administrateur de rijksoverheid vraagt r Oecumenische School voor KMBO V\felstandscommissie akademie"de laan" DOCENTE 8t.CIara Ziekenhuis I I I I I I I 1 I I I Deze krant verhuist met u mee als u op tijd een kaartje stuurt met de datum èn het nieuwe adres. nachthoofd pastor/pastoraal werker ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET H 10 De Welstandscommissie vergadert op donderdag 21 augustus 1980 om 13 30 uur. kamer 102 in het gebouw van Bouw- en Woningtoezicht. Mauntska- de 9 (bereikbaar met de tramlijnen 7 en 8 en buslij nen 4.5 en 22). De agenda vermeldt: Gelegenheid tot gebruik maken van spreekrecht. Notulen vergadering d.d. 14 augustus 1980 Het bouwen van een kantoorgebouw aan de Rin ses Beatnxlaan naast nr. 19. en verder plannen voor de percelen Koninginnegracht 58. Koninginnegracht 60. Ver lengde Dedemsvaartweg. Loosduinseweg 7-9, Ko ningsplein 32-33. Zeesluisweg achter nr. 196. Ha- nngkade 175, Doubletstraat hoek Looijerstraat, Snijdersstraat 28 t/m 42. Mezenlaan 42-44, Colijn- plem 9. Melis Stokezijde 178. President Kennedy- laan 25-31Bevelandsestraat 42-44, Gaslaan 247. De ontwerpen liggen ter inzage bij de secretaris (Mauritskade 9, kamer 109) van maandag t/m woensdag van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekrecht De behandeling van de bouwplannen geschiedt niet in het openbaar Wanneer U echter iets wilt zegggen naar aanleiding van een van de onderwer pen bestaat hiervoor gelegenheid in het openbare gedeelte van de vergadering, tussen 13.30 en 14.00 uur U kunt zich daarvoor opgeven tot uiterlijk donder dag 21 augustus 1980.10.30 uur. bij de secretaris, tel. 469590. toestel 217, b.g.g. toestel 112. onder vermelding van Uw naam en instelling namens wel ke U spreekt. Uw adres en het agendapunt. Het aantal personen dat hiervan gebruik kan maken bedraagt maximaal 6. De spreektijd bedraagt ma ximaal 5 minuten. Het verslag ligt vanaf maandag 1 september 1980 inzage bij het Gemeentelijk Informatiecentrum. De Nederlandse Organisatie voor zulver-weten- schappell|k onderzoek (Z.W.O.), Juliana van Stol bergenlaan 148, 's-Gravenhage, vraagt een (directie) SECRETARESSE voor secretariële ondersteuning van een drietal kleine Stichtingbureaus. De taak omvat o.a. het typen van brieven, verslagen, rapporten e.d. het fungeren als centrale contactpersoon voor telefonische boodschappen; eventuele afhande ling daarvan het verwerken en zo mogelijk afhandelen van post het inrichten en behandelen van dossiers het voorbereiden en het nawerk van vergade ringen Hiervoor wordt gedacht aan iemand met: bij voorkeur VWO-opleiding; kantoorervaring, o.a. goede type- en steno-vaar digheid; vermogen tot zelfstandig organiseren; accuratesse. Het dienstverband zal worden aangegaan met Z.W.O. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden overeen komstig de Rijksregeling. Sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Afdeling Personeelszaken van Z.W.O., Postbus 93138, 2509 AC s-Gravenhage. (telefonische inlichtingen: 070-839100, toestel: 116). Het verpleeghuis „HUIZE WESTHOFF' een verpleeghuis met 150 bedden voor soma tisch zieken met een uitgebreide reactive- rings afdeling, heeft de functie vacant van Voor deze functie is het diploma verpleeg kundige A en/of B vereist. Momenteel geldt een dienstrooster van 7 nachten op 7 nachten af. Het is niet uitgeslo ten om te komen tot een andere dienstrege ling. De te benoemen persoon zal worden gesala rieerd al naar leeftijd en ervaring overeen komstig de C.A.O. van het Ziekenhuiswezen. Telefonische inlichtingen worden gaarne ver strekt door de verpleegkundig directrice Mevr. M.C. Lagos telefoon 070 - 949228. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het verpleeghuis 'HUIZE WESTHOFF" Julialoantje 38, 2283 TB Rijswijk, Postbus 223. OPUIDINGSSCHOOL «00R HOGER EN MI00EIBAAR RER0EK0N0ERW1JS Ob actrice C. Kemp (t* Gr. HertogtanoUan], 2917 RZ i-Cnmnftagt. M. 078402*3* In verband met langdurig ziekteverlof zoeken wij zo spoedig mogelijk in tijdelijke dienst een in het bezit van SPD I en I l/HEAO. Het ligt in de verwachting dat betrokkene in de toekomst in vaste dienst kan worden benoemd. De school heeft ongeveer 550 studenten. Salaris volgens rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de directrice. (Kort Middelbaar Beroeps Onderwijs) Spaarwaterstraat 212593 RM Den Haag, tel. (070) 472733. Wij vragen zo spoedig mogelijk een omgangskunde 6uur/gezondheidskunde 2uur In verband met het plotselinge vertrek van onze collega zoeken wij een docénte die gedurende éen jaar zich wil inzetten voor een klein groepje leerlingen in de leeftijd van 16 tot 18 jaar en hen individueel wil begeleiden naar een toekomstige werkkring in de welzijnszorg. Wij werken vanuit een christelijke levensvisie. Enige taakuren voor ontwikkeling en begeleiding zijn beschikbaar. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de projectleiding. Het Sint Clara Ziekenhuis is eer. J^-meen ziekenhuis met 600 bedden en ruim 1100 personeelsleden. Het is gelegen aan de rand van Rotterdam-Zuid, in de nabijheid van N.S.-stat ion Lombardijen en goed bereikbaar per auto en openbaar vervoer. Olympiaweg 350 3078 HT Rotterdam Telefoon 010-320100 tst. 241/340 Ter uitbreiding van de Pastorale Dienst willen wij graag in kontakt komen met een die samen met de reeds aanwezige r.k.-pastor, de geestelijke verzorging van de patiënten op zich wil nemen. De pastorale bekwaamheid voor wat betreft de ziekenhuissituatie is voor ons in principe belangrijker dan de vraag tot welke kerk de kandidaat behoort. Zij die de training Klinisch Pastorale Vorming hebben gevolgd, dan wel bereid zijn deze te volgen, genieten de voorkeur. De honorering geschiedt volgens de normen van de N.Z.R. Inlichtingen worden U gaarne verstrekt door pastor J. C. van der Helm. toestel 225. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring worden gaarne ingewacht bij de direktie. Chef (mnl./vrl.) sector vervoer vac. nr. 0-7386/0159 Ministerie van Financiën Directie Organisatie Belastingdienst. Afdeling Orga nisatie en Efficiency. Bureau Materiele Zaken Functie-informatie: leiding geven aan de Sector Ver voer. bestaande uit 5 medewerkers; concipiëren van brieven en nota's; behandelen van zaken betref fende douanevaartuigen, zoals verzoek om werf- beurten. reparaties, voorzieningen e.d.: voeren van in- en externe besprekingen; vaststellen van de ont werpbegroting en bewaken van het desbetreffende begrotingsartikel. Vereist: tenminste diploma MAVO; goede monde linge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Erva ring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeve ling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3512,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980. administratief beleidsmedewerker (mni./vri.) vac. nr. 0-7261/0159 Ministerie van Landbouw en Visserij Veterinaire Dienst. Sectie Diergeneesmiddelen Functie-informatie: meewerken bij de voorbereiding en uitvoering van wettelijke voorschriften en regelin gen op het werkterrein; opstellen van uitgaande stukken, nota's, brieven e.d.; onderhouden van tele fonische en/of persoonlijke contacten met derden; secretariaatswerkzaamheden van diverse overleg groepen; verstrekken van informatie over en de ad ministratieve afhandeling van de betreffende wette lijke voorschriften; bijwonen van vergaderingen en het verzorgen van de verslaglegging daarvan. Vereist: tenminste diploma HAVO/MEAO bestuur lijke richting of een hiermee vergelijkbare opleiding; kennis van de Franse. Duitse en Engelse taal en er varing in een administratieve functie met redactio nele en contactuele aspecten. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f 3084.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980. medewerker statisch archief (mni./vri.) tevens plv. chef vac. nr. 0-5666/0159 Ministerie van Sociale Zaken Centrale Afdeling Kabinets- en Administratieve Zaken Functie-informatie: leiding geven aan de sectie semi-statische archieven; indelen en beheren van deze archieven; ontvangen en selecteren van ar chiefbestanden; opstellen van inventarissen, vernietigings- en bewaarlijsten; overleg voeren met de Algemene Rijksarchivaris. Vereist: diploma MULO/MAVO-4, diploma Middel baar Archiefambtenaar of diploma SOD I -*■ II en het getuigschrift cursus voortgezette vorming Archief beheer; ervaring in een leidinggevende functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3084.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 5 september 1960. hoofd (mnl./vrl.) personeelsadministratie vac. nr. 0-6373/0159 Ministerie van Sociale Zaken Directoraat-Generaal van de Arbeid. Afdeling Perso^ neel Functie-informatie: coördineren van en toezicht houden op de administratieve verwerking van perso- neelsmutaties; bewaken van administratieve proce dures en aanpassen daarvan aan gewijzigde regels; verstrekken van informaties m.b.t. administratieve voorschriften en procedures: dagelijkse leiding over de sectie personeelsadministratie (4 medewerkers); behandelen van rechtspositionele aangelegenhe den. zoals aanstelling, ontslag, diverse vergoedings regelingen, wachtgeld, pensioen, buitengewoon ver lof. enz.; aan de hand van geldende voorschriften beoordelen van mutatievoorstellen met het oog op rechtspositionele consequenties; in eerste aanleg beslissen of voorstellen gehonoreerd kunnen wor den; mondeling en schriftelijk beantwoorden van vragen op rechtspositioneel gebied; uitvoeren van incidentele opdrachten op rechtspositioneel en administratief terrein. Vereist: diploma HAVO of MEAO; leidinggevende ervaring. B.v.k. ervaring met personeelsadministra tie en/of rechtspositie. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 3084.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 13 september 1980 administratief beleidsmedewerker (mnu/»ri.) vac. nr. 0-7669/0159 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Veterinaire Hoofdinspectie van de Volksgezondheid. Sectie Vleeskeuring en Destructie De taak van de Sectie omvat beleidswerkzaamheden zoals ontwikkelen, voorbereiden en vormgeven van beleid op het terrein van de vleeskeuring (Vleeskeu- ringswet en Destructiewet) en coördinatie met an dere taakgebieden. Functie-informatie: meedenken over het door de Sectie te voeren beleid; verzorgen van de specifieke taakgerichte documentatie; fungeren als kontakt- persoon/gesprekspartner voor afdelingen van het Ministerie, de regionale inspecties en het betrokken bedrijfsleven; problemen in eerste instantie opvan gen en oplossenzitting hebben in commissies en werkgroepen, op het taakgebied van de Sectie. Vereist: tenminste diploma HAVO of meao bestuur lijke richting; enige jaren ervaring in een redactio nele functie Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3084.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980. intern controleur (mm.vri.) vac. nr. 0-7237/0159 Ministerie van Financiën Waarborgfonds Motorverkeer Functie-informatie: controlewerkzaamheden t.a.v. de voortgang in de afwikkeling en financiële verwer king van schadegevallen; een aandeel leveren in de totstandkoming van jaarverslag en begroting. Vereist: diploma MULO/MAVO-4, administratieve ervaring in soortgelijke functie. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 2800.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980. medewerkers beslissingsafdeling (mnl./vrl.) vac. nr. 0-7495/0159 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Centrale Directie Uitvoering Rechtspositieregelingen Onderwijspersoneel Functie-informatie: toetsen aan wetgeving en in terne voorschriften van de door personeel en gewe zen personeel van onderwijsinstellingen ingediende aanvragen ter verkrijging van een uitkering bij ziekte of ontslag; nemen van een beslissing op aanvragen; bewaken van de toegekende uitkeringen gedurende de looptijd; verwerken van de uitkeringsgegevens via het geautomatiseerde berekeningssysteem. Vereist: diploma HAVO/MEAO of een hiermee ver gelijkbare opleiding. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 2800.- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Men kan een sollicitatieformulier aanvragen bij de Afdeling Personeelsvoorziening onder nr. (070)-741109. Sollicitaties inzenden vóór 13 september 1980. medewerker (mni./vri.) afdeling personenvervoer vac. nr. 0-7371/0159 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Secretariaat van de Commissie Vervoer- vergunningen Functie-informatie: behandelen van aanvragen en/of verzoeken m.b.t. tijdelijke en definitieve ver gunningen voor de uitvoering van het groepsver- voer; samenstellen van lijsten m.b.t. de aanvragen en/of verzoeken voor de uitvoering van groepsver- voer t.b.v. de Commissie, aan de hand van concept beschikkingen. Vereist: tenminste diploma MAVO met administra tieve ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f 2800,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt onder nr. (070)*814121, tst. 220. Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980. hoofd bureau registratuur (mni./vri.) tevens plv. hoofd onderafdeling registratuur en secretarie vac. nr. 0-7611/0159 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directie Personeelszaken, Afdeling Personeelsdata, Onderafdeling Registratuur en Secretarie Functie-informatie: selecteren, klasseren en inter preteren van stukken en bepalen van de behande ling en circulatie daarvan; zorg dragen voor het schonen van de archieven. Vereist: tenminste diploma MAVO-4; diploma SODI; bestuurlijke richting; enige jaren ervaring in een redactionele functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2800.- per maand. Sollicitaties Inzenden vóór 13 september 1980. medewerker (mni./vri.) vac. nr. 0-7655/0159 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Hoofddirectie van de Waterstaat. Hoofdafdeling Landwegen en Oeververbindingen. Bureau Redactie Functie-informatie: opstellen van brieven en teksten betreffende het wegennet en het wegverkeer w.o. in bepaalde gevallen ook in de Engelse of Duitse taal; verrichten van algemene administratieve werkzaam heden. Vereist: diploma VWO of een hiermee vergelijkbare opleiding; redactionele ervaring. B.v.k. de diploma's Engelse en Duitse handels correspondentie. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f 2800.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 13 september 1980. secretaresse/secretaris (mnl./vrl.) vac. nr. 0-7207/0159 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Centrale Directie van de Volkshuisvesting. Directie Rijkssteun Volkshuisvesting en Huurzaken, Afdeling Woningcorporaties. Onderafdeling Inspectie Functie-informatie: bijhouden van agenda's en ma ken van afspraken; typen van brieven en nota's; administratief verwerken van inkomende en uitgaan de stukken; behandelen van telefoongesprekken en te woord staan van bezoekers, andere secretariële en administratieve werkzaamheden. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma typen of een secretariële oplei ding. Enkele jaren ervaring irl een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Standplaats: Zoetermeer Salaris: max. f 2324.- per maand, met een uitloop- mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980. medewerker (mni./«ri.) subbureau begrotingswetten vac. nr. 0-7183/0159 Ministerie van Binnenlandse Zaken Centrale Afdeling Financieel-EconomischeZaki T Het Bureau Begrotingszaken is o.a. belast methi samenstellen van ontwerpbegrotingen, suppieio begrotingen, verzorging van de daarbij behoren BÜC toelichtingen, opstellen van de jaarrekeningent foi samenstellen van meerjarenramingen. 0(1 Functie-informatie: in teamverband meewerken; bovengenoemde taken van het Bureau en i h.b ïtse houden van de begrotingsdocumentatie en ver; iel gen van drukproeven inzake wetsontwerpen, ind ts1 Gevraagd: HAVO/MEAO of een hiermee vergeii, je bare opleiding; diploma typen en gerichte ervam on( op bovengenoemd terrein; goede kennis van de derlandse taal. Ervaring bij de overheid strekt talmt ent zou aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f 2530.- per maand, met een uitlooc mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980. Vi administratief medewerker (mni./vri.) vac. nr. 0-7287/0159 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk Directie Bijstandszaken. Afdeling Bijstand Zellstj digen Functie-informatie: werkzaamheden m.b.t. aanv# gen om bedrijfskredieten; bijhouden van admima ül tieve en statistische gegevens: geven van telefoü sche inlichtingen aan gemeenten, bedrijfslevens particulieren over regelingen die voor zelfstandijl van toepassing zijn; notuleren van vergaderingt voeren van correspondentie; verzorgen van inta documentatie van de afdeling. Vereist: diploma MAVO-4 en (studie voor) Prakfl diploma Boekhouden of diploma MEAO. comm ciële richting. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 2530,- per maand, meteen uitlooplf mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980. assistent (mnl./vrl.) vac. nr. 0-7398/0159 Ministerie van Algemene Zaken Rijksvoorlichtingsdienst. Afdeling Interne Voorlicll ting Functie-informatie: assisteren van een redactietea o.a. in het kader van de verstrekking aan departe menten van opnamen van radio- en t.v.- uitzendingen; onderhouden van contacten met de departementen; beheren van technische apparati w.o. band- en videorecorders. Tevens incidental mee rouleren in het redactieteam, dat tweemaal daags een knipselkrant maakt, politieke radio- en f t.v.-uitzendingen uitwerkt, enz. Vereist: b.v.k. diploma HAVO; kennis van de Nederlandse politiek strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f 2324,- per maand, met een uitloi mogelijkheid op grond van diensttijd. Promotier gelijkheid tot max. f 2800.- per maand aanwezig. I Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980. administratief medewerker (mni./vri.) vac. nr. 0-490Of 59 Ministerie van Bi. lenlandse Zaken Rijks Psychologische Dienst. Afdeling Personeels voorziening. Bureau Administratie Functie-informatie: coderen en administratief ver werken van de door de ministeries en diensten ing zonden vacaturemeldingen en advertentie- aanvragen. Naast de toepassing van de algemene codes ligt het zwaartepunt bij deze werkzaamhede* op een juiste codering van gevraagde opleiding, er varing. functie-inhoud en salaris. Een en ander om o.a. de vergelijking d.m.v. de com puter van vacatures tegen het personenbestand zo doeltreffend mogelijk te doen verlopen. Vereist: diploma mavo-4; administratieve en type ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f 2324.- per maand, met een uitloop- mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980. registrator (mnl./vrl.) deeltijdarbeid, 20 uur per week vac. nr. 0-7555/0159 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijksluchtvaartdienst. Directie Algemene Zaken. Sectie Registratuur Functie-informatie: samenstellen en ordenen van zaakdossiers; agenderen van uitgaande post. bij voegen van retro-acta; uitlenen van dossiers. Vereist: diploma MAVO-4 of een hiermee vergelijk-' bare opleiding; ervaring met archiefwerkzaamhe den. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f 1265.- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980 Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervarinj en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toe slag van max. f 26,- per maand, (bij volledige werkweek). Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10