hoofdagent is te kritisch geweest Uit brieven van lezers Minister Wiegel: 'Schandelijk, die Folio!' M. J. M. Jonker Rotterdam begint met bouw van paalwoningen Geen bijstand voor Blijf van m'n lijf Politie-actie tegen diefstal (uit) auto's VNU koopt twee Britse uitgevers FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET Van onze parlementsredactle DEN HAAG Minister Wiegel van binnenlandse zaken meent dat hoofdagent J. de Goede uit Renkum een onjuiste opvatting heeft over de verplichtingen die zijn ambt met zich meebrengen. De agent kwam ln het begin van dit Jaar ln het ifleuws. door zijn kritiek op het doen en laten van de mobiele eenheid. De minister heeft zijn mening hieromtrent te kennen gegeven ln antwoorden op Kamervragen van de leden Van der Spek van de PSP en Roethof van de PvdA. Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor korte reacties op in deze krant gelezen berichten, artikelen en commentaren, en niet voor open brieven, gedichten, oproepen of reacties op advertenties (deze laatste dienen tot de directie gericht te worden). De redactie behoudt zich het recht van bekorting voor. Hierover of over het niet plaatsen (meestal door ruimtegebrek) kunnen wij helaas niet corresponde ren. Brieven adresseren aan Secretaris hoofdredactie Trouw. Postbus 859.1000 AW Amsterdam. Bij publikatie worden naam en woonplaats van de schrijver vermeld. Wiegel stelt dat volgens het ambtena renreglement voor de politie bepaal de uitlatingen kunnen worden opge vat als plichtsverzuim. De minister doelt hierbij op het feit dat de hoofd agent indertijd te kennen heeft gege ven bepaalde opdrachten niet te zul len uitvoeren, omdat ze indruisen te gen zijn eigen ethische opvattingen en overtuiging. Voor het overige schrijft de heer Wiegel, geen aanlei ding te zien om maatregelen te tref fen tegen mogelijke ontslagen van agenten, die met hun uitspraken bui ten hun boekje gaan. De hoofdagenten J. de Ooedè en A. van Berkel, respectievelijk verbon den aan de politiekorpsen te Renkum en te Epe, hebben zich opnieuw schriftelijk tot burgemeester J. DriJ- ber van Arnhem gewend met onder meer de vraag in hoeverre de BVD betrokken zou kunnen zijn geweest bU het maken van bandopnamen op een 30 mei in de Stokvishal gehouden forum bijeenkomst rond het thema kraken. Behalve door dezen werd toen ook het woord gevoerd door de Arnhemse commissaris van politie, J. Slepel, en het hoofd van de geünifor meerde dienst te Ede, A. J. Henzen. Eerder had de burgemeester al laten weten dat er geen bandopnamen wa ren gemaakt" Robot Doel van het forum was de houding van de politie ten aanzien van het kraken van woningen eens door te praten. Zoals hoofdagent Van Berkel gisteren opmerkte: „Hoe gaat de poli tieman met dit maatschappelijk pro bleem om? Is hij een robot, die op drachten uitvoert? Of bestaat er een mogelijkheid tot discussie?" Zelf zegt hij er niets van in de gaten te hebben gehad dat het gesprokene op de band werd vastgelegd. Bijbelgebruik (6) Wat de heer Klei aan de heer Mulder verwijt: „bijbelteksten plukken tot een boeketje, dat Jouw opvattingen bevestigt" kaatst als een bal terug: het „zich afvragen wat de Heer hier en nu wil" vinden we niet in ons subjectieve afvragen, maar ln het ob jectieve Woord van God. Wij kennen God en Zijn ordeningen niet uit wat wij van Hem denken, maar uit wat Hij ons zegt. En dat kunnen we aan vaarden en daarnaar ons leven nor meren; óf we kunnen het wèg-redene- ren en naast ons neerleggen door ons eigen denken normatief te stellen, hoe vroom of wetenschappelijk ver pakt dan ook. Doch „op die manier geef Je Jongeren en hun ouders schijn zekerheden mee" om de heer Klei te citeren. Bijbelteksten bij elkaar ra pen? Heeft Jezus niet in de strijd met de verleiding van de satan gezegd: er staat geschreven Katwijk aan Zee Ds. J. P. van Roon Van onze onderwijsredactie AMSTERDAM Folia Clvita-: tis, het weekblad van de uni versiteit van Amsterdam, is nog één keer Folio. Het aan het eind van de vorige Jaargang gelanceerde en meteen maar uitgevoerde plan om het dege lijke universiteitsblad te her vormen tot een boulevardblad onder de naam Folio, maakt van de voorpagina van het Jongste nummer opnieuw een nichtje van die van Bildzei- tung. Maar vele brievenschrijvers in het eerste nummer van het nieuwe studiejaar protesteren: „Schandelijk, die Folio!", en „Ondergetekende wenst na kennisname van het nulnum mer van Folio het blad Folio niet te ontvangen." In het laatste nummer voor de vakantie had de redactie van dit zeer betrouwbare universi teitsblad veen koerswijziging aangekondigd. Folia, aldus de redactie, was te saai en te seri eus. In plaats van het zoveelste commentaar op de tweefasen- structuur van minister Pais zou het orgaan van de universi teit voortaan gevuld worden met berichten, die in het West' duitse dagblad Bild niet zou den misstaan. Een voorproefje in het nulnummer maakte dui delijk waar de redactie op doel de: „Brigitte stript voor Cam bodja" en „De zelfmoord van Monica" (Was ze maar uitge loot, snikte haar moeder) Wat velen hoopten, bleek ge lukkig waar. Folio was een dik ke grap, die voor de schijn nog een keer werd volgehouden. Het nieuwste nummer van Fo lia Civitatis is verpakt in een omslag van Folio, waar nog de volgende spectaculaire koppen op de voorpagina staan: „U gaf dhe ton voor Brigitte, Seks bom voor Cambodja slaat in De schrik duurt precies één pa gina lang. Op pagina drie be gint Folia Civitatis. De ge schokte lezer ademt opgelucht: „Gelukkig weer saai, maar se rieus." Bijbelgebruik (slot) In zijn artikel van 13 augustus onder BorkOUWOr de onheuse, gepreoccupeerde titel „De vrijgemaakte gereformeerden en seks" komt de heer A. J. Klei tot een voorbarige slotsom. Te waarderen valt, dat hij het wraakt „bijbeltek sten te plukken tot een boeketje, dat Jouw opvattingen bevestigt." Maar waaróm doet hij dat? Om „eerblede- ger te gaan met die oude teksten, ontstaan in de totaal andere wereld van toen en in qen volstrekt andere historische situatie?" Maar Juist déze formulering dringt „behoedzaam" naar de ruimte, vereist voor de gang bare, zelfverzekerde, eigentijdse in- terpretatie-vanult-de-praktijk, die „eerbiedig" capituleert voor de actue le, menselijke behoefte. Mét „die ou de teksten" wordt dan meteen Gods Openbaring aan de kant geschoven. Als „Annle" en haar verloofde, en „Plm" en zijn vriend én hun ouders er oog voor zouden hebben, dat hun hemelse Vader zélf Zich in „die oude teksten" openbaart in Zijn liefde voor hen, en hun om huns levens wil voor houdt, heilig te zijn, omdat hij heilig is, dan was de verstikkende betove ring van het ogenblik doorbroken, ze zouden hun „zorg" en hun „verdriet" toetsen aan hun verantwoordelijk heid voor elkaar en voor heel hun levenssamenhang. Om Zijnentwil. In Zijn kracht Bilthoven D. J. Buwalda De Kamper gereformeerde predikant J. C. de Moor promoveerde onlangs aan de Vrije Universiteit te Amster dam op een dik proefschrift ln het Engels over de theologie van prof. dr. G. C. Berkouwer, die van 1940 tot 1973 aan de VU dogmatiek doceerde. Van dit proefschrift verscheen nu een handelseditie. De Moor schreef ?ljn studie ln de overtuiging, dat Be j- wer, zij het nog veelal intuïtie: en Impliciet, een tot nog toe dan ook onopgemerkt gebleven antwoord heeft gegeven op de fundamentele vraag naar de bijbels Juiste en weten-, schappelijk logische verhouding tus sen de objectiviteit van Gods open baring in de Christus der Schriften en de subjectiviteit van het menselijk geloof daarin. De Moors boek bedoelt „een posltlef-reflectleve explicatie te zijn van wat ln het werk van Berkou wer zelf veelal negatief-intuïtief en Impliciet is gebleven". Het boek, geti teld „Towards a biblically theo-logl- cal method" kost 49 gulden en is een uitgave van Kok, Kampen. Hadderech Naar aanleiding van het door u geci teerde artikel uit Hadderech (Trouw, 9 augustus) het volgende: 1. Naar mijn mening moeten we als gelovigen uit de heidenen onze broeders en zus ters ln hetzelfde geloof in Jezus Chris tus uit het Joodse volk met een muur van liefde omringen! 2. Nauwkeurige schriftstudie van onder andere Ro meinen 9 tot en met Romeinen 11 zou ln dit kader wellicht tot wat meer liefde tot het Joodse volk kunnen leiden. 3. Onder geen beding moet de ollechantage van Arabieren en Pales- tljnen ertoe lijden, dat de kerk haar roeping ten opzichte van de Joden vergeet. En die roeping is onder meer 'de Liefde Gods door het geloof in Christus prediken èn uitstralen naar het Joodse volk ln de eerste plaats. 4. Ieder kind van God weet zich door het geloof in de grote Zoon van David bij Israël ingelijfd en een kind van Zlon, of zoals Paulus het formuleert een geestelijk kind van Abraham. Dat besef bewaart voor een hoogmoe dige houding en maakt de band met onze Joodse broeders en zusters in Christus alleen nog maar sterker. Psalm 87 profiteert er al van! Utrecht J. Elsinga tandarts van Brakellaan 28, Hilversum praktijk hervat. Ingeschr. ziekenfonds en particuliere patiën ten uitsluitend telefonisch 2-4 uur, tel. 035- 17779. TEF Zinvol bestaan De presentatie van het nieuwe CDA- programma is bij mij lelijk in het verkeerde keelgat geschoten. Want het zou toch de gewoonste zaak van de wereld zijn, als tegelijk werd aan gekondigd met welke coalitie-partij men meent dat van dit programma het meest gerealiseerd kan worden. Maar neen, ook nu weer wordt het zelfde spelletje opgevoerd als in 1977 „We buigen niet voor links en we buigen niet naar rechts". Dat is overi gens ook maar een betrekkelijke uit spraak, want laatst las ik nog een recente uitspraak van Lubbers, waar in hij toegaf dat de samenwerking met de WD het CDA naar rechts heeft opgeschoven. De lood-om-oud- ijzer-theorie wordt ook nu weer van stal gehaald. Duidelijk is. dat de lei ding van het CDA. en die alleen, straks gaat uitmaken met welke par tij er zal worden geregeerd en niet wij kiezers. Verwacht men nu echt van ons, dat wij de op louter machtstheo rieën gebaseerde overwegingen blij ven slikken als Christelijke geïnspi reerde uitgangspunten? Of moeten wij met z'n allen de partij dwingen vóór de verkiezingen zich duidelijk uit te spreken over haar voorkeur? Wij behoeven ons toch niet altijd als onmondige kinderen te laten behan delen? Maastricht A. C. Soons-van Workum. BAO affiche (4) Of het schokeffect van de BOA-affl- che nu al dan niet bij zal dragen tot de zo dringend gewenste bewuj ding van de onbeschrijfelijke eli in Zuld-Afrika en van de politie economische onmacht van alle kaanse landen, die zich ln de steeds uitbreidende invloedj van Zuld-Afrika bevinden, i waarschijnlijk af van een reactie de talloze uitstellers en twijfel Mijn Jarenlange ervaring ln hankelijk" Afrikaanse landen geleerd dat geen woord te erg de hypocriete mystificatie, die ii derland deze en andere vormen racisme en facisme pleegt te om! sen, aan de kaak te stellen. En lk me wel degelijk een „stomme (de andere aanspreektitel op het che) dat lk me zo lang heb ingeb geen tijd te hebben daar actlel aan te doen. Je vraagt Je af „fatsoen" eigenlijk betekent, licht een nieuw taboewoord? OEGSTGEEST H. Mai Vernielzucht (2) Naar aanleiding van het berichti de vernielingen in de kazernes Oirschot wil ik het volgende meir ren. In de Eerste Wereldoorlog bi ongeveer drie Jaren in dienst gewi Als er in onze onderkomens wat pot was, werd er van ons salaris drie kwartjes 25 cent ingehou Van vernielingen was er geen spr Ik geloof wel dat als dit nu toegq werd, die vernielzucht wel al nemen. Amstelveen '4 Van een onzer verslaggevers ROTTERDAM De bouw van paal woningen in het centrum van Rotter dam als onderdeel van de zogenaam de Blaakoverbouwing kan doorgaan. De gemeente Rotterdam heeft de Ou de Haven BV bereid gevonden als belegger van het project te gaan op treden. Deze BV is speciaal voor dit bouwproject in het leven geroepen. Directeur van Oude Haven BV, die bestaat uit een aantal particulieren, is de heer A. J. Fibbe, oud-directeur van de bouwmaatschappij Van Ees teren. In het voorjaar kwam de Blaakover bouwing, die het hart moet v.orden van de nieuwbouw in het gebied Ou de Haven/Bloemendaal, op losse- schroeven te staan. De Hollandse Be ton Groep in Rijswijk trok zich terug, gezien de sombere situatie op de koopwoningenmarkt. Omdat de ge meente Rotterdam al flink geïnves teerd had in het project, moest de HBG een schadevergoeding betalen. Met dit bedrag, dat ettelijke miljoe nen bedraagt, is het volgens de Rot terdamse wethouder Mentink (ruim telijke ordening) mogelijk geweest het project om te zetten van koopwo ningen in premie-huurwoningen. Het plan van architect Plet Blom moest daaraan worden aangepast Er ko men nu 39 paalwoningen in plaats van de geplande 55. Desondanks is het totaal aantal woningen ln de Blaakoverbouwing opgevoerd van 113 naar 145. Dit laatste is mogelijk geworden door de constructie van het viaduct, waarop de woningen ge bouwd worden. DEN HAAG (ANP) De komende twee Jaar worden voorlopig geen nieuwe Blijf van m'n lijf-tehuizen toe gelaten tot de regeling om vla de algemene bijstandswet te worden ge financierd. Het ministerie van CRM heeft hiertoe besloten gezien de snel le groei van een tehuis ln 1974 tot achttien ln 1980. De regeling geeft normen en voor schriften voor indirecte financiering van de Blijf van m'n lijf-tehuizen als ze daarom vragen. De regeling is de eerste van een reeks voor de zoge naamde indirecte financiering van welzijnsinstellingen via de algemene bijstandswet. De Blijf van m'n lijf-tehuizen denkt het ministerie te zijner tijd onder te brengen ln de brede rijksbijdragere geling maatschappelijke dienstverle ning. De nu getroffen regeling sluit aan bij het karakter van genoemde tehuizen voor mishandelde vrouwen en hun kinderen. Daarin woont men gezamenlijk zelfstandig en krijgt men een zekere mate van dienstverle ning. NIJMEGEN (ANP) NIJmegenaren, die 's nachts hun auto niet of niet goed hebben afgesloten, lopen de ko mende vier weken de kans door de politie daarover uit bed gebeld te worden. Dat is een van de maatrege len van de Nijmeegse politie tijdens een gerichte actie ter voorkoming van diefstallen van en uit auto's. De actie duurt tot 15 september. De poli tie zal tijdens de actie zeer kritisch geparkeerde auto's controleren. Overdag gebeurt dat ln de Nijmeegse binnenstad, 's avonds en 's nachts vooral in woonwijken rondom het centrum. Automobilisten, die hun wagens ondeugdelijk hebben afgeslo ten (wat strafbaar is) worden niet bekeurd, maar vinden op of in hun auto een waarschuwingsfolder. De politie is verder van plan tijdens de actie eventueel auto's zelf af te sluiten en de sleutels mee te nemen. HAARLEM (ANP) De VNU van charterhouse Japhet en partners alle aandelen overgeno van de Britse uitgeverijen Busi and. Career Publications en Coi ting Publications. De ovemem som is contant voldaan, aldus V BIJ de overneming zijn betrokke weekbladen Accountancy Age, C puting, Data Link, het nieuwe schrift Informaties en een aantal sen op het gebied van carriërep ning. Deze vaktijdschriften slu nauw aan bij de bestaande uitga van VNU Business Press Group Nederland en België. De overnen past in het VNU-beleid dat is gen op internationale basisverbreiding het terrein van vaktijdschriften professionele informatie. De ove nomen uitgaven behaalden vorig, een omzet van dertig miljoen guld De twee Britse uitgeverijen zul worden voortgezet onder de hulq leiding. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20 00 uur Hallo opa en oma Juffer Hartelijk gefeliciteerd van alle kleinkinderen Goede morgen, Fol en Nel Tijsma nog een nachtje slapen dan hebben jullie 25 jaar lief en leed gedeeld. Gefeliciteerd. We hopen dat jullie nog lang een paar zullen blijven, ook voor ons. Tinette, Iemke, Martin, Ad En als de loopbaan is gelopen, het doel bereikt met laatste kracht, dan gaat de Hemel voor hem open: is hij voor eeuwig thuisgebracht. Lied 3366 Ontslapen in zijn Heer en Heiland mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Hendrik Buys in de leeftijd van ruim 79 jaar. Oude Wetering: C. Buys-de Vries Oude Wetering: D. Buys G. Buys-Schollaardt Leiden: M. H. Buys Oude Wetering: J. W. Buys Rijnsburg: C. Borsboom-Büys K. Borsboom Woubrugge: G. IJtsma-Buys J. IJtsma Vijfhuizen: C. Buys M. M. Buys-Freeken en kleinkinderen Oude Wetering, 14 augustus 1980 Veerstraat 35. De teraardebestelling zal plaatsvinden op maandag 18 augustus 1980 op de Gereformeer de Begraafplaats te Oude Wetering na de rouwdienst welke om 13 uur aanvangt. Na de teraardebestelling is er gelegenheid om de familie te condoleren in het jeugdgebouw ach ter de Geref. Kerk. Geen bloemen Tot ons grote verdriet, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft bete kend, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man en vader Jan van Eijk op de leeftijd van 71 jaar. A. E. van Eijk-Kuiper Henriëtte Rotterdam, 12 augustus 1980. Joris Minneepad 7. De begrafenis heeft in familiekring plaatsge vonden op de N. H. Begraafplaats „Oud-Kra lingen", Kralingseweg 334 te Rotterdam. Met ontsteltenis namen wij kennis van het plotseling overlijden van ons bestuurslid de Heer J. van Eijk Zijn bijzondere kwaliteiten als architect heeft hij vele jaren voor onze Stichting ingezet. Zowel hiermede, als ook met 2ijn hele persoon lijkheid heeft hij bij ons allen respect en sym pathie verworven. De Stichting is hem veel verschuldigd. Zijn vrouw en dochter wensen wij Gods zegen toe om dit smartelijk verlies te dragen. Bergschenhoek. 16 augustus 1980. Bestuur en Directie Stichting Rotterdamse Verpleeghuizen „De Rustenburg" Rotterdam/Bergschenhoek. Enige algemene kennisgeving. „Ik ben de deur; als iemand door Mij binnenkomt, zal hij behouden worden. De Here nam tot Zich mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Andries Christiaan Leur geboren 15-3-1895 overleden 10-8-1980 Apeldoorn G. Leur-Salomons Alkmaar: Johanna J. Leur Apeldoorn: W. Leur G. A. H. Leur-Hartzema Nijmegen: E. M. Tijl-Leur W. F. J. Tijl Klein- en achterkleinkinderen Genistalaan 36 7313 BJ Apeldoorn De begrafenis heeft 14 augustus in familie kring plaats gehad op de algemene begraaf plaats te Wenum. t„Want de lichte last der verdrukking van een ogenblik bewerkt voor ons een alles verre te boven gaand eeuwig ge wicht van heerlijkheid, daar wij niet zien op het zichtbare, maar op het on zichtbare; want het zichtbare is tijde lijk, maar het onzichtbare is eeuwig". 2 Cor. 417 en 18 In volle vrede ontsliep in Christus onze gelief de en zeer zorgzame moeder en pleegmoeder, mijn lieve oma Henriëtte Zijlstra-Duermeijer weduwe van Sjoerd Zijlstra Zij werd 71 jaar en was dankbaar voor alle zegeningen haar geschonken. Apeldoorn: J. M. Zijlstra A. W. Zijlstra-Dekker Sjoerd D. J. Rooyens en echtgenote Eindhoven, 14 augustus 1980 Generaal de Carislaan 100 Corr. adres: Poortersveld 224, 7327 AJ Apeldoorn De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 18 augustus 1980 op de Algemene Begraafplaats „Oude Toren", te Eindhoven/Woensel. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Aula van de Begraafplaats: Aanvang 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in de Aula na de teraardebestelling. Moeder is opgebaard in het Diaconessenhuis te Eindhoven. Geschokt en onder de indruk hebben we er behoefte aan u het plotselinge overlijden van onze vrijwilliger Marius Schouten mede te delen. Hij overleed tijdens de vakantieweek in Drie bergen, waarvan hij kampleider was. Wij denken aan hem terug als aan een enthou siaste leider met een warm hart voor de deelne mers van het kamp en de organisatie in het algemeen. Onze gedachten zijn ook bij zijn ouders en verdere familie. De leiding van kamp Boshuis 7. De afdeling kampwerk van het landelijk centrum voor Gerefor meerd Jeugdwerk. Driebergen, 15 augustus 1980. Mede namens mijn lieve kinderen dank ik u heel hartelijk voor de geweldige belangstel ling, in welke vorm dat ook mocht zijn, tijdens de ziekte en het overlijden van mijn onvergete lijke lieve man Leen van Driel Wij bidden om kracht om verder te gaan zonder hem. M. C. van Driel-Jansen en kinderen Nieuw Vennep, augustus 1980 Westerdreef 50 Dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat in Jezus is ontsla pen onze lieve man, vader en opa Jan Cornelis Vos op de leeftijd van 67 jaar. Openb. 27 E. C. Vos-Sterenberg Dreierwalde (WD1): Klaas en Birgit Sandra, Nikolas Slochteren: Marja en Piet Sebastiaan Uithuizermeeden, 14 augustus 1980 Hoofdstraat 99 9982 AC De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 18 augustus te Uithuizermeeden. Samenkomst zal worden gehouden om 14.30 uur in de zaal achter de Geref. Kerk, Kerk straat 7. I Vanaf 14.00 uur gelegenheid tot condoleren. 1 Liever thuis geen bezoek - geen bloemen. De Here nam tot Zich zijn kind, onze lieve broer, zwager en oom Jan Cornelis Vos op de leeftijd van 67 jaar Geliefde echtgenoot van E. C. Sterenberg Uithuizermeeden, 14 augustus 1980 Hoofdstraat 99 Efeze 2 vers 8 Roodeschool: H. Vos Fort Macleod (Canada): W. Vos A. Vos-Veenkamp Roodeschool: Tj. Vos Ten Post: M. D. Vos A. J. Vos-Wierenga Espel (n.o.): W. Vos B. A. Vos-Colenbrander Groningen: W. G. Vos Granum (Canada): G. J. Vos H. Vos-Poelman Roodeschool: K. P. Vos neven en nichten Bel 020-936868 Ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen, Gij zijt Mijn. Met droefheid geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons heenging onze lieve klein zoon en neef Koos Hanegraaff op de leeftijd van 26 jaar. Opa en oma Hanegraaff Oom Hans en tante Leny Tante Jet en oom Jan Oom Koos Oom Jan en tante Nini Oom Ben en tante Nelly neven en nichten Leiderdorp, 13 augustus 1980 Voor uw medeleven, betoond na het overlijden v onze lieve moeder, groot-, overgroot- en bet-ove grootmoeder Maria Baars-Schutter betuigen wij U hiermede onze hartelijke dank. Fam. Baars Dordrecht, augustus 1980 Thorbeckeweg 273. Daar het ons wegens de overweldigende belangstel ling bij de ziekte en het overlijden van onze geliefd vader en huisgenoot ds. N. de Jong onmogelijk is, ieder persoonlijk te bedanken, wilier we langs deze weg allen hartelijk dankzeggen vool uw blijken van medeleven, op welke wijze dan ooi betoond. H. L Ambacht, aug. 1980. Fam. De Jong Fam. Flinterman Mej. W. Brouwer Daar het mij onmogelijk is de bijna talloze blijken van medeleven, betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moede! en oma Dina Keur-Marsman persoonlijk te beantwoorden, wil ik allen, mede na mens mijn kinderen en kleinkinderen, daarvoor har telijk danken. De genegenheid die daaruit bleek, heeft ons zeer goed gedaan. Namens allen: C. W. Keur 15 augustus 1980. 's-Gravenhage. Willem de Zwijgerlaan 130.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8