artihome 3500 WONINGEN, WAT EEN WERK! UKF bedrijfsadministrateur UKF Administratief medewerkster secretaresse van de directeur REPG0 "dcd MBO-analist(e) hoofd van de huishoudelijke dienst Het Sociaal Werkvoorzieningschap Zuidwest-Veluwe medewerker Jüd> afdelingssecretaresse typiste medewerk(st)er participatiezaken de dageraad toofdmedeweriffirm/v efpAtha Hoofd van de huishouding ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1980 Bij de Unie van Kunstmestfabrieken B.V. vestiging Pernis is de funktie vakant van: De funktie van bedrijfsadministrateur wordt uitgeoefend onder leiding van een chef en in samenwerking met andere bedrijfsadministrateurs, fabrieksadministrateurs en assistenten. Zijn taak zal o.a. bestaan uit: Verwerken van produktiegegevens, verbruiksgegevens en goederenbeweging van enkele produktie-afdelingen. Beoordeling van de aan hem verstrekte gegevens, alsmede de door hem berekende grootheden zoals: ontvangen en afgeleverde hoeveelheden, produktie per uur, behaalde normen t.a.v. lossen, laden, opzakken, rendementscijfers e.d. op waarschijnlijkheid en analyse van eventuele afwijkingen. Verzorgt werkorderadministratie afdeling expeditie (loon- kosten-routekosten). Draagt zorg voor inname diverse van belang zijnde doku- menten (vrachtbrieven, wachtrapporten, verzendformu- lieren e.d.). Stelt zich bij de afdelingschefs-wachtchefs op de hoogte van bijzonderheden (aard stagnaties, opgetreden verliezen, schadegevallen). Voor deze funktie denken wij aan kandidaten met: HAVO/MAVO diploma - MBA of vergevorderde MBA-studie en de bereidheid verder te studeren Enkele jaren administratieve ervaring Leeftijd tussen 20-25 jaar. Degenen die in het bezit zijn van HEAO of MEAO-diploma (richting B-E) kunnen eveneens reageren. Het bedrijf heeft personeelsvervoer met Vlaardingen, Hoog vliet, Rhoon (metro), Voorne Putten en een gedeelte van de Hoekse Waard. Zij die van dit vervoer geen gebruik maken, ontvangen een tegemoetkoming in de reiskosten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Unie van Kunst mestfabrieken B.V., Antwoordnummer 36, 3190 VD Hoogvliet rt. Unie van Kunstmestfabrieken bv Vereniging ter bescherming van het ongeboren kind Dienstencentrum gevestigd: Arnhemseweg 17, 3811 NN Amersfoort. Tel.: 033-620244 Deze vereniging stelt zich ten doel hulp te verlenen aan de „aanstaande" moeder en haar kind, wanneer de moeder door zwangerschap in een noodsituatie is geraakt. De vereniging vraagt voor de afdeling Algemene Zaken van haar dienstencentrum te Amersfoort een in een volledig dienstverband. Haar taken zullen o.a. zijn: - het beheren en koördineren van de buroadminis- tratie het assisteren van de direktie het bijhouden en verwerken van de post en de telefonische kontakten Wij vragen van haar: vanzelfsprekend instemming met de doelstelling van de vereniging. enige jaren ervaring in een vergelijkbare funktie. bij voorkeur een opleiding op middelbaar adminis tratief nivo goede typevaardigheid Inlichtingen, dienstencentrum V.B.O.K. van di t/m vr van 09.30-15.00 uur. tel.: 033-620244 Sollicitaties vóór 29 augustus 1980 te richten aan het bestuur van de vereniging: p/a Heiligenbergerweg 132 3816 AN AMERSFOORT. Instituut VL-VU Lerarenopleiding van prot. chr. signatuur voor het 2e- en 3e- graadsgebied. Adres: Joan Muyskenweg 48, (Industrieterrein Amstel), tel. 020- 934921 Per 1 september a.s. of zo spoedig mogelijk daarna wordt gevraagd een voor een volledige of 0,8 weektaak. De taak omvat o.a.: het typen van brieven, verslagen e.d.; het bijhouden van de agenda; het fungeren als contactpersoon voor telefonische boodschappen; zoveel mogelik afhandeling daarvan; het verwerken en afhandelen van post; het uitoefenen van de voortgangscontrole op ge maakte afspraken; het inrichten en behandelen van dossiers en van een beperkt werkarchief; het voorbereiden en het nawerk van vergade ringen. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met vwo- of havo-diploma en aanvullende secreta resse-opleiding; kantoorervaring, o.a. goede typevaardigheid; vermogen tot accuraat en zelfstandig werken. Salaris: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring max. 2530 bruto per maand (bij een volledige weektaak). Sollicitaties met opgave van referenties binnen 10 dagen te richten aan de directie van het Instituut VL-VU, postbus 90048, 1006 BA AMSTERDAM. Bij het Radiobfologisch Instituut TNO te Rijswijk is plaats voor een Zijn of haar taak zal bestaan uit het meewerken aan onderzoek over de behandeling van tumoren Bij dit onderzoek wordt gewerkt met tumoren bij muizen en weefselkweek. Leeftijd tot 30 jaar. Aanstelling zal plaatsvinden op tijdelijke basis. Mocht u interesse hebben voor deze funktie, dan kunt u schriftelijk om toezending van een sollicitatieformu lier verzoeken bij de afdeling Personeelszaken van de REPGO-TNO, Lange Kleiweg 151, 2288 GJ Rijswijk (Z-H), onder vermelding van de letters A/vO/32 op brief en enveloppe. Chr. Scholengemeenschap „De Ruyterstroat" Instituut voor Middelbaar en Hoger Beroepsonderwijs De Ruyterstraat 36 2518 AS Den Haag vraagt m.i.v. zo spoedig mogelijk Vereist: diploma M.B.O.-C D Inas Huishoud kundige voor inrichtingen of daarmee gelijk te stellen opleiding. Chr. levensovertuiging. Informaties en sollicitaties te richten aan de directrice van de scholengemeenschap: mevrouw J. Peels, telef. 070-602811. binnenhuisarchitectuur zoekt voor haar ves tiging in Amstelveen een enthousiaste binnenhuisarchitect of adviseur Tekenvaardigheid, verkoopervaring in een modern bedrijf en het zelfstandig kunnen uitwerken en begeleiden van opdrachten, zijn onontbeerlijke kwaliteiten voor deze job. Sollicitaties graag aan: Artihome, Rembrandtweg 324, Amstelveen Tel. 020-418522 of 02155-17415 G. v. d. Weijden 98 Bedrijven: AZO: fabrikant van: meubilair spuiten voor gewas beschermingsmid delen uitvoerder van: loonopdrachten op het gebied van montage, verpakking, boekbin derij, enz. REDBO: uitvoerder van: bouwkundige werken aanleg en onderhoud in de groensektor leverancier van: boomkwekerijproduk ten speeltoestellen rondhout uit ADC: uitvoerder van: offsetdrukwerk mailing, enz. Het Sociaal Werkvoorzieningschap Zuidwest-Veluwe is een samenwerkingsverband van vier gemeenten, t.w.: Bameveld, Ede, Renkum en Wageningen, dat tracht mensen, die om persoonlijke redenen niet in het normale bedrijfsleven kunnen werken, aan passend werk te helpen in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening. Het schap bestaat uit een drietal bedrijven. Thans werken plm. 750 personen in W.S.W.-verband en 70 ambtelijke personeelsleden bij het schap. Het schap is gevestigd te Ede; een in alle opzichten aantrekkelijke gemeente op de Veluwe met veel natuurschoon. De organisatie wordt ondersteund door diverse stafafdelingen, waaronder de afdeling Centrale Administratie. Deze afdeling bestaat uit vier sekties, t.w.: de boekhouding de financiële administratie de loonadministratie het centraal archief. In verband met het vertrek van een v medewerkers roept het bestuur sollicitanten op voor de funktie van afd. boekhouding op MEAO- niveau De medewerker zal worden belast met de geautomatiseerde voorraad- en kostprijsadministratie assistentie bij export-werkzaamhed Voor de funktie wordt vereist: diploma M.B.A. kennis van artikelen op het terrein va hout- en metaalbewerking strekt tot aanbeveling ruime ervaring in bovengenoemde werkzaamheden goede kontaktuele eigenschappen leeftijd bij voorkeur 25-35 jaar. De rechtspositieregelingen van de gemeente Ede zijn van toepassing. Bij de sollicitatieprocedure is een inspraakkommissie betrokken. Sollicitaties te zenden aan het hoofd personeelszaken, Postbus 350,6710 BJ EDE, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit Wad. Bij het Prins Maurtts Laboratorium TNO te Rijswijk kan geplaatst worden een voor de dlrekteur Chemische Research. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het typen van rapporten en verslagen; daar naast is er enige correspondentie te verzorgen. Goede typevaardigheid is een vereiste. Vooropleiding op HAVO-niveau is gewenst, zo mogelijk gevolgd door de opleiding tot afdelings secretaresse. Sollicitaties schriftelijk, onder vermèlding van CR/AST aan de direkteur van het Prins Maurits Laboratorium TNO, Postbus 45, 2280 AA Rijs wijk ZH. De Amsterdamse Woningbouw vereniging De Dageraad voert het beheer over ca 3500 woningwetwoningen in Amsterdam. Daarnaast wordt veel aandacht besteed aan stadsvernieuwing en renovatie. Voor het initiëren en stimuleren van bewonersparticipatie zoeken wij kontakt met gegadigden voor de functie van De kandidaat zal gestalte en leiding moeten geven aan de tot ontwikkeling komende deelname van bewoners aan de besluit vorming m.b.t. bewonersaange legenheden. Kandidaten dienen te beschikken over goede kontaktuele eigen schappen. goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid, zelfstandigheid en servicebereidheid. Voor het slagen in deze funktie is een behoorlijk opleidingsnivo onontbeerlijk, dat echter zowel op het bouwtechnische- als het administratieve vlak kan liggen. De werkzaamheden zullen voor een belangrijk deel in de avond uren plaatsvinden. De bepalingen van de c a o. voor woningbouwcorporaties zijn op deze funktie van toepassing. Belangstellenden kunnen een informatiemapje aanvragen op het adres van de vereniging: J.J.Viottastraat 29 1071 JP Amsterdam tel.:020-761066 de heer H. Slebus Joel man lent heet De Stafgroep Public Relations en Persvoorlichting is een onder deel van het Algemeen Sekretariaat van de N O S Voor de afdeling Persvoorlichting van deze Stafgroep vragen wij een spot vert hebl besl men few ster De afdeling telt 7 medewerkers en verzorgt de voorlichting aan de Pers over alle facetten van de N O.S., te weten bestuurszaken, programmazaken en de Facilitaire Dienstverlening. Gezien de verdeling van de taken over de medewerkers verwach ten wij van de gegadigden voor genoemde funktie: een beslist ruime ervaring in de journalistiek een brede kennis van het omroepbestel in het algemeen en van de N.O.S.-aktiviteiten in het bijzonder goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid een kollegiale instelling en het vermogen sociale kontakten - zowel intern als extern - te onderhouden. In verband met de verdere ontwikkelingen binnen de afdeling genieten kandidaten met ervaring in het leidinggeven de voorkeur. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bieden wij, naast goede sekurv daire arbeidsvoorwaarden, een salaris tussen de f. 3000,- en f. 4900.- bruto per maand, exklusief de vakantietoeslag (8%) en de eindejaarsuitkering (214%). Inlichtingen over de werkzaamheden kunnen worden ingewonnen bij de Chef van de afdeling, de heer G.H. van Beek, telefoon 035-773785. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de afdeling Personeelvoorziening, Postbus 10. 1200 JB Hilversum, graag onder vermelding van AS/23/ 23 Chr. Instituut voor dove kinderen te Voorburg tn verband met de vestiging van een deel van ons instituut te Zoetermeer vraagt h? bestuur voor het internaat aldaar een In Zoetermeer verblijven maximaal 112 jongeren in de leeftijd van 13 tot 18 jaar. Zij wonen bij elkaar in horizontale groepen van zes tot acht personen. Het hoofd verzorgt, in nauwe samenwerking met het opvoedend personeel, begeleiding van hen, die aan het huishoudelijke werk deelnemen Zij dient: bij voorkeur in het bezit te zijn van een diploma in deze sector (M.B.O -C.D. dj Huishoudkundige voor Inrichtingen), ervaring te hebben in het leiding geven aan huishoudelijk personeel; te willen werken vanuit een positief christelijke levensovertuiging; bij voorkeur niet jonger te zijn dan 30 jaar. In verband met de structuur van het instituut zijn de vakanties ongeveer gelijk aa' die bij het onderwijs. Pensioenregeling volgens P.G.G.M. Onze medewerk(st)ers vallen onder de C A.O.-ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te zenden aan J. L. van der Have, algemeen directeur va" het instituut „Effatha Effathalaan 31. 2275 TH Voorburg.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14