de StudentenPolis Waarde Eerstejaars, i Uw bon voor geen centje pijn. ~i Philips. Dan is het goed.... voor jaren. 's HEEREN LOO enige appartementen Nu starten met een opleiding Makelaardij? Opleidingen Bedrijfstrainingen T-- van Nationale-Nederlanden ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1980 Wie toe is aan een nieuwe wasautomaat, die heeft het niet gemakkelijk. Er zijn veel merken, veel types, en al die "voordeelaanbiedingen" maken het er ook niet simpeler op. Eén ding is zeker: in elke prijsklasse is er een Philips die uitblinkt. Omdat hij erg veel waar geeft voor z'n geld. De hier afgebeelde volautomaat biedt naast z'n basis programma's ook nog tal van andere handige mogelijkheden. Z'n centrifuge is regelbaar van zacht tot krachtig. Een 2 kilo-knop, een energiespaarknop en een IWS wolwaspro gramma zijn op een Philips volautomaat heel normale zaken. Toch valt de prijs mee. Ga de vier verschillende modellen maar eens bekijken bij uw Philips dealer. U krijgt meer wasautomaat voor uw geld dan u dacht! Voor meer informatie Philips Nederland B.V., afd. Groot Huishoudelijke Apparatuur VB 1 - 34, antwoord nummer 500, 5600 VB Eindhoven (geen postzegel!). VERENIGING TOT OPVOEDING EN VERPLEGING VAN GEESTESZWAKKE KINDEREN Het bestuur deelt mede. dat de Jaarlijkse algemene ledenvergadering zal worden gehouden op donderdag 4 september 1980 om 14.30 uur in De Hartenberg te Wekerom (gem. Ede). De agenda luidt als volgt 1Opening en afscheidsrede van de voorzitter, dr. J.G Aalders 2. Vertoning van de Hartenberg-film "De minsten allermeest", die een beeld geeft van het dagelijks leven in een leefgemeenschap voor zwakzinnigen 3. Overdracht van het presidium der Vereniging door dr. J.G. Aalders aan de nieuwe voorzitter, mr. W.R. van der Sluis 4. Notulen van de ledenvergadering van 6 september 1979 5. Verslag van de secretaris over 1979 6. Verslag van de penningmeester over 1979 De financiële jaarstukken met het accountantsrapport zullen gedurende twee weken vóór de vergadering voor leden ter inzage liggen op het bestuursbureau te Amersfoort Pieter Bothlaan 1 7. Bestuursverkiezing Aftredend doch onmiddellijk herkiesbaar zijn de heren drs. B. Beumer. ir. F.Th.H. Nauta en J.H. van der Zee. Het bestuur stelt voor deze bestuursleden te herbenoemen. In een viertal vacatures stelt het bestuur, mede gehoord de directeurenvergadering en de betrokken ondernemingsraden, de volgende tweetallen elk in alfabetische volgorde: 1. Drs. GA. de Boer te Amersfoort A.H. van de Nadort te Ede 2. Dr. W.IJ. Aalbersberg te Bennekom F. Kadijk te Bennekom 3. W. Kooiman te Heiloo Mevr. F.J. Laning-Boersma te Den Helder 4 J Koel te Drachten Mevr. T. Kraayenbrink-Muntingh te Enkhuizen Namen van andere kandidaten kunnen vóór 28 augustus 1980 worden ingediend bij de secretaris door elk lid der Vereniging, mits deze opgave mede-ondertekend is door tenminste 9 andere leden en vergezeld is van een bereidverklaring van de voorgedragene. 8. Machtiging voor het bestuur tot vaststelling van de notulen 9. Rondvraag 10. Sluiting Uitsluitend leden van de Vereniging hebben het recht op de vergadering aan de verkiezingen deel te nemen en het woord te voeren. Stembiljetten zullen worden uitgereikt bij de ingang op vertoon van het toegezonden bewijs van lidmaatschap 1980 na tekening van de presentielijst. De Hartenberg is gelegen aan de weg Ede-Ape ld oom een vijftal km. buiten Ede. In de rechter berm verwijst een bord naar de afslag. Voor leden, die circa 14.00 uur per trein of bus arriveren, staat de Hartenberg-bus gereed op de eigen halte bij het station Ede-Wageningen aan de Bennekom se zijde van het station op de Parkweg. Na afloop van de vergadering zal er gelegenheid zijn voor onderling contact tussen leden, bestuursleden en medewerkers tijdens de aanbieding van verversingen Namens het bestuur, Drs. R. van Bochoven, algemeen secretaris RIANT b.v., Ommen biedt te huur aan in haar service-flat met prachtig uitzicht over de Vecht; de afstand tot het centrum is slechts 600 meter. Indeling: hal, keuken, badkamer, slaapka mer (4,75x3,30 meter) en living (7x4 meter). Huurprijs 1.245,per maand, incl. servi ce- en energiekosten. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot Riant b.v., Doormanstraat 31, Ommen, telefoon 05291-2273 van 11.00- 12.00 uur, na 18.00 uur: 05291-2809. De neiging bestaat deze vraag snel ontkennend te beantwoorden. De hui zenmarkt vertoont nog steeds een weinig opwekkend beeld. En de werkgelegen heid in deze sector ontwikkelt zich daar door de laatste maanden ongunstig. Een opleiding makelaardij biedt ech ter méér kansen. Men wordt opgeleid tot deskundige op het terrein van belegging in en beheer van onroerend goed. Daar door komt men in aanmerking voor func ties bij beleggingsinstellingen en bij ge meentelijke instellingen voor grondbe heer. In deze sectoren liggen wel degelijk mogelijkheden voor hen. die beschikken over het officiële diploma Makelaardij. Zelfs in de huidige conjuncturele situatie biedt het volgen van een makelaarsoplei ding perspectieven. Dat zal nog duidelij ker worden, zodra de huizenmarkt weer de weg naar herstel gaat inslaan. Vraag daarom nü uitvoerige documentatie aan! Bel voor inlichtingen (070) 26 40 81 of zend deze bon naar het ISW, Antwoordnummer 40.2500 XP Den Haag. Postzegel hoeft niet. Invullen met bloklctters s.v.p. Naam: Adres: Postctxle plaats: Instituut voor Sociale Wetenschappen. Wassenaarscweg 39-41 2596 CG Den Haag. Tel. (070) 26 40 81 /?7£ Ziek worden kunt u zich financieel onmogelijk veroorloven. En uw arme vader besteedt zijn geld liever niet aan doktersrekeningen. Het is dus zaak, een ziektekostenverzekering te sluiten. Speciaal bestemd voor studenten die immers in de meeste gevallen zelfs bij het ziekenfonds niet voordeliger terecht kunnen. Wij van Nationale-Nederlanden bieden zo'n specifieke verzekering. De StudentenPolis. Niet duur, maar ook niet de allergoedkoopste. Namelijk: f440,- per jaar bij een eigen risico van f 50.- (vraag uw verzekeringsadviseur ook naar de lagere premies bij een hoger eigen risico). Nu is het zo gesteld, dat er om uw klandizie in deze vlijtig geworven wordt Voornamelijk langs de weg van goedkope aanbiedingen. Wij zijn zo vrij daaraan niet mee te doen. Wij zijn mensen van de praktijk. En daarom niet van mening dat een verzekering beter is naannate hij minder kost Met ziektekostenverzekeringen voor studenten hebben we 25 jaar ervaring, waardoor we verwachten dat u aan onze StudentenPolis een goeie hebt Een onbekrompen dekking tegen een faire premie. Een polis die is als een koele hand op uw voorhoofd, telkens als het gaat spannen. Daarom: val niet over een cent. Wij doen dat ook niet als 't op betalen aankomt. En laat in elk geval onze duidelijke folder komen, verpakt in een decoratieve katoenen tas. Bel daarvoor uw verzekerings adviseur. Of die van uw ouders. Of ons: 070-711099. En anders gebruikt u gewoon de bon. 1 Breng mij de folder StudentenPolis en de decoratieve tas. Naam: Adres: Postcode/Plaats: Mijn verzekeringsadviseur is: Deze bon iri een envelop zonder postzegel zenden aan: Nationale-Nederlanden N.V.. I afd. Studentenverzekering, Antwoordnummer 750,2500 ZM DEN HAAG. L t\> :<ks? CHRISTELIJK CULTUREEL STUDIECENTRUM afd. Oriënteringsjaar zoekt voor de kursus 1980 - 1981 nog een aantal KURSISTEN Het C.C.S. Oriënteringsjaar is een vormingsjaar voor mensen die van de mid delbare school afkomen en nog geen beroeps/opleidingskeuze kunnen maken. Gedurende dit jaar kun je met behulp en door middel van een aantal vakken je mogelijkheden op verschillende terreinen ontdekken en verkennen, zodat je gemotiveerd(er) kunt kiezen voor een vervolgopleiding, een werksoort, kortom bewuster een volgende stap kunt zetten. Voor aanmelding of informatie schrijven/bellen naar Hans Platenkamp, Terra cottastraat 12284 HA RIJSWIJK, tel. 070 - 94 72 51 Marketing voor non-profit organisaties Aangezien er de laatste jaren een steeds grotere bchod ontstaan van de kant van (ook kleinere) non-profit tnsic gen aan middenkader, managers en bestuurders die at inspelen op signalen van de doelgroep, werd vorig jaar» avondopleiding gestan. Ook dit jaar bestaat de mogelijkheid deel te nemen ai cursus marketing voor non-profit organisaties. IX- opleiding is opgezet om de deelnemers te helpen bi beleidsbepaling. Daarom wordt met name gewerkt aa» hand van praktijkstudies. Cursusduur: I jaar. Aanvang september Uitvoerige dokumentatie ligt bij ons klaar. Bel voor inlichtingen 070- 2M081 of zend deze bon naarll Antwoordnummer 40. 2500 XP Den Haag. Postzegel hoeft niet. Naam Adres; Opleidingen |fjj Bedrijfstrainingen Instituut voor Sociale Wetenschappen. Wassenaarscweg 39-4125'*> CG Oen H.i.,v Iel |U70> 2WJ*' J

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 40