lP§s§ J t DE KRANT. OMDAT II NIET IEDERE DAG IN HET KREMLIN KUNT ZIJN. vormingsleid(st)er(s) TROUW stichting van dam- bethesda ziekenhuis IBW Prakticum Leidinggeven voor Overheidsfunctionarissen ADVERTEERT IN Een jong team èn een O. K. die binnenkort is aangepast aan de modernste eisen. Wat blijft er voor een verpleegkundige nog meer te wensen over? verpleegkundige voor de opleiding O.K.-assistent(e) differentiatie chirurgie een full time instrumenterend verpleegkundige c.q. O.K.-assistent(e) differentiatie chirurgie m. PRAKTIJK/THEORIE DOCENTE hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen waarnemend afdelingshoofd ér verpleegkundigen mcerifrum^ ADJUNCT-LEIDSTER/ DOCENTE [Diakonessenhuis] Hilversum' leidinggevend verpleegkundige waarnemend 1e verpleegkundige Instituut voor Bedrijfswetenschappen Bilthoven 0 A. bevoegd leld(st)er B. onbevoegd leld(st)er ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET IDA Dat is in ons geval een paar enthousiaste kollega's erbij, om de bemanning van onze O.K. weer op volle sterkte te brengen. Daarom zijn wij op zoek naar een Deze opleiding start in september 1980 en bestaat uit een interessante kombina- tie van theorie en praktijk, die u gedegen wegwijs maakt in het O.K.-gebeuren. Bij het met goed gevolg beëindigen van de opleiding krijgt U een (door de NZR) erkend diploma. Daar de opleiding spoedig start bieden wij onze bemiddeling aan bij het verkorten van uw huidige opzegtermijn. doch ook part-time behoort tot de mogelijkheden. Een part-time dienstverband houdt in dat er minimaal 3 dagen per week moet worden gewerkt. Daarbij gaat u naar rato bereikbare diensten verrichten. Een ideale mogelijkheid voor verpleeg kundigen die wat gas terug willen nemen óf voor gehuwde vrouwen die weer aan de slag willen. Onze drie operatiekamers, die momenteel een grondige verjongingskuur ondergaan, hebben o.a. als specialismen: gynaecologie, obstetrie, algemene chirur gie, plastische chirurgie, orthopedie en keel, neus en oor. Het huidige team, dat op volle sterkte uit 10 mensen bestaat, is jong en het overleg op de afdeling wordt thans met kracht gepropageerd in de vorm van teambespre kingen en werkoverleg. Heeft u belangstelling? Voor meer funktie- informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw J. van den Hatert. verpleegkun dig direkteur, telefoon (010) 36 46 44. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan de heer M. Krijnen, hoofd Perso neelszaken van het Van Dam - Bethesda Ziekenhuis, Westersingel 115, 3015 LD Rotterdam. Stichting Van Dam - organisatie overaaan L nSoiZnlse°UWen ziekeoh"uis te ;v y.j De "Nassau-Odijckhof" is een hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum voor somatisch zieken met een capaciteit van 124 bedden. Ons centrum verzorgt een opleiding voor zieken verzorgende. Per jaar starten er ongeveer 20 leer lingen. In verband met het vertrek van de huidige docente vragen wij een (een dienstverband voor 80% is mogelijk) Tot haar taak behoort o.a.: het verzorgen van de praktijklessen verpleegkunde het coördineren van de werkzaamheden van de praktijkbegeleidsters het in voorkomende gevallen verzorgen van de theorielessen verpleegkunde. Voor een goede functie-uitoefening is het van belang dat de praktijkdocente een intensief contact met de praktijkbegeleidsters en het praktijkveld onderhoudt. De aan te stellen verpleegkundige dient in het bezit te zijn van het A-diploma en het diploma van de do centenopleiding. Aanstelling vindt plaats in de rang van 1e verpleeg kundige. De C.A.O. voor het ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien het karakter van ons centrum vragen wij van de kandidate een positief protestants christelijke levensovertuiging. Verdere inlichtingen kunnen telefonisch bij het hoofd van de opleiding Mw S. Kraan- de Kroon worden ver kregen. tel.:03438-1 58 11. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de heer N. Goedhart, verpleegkundig directeur, Nassau-Odijcklaan 3,3971 BN Dnebergen-R. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Het Streekziekenhuis maakt deel uit van het kompiex gezondheidszorgvoorzieningen te Ben nekom (Zuid-West Veluwe): het bestaat uit een algemeen ziekenhuis met een P.A.A.Z., twee ver pleeghuizen en een school voor verpleegkundigen en ziekenverzorgenden. In het ziekenhuis is op de gekombineerde afde ling orthopedie/gynaecologie - met een totaal van 46 bedden op de orthopedie (28 bedden) een vakature voor een in de rang van 1e verpleegkundige. Vereisten voor deze funktie zijn: diploma A-ziekenverpleging/H.B.O.-V. leidinggevende ervaring; organisatorische en kontaktuele vaardigheden. Het bezit van de kaderopleiding c.q. een hieraan gelijkwaardige scholing of de bereidheid deze te gaan volgen wordt op prijs gesteld. Gezien de grondslag van ons ziekenhuis ver wachten wij van de kandidaten een christelijke levensovertuiging. Arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie worden U graag verstrekt doorzr. K. Pronk, algemeen hoofdver pleegkundige, tel. 08389-91 01. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118 te 6721 KC Bennekom. de tjongerschans algemeen ziekenhuis De Tjongerschans is een middelgroot zieken huis met 383 bedden en ruim 600 medewerkers. Voor onze afdeling intensive care (7 bedden) vragen wij voor indiensttreding per 1 november 1980 in bezit van het diploma intensive care Er is een vacature voor een volledig dienstver band (gem. 40 uren per week) en voor een gedeeltelijk dienstverband (gem. 28 uren per week). Aanstelling kan, afhankelijk van opleiding en ervaring geschieden in de rang van verpleeg kundige A. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer W. H. Oosterhoff, hoofd verplegingsdienst, tel. 05130-44444, toestel 240. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken na verschijnen van dit blad te richten aan de dienst personeelszaken van de Tjongerschans, Post bus 10500, 8440 MA Heerenveen. RIJN- EN VEENSTREEK te Alphen a/d Rijn, Marsdiep 235 Bij bovengenoemd kraamcentrum ontstaat binnenkort een vacature voor Het centrum heeft een staf van 6 leden en ongeveer 60 kraamverzorgsters en leerlingen in volledige of part-time-dienst. Het omvat de gemeenten: Alkema de, Alphen a/d Rijn, Benthuizen, Boskoop. Hazers- woude, Koudekerk, Leimuiden, Nieuwveen, Rijnsater- woude, Ter Aar, Wou brugge en Zevenhoven. Vereist is het diploma Verpleegkundige A of hogere opleiding, het bezit van rijbewijs voor auto en ervaring in gezondheids- en/of maatschappelijke zorg. Een auto van het kraamcentrum is aanwezig, het gebruik van eigen auto wordt vergoed. Vergoeding en salariëring volgens rijksregeling. Sollicitaties met volledige inlichtingen omtrent oplei ding en ervaring aan de Voorzitter van het bestuur, de Heer R. C. H. Glansbeek, arts, Populierenstraat 45, 2371 SG Roelofarendsveen, binnen 14 ragen na het verschijnen van deze oproep. Inlichtingen worden verstrekt door de leidster-docente, Zr J. A. M. Broker- hof-Boevé, Marsdiep 235, 2401 XG Alphen a/d Rijn Tel. (01720) 23621. een ziekenhuis (325 bedden), waarin alle ba sisspecialismen aanwezig zijn, heeft door in terne promotie plaats voor een op een afdeling waar 20 neurologische en psy chiatrische patiënten verpleegd worden. Voor deze funktie zijn goede kontaktuele ei genschappen en organisatorische kwaliteiten onmisbaar; het bezit van het diploma kaderop leiding of ervoor studerend zijn gewenst. De rang van aanstelling is afhankelijk van opleiding en ervaring. Tevens is er op de klasse-afdeling een vakature voor een Indien gewenst zijn er kamers in onze perso- neelsflat beschikbaar en met vakantie-afspra ken wordt rekening gehouden. Inlichtingen worden u graag verstrekt door Zr. A.M. van der Meer, hoofd verplegingsdienst of door Zr. G. Wendt, verpleegkundig adjunkt- direkteur. Telefoon: 035-854151. Sollicitaties te richten aan het I hoofd personeelszaken van het Diakonessenhuis, Van Riebeeckweg 212,1213 XZ Hilversum. Unieke trainingsfaciliteit voor verantwoordelijken in overheidsdienst 's avonds van 19.00 - 22.00 uur Leidinggeven in de ambtelijke sfeer brengt geheel eigen problemen met zich mee. De optiek is meestal non profit, het werkklimaat sterk sociaal-gericht. Bovendien zijn de besluit vormingsprocessen complex. Het IBW heeft daarom speciaal voor deze sector een Prakticum Leidinggeven. Waar de „ambtelijke manager" zijn leidinggevende vaardig heden leert aanscherpen en uitbouwen. En waar de „cases" en oefeningen geënt zijn op reële werksituaties uit de over heidssfeer. Het Programma Prakticum Leidinggeven voor Overheidsfunctionarissen omvat: Tel.: 030- 780044 Wie bij het IBWstudeert, studeert praktijk. Praktijk die u morgen al kunt toepassen en waar u uw hele loopbaan van zult profiteren. A Relatietraining observeren en waarnemen van de omgeving I beter begrijpen eigen gedrag het scheppen van een beter motivatie klimaat assertief gedrag groeien naar evenwichtiger gedrag B Gespreks- en vergadertechnieken voeren van tweegesprekken: sollicitatie-, beoordelings-, advies-, slecht nieuws-, counselings-, en andere gesprekken doelmatig deelnemen aan en leiden van vergaderingen C Spreekvaardigheid en optreden in het openbaar spreken bij officiële gelegenheden houden van persconferenties geven van interviews D Besluitvorming trainen in het onderkennen van problemen trainen in het kreatief aanpakken van problemen hanteerbaar maken van konflikten training in onderhandelen De trainingen staan onder leiding van ervaren trainers. De aard van het Prakticum vereist een be perkte omvang van de groep. Het complete Prakr' akticum bestaat uit 36 avonden van 19.00-22.00 uur, verdeeld in 4 blokken van tel kent 9 trainingsavonden over 2 jaar. Vraag uitgebreide inlichting) via deze coupon Graag ontvang ik geheel vrijblijvend de studiegids PO 80/81. IBW Cursusplaatsen zijn: Amsterdam - Arnhem - Eindhoven - Groningen - Den Haag - Rotterdam - Utrecht - Zwolle. Hel opsturen in een open envelop zonder postzegel aan: IBW - Antwoordnummer 93 - 3720 VB Bilthovea blokletters s.v.p. TMIïn 1 TV r CHRISTELIJK VORMINGSCENTRUM "DE MAASKANT- MAASSLUIS Het bestuur vraagt voor de binnenkort te starten afdeling Vormingswerk voor Jonge Volwassenen (17-30 jaar) een full-time of twee half-time voor: het opbouwen van deze nieuwe werksoort; het voorbereiden en uitvoeren van programma's/lessen voor de V J.V.- doelgroepen; het zorgdragen voor een goede samenhang met de andere door en in "de Maaskant" verzorgde aktiviteiten. Gevraagd worden: overtuigd Christelijke beginselen; onderwijsbevoegdheid (P.A., S.A., N-akte); pioniersgeest; bereidheid tot avondwerk. De rechtspositieregeling V.J.V. is van toepassing; de A.O.W.-premie is voor rekening van de werkgever; opname in het A.B.P. Inlichtingen bij de directeur: A.L. Greiner, telefoon 01899-13510. Sollicitaties aan het bestuur, p/a Lijsterlaan 11, 3145 VH MAASSLUIS. Stichting Philadelphia Tehuizen Zuid-Holland VIMmt 12 - 2671 ND Naaldwijk Tal 0171 20961. De Stichting Philadelphia Tehuizen Zuid-Holland een protestant christelijke stichting die in Zuid-Holtt vijf gezinsvervangende tehuizen beheert. In het gezinsvervangende tehuis „Vijverhof" te Spijl' nisse. met 25 geestelijk gehandicapte bewonü ontstaat een vakature voor A. Voor de funktie van bevoegd leid(st)er gaat on gedachte uit naar iemand die ongeveer 21 jaar en in het bezit van een diploma: M.B.O.-i* V.S.I.D.-G.V.T., O.P.M., Z-diploma of een geli* waardige opleiding. B. Voor de funktie van onbevoegd leid(st)er ca onze gedachte uit naar iemand van ongeveer' jaar en in het bezit van een diploma 4 |H voortgezet onderwijs. Van de kandidaten verwachten wij een posit* protestant christelijke levensovertuiging. Informatie over deze funkties wordt u gaarne verstrK door het hoofd, de heer M. Monfrooij, tel. 018$ 21121. Sollicitatieformulier telefonisch te verkrijgen bij 0 heer G. Veenstra, tel. 01740-20951. Salariëring volgens de CAO dagverblijven en tehutf» voor gehandicapten. Sollicitatie binnen 14 dagen te zenden aan de W meen direkteur van de Stichting, p a. Vhetweg 2671 ND Naaldwijk.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24