De Nutsspaarbank! NUTSSPAARBANK S3 leiderdorp Vul deze bon in om uw brommer te verkopen wlach i n esch rijven en stenografie lag- als avondopleidingen :E acht op stadsgezicht en nonument 2 nspraak iformatie üemeente 's-Gravenhage Rente lO^/o* Afsluitkosten Geen dépotrente Hoeveel kunt u lenen? Extra aflossing Looptijd van de lening Overbruggings krediet Informatie Schrijf hier uw tekst. sDAG 20 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET H 13 Inlangs is de nota 'Zicht op stadsgezicht en monu- nent 2' verschenen, een vervolgnota over het Haagse lonumentenbeleid. De belangrijkste voorstellen in teze nota zijn: het instellen van een gemeentelijke monumenten lijst waarop zo'n 2300 panden in Den Haag moeten worden geplaatst het verbieden van afbraak of verbouwing van panden die op deze lijst staan zonder speciale vergunning 4 het beschikbaar stellen van een onderhoudssubsi- die voor gemeentelijke monumenten, "1 'ot 15 september aanstaande kan men op de nota ageren door een brief te schrijven aan het college Jjian burgemeester en wethouders, Burgemeester De lonchyplein 14,2585 BD Den Haag. De reacties lorden verwerkt in het uiteindelijke voorstel, waarover |e gemeenteraad een beslissing zal nemen. n a )e nota is tegen betaling verkrijgbaar in het Gemeen lijk Informatiecentrum aan de Groenmarkt en op 4amer 2023 van het stadhuis aan het Burgemeester Je Monchyplein. In het Gemeentelijk Informatiecen trum is de nota ook in te zien. Het informatiecentrum geopend op maandag van 11.00 tot 17.00 uur, van Jlinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur en ip zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Eigenaren van eschermde monumenten krijgen de nota toege- luurd. gemeentelijke dag- en avondscholengemeenschap voor v.o., m.a.v.o. en m.e.a.o. biedt u de mogelijkheid om tegen i gering lesgeld een opleiding te volgen in machine- 4 irijven en/of stenografie. Er zijn zowel mogelijkheid bestaat om vóór het afrondend examen, sentijds - b.v. na 3 of 5 maanden - reeds een diploma te talen. Lesgebouwen (ondervoorbehoud): Copernicus- aat 159, Hengelolaan 1065, Van Heutzstraat 12, Brester- sat 7 en Waldeck Pyrmontkade 5. Inlichtingen en inschrij- 5 bij de administraties van: idag- en avondscholengemeenschap, Boylestraat 20, 1.643174 en 644585; t Centrale School voor machineschrijven en stenografie, opernicusstraat 159, tel. 630821 GEMEENTE DELFT openbare kennisgeving leester en wethouders van de gemeente Delft, n ter openbare kennis, dat met ingang van 21 gustus 1980, gedurende twee weken voor eeri ieder gemeentesecretarie van Delft, afdeling stadsont- keling en openbare werken, Oude Delft 116, alhier mer 6), de volgende bouwplannen ter inzage n: 3or het tot woonruimte verbouwen van het pak- Nieuwe Langendijk 100, ingediend door P. C. grok; het verbouwen van het woonhuis Brabantse Imarkt 70 (bovenwoning), ingediend door H. War- voor het geheel vernieuwen en samenvoegen met wnpetstraat 93-95 van Trompetstraat 89 en het ieeltelijk vernieuwen van Trompetstraat 93-95, in tend oor M. Gorissen; voor het uitbreiden van de winkel met werkplaats het pand Brabantse Turfmarkt 70 (begane grond), lediend door J. Warnaar; voor het gedeeltelijk veranderen van het buurthuis tterdamseweg 51ingediend door de directeur van Mbare werken namens de gemeente Delft; voor het oprichten van twee bergingen achter de 'igen Rotterdamseweg 166 en 170, ingediend A. C. J. M. Eekhout; voor het verbouwen van de woning Gerbrandylaan ingediend door K. Thomaes; voor het aanbrengen van twee dakkapellen op de nden Westerstraat 5 en 7, ingediend door mevrouw M. Otting-Spaa; foor het verbouwen van het pand Singelstraat 7, jediend door R. M. Eichelsheim. plannen genoemd onder: A. t/m D. zijn gelegen in het gebied vallende in het procedure zijnde Komplan. '76; E. en F. zijn gelegen in het gebied vallende in het ingestelde bestemmingsplan „Rotterdamseweg ord 1978"; G. is gelegen in het gebied vallende in het gedeel- Üjk goedgekeurde bestemmingsplan Buitenhof '76; H. is gelegen in het gebied waarvoor een voorbe- Wingsbesluit is vastgesteld; is gelegen in het gebied vallende in het vastge- tóe bestemmingsplan „Hof van Delft 1979". i zijn voornemens de bouwvergunningen te verle- n met toepassing van het bepaalde bij artikel 19 van Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 n de Woningwet. «torende de termijn van tervisielegging kan een 'er naar aanleiding van elk der bouwplannen afzon- hijk schriftelijk bij het college van burgemeester en Bthouders, Oude Delft 137 te Delft, bezwaren in- enen. elft, 20 augustus 1983. Burgemeester en wethouders voornoemd, R. M. Gallas, burgemeester. G. P. van Cranenburgh, secretaris. De adverientieafdeling be houdt zich het recht voor ad vertenties eventueel zonder opgave van redenen te wei geren. (Art. 16 Regelen voor het Advertentiewezen) HYPOTHEEK? Dit is een scherp concurrerend tarief. 5 Jaar vast achteraf halfjaarlijks te voldoen. Wij berekenen slechts liWo afsluitkosten, inclusief taxatiekosten. De taxatiekosten zijn dus niet apart verschul digd. Belangrijk voor hen die een huis laten bouwen! De Nutsspaarbank berekent geen dépöt- of bereidstellingsrente. Dit bespaart u een hoop geld. Bovendien Effectieve rente 10,94% tijdens de bouwperiode geen aflossing. met gemeente garantie tot 100% van de Stichtingskosten. zonder gemeente garantie tot 95% van de getaxeerde waarde. Slechts over het top- gedeelte, boven de 75%, wordt een zeer geringe opslag in reke ning gebracht Naast de normale aflos sing is per jaar, zonder kosten, een extra aflos sing toegestaan tot 10% van de oorspronkelijke hoofdsom. De spaarbank hypotheek heeft een looptijd van 25 of 30 jaar, onafhankelijk van de leeftijd van de aanvrager, dus geen algehele aflossing bij het bereiken van de pensioen-gerechtigde leeftijd. Gedurende de periode, dat u nog niet kunt beschikken over de verkoopopbrengst van uw huidige woning, verzorgen wij voor u een overbruggings krediet Notariskosten zijn niet verschuldigd. Voor uitgebreide infor matie over de gunstige spaarbankhypotheek kunt u zich wenden tot één van de vele kantoren van de Nutsspaarbank. Wij zullen u gaarne vrij blijvend van advies dienen over die hypo- theekvorm welke het best bij uw persoonlijke omstandigheden past GEMEENTE DELFT Openbare kennisgeving Burgemeester en wethouders brengen ter openbare kennis, dat met ingang van 21 augustus 1980 gedurende een termijn van drie weken voor een ieder ter gemeentesecretarie van Delft, afdeling stadsontwikkeling en openbare werken, Oude Delft 116 (kamer 6), ter inzage ligt een plan van de gemeente Delft voor het bouwen van een complex woningen en woon eenheden op het terrein Dertienhuizen. Dit plan strekt ter vervanging van het reeds eerder (met ingang van 31 maart 1980 gedurende 3 weken) gepubliceerde plan voor het bouwen van 23 woningen en wooneenheden op het terrein Dertienhuizen. Het bouwplan is in strijd met de Verordening Komplan „Delft binnen de Vesten," doch past in de opzet van het door de gemeenteraad op 31 augustus 1978 vastgestelde Komplan '76. zij het ook met gebruikmaking van een volgens het Komplan '76 mogelijke wijziging van de bebouwingszónes. alsmede een mogelijke vrijstelling voor het maken van een Het voornemen is met toepassing van het bepaalde bij artiket 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van de voorschriften van de Verordening Komplan „Delft binnen de Vesten", alsmede vooruitlopende op het rechtskracht verkrijgen van het Komplan '76 de bebouwings zónes te wijzigen en vrijstelling te verlenen ten behoeve van het maken van een doorloop om daarna met toepassing van artikel 50, lid 6 van de Woningwet dè gevraagde vergunning te verlenen. Een ieder is bevoegd om gedurende de termijn van de tervisielegging schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van de vrijstellingen en de wijziging van de bebouwingszónes bij het college van burgemeester en wethouders in te dienen. Delft, 20 augustus 1980. Burgemeester en wethouders van Delft. R. M. Gallas, burgemeester G. P. van Cranenburgh, secretaris. Te koop gevraagd; POSTZEGELVERZAMELINGEN en ENGROSPARTIJEN vooral West-Europa en Verenigd Europa (Postfris). Voor bijv. Sp. Andorra 1972 betalen wij 425.—. E van Zijl. Tel. 010-207917. BESTEMMINGSPLAN "BUITENHOF - OOST" De beslissing van gedeputeerde staten van Zuid-Holland d.d. 22 april 1980. waarbij het door de gemeenteraad op 12 maart 1979 vastgestelde bestemmingsplan "Buitenhof oost" gedeeltelijk werd goedgekeurd, is onherroepelijk geworden. In verband daarmede ligt het bestemmings plan "Buitenhof-oost" voor een ieder ter inzage in het informatiecentrum van de gemeente (gemeentehuis. Statendaalder 1). Toelichting: Dit is een bekendmaking ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Het bestemmingsplan "Buitenhof-oost" wordt begrensd door de Vossiuslaan, de Dwarswatering, de voormalige Leysloot en de Engelendaal. Leiderdorp, 20 augustus 1980. De burgemeester van Leiderdorp, IJ. Gehner-Ellenberger (l.b.). Brieven waarbij ons antwoordnummer gebruikt wordt, hebben gemiddeld 3 dagen nodig om ons te bereiken. Wilt u bij het vaststellen van de plaatsingsdatum van uw advertentie hiermee rekening houden. In open envelop zonder pos tzegelopsturen aan: MINI advertenties. Antwoordno.2470.1000 PA Amsterdam. ge c 1 letter per hokje.Cijfers, leestekens en w«x»rdtussenruimten tellen voor 1 lette». Minstens 3 regels beschrijven. V«x»r brieven onder no. f 3.- extra. Prijs pnr plaatsing itacM-.RTWl 1 2 3 19,74 4 26,32 5 32,90 6 39,48 7 46,06 8 52,64 9 59,22 10 65,80 Plaatsingsdatum(s) Telefoon Handtekening

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 13