des avonds vanaf 7 uur. Vandaag hopen onze geliefde ouders Gerrit Peter Breddels en Klaartje Breddels-Verschoor de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Zo gaat het elk dien God bemint. Wie kinderen voortbrengt tot Gods eer, verkrijgt een erfdeel van den Heer. Psalm 1273 Hun dankbare kinderen: Henriëtte en Kees Bert Jan Nico Ankie Utrecht, 23 augustus 1980. Bosschastraat 3. Keimpe Jansons en Mieke Jansons-Hellendoorn hopen op 8 september 1980 D.V. hun 25-jarig huwe lijksfeest te vieren met hun kinderen, familie en vrienden. Om 11 uur is er een dankdienst in de Bethelkerk te Barendrecht. Na de dienst bent u welkom in „Het Jeugdhuis" naast de kerk tot plm. 17 uur. Barendrecht, Meidoorn 19. 1940 29 augustus 1980 Maar ioie de HERE verwachten, putten nieuwe kracht. Jes. 4031a Dankbaar en blij berichten wij u, dat onze ouders en grootouders Jan Wagenaar en Tine Wagenaar-Hamersma D.V. op vrijdag 29 augustus a.s. hun 40-jarig huwe lijksfeest hopen te vieren. Wie dat met ons mee wil vieren is op die dag van harte welkom van 16.30-18.00 uur in de benedenzaal van de Morgensterkerk, Nassaulaan 1 te Zoetermeer. Goos en Nelma Bauke en Doetie Jan en Ada Klaas en Agnita Sietse Roel en Rina Jelle en kleinkinderen Zoetermeer, 23 augustus 1980. Frans Halsstraat 26, 2712 JV. Blij en dankbaar berichten wij u, dat wij met onze ouders en grootouders Joh. Hoogstraten en N. M. Bette D.V. op 28 augustus de dag hopen te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Graag stellen wij u in de gelegenheid hen hiermee te feliciteren op vrijdag 5 september a.s. van 19.30-21.30 uur in de Ontmoetingskerk, Schouwstraat 19 te Rij- senhout. ARIE EN NEL Lia Hans Henriëtte 2132 AV Hoofddorp, augustus 1980 van den Berghlaan 92 Mede namens onze kinderen en kleinkinderen, dan ken we allen, in 't bijzonder de Communauté de Taizé, alsmede burgemeester en wethouders van Amersfoort, vele vrienden, die vaak op ontroerende wijze ons complimenteerden met ons 55-jarig huwe lijksfeest. Het was onvergetelijk. C. J. Manneke J. J. Manneke-Appel Ringweg Randenbroek 20* 3816 CH Amersfoort „SOU DEO GLORIA" Onze geliefde ouders en grootouders P. Mout en E. M. A. Mout-van der Wulp hopen D.V. 1 september 1980 met ons de dag te herdenken, dat zij 60 jaar geleden in de echt zijn verbonden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen 3082 KM Rotterdam, 23 augustus 1980. Boergoensevliet 141a. Gelegenheid tot gelukwensen op 1 september a.s. in Restaurant „Erens", Zuidplein 116 (ingang: Pleinweg 2) te Rotterdam, van 20.00-21.30 uur. De kinderen Den Haag, augustus 1980. Heden nam de Heere tot Zich Ds. P. Bouw emeritus predikant van de Herv. gem. van Ede We gedenken met dankbaarheid de arbeid die hij inzonderheid in wijkgemeente 1 verrichtte in de kracht en de liefde die de Heere hem schonk. Moge de Heere zijn vrouw en kinderen onder steunen. Ede, 21 augustus 1980. De centrale kerkeraad van de Herv. gem.: Ds. G. Biesbroek (voorz.) C. van de Biezen (scriba) De kerkeraad van wijkgemeente 1: Ds. J. den Besten (consulent) J. Geels (scriba). De kerkeraad van de Hervormde gemeente van Haaften heeft met leedwezen kennis geno men van het overlijden van haar oud-predi kant Ds Pieter Bouw Met dankbaarheid gedenken wij zijn arbeid en prediking in onze gemeente van 12 maart 1939 tot 2 januari 1944. Moge de Here zijn vrouw en kinderen troos tend nabij zijn. Ds P. Westland, praeses C. van der Griend, scriba. Gezang 33 vers 11 In volle zekerheid des gele fs is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve broer, onze beste zwager en oom Jan Donker in de ouderdom van 92 jaar. Uit aller naam: Familie Donker Familie Kakes Amsterdam, 21 augustus 1980 Huize Patrimonium, Jan Tooropstraat 4 Correspondentie-adres: J. T. Opdam, Kringloop 103 1186 GT Amstelveen Liever geen bezoek. Geen bloemen.- De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 26 au gustus om 14 uur op de begraafplaats Zorg- vlied aan de Amsteldijk 273 te Amsterdam. Vertrek vanuit Huize Patrimonium om 13.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. „Bij U Here schuil ik" Psalm 31: 2a Heden is na een liefdevolle verpleging in de „Nassau-Odijckhof" overleden onze lieve moe der, schoonmoeder, groot-overgrootmoeder Adriana van Silfhout- Goudswaard in de ouderdom van 83 jaar. Driebergen: J. van Silfhout E. van Silfhout-Vink Tilburg: T. J. H. van Silfhout W. B. van Silfhout-Bleyenberg Bloemendaal: M. J. van Silfhout Brum men: J. A. van Silfhout E. van Silfhout-Hekkema H. van Silfhout A. van Silfhout-Hinloopen Rossum: K. Duback-van Silfhout W. J. Duback Eefde: G. van Silfhout H. J. van Silfhout-Kamphuis Zeist: -- C. A. Hendriksen-van Silfhout J. F. Hendriksen Scherpenzeel: A. J. van Silfhout J. van Silfhout-van Reede klein- en achterkleinkinderen Driebergen, 22 augustus 1980 Corr. adres: Maurikstraat 11, 3701 H.C. Zeist Geen bloemen De overledene is opgebaard in rouwcentrum „van Tellingen", Jufferstraat 1 te Zeist. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag 26 augustus a.s. van 19.30-20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben te Zeist op de Algemene Begraafplaats woensdag 27 augus tus a.s. Hieraan voorafgaande zal om 14.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats- Vertrek Jufferstraat 1 om 13.45 uur. Voor uw belangstelling, betoond na het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Annie Rietveld betuigen wij u hiermee onze hartelijke dank. Uit aller naam: 's-Gravenhage: H. Rietveld Augustus 1980. Nepveulaan 28, Zeist. Sjabbat In uw gewaardeerd blad van 20 au gustus lezen wij op pag. 2 hoe de Sabbatheillglng op zaterdag voor de Joden ln Amsterdam met allemaal bijwetten omgeven werd, zodat er al lerlei moeilijke problemen ontston den. Men werpt dit christensabbat- vlerders dikwijls voor de voeten om aan te tonen, dat het Gods bedoeling niet zou zijn het Sabbatsgebod voor christenen te bestendigen. In dezelf de krant staat op de sportpagina, dat Jaan de Graaf zaterdag voetbalt om op de zevende dag ter kerke te kun nen gaan, waarmee dan de zondag bedoeld wordt. Het blijkt helaas nog steeds van tijd tot tijd nodig eraan te herinneren, dat de tien geboden, zoals in Exodus 20 beschreven, door Christus in Mattheüs 5 en daarom (ook door de kerken qua tekst) onver anderd blijven gehandhaafd als de door God eeuwig vastgestelde zede lijke maatstaf, waarnaar een ieder bij Christus' komst geoordeeld zal wor den. Geen geringe zaak dus. Uit het vierde gebod zelf (zonder theocrati sche bijwetten) en uitspraken in het Oude- en Nieuwe Testament, blijkt echter dat het gedenken van de Sab bat op de zevende dag (zaterdag) een verlustiging, een verkwikking, dient te zijn. Daarom noemen de christe nen, die niet negen, maar alle tien geboden als levensregels aanhouden, het vierde, centraal staande gebod, een feestdag, om te levensgedenken, dat God de Schepper is van hemel en aarde, de Schepper van ons leven is en de Schepper van het verlossings plan. Wij erkennen met het vieren van de Sabbat, dat God het volste en enige recht heeft ons de wet te stel len, die naar de ware vrijheid leidt. Een eeuwig kenteken, zegt de Bijbel, tussen God en Zijn volk. Dat de Bis schop van Rome en keizer Constan- tijn gelastten de eerbiedwaardige dag der Zon, de eerste dag, de zondag, voortaan als de christelijke rustdag te heiligen, mag u gerust beschouwen als een listige zet van Gods tegen stander om Zijn heilige Wet te ont krachten. Welke gevolgen dergelijke maatregelen ln de historie had kunt u lezen in Prof. Heerings „De Zondeval van het Christendom" en beluisteren in onder andere Hiltermanns „Toe stand in de wereld van vandaag". Het lijkt me aan de veilige kant om door gehoorzaamheid aan God die toe stand te overleven. Arnhem P. Schreuder Sjabbat (2) Het is interessant om via het artikel van de heer M. Kopuit in Trouw van 20 augustus, nog eens te horen hoe de, rabbijnen zich ln alle mogelijke boch ten wringen om het Sjabbat gebod te realiseren. Het Boek, Prediker doet een eenvoudiger oplossing aan de hand. namelijk: „Wees niet al te rechtlijnig.waarom zoudt ge eraan kapot gaan?" Veel christenen bevin den zich in hetzelfde vaarwater in verband met hun zondagsbeleving. Onlangs liet een predikant van gere formeerde huize zich ln een bepaald hotel op zondag bedienen omdat hij daar niet op die dag behoefde te betalen. Het was blijkbaar van min der belang dat anderen voor hem moesten werken. Overigens heb ik het moeilijker met de opvatting van de predikant dan met die van de rabbi omdat in de bijbel een gebod om de zondag te heiligen ontbreekt. Rotterdam F. L. Stolk P.H.-kade (2) Amsterdam en heel Nederland her ademde toen vernomen werd dat de krakers om de P.H.-kade het hazepad hadden verkozen boven een treffen met de politie. Wat nu, na deze schit terende overwinning van de kant der politie? Rustig verder leven en de krakers ook in de toekomst hun gang laten gaan? Asjeblieft niet, waarde Nederlanders. We moeten weer niet rustig de zaken op hun beloop laten, maar deze lieden eens laten zien dat wij er ook nog zijn en dat we hier in Nederland een overweldigende meer derheid vormen. Op hoedanige wijze dit te tonen? Weten de ouderen onder ons nog hoe ln 1918, toen Troelstra naar de macht greep, ons volk naar het Haagse Malieveld trok en daar op ondubbelzinnige wijze zijn gehecht heid aan ons Vorstenhuis en daarme de aan de Regering des lands betoon de? Is dit niet voor herhaling vatbaar anno 1980 nu we door een kleine, zeer kleine minderheid, getart en uitge daagd worden? Mogen we eens een voorstel doen? En wel dit? Laten we eens in massa naar Amsterdam op trekken, in de RAI een enorme verga dering beleggen met daverende toe spraken onder het MOTTO: WIJ ZIJN ER OOK NOG. En dan vervol gens ons in optocht begeven naar het nationale monument op de Dam en daar de plechtigfe gelofte afleggen, dat we dit anarchisme in de hoofd stad niet langer meer dulden. Dit kan een nationale manifestatie van de eerste rang worden. We hebben op' woensdag 19 augustus duidelijk ge zien, wat linkse elementen doen, als ze krachtig worden aangepakt. Wie neemt nu eens het initiatief tot een dergelijke manifestatie? 's-G ra venpolder L. Janse «dt t Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor korte reacties op in deze krant gelezen berichten, artikelen en commentaren, en niet voor open brieven, gedichten, oproepen of reacties op advertenties (deze laatste dienen tot de directie gericht te worden). De redactie behoudt zich het recht van bekorting voor. Hierover ot over het niet plaatsen (meestal door ruimtegebrek) kunnen wij helaas niet corresponde ren. Brieven adresseren aan Secretaris hoofdredactie Trouw. Postbus 859,1000 AW Amsterdam. Bij publikatie worden naam en woonplaats van de schrijver vermeld. P.H.-kade (3) Een groep mensen verschaft zich een voudig toegang tot een gedeeltelijk bewoond pand, slaat inventaris kort en klein, zorgt ervoor dat enkele al daar wonende echtparen het leven zo zuur gemaakt wordt dat men de met veel geld betaalde woning moet verla ten om bij vrienden of kennissen on derdak te zoeken. Brengt enorme ver woestingen aan en bekladt de gevel met van alles en nog wat. De rechter spreekt een oordeel uit dat ln hun nadeel uitvalt en men trekt zich hier van niets aan. Wanneer het duidelijk wordt dat bij een treffen met de poli tie alleen blauwe plekken en builen te verdienen vallen en men met absolu te zekerheid het onderspit zal delven, hakt men een flink gat in de muur en verdwijnt door de achterdeur. Dit nu wordt in uw commentaar gerang schikt onder „de rijkdom aan ideeën" welke blijkbaar het bezit is van deze dames en heren. Uw opinie zal waar schijnlijk niet worden gedeeld door de verjaagde bewoners, de eigenaren, de M.E. en hun familieleden. Leiden A. J. M. van Doornik Ambassade Saoedi-Arablë roept op tot een heili ge oorlog tegen Israël. Deze week werd in Casablanca op een Arabische topconferentie onder andere besloten een olieboycot op poten te zetten tegen Israël en om Israël uit nog meer internationale organisaties te verwij deren. Het is dus niet moeilijk te voorspellen wat de volgende Arabi sche eisen zullen zijn, met de heilige olie als het chantagemiddel. Als de Nederlandse regering nu toegeeft aan de Arabische eisen, dan zou die be- sllssing^een sneeuwbaleffect kunnen hebben met als uiteindelijk gevolg de ondergang van Israël. Zouden de Ara bische landen niet veel meer respect tonen vóór het Nederlandse stand punt, als de regering nu niet op hun eisen ingaat? Nu toegeven betekent mijns inziens andere en scherpere on rechtvaardige eisen van Arabische zijde uitlokken. Daarom: Omwille van Israël en omwille van een echte rechtvaardige vrede in het Midden- Oosten: Geen verplaatsing van de Nederlandse ambassade, noch door Arabische druk, noch op aanbeveling van de Veiligheidsraad. Hellevoetsluis H. Hulzer WILLEMSTAD (ANP) De be stuurscrisis op Curasao is gisteren opgelost. Het Curagaose Movimentu An tij a No bo en de Democratische partij hebben overeenstemming be reikt over een samenwerking op el- landelijk niveau. De MAN heeft zes zetels ln de eilands raad, net zoveel als de DP. De nieuwe coalitie gaat steunen op 12 van de 21 leden van de 'Curagaose eilandsraad. Vorige week vrijdag werd met het ontslag van het laatste DP-lid ln de raad het gehele bestuurscollege van Curagao demissionair. Verwacht wordt nu dat begin september de samenwerking MAN-DP concreet zal worden. In een communiqué spreken MAN- lelder Don Martina en DP-leider Agustin Diaz de wens uit de samen werking ook door te trekken op cen traal niveau. Dat betekent dat de DP in de nabije toekomst zal toetreden tot de regering Vartina. Daarover zou echter nog overleg moeten worden gepleegd met de huidige coalitiege noten in het kabinet-Martina, in het bijzonder met de Arubaanse partij MEP (Movimlento Electoral do Pue blo) van Betlco Croes. GRONINGEN (ANP) Een jonge vrouw blijkt ruim een Jaar lang ten onrechte een sociale uitkering van haar zuster te hebben geïnd. De soci ale dienst van Groningen heeft aan gifte lij de politie gedaan. De vrouw. S. S. J., ontving een bedrag van ruim veertienduizend gulden. Haar zuster was al geruime tijd geleden naar het buitenland vertrokken. Bij de oplich ting is gebruik gemaakt van het feit dat beide vrouwen ongeveer even oud zijn en dezelfde initialen hebben. Daar het ons door de overweldigende belangstelling bij de ziekte en het overlijden van mijn lieve man en onze lieve en fijne vader Ds. Dirk Cornells van Geest onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken willen we langs deze weg allen hartelijk dank zeggen voor uw blijken van meeleven op welke wijze dan ook betoond. Nanny van Geest-Sybesma Erik Renie Ugchelen, augustus 1980. Vanenburg 7. DANKBETUIGING Daar het mij wegens de overweldigende belangstel ling bij de ziekte en het overlijden van mijn man A. A. Bruning onmogelijk is om ieder persoonlijk te bedanken, wil ik, mede namens mijn kinderen, allen hartelijk dank zeggen voor de blijken van medeleven, op welke wijze dan ook betoond. De genegenheid die daaruit bleek heeft ons zeer goed gedaan. E. Bruning-Swankhuizen Bennebroek, augustus 1980. Beschaafde jonge vrouw 28 jaar, door omstandighe den genoodzaakt woon plaats te verlaten, zou zich graqg dienstbaar stellen in b.v.: onvolledig gezin Ander werk ook welkom Br. o.d. no 50051 Trouw Amsterdam Ambassade (20) Voorstanders van de verplaatsing van de ambassade naar Tel Aviv me nen, dat de door de Knesset aanvaar de wet Inzake de status van Jeruza lem de aanleiding zou dienen te vor men op de Arabische eisen ln te gaan. Op zichzelf ls het Juist dat deze nieu we wet onnodig en wellicht ook pro vocerend genoemd kan worden. Het zou zelfs een reden geweest kunnen zijn voor de Nederlandse regering haar ambassade van Jeruzalem naar Tel Avlv over te brengen bij wijze van sanctie. Dat is niet gebeurd; de rege ring meende aan een met kracht af wijzen van deze wet voldoende te hebben. Zou de regering nu alsnog tot verplaatsing overgaan, dan blijkt daaruit, dat het enige argument daar voor de economische en politieke druk is, die de Arabische staten, voor de zoveelste keer, op ons uitoefenen. Zwichten voor pressie ls in mijn ogen veel onaanvaardbaarder dan het ver- plaatsen van een ambassade op poli tieke gronden. Als men eenmaal be gint aan chantage toe te geven, ls het einde zoek. De Nederlandse regering zou er dan ook goed aan doen, thans een beleid uit te stippelen dat in speelt op toekomstige onverantwoor delijke stappen van de regering Be gin, zoals het eventueel verplaat sen van zijn kantoor naar het ooste lijk deel van Jeruzalem. Pas bij zo'n beleid en de doorkruising daarvan door de Israëlische regering kan de overplaatsing van onze ambassade overwogen worden en niet op grond van chantagepolitlek. Den Haag E. Meents BELDEBOND WAAR JE STEM j WORDT WORD LID, 030 I SAMEN OP DE COEI m Chrinlelijk Nationaal Vakverbond CDA-dissidente In verband met het standpi 11 heer V. d. Broek en de react I6B van de heer Breedveld j lezers, wil ik er de aandacl gen dat een uiterst belan de tot nu toe niet genoemd i begrijp eigenlijk niet, wa niet het geval was. Het zal een bekend zijn dat er a; zijde eeh aantal Kamerlei het ln feite met het regei punt eens zijn, maar die tegen de regering stemi hoop dat de regering ten] met hulp van een paar CD ten. Denkt u maar aan de december debatten over wapening en het standpi heer Den Uyl nu inneemt de partij overgenomen wi het recente boycot-debat ka. Uit een en ander blijkt de linkerzijde zo is, dat best een ander standpunt digen, maar dat men als| aankomt het meerderheid! van de fractie volgt, vindt men daar niet. Zoli geval is geloof ik dat ook vj mag en moet worden verlgen men zich aan het CDA-meeivan standpunt conformeert. Naarden A. J. vant eme (ero ic: Ambassade (19)' Waar was de Arabische bet voor Jeruzalem ln '48-/67 t nlë de stad verwaarloosde, 1. kwartier doelbewust sloopi heilige plaatsen niet voor" toegankelijk waren? DealpK grond ls een voldoende redqan voor de Arabische druk te|_Je en onze ambassade rustig1 waar hij meer dan dertig jaaints ls: in Jeruzalem. Men magi og ten, dat ln het CDA (enig) Ij van de unieke, historische sen het Joodse volk en Jgbel Nog een reden om ,neen' ty aa Niet toegeven ls evenwel puur Nederlands elgenbelarjU" ten voor chantage roept nieu tage op. Als wij toegeve®e t (weer) een stap op de wegHo eindpunt een Nederlandse^, die gewillig danst naar de p( de Arabieren. Willen we plaatst dan die ambassade."'' Amstelveen V.H.fem ver! rrH 1 1 Roe kbe Mei vakantie zijn en u tóch een beetje thuis Omdut u hel dagelijkse nieuws „gewoon" in Trouwtn blijven lezen. Waar ter wereld u ook meivakantie If u bezorgen hel dagblad waar u zo vertrouw d mee b va I graag op uw vakantie-adres. Dc enige extra koste1101 de postzegels voor verzending Nederland en BcjJ^ gratis. te a Attentie: Wij maken u er tul reeds op attent dutprt» postallevering van dagbladen in zuidelijke lamp? (Italië.Spanje. Joegoslavië enz) over het algemjt wensen overlaat. Helaas kunnen wij hierop gey enkele invloed uitoefenen. Zend de onderstaande bon uiterlijk drie weker uw eerste vakantiedag naar Trouw aid. Vakantie: Antwoordnummer 2792. 1000 PA Amsterdam. Er hocl't geen postzegel op de envelop. Naam abonnee: Adres: Postcode - Telefoon: plaats: Tme -lev Vakantieperiode, vertrekdatum weer thuis op Vakantieverblijf I lotel/pension/camping tul- Adres: trm ~>n ad K Plaats (+e\fcni. code):_ Land: Portokosten voor verzending'Trouw binnen Europa 1,85perdag.Hu Verzending naar een vakantie-adres in Nederland en België is gratis. Buiten Europa op aanvraag (telefoon 020-913456). Betaling uitsluitend per acceptgirokaart die u wordt toegezonden. De sector dagbladverkoop van de Volkskrant b.v iso a. belast met de serviceverle ning aan abonnees en we derverkopers. Daartoe beschikt zij in de stad AMSTERDAM over een team van inspecteurs die onder leidi 'o van het hoofd van het Inspectiegebied hun werkzaamheden verrichten vanuit het centraal inspec tie-kantoor aan de Rozen gracht. Op dit kantoor worden alle administratieve werkzaam heden uitgevoerd die ver band houden met de bezor ging in de stad zoals: samenstellen, registre ren en bijhouden van be- zorgwi/ken het verwerken van abon nementen-mutaties de registratie van bezor- gers/sters en het bere kenen van bezorgver- goedingen e.d. Voor dit kantoor zoeken wij een (25-30 jaar) iiï len lier ino die belast zal worden met de jrantwd voor het totale administratieve gebeul de begeleiding van enkele part-time F werkers. Voor deze zelfstandige functie gel* volgende eisen: opleiding op HAVO-niveau, diploma houden, een goed administratief type-ervaring. Kantooruren: 's morgens van 07.304di uur, 's middags van 13.00-16.00 uur. Het aanvangssalaris ligt (afhankelijf leeftijd en ervaring) tussen 2000 en bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdeling straat 131, 1091 GL Amsterdam, t.a.v. mevrouw E. Thijssing t vermelding van ET/7.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14