rdrecht 1 1 de rijksoveilieid vraagt 0^ projeotonderzoeker algemeen directeur «v* een efficiency medewerk(st)er (vac.nr. 8013-BP). Technische Hogeschool Twente experimenteel fysicus of fysisch-chemicus (m/v) Technische Hogeschool Twente assistent onderzoeker (m/v) Technische Hogeschool Twente fysicus of fysico- chemicus (ir. of drs.) (m/v) Gemeente Assenv lAlkMUAU 16 AUUUSIUS I960 TROUW/KWARTET Dordrecht is een stad met zo'n 107.000 inwoners en vormt, gelegen aan de grens tussen Zuid-Holland en Noord-Brabant, een knooppunt van internationale weg- en waterwegverbindingen. De oude binnenstad met zijn vele havens en monumentale bebouwing is het hart van een stad waar ook in de nieuwe wijken kwaliteit van bouwen en wonen te vinden is. Dordrecht is van oudsher een eiland, maar is voor randstad, de Alblasser- en Hoeksche Waard en westelijk Noord-Brabant bereikbaar via onder meer twee tunnels. Naast ruime recreatiemogelijkheden (o.a. watersport, natuur, overdekte ijsbaan, bowling) beschikt Dordrecht als centrum van het hele Drechtstedengebied over vrijwel alle denkbare onderwijs-, culturele- en gezondheidvoorzieningen. De afdeling Beheer en Onderhoud Beplantingen van de Dienst Openbare Werken en Stadsontwikkeling telt ruim 140 personeelsleden, waarvan er ongeveer 115 werkzaam zijn in plantsoenen, boomverzorging, parken, begraafplaatsen etc. De overige afdelingsleden zijn werkzaam op de tekenkamer, het afdelingsbureau en in toezichthoudende functies voor de buitendienst. Vanuit de beheer- en onderhoudsoptiek van de afdeling wordt bijgedragen aan de beleidsontwikkeling ten behoeve van natuur- en recreatiegebieden, van milieuzaken alsook van groenvoorzieningen binnen de bebouwde kom. Voor deze afdeling wordt gevraagd: Hij/zij adviseert de leiding met betrekking tot een zo efficient mogelijk verloop van voorbereiding, aanleg en onderhoud van groenvoorzieningen. Onder handhaving of waar mogelijk verbetering van de kwaliteit worden van hem/haar tijd- en capaciteitsbesparende voorstellen verwacht inzake optimale inzet van arbeid en machines, werkprogramma's voor het beheer inclusief werkplanning, -methodes, machinekeus. Gedacht wordt aan iemand met een hogere beroepsopleiding, bij voorkeur in een bedrijfseconomische richting of vergelijkbare opleiding. Ervaring in de buitendienst van een groenvoorzieningbedrijf of plantsoenendienst en tijdens de opleiding met voornoemde problematiek is gewenst, doch niet noodzakelijk. Het aanvangssalaris zal nader worden overeengekomen tussen f 2.734,- en f 3.584,- bruto per maand, exclusief een toelage van f 26,-. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Bij gebleken geschiktheid zijn promotiemogelijkheden aanwezig. Belangstellenden worden verzocht een korte, informatieve sollicitatiebrief te richten aan de chef van de afdeling Organisatie- en Personeelszaken van bovengenoemde dienst, Postbus 318,3300 AH Dordrecht met vermelding van vacaturenummer. Desgewenst kunnen vooraf inlichtingen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling Beheer en Onderhoud Beplanting, de heer ing. L. C. Egbers (tel. overdag 078-130000, toestel 2391 en 's avonds 078-171022). "Nieuw-Vrijthof" is een prot. chr. verpleeghuis en reaktiveringscentrum dat plaats biedt aan 120 somatisch zieken en 120 geestelijk oestoorde bejaarden. gezondheidsredenen heeft onze algemeen directeur zijn functie ter beschikking gesteld. Het bestuur wil daarom gaarne in contact komeh met gegadigden voor de functie van De algemeen directeur draagt de eindverant woordelijkheid voor de uitvoering van het door het bestuur vastgestelde beleid. Hij geeft leiding aan het beleidsteam, dat mede bestaat uit het hoofd medisch/paramedische dienst, het hoofd verplegingsdienst en het hoofd interne dienst. Hij heeft allereerst een coördinerende manage- mentstaak. Rechtstreeks onder hem ressorteren: de administratie, het personeelsbeleid, de oplei ding. het maatschappelijk werk en de geestelijke verzorging. Gelet op deze taken is het noodzakelijk, dat betrokkene: bestuurlijke en leidinggevende capaciteiten heeft; beschikt over goede contactuele eigenschap- Pen; economische deskundigheid heeft; bekend is met de intramurale gezondheids zorg; niet veel ouder is dan 45 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De salariëring is binnen het kader van de daar voor geldende richtlijnen. Voor de overige arbeidsvoorwaarden is de CAO-Ziekenhuiswezcn van toepassing. Tot de selectieprocedure behoort overleg met .de leden van het beleidsteam en met een delegatie uit de ondernemingsraad. Informatie kan worden ingewonnen bij de voorzitter van het bestuur, ds. H. van 't Hof. tel. (03448) 18 73. Sollicitaties te richten aan de secretaris van het bestuur, mr. C J. Seton, Elzenpasch 18,y 4003 CK Tiel. 0 Bij de afdeling TECHNISCHE NATUURKUNDE, vakgroep Over drachtsverschijnselen van de Tech nische Hogeschool Twente, bestaat een vakature voor een (assistent-onderzoeker) Taak: het onderzoeken van het stromingsgedrag van (micro) emulsies in goed gedefinieerde stro mingen het interpreteren van het stromingsgedrag In termen van microscopische eigenschappen en processen het ontwikkeien en karakteriseren van voor het onderzoek geschikte (non-ionische) (micro) emulsies. Eisen: doctoraaldiploma Natuurkunde, Technische Natuurkunde, Chemie of Chemische Techno logie goede instrumentele vaardigheden fysici dienen bereid te zijn zich te verdiepen in de colloidchemie en chemie in de stromings- De assistent-onderzoeker, die bereid en in staat moet zijn om zijn/haar onderzoek met een promotie af te ronden, wordt aangesteld in tijdelijke dienst voor twee jaar. Indien aan het einde van deze periode blijkt dat een promotie duidelijk binnen het bereik ligt, kan de aanstelling met maximaal twee jaar worden ver lengd. Niveau: De aanstelling zal plaatsvinden in de schaal voor wetenschappelijk assistent en bedraagt f 3.013,- bruto per maand. Opneming in het pensioenfonds geschiedt direkt op datum indiensttreding. Sollicitaties vergezeld van een uitvoerig curriculum vitae binnen twee weken na het verschijnen van de ze advertentie te richten aan de Dienst Personeels zaken, van de Technische Hogeschool Twente, Postbus 217, 7500 AE Enschede, onder vermelding van het vakaturenummer 0156/80/63. Bij de vakgroep CHEMISCHE FYSICA, behorende tot de afdeling TECH NISCHE NATUURKUNDE en CHE MISCHE TECHNOLOGIE van de Tech nische Hogeschool Twente, bestaat een vakature voor een Taak: Het verrichten van onderzoek op het gebied van de binding tussen ureum en crownethers. Het onder zoek maakt deel uit van een groter projekt, dat het doel heeft te komen tot een selektieve verwijde ring van ureum uit bloed. Het onderzoek van de assistent-onderzoeker zal zich richten op de struktuurbepaling, met behulp van röntgendiffraktie, van een aantal complexen van ureum met crownethers. Daarnaast zal een analyse gemaakt worden van de aard van de binding in de complexen om zo te komen tot optimaal ureumbindende crownethers. Het is de bedoeling dat het onderzoek afgesloten wordt met een promotie. Eisen: Voor de vervulling van de vakature wordt gedacht aan een pas afgestudeerde fysicus of chemicus (ir./drs.), bij voorkeur met enige ervaring op het ge bied van röntgenanalyse of conformatiebereke- ningen. Aanstelling geschiedt in tijdelijk dienst verband voor een periode van twee jaar, te verlen gen met maximaal twee jaar als een promotie bin nen die periode mogelijk is. Niveau: De aanstelling zal plaatsvinden in de schaal voor wetenschappelijk assistent en bedraagt t 3.013,- bruto per maand. Opneming in het pensioenfonds geschiedt direkt op datum indiensttreding. Inlichtingen: Dr. S. Harkema en dr. C. Huiszoon tel. 053-892660. Sollicitaties vergezeld van een uitvoerig curricu lum vitae binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Dienst Per soneelszaken, van de Technische Hogeschool Twente, Postbus 217, 7500 AE Enschede, onder vermelding van het vakaturenummer 0156/80/62. Bij de afdeling der TECHNISCHE NATUURKUNDE. VAKGROEP VASTE- STOFFYSICA van de Technische Hogeschool Twente, bestaat een va kature voor een (assistent-onderzoek er) Taak: Het verrichten van een onderzoek naar de invloed van ionenbombardement op de elektrische en op tische eigenschappen van kristallijne silicium op pervlakken. Doel is om een inzicht te krijgen in het iplantatiegedrag en de soort en mate van schade in silicum tijdens beschieting met ionen van ver schillende massa en energie. Eisen: De assistent-onderzoeker, die bereid en in staat moet zijn om zijn/haar onderzoek met een prdmo- tie af te ronden, wordt aangesteld in tijdelijke dienst voor twee jaar. Indien aan het eind van deze periode blijkt dat een promotie duidelijk binnen het bereik ligt, kan de aanstelling met maximaal twee jaar worden ver lengd. Niveau: De aanstelling zal plaatsvinden in de schaal voor wetenschappelijk assistent en bedraagt t 3.013,- bruto per maand. Opneming in het pensioenfonds geschiedt direkt op datum indiensttreding. Sollicitaties vergezeld van een uitvoerig curricu lum vitae binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Dienst Per soneelszaken, van de Technische Hogeschool Twente, Postbus 217, 7500 AE Enschede, onder vermelding van het vakaturenummer 0156/80/64. voor een Centrum voor Beroeps oriëntatie en Beroepsoefening (C.RB.) in oprichting. Dit Centrum zal tot doel hebben de arbeidsinpassing van Nederlandse- en niet Nederlandse Werkzoekenden te bevorderen o.a. door algehele vorming, beroepsoriëntatie en beroepsoefening. De funktie van de projectonderzoeker is de begeleidingscommissie van het C.RB. te adviseren omtrent de opzet van een dergelijk centrum, waarbij o.m. tot zijn taak zal behoren: - het doen van een aanvullend behoefte onderzoek - het maken van een cursusopzet gericht op de doelgroepen - het ontwerpen van een projectplan incl. een middelen- en personeels- begroting. Aanstelling geschiedt vooralsnog voor een half jaar in dienst van de gemeente Assen. Aanstelling als projectonderzoeker C.B.B. behoort tot de mogelijkheden. Vereisten: tenminste hogere beroeps- t opleiding en ervaring in soortgelijke functie. T" Goede contactuele eigenschappen, goe<£ uitdrukkingsvaardigheid, zowel schrift*, lijk als mondeling en managers kwaliteiten. hc Salariëring: maximaal f4.529,-bruto jjj per maand (Hoofdcommies A). Sollicitaties binnen 10 dagen te richten p aan het hoofd van het bureau er personeelsaangelegenheden van de vf gemeente Assen, Brink 8, gt 9401 HS Assen. Vakaturenummer 39/8Q ei Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer H. Buist, chef afd. Welzijns zaken van de gemeentelijke sociale dienst, tel. 05920-28000, toestel 361. U dient een sollicitatieformulier aan te vragen bij de centrale personeelsafde-p' ling. Telefoon 05920-28000, toestel 235. V hoofd (mnl./vrl.) onderafdeling financiële en beleids controle vac. nr. 0-7389/0156 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Directoraat-Generaal voor het Hoger Onderwijs en Wetenschappelijk Onderzoek, Directie Opleidings ziekenhuizen. Afdeling Financiële Zaken De Directie Opleidingsziekenhuizen heeft een be- leidsvoorbereidende taak t.b.v. het formuleren van doelstellingen en prioriteiten t.a.v. de academische ziekenhuizen, het bevorderen van coördinatie t.a.v. het wetenschappelijk onderwijs en onderzoek tus sen de medische faculteiten en opleidingsziekenhui zen en voor wat betreft de gezondheidszorg tussen het Ministerie van Volksgezondheid en Miieuhygiëne en het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen. De Afdeling Financiële Zaken is o.a. belast met voor bereiding. opstelling, realisatie en afwikkeling van de totaal-begroting en meerjarenraming voor de academische ziekenhuizen - e.e.a. binnen het kader van het Financieel Overzicht Kosten Gezondheids zorg - en met het beoordelen van de doelmatigheid binnen deze ziekenhuizen door o.m. het hantéren van bedrijfsvergeli)kingen. Functie-informatie: de functionaris wordt belast met analyse en beoordeling van de jaarrekeningen van de academische ziekenhuizen, in samenwerking met de diverse accountantsdiensten; een inbreng heb ben bij het ontwerpen van voorschriften voor de in richting van administratie en jaarrekening en voor de bestemming van saldi; hij/zij is betrokken bij het op zetten en evalueren van een controlesystéem en van de daarvoor vereiste informatiestroom van de aca demische ziekenhuizen; toezicht houden op de nale ving van de aan de academische ziekenhuizen gege ven administratieve voorschriften op het evalueren van normen en verdeelsleutels vanuit ervaring in het veld; concipiëren van correspondentie met o.m. de Algemene Rekenkamer, de Accountantsdienst; financieel/economisch begeleiden van investerin gen, m.n. wat betreft de nieuwbouw van de academi sche ziekenhuizen. Voorts statistisch verwerken van aan de jaarrekening te ontlenen gegevens. Vereist: voltooide universitaire opleiding econo misch/administratieve richting of een combinatie van opleiding en ervaring die aansluit op genoemd werkterrein; ruime ervaring; kennis van en inzicht in het gebied van overheidsfinanciën. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 6098.- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980. chef (mnl./vrl.) afdeling beleidsinformatie vac. nr. 0-5948/0156 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Centrale Directie Organisatie en Automatisering De afdeling realiseert informatiesystemen ter onder steuning van beleidsontwikkeling en planning. Te vens levert de Afdeling een bijdrage aan de formule ring van het informatie- en automatiseringsbeleid. Functie-informatie: inventariseren en analyseren van de.behoefte aan informatie t.b.v. het beleidspro ces; adviseren over en zorgen voor de ontwikkeling van beleidsinformatiesystemen; signaleren van or ganisatorische aanpassingen ter ondersteuning van het informatievoorzieningsproces; verschaffen van informatie aan (toekomstige) gebruikers over toe passingsmogelijkheden, m.n betreffende direct computer-gebruik en statistische methoden en advi seren over de ontwikkeling van toepassingssyste men bij Onderwijs en Wetenschappen, betreffende de aspecten van beleidsinformatie; leiding geven aan een projectadviseur en een adjunct- projectadviseur. deelnemen in project- en werk groepen. Vereist: voltooide universitaire opleiding of een combinatie van opleiding en ervaring die aansluit op genoemd werkterrein; ervaring op het terrein van beleidsinformatiesystemen b.v.k. in een leidingge vende functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 6098.- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren Sollicitaties inzenden vóór 13 september 1980. wetenschappelijk medewerker (mni./vri.> vac nr. 0-7633/0156 Ministerie van Landbouw en Visserij Centrum voor Agrobiologisch Onderzoek Functie-informatie: onderzoek naar factoren en pi cessen die via de plantenvoeding de kwaliteit van plantaardige produkten beïnvloeden; m.n. zal aan dacht besteed moeten worden aan het lot van stik stofverbindingen en toxische metalen in plant en gewas onder optimale en beperkende groei- omstandigheden. Vereist: universitaire opleiding met als specialisatH plantenvoeding of fysiologie, (bio)chemie en plan tenteelt; belangstelling voor landbouwkundige pro blemen; bereidheid om in een projectgroep te wer ken. Standplaats: Wageningen. Salaris: max. f 6098,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 12 september 1980. controleleider <mni./vrt.) vac. nr. 0-6946/0156 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Accountantsdienst. Afdeling l Functie-informatie: onder supervisie van een regs teraccountant bij instellingen van wetenschappen onderwijs en onderzoek, de functie van controlelè der vervullen. Vereist: diploma VWO, studerend voor het NIvRA- diploma en gevorderd tot en met het onderdeel ad ministratieve organisatie óf voltooide universitaire opleiding economie (bedrijfseconomie) en stude rend voor accountant. Standplaats: Groningen. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 5277,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen av de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980. beleidsmedewerkers (mnl./vrl.) vac. nr. 0-7372/0156 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal van het Verkeer. Afdeling Goederenvervoer over de Weg Functie-informatie: meewerken aan de ontwikkelinj van het sociaal-economisch ordeningsbeleid. De werkzaamheden worden in teamverband verricht Vereist: voltooide universitaire opleiding econome, politicologie of rechten. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 5277,- per maënd. Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980. Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toe slag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenst* functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18