chr.heao-zwoue docent wiskunde/statistiek vrije universiteit NATUUR- SCHEIKUNDE midden holland .en rijnstreek schoolbegeleider (m/v) VAKLEERKRACHT VAKLEERKRACHT een kleuterleidster een leraar Engels PUTTEN leraren/leraressen docent(e) nederlands lerares huishoudkunde DOCENT(E) FRANS DOCENT(E) GESCHIEDENIS Scherpenzeel (Gld.) een leraar of lerares Leraar of Lerares, Prinses ste Chr. LEAO HANDVAARDIGHEID. ,22u, NEDERLANDS REKENEN ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET amsterdam De vakgroep Politicologie van de subfaculteit der Sociaal-Culturele Wetenschappen zoekt een wetenschappelijk medewerker (m/v) voor vrouwenstudies (vacaturenummer 602-2110) voor halve werktijd gedurende plm. twee jaren met de mogelijkheid van verlenging voor nog eens twee jaren. Taak: zijn/haar werkzaamheden zullen liggen op het gebied van onderwijs, onderzoek en beheer. De onderwijstaak omvat:- a. het verzorgen van een onderwijselement vrouwen studies voor doctoraalstudenten in de politicologie b. het voorbereiden en t.z.t.' verzorgen van thema gericht onderwijs aan eerstejaarsstudenten. Het onderzoek omvat in eerste aanleg het formuleren van een onderzoeksopzet en het voorbereiden van onderzoek op het gebied van vrouwenstudies. Onder "vrouwenstudies" verstaat de vakgroep: studie van de positie van vrouwen in de maatschappij, mede in het licht van de bredere maatschappelijke ontwik kelingen. Functie-eisen: om voor benoeming in deze functie in aanmerking te kunnen komen dient het doctoraal examen in een van de sociaal-culturele wetenschap pen. bij voorkeur in de politicologie, te zijn afgelegd. In eerste aanleg wordt gedacht aan afgestudeerden met affiniteit tot en aantoonbare deskundigheid op het gebied van vrouwenstudies. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de voorzitter van de benoemingscommissie, prof.dr. J. van Putten, tel. 020-71 85 43. De vakgroep Accountancy van de faculteit der Economische Wetenschappen zoekt een wetenschappelijk ambtenaar (m/v) (voor 0.5 deel van de werktijd) (vacaturenummer 501 -1820) ten behoeve van het onderwijs op het gebied van de accountantscontrole. Taak: het medeverzorgen van werkcolleges. Functie-eisen: registeraccountant; ervaring in de praktijk van de accountantscontrole; belangstelling voor en eventueel ook ervaring met accountants controle bij geautomatiseerde administraties. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door prof. drs. J.W. Schoonderbeek, tel. 020-76 16 66 of thuis 020-41 90 54. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, "onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105, Amsterdam-Buitenveldert 100 JAAR VRIJE UNIVERSITEIT De Stichting Schoolbegeleidingsdienst Midden-Holland en Rijnstreek vraagt t.b.v. het onderwijs aan Molukse leerlingen een: Taak: Het in overleg met de Molukse gemeenschap en in samenwerking met de schoolteams, werken aan zo'n verantwoord mogelijk onderwijs aan Zuidmolukse leerlingen. Behulpzaam zijn bij het opstellen van schoolwerk plannen, waarin de eigen identiteit van Zuidmolukse leerlingen een verantwoorde plaats krijgt. Hiertoe is deelname aan landelijke overlegsituaties noodzakelijk. Vereisten: - Een onderwijsbevoegdheid voor kleuter- of lager onderwijs. - Kennis van en inzicht in de Zuidmolukse gemeenschap. - Enige verstaanbaarheid in het Bahasa Melaju.' - Enige jaren onderwijs-ervaring. - Een positieve instelling t.o.v. de eigen identiteit van de scholen. - Bezit van het rijbewijs BE. Voorkeur: - Zuidmolukse afkomst. - Ervaring in het werken met Zuidmolukse leerlingen. - Een voortgezette studie op mo a - mo b niveau. Aanstelling vindt plaats op projectbasis, in elk geval tot 1 januari 1985. Bij de sollicitatie-procedure worden vertegenwoor digers van Zuidmolukse groeperingen en vertegenwoordigers van de betrokken scholen ingeschakeld. Salaris volgens rijksregeling, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Rechtspositie: als de gemeente Gouda; I.Z.A. en A.B.P. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer W. van Dongen (directeur), tel. nr. van de dienst: 01820-24122, tel. nr. privé: 01720^4355. Sollicitaties binnen 10 dagen aan het Bestuur van de dienst, t.a.v. de heer W. van Dongen. Crabethstraat 38, 2801 AN Gouda. 5 RIJSWIJK Rehobothschool Chr. school voor L.O.M., dr. H. Colijnlaan 3. Het bestuur van deze school vraagt zo spoedig mogelijk een voor muzikale vorming voor fysio- of bewegingstherapie Samen zijn voor deze funkties 137? uur (klokuren) beschikbaar. Combinatie van beide funkties is mogelijk, maar ook naar één van beide kan gesollici teerd worden. Bij de eerste wordt vooral gedacht aan het geven van muzieklessen in de verschillende klassen, bij de tweede ligt het accent meer op werken met kleine groepjes of individueel. Voor inlichtingen kunt u terecht bij de schoolleider, dhr. R. Willemstein, Berlioz rode 10, 2717 AT Zoetermeer, tel. 070-930045 (school). 079-216975 (privé). Sollicitatiebrieven te richten aan het Bestuur, p/a Utrechtseweg 371, 3818 EL Amersfoort. Son en Breugel (bij Eindhoven) Het Bestuur van de Vereniging v. Chr. Nat. Schoolonderwijs te Son en Breugel vraagt, voor haar per 18-8-1980 te openen kleuterschool, l.v.m. toeneming van het aantal leerlingen. Datum van indiensttreding: z.sp.m Van de leidster wordt een pos. instelling t.a.v. chr. onderwijs verwacht, alsmede de nodige inzet, om samen met de hoofdleidster, mevr. J. Busko, en het team van de lagere school, te werken aan een spoedige totstandkoming van de basisschool. Sollicitaties binnen één week na verschijning van dit blad te richten aan de secr. van de Vereniging: mevr. S. van Bezooyen-Arensman, Biesboschlaan 4, 5691 LE Son en Breugel, tel. 04990-3000, die tevens bereid is de nodige inlichtingen te verschaffen. in verband met de sterke groei van de school ontstaat per 1 november 1980 een vakature voor een (volledige funktle) Belangstelling voor en/of kennis van ekonomische problematiek wordt wenselijk geacht. Eventueel bestaat de mogelijkheid ook bij het informatikaonderwijs betrokken te worden. Voor het H.E.A.O. bestaat bij studenten en bedrijfs leven een grote, nog steeds groeiende belangstel ling. Dit is mede een gevolg van het feit dat door het aktief inspelen op maatschappelijke ontwikkelingen een aantal nieuwe, interessante, studierichtingen aan het H.E.A.O. zijn toegevoegd. De Chr. H.E.A.O.-Zwolle is een jonge school met een jong docententeam. Binnen de school is het een vaste gedragslijn aan docenten niet alleen een onderwijstaak, maar ook een taak in de organisatie toe te kennen. Ten aanzien van de onderwijstaak kan worden vermeld dat vakgroepsgewijze wordt gewerkt, terwijl de organisatorische werkzaamhe den veelal met behulp van speciale werkgroepen worden verricht. Van de kandidaat wordt verder verwacht dat hij/zij bereid is inhoud te helpen geven aan het Christelijk karakter van de school in het bezit is van een eerstegraads bevoegdheid of een daarmee gelijk te stellen akte. Salariëring volgens de bij het H.B.O. geldende normen. Sollicitaties binnen 10 dagen te zenden aan de sekretaris van het bestuur: drs. R. Lanning, p/a Diezerstraat 80, 8011 RJ Zwolle. Inlichtingen worden telefonisch verstrekt door: drs. L. E. H. Vredevoogd, direkteur, tel. 05200-13967 (school) of 05206-1620 (privé, na 19.00 uur). Christelijke Technische School Sprengenweg 81, 7314 PH Apeldoorn. Tel. 055-554408 Gevraagd i.v.m. langdurige ziekte (tijdelijk) LERAAR (M/V) A.V.O. voor de afd. ito. Een vaste aanstelling is t.z.t. niet uitgesloten. Voll. soil, met opgaaf van ervaring, bevoegdheden, levensbeschouwing e.d. voor hen die voorstanders zijn van christelijk onderwijs, vóór 23 aug. a.s. aan de direkteur van de school. MIJDRECHT (U.) Chr. Technische School Bisschop Koenraadstraat 14 Postbus 24 3640 AA, Mijdrecht Met spoed gevraagd wegens ziekte voor 27 lestijden. Ook naar een gedeelte van het aantal uren kan worden gesollici teerd. Brieven van gegadigden mei Chr. levensovertuiging kunnen worden gericht aan het bestuur. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door de directie. Tel. 02979-1540, na schooltijd 02979- 1539 ot 3421. Chr. Mavo-school Voor het nieuwe cursusjaar zoeken wij nog een collega die aan onze school 16 20 uur zou kunnen geven. Gegadigden die uit overtuiging bij het Chr. onderwijs willen werken en op deze advertentie willen reageren moeten schrijven aan de directie der school, Korenlaan 1 3881 DA PUTTEN. Voor inlichtingen: W. Staal, dir., tel. 03418- 2415. E. Elbertsen, adj. dir. 03418-3610, A. Teeuw, adj. dir., 03417-51652. Enkhuizen Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Onder wijs te Enkhuizen vraagt voor Christelijk Mavo „Groen van Prinsterer", Meeuwenlaan 1, telefoon 02280-2698, zo spoedig mogelijk voor een deelbetrekking of voor een volledige weektaak, bevoegd voor een of meer van de volgende vakken: trans, handelskennis, geschiedenis en maatschapplileer (totaal 43 lesuren) Alleen sollicitanten, die bij het Protes tants Christelijk Onderwijs uit overtui ging werkzaam willen zijn, wordt ver zocht te solliciteren. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich wenden tot de directeur: G. van der Berg, Kuipersdijk 72, Enkhuizen, telefoon 02280- 3184 Chr. Scholengemeenschap IJdoorn School voor LHNO en LEAO Duinluststraat 20 1024 VK Amsterdam Tel. 020-369591 Gevraagd voor zo spoedig mogelijk voor 18 lessen per week. Gegadigden die bewust kiezen voor het chris telijk onderwijs worden verzocht zo spoedig mogelijk hun sollicitatie te richten aan de directeur van de school de heer J. C. Luitjes. HERHAALDE OPROEP ENSCHEDE Scholengemeenschap voor Christelijk Beroepsonderwijs „De Hoeksteen" Wethouder Beversstraat 165 7543 BK Enschede Tel. 053-762017 Wij vragen z.s.m. wegens benoeming elders Het aantal beschikbare uren maakt het uitreiken van een VB mogelijk. Ook kan het vervullen van deze vacature in deeltijd banen geschieden. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij kerkelijk meelevend zijn en bereid zijn de identiteit van het prot. chr. onderwijs te helpen verwezen lijken. U kunt uw sollicitatie richten aan het bestuur van de Stichting Christelijk Beroepsonderwijs, p/a Wethouder Beversstraat 165, Enschede. De directeur van de school, de heer R. J. Siemons, geeft desgewenst gaarne inlichtingen onder telefoonnummer 053-315162. VEF SCHOONEBEEK CHR. SCHOOL VOOR MAVO De Pienhoek 14 Telefoon: 05243-1328 Het bestuur roept een (zo mogelijk) bevoft op voor 25-27 lessen. Van ±1 december 1980 tot 1 n 1981 iri tijdelijke dienst (waamet*pa, wegens zwangerschapsverlof); cjj na in vaste dienst. Tevens vraagt het bestuur wegjkhi ziekte een fcree ebt Ur nijn Ma" Voor 29 uur in tijdelijke dienst m.i.v, augustus. lom laas Van sollicitanten wordt verwacht, zij het Christelijk Onderwijs uit ove ging willen dienen. Gu Het gup Voor inlichtingen: F. Rhebergen recteur); De Pienhoek 8; 7761 Schoonebeek; telefoon: 05243-1sE£j of W. Schaap (adj.-dir.); telefot en 05243-2371 Sollicitaties met volledige inlichtin en opgave van referenties z.s.m. de directeur. Stichting Chr. Voortgez. Ond. gei voor Renswoude, Scherpenzed v-oc Woudenberg e.o. N te Scherpenzeel, Holevoetlaan 46. 03497-1821 Het Bestuur van bovengenoemde Stidl vraagt voor de Mavo te Scherpenzedi 1 aug. 1980 voor tijdelijk bevoegd voor één of meer van de vi aardrijkskunde, biologie, Frans of tuurkunde. Een vaste benoeming is uitgesloten. Scherpenzeel is landelijk gelegen in Gelderse Vallei en heeft zeer goede verb de. dingen met de omliggende grote plaats ét (Amersfoort, Utrecht, Veenendaal, f De school is een categorale Mavo Het Bestuur vraagt, dat de sollic kerkelijk meelevend zijn en het christó onderwijs uit overtuiging willen dienen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt de dir. F. Algra, tel. 03497-1817 en de dir. W. J. de Heer, tel. 03497-1863. Sollicitaties met volledige informatie te zenden dir. F. Algra, Stationsweg 334 A, 3925 CE zeel (Gld). „KLEIN WARNSBORN" Ver. v. Chr. Buitengewoon Onderwijs, Arnhem. Aan onze- school „Nieuw Klein Warnsborn" Voortgezet Buitengewoon Onderwijs (V.B.O.-L.C Ds. Bechtlaan 1, 6823 CA Arnhem. wordt onderwijs gegeven aan jongens en meisj door leermoeilijkheden en/of andere problemen m hulp en begeleiding nodig hebben dan op r scholen voor voortgezet onderwijs mogelijk is. Wij werken in kleine groepen (10 tot 12 leerlingen) t de richting van IVIO en Staatsexamen Mavo. Wegens vertrek vragen wij z.s.m. een bij voort® a£ ervaren met onderwijzersakte of Nieuwe Leraren Opl. De vakature betreft een volledige betrekking, samen gesteld uit 2 onderdelen, t.w. a. max. 5 schooltijden ong. 14 klokuren) op van „taakrealisatie". b. een aantal uren Vakonderwijs Duits. Sollicitatie naar één van de beide onderdelen eveneens mogelijk. Christelijke levensovertuiging vereist. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door hi h.d.s. H. J. Marsman, tel. 422012 of 436602 (privé) Sollicitaties aan de Secr. der Vereniging: Mevr. Lever-Wiersema, van Heemstralaan 33, 6814 K! Arnhem. f» "Ie Teldersweg 90 3052 TL Rotterdam Telefoon 010-183660 Eén van onze collega's is benoemd tot hoofd van een basisschool. Wij zoeken daarom per 1 november 1980 een enthousiaste leerkracht die uit overtuiging me de vorm wil geven aan het Christelijk Onder wijs voor de vakken: (4 U) Inlichtingen bij de heer G. J. Geursen, direk teur tel. privé: 01891-5711 of bij de heer. H. Heinen, adj. direkteur tel privé 010-516746 Schriftelijke sollicitaties aan de direkteur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 32