medisch direkteur Clara Feyoena Heem paviljoenshoofd verpleeghuisarts adjunct-directeur/-trice m /^TWENTSE 'AKADEMIE VOOR 'GEZONDHEIDSZORG! uurdocent organisatiekunde part-time of full-time stafdocent geneeskunde DEHARTENBERG-EDE n BOUWHUIS PHILADELPHIA-OVERIJSSEL vijfde en zesde praktijkbegeleid(st)er U*5.: diak diakonessenhuis utrecht h-di I M diaconessenhuis eindhove Hoofd civiele dienst Postbus 391, 7550 AJ Hengelo (O), tel. 074-431144. De Twentse Akademie voor Gezondheidszorg verzorgt een Hogere Beroepsopleiding tot Verpleegkundige, een Kaderen Docenten opleiding. opleidingen voor de Maatschappeh/ke Gezondheidszorg en een biischolingskursus Gezondheidszorg gp Binnen de Akademie zijn de volgende funkties vakant: Taken: geven van 9 wekelijkse lessen organisatiekunde bij de hogere beroepsopleiding tot verpleegkundige en voor de opleiding Maatschappelijke Gezondheidszorg. Vereisten: van de betrokkene wordt verwacht dat deze thuis is in non profit organisaties met name in gezondheidszorg-organisaties. Kandidaten met enige jaren ervaring in dergelijke organisaties genieten de voorkeur. onderwijsbevoegdheid voor het HBO te verkrijgen via ée'n diploma van één van de volgende opleidingen: sociologie, psychologie, economie, bedrijfskunde of bestuurskunde. In hoofdzaak bij da hogere beroepsopleiding tot verpleegkundige Taken: het geven van een aantal lessen in overleg met de aanwezige stafdocenten geneeskunde. Gedacht wordt met name aan les sen anatomie/fysiologie daarnaast het verrichten van stafwerkzaamheden. Vereisten: de onderwijsbevoegdheid voor het HBO: te weten het diploma medisch drs., arts of drs. diergeneeskunde. Voor beide funkties geldt dat salariëring geschiedt volgens rijks regeling. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten n dr J. Bras. direkteur van de Twentse Akademie voor Gezondheidszorg Het Clara Feyoena Heem te Hardenberg is een verpleeghuis voor 100 lichamelijk gehandicapten en 100 geestelijk hulpbehoevende bejaarden. Ter completering van de vierhoofdige direktie, waarvan de algemeen direkteur voorzitter is, wensen wij in kontakt te treden met gegadigden voor de funktie van Van hem wordt verwacht dat hij beschikt over goede kontaktuele eigenschappen, leidinggevende capaciteiten en zich betrokken kan voelen bij het welzijn van de patiënten en personeelsleden. Kandidaten met christelijke levensovertuiging genieten de voorkeur. Ervaring in de medische vraagstukken van een gecombineerd verpleeghuis wordt op hoge prijs gesteld. Hardenberg heeft een ziekenhuis, goede verbindingen met overig Nederland en veel voorzieningen voor onderwijs, rekreatie en sport. Belangstellenden kunnen inlichtingen inwinnen bij de voorzitter van het bestuur, drs. G. Jonker, Kometenlaan 1, Hardenberg, tel. 05232-1584 en bij de algemeen direkteur, de heer A. Petersen, Eikenlaan 10, Hardenberg,tel. 05232-7262 (thuis) of 2666 (verpleeghuis). Sollicitaties, voorzien van personalia, opleiding en ervaring kunnen worden gezonden aan de secretaris van het bestuur, de heer B. ter Veen, Hoofdweg 48, 7782 PN De Krim. N.H./G.K./C.G.K./G.K. vrijs VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM Rheezefweg 73, 7771 TD Hardenberg CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoornseweg 60, Ede, Telefoon (08362) 441. "De Hartenberg" is een christelijke woon- en werkgemeenschap, waar 380 geestelijk gehandicapten worden verzorgd en begeleid. Voor een van onze paviljoenen zoeken wij een In het betreffende paviljoen wonen 24 meervoudig gehandicapten, verdeeld over twee leefgroepen. De ene groep wordt gevormd door ouderen (leeftijd 35 tot 60 jaar). De andere groep betreft voornamelijk jonge bedlegerige pupillen. Voor deze functie vragen wij een verpleegkundige met leidinggevende en organisatorische capaciteiten, die in het bezit is van diploma A met -B of -Z. Taken: e samen met het subhoofd 19 medewerkenden begeleiden e mede opstellen van behandelingsplan e onderhouden van relaties met andere paviljoenen en diensten het proces van ouderparticipatie kunnen en willen begeleiden. Leeftijd tenminste 25 jaar. Gezien het protestants-christelijke karakter van onze vereniging is een christelijke levensovertuiging vereist De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de c.ao. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de verpleegkundige dienst, de heer W.D. Hakkenberg, toestel 119. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de algemeen directeur. Postbus 75. 6710 BB Ede (Gld). 'X Bouwhuis in Enschede is een project van de protestants christelijke ouder vereniging Philadelphia en vormt een leefgemeenschap voor diep, ernstig en matig geestelijk gehandicapten. Kinderen zowel als mannen en vrouwen kunnen hierin worden opgenomen. Wij hebben ruim 300 bewoners. In hun woonsituatie worden zij begeleid door gediplomeerde- en leerling- Z-verpleeg- kundigen. Voor de leerling-verpleegkundigen heb ben wij een eigen driejarige Z-opieiding mei zo'n 120 deelnemers. De praktijk opleiding is daarvan een belangrijk onderdeel. Daarbij gaat onze oplei- dingsstat ook praktijkstages in de zwak zinnigenzorg voor de H.B.O.-V. begelei den. Daarom willen wij ons team van vier praktijkbegeleiders graag uitbreiden met een (vac. 131) In nauwe samenwerking met de pavil joensleiding zal hij/zij voor belde groe pen studerenden werken aan de integra tie van opleiding en praktijk. Deze bege leiding van onze leerlingen en stagiaires H.B.O.-V. is in sterke mate individueel gericht. In deze lunctie zien wij graag een erva ren Z-verpleegkundige. Een op praktijkbegeleiding gerichte scholing en/ol docenten- kaderopleiding óf de studie daarvoor vormen een pré. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedures. Een positieI christelijke levensovertui ging is gewenst. Bent u geïnteresseerd in één van deze functies, dan zenden wij u graag nadere informatie, vergezeld van een sollicitatie formulier. Deze kunt u onder vermelding van het vacaturenummer schriftelijk aanvragen bij de Stichting Philadelphia Overijssel, 't Bouwhuis, Postbus 2112, 7500 CC Enschede. RKBejaardenverzorgings- en verpleegtehuis "Sint Jacob" vraagt, ter verster king van haar verpleegkun dige staf op somatische verpleegafdelingen. enige ziekenverzorgenden Het salaris is volgens C.A.O. Ziekenhuis wezen en er wordt gewerkt onder goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Pensioen regeling: PGGM. Ook zij die binnenkort examen doen kunnen nu reeds solliciteren. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van R.K. Bejaardenverzorgings- en verpleegtehuis! Sint Jacob Plantage Middenlaan 52 1018 DH Amsterdam! tel. 020-254962 Voor informatie:! iltoestel 138 Het Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen ziekenhuis met 560 bedden en ruim 1000 medewerkers, zoekt voor een chirurgische afdeling met een aantal deelspecialismen voor chirurgische patiëntenzorg een waarnemend hoofdverpleegkundige De afdeling heeft 48 bedden; de organisatie berust op teamverpleging. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige met leidinggevende kwaliteiten, die ervaring heeft op het gebied van verpleging van chirurgische patiënten. Voorts dient de kandidaat te beschik'ken over goede kontaktuele vaardigheden. Ervaring met teamverpleging strekt tot aan beveling. Het bezit van het diploma van de kaderop leiding, dan wel de bereidheid deze opleiding te volgen is gewenst. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door br. J. de Vries, Hoofdverpleegkundige in Algemene Dienst. -Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Hoofd'van de afdeling Personeelszaken, Bosboomstraat 1, 3582 KE Utrecht. üojjjiaijujy illjdiioj*! is een gekombineerd verpleeghuis met momenteel nog 136 bedden voor somatisch zieken en 64 bedden voor de afdeling psycho-geriatrie Binnenkort start er een intensieve verbouwing. Na gereedkoming hiervan beschikt het huis over 104 bedden voor lichamelijk zieken, 12 bedden voor (jongere) privacy- behoevenden, 10 bedden voor chronische beademings patiënten en 90 bedden voor de afdeling psycho-geriatrie. Daarnaast zijn er 5 plaatsen voor dagbehandeling voor lichamelijk zieken. Ten aanzien van de afdeling chronische beademing zal er een intensieve samenwerking worden onderhouden met het acute ademcentrum van het Academisch Ziekenhuis te Groningen. Wij vragen per 1 december a.s. een Onze voorkeur gaat uit naar een verpleeghuisarts met ervaring. Tot de funktie wordt gerekend: de direkte zorg voor een aantal patiënten, inbreng in het opnamebeleid, het coördineren van het medisch-paramedisch gebeuren met o.a. deelname in het stafberaad. Van kandidaten voor deze funktie wordt verwacht dat zij: beschikken over goede kontaktuele eigenschappen, in teamverband kunnen werken, een protestants-christelijke levensovertuiging zijn toegedaan. bij voorkeur niet ouder zijn dan 40 jaar. Klinische ervaring strekt tot aanbeveling. Bijscholing is mogelijk. De funktie biedt bij gebleken geschiktheid nadere perspektieven voor de verdere toekomst. Zuidhorn is een prettig woondorp, 10 km van Groningen-sta met uitstekende verbindingen t.a.v. het openbaar vervoer. Sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur, de heer J A. Sluiter - bij wie ook nadere informatie is te verkrijgen - van HET ZONNEHUIS ZUIDHORN Hoofdstraat 2a, 9801 BW Zuidhorn Telefoon 05940 - 2631 Uitgaande van de Christelijke vereniging "Het Zonnehuis" met verpleeghuizen te Amstelveen, Beekbergen. Doom. Vlaardingen. ZukJhom en Zwolle. 3P us ira KC 101 it itr; 4e P Bejaardencentrum LAURENS is een sinds 1972 bewoond comp de Rotterdamse wijk Ommoord en bestaat uit een verzorgingstei met 211 plaatsen en 168 bejaardenflats voor zelfstandige bewo Op 30 november 1980 zal de huidige functionaresse haar i beëindigen. In verband hiermede zoekt het bestuur contact met kandidaten v de functie van Voor een goed vervullen van de functie die vooral gericht is opi coördinatie van de verzorgende en verplegende taken en dus contacten met bewoners en medewerkenden omvat wordt gi belang gehecht aan contactuêle eigenschappen. Van gegadigden wordt verwacht, dat zij het functioneren van stichting als diakonale instelling onderschrijven. Bij de voorbereiding van een benoemingsbeslissing zal de Ondem mingsraad een eigen inbreng hebben, terwijl een psychologist onderzoek tot de mogelijkheden behoort. De aanstelling zal plaatsvinden volgens de bepalingen van de CAO bejaardenhuizen. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de Voorzitter van de Commit sie voor de Tehuizen, Mevrouw C. A. Waalwijk-Franken, Paetsstrai 25 b, 3039 XN ROTTERDAM. STICHTING - BEJAARDENTEHUIZEN DER HERVORMDE GEMEENTE ROTTERDAM. Het Diaconessenhuis In Eindhoven is een algemeen ziekenhuis met 380 bedden 1 700 medewerkenden, van wie er ruim 100 in de Civiele Dienst werkzaam zijn In verband met ziekte van de huidige functionaris zoeken wij een Onze gedachten gaan uit naar belangstellenden, die: een opleiding hebben op H.B.O.-niveau en ruime bedrijfseconomische ksnr beschikken over managementkwaliteiten en goede kontaktuele eigenschappen een ruime ervaring hebben in een soortgelijke functie; taken kunnen delegeren en verantwoordelijkheden daar leggen, waar ze gedrag moeten worden; een leeftijd tot 40 jaar. De taken om vatten: het geven van leiding aan en begeleiden van de o.m. tot zijn dienst behorena volgende afdelingen: keuken, personeelsrestaurant. schoonmaakdienst, linner*» mer, beddencentrale, intern transport en telefooncentrale; het onderhouden van een optimale relatie met de overige diensten en afdeling^ van het ziekenhuis, alsmede van goede externe betrekkingen. Inlichtingen omtrent de funktie kunnen worden ingewonnen bij de directeur-econoö en bij de afdeling Personeelszaken. Telefoon 040-433043. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 2 weken na het verschijnen van cftjL advertentie worden gericht aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 90052, 5600 PP Eindhoven.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 20