De wijkagent weet niet precies wat zijn taak is Over de atoombommen wordt op Japanse scholen nauwelijks gerep Khomeini prijst zijn revolutie K ^rvaring van delegatie van Nederlandse vredesactivisten: v< ei ïr Onderzoekers bepleiten duidelijker richtlijnen TNO gaf Duitset onkostenvergoedi l Aanklacht tegen Koekoek wegens mishandeling Strand Ameland wordt opgehoogd FAMILIEBERICHTEN ,SDAG 13 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Op de Ja panse scholen wordt vrijwel geen aandacht besteed aan de gebeurtenissen, die tijdens de Tweede Wereldoorlog hebben plaatsgevonden. Over de atoombommen, die ln 1945 op Hiroshima (6 augustus) en Na gasaki (9 augustus), zijn ge gooid, wordt nauwelijks ge rept. Van „vredesonderwijs" is bijna geen sprake. Dit zijn enkele ervaringen van een achttien leden tellende delegatie van Nederlandse vredesactivisten, die drie weken in Japan is geweest en gisteren op Schiphol terugkeerde. De vertegenwoordigers van het samen werkingsverband „Stop de neutro nenbom. stop de kemwapenwed- loop" reisden naar Japan op uitnodi ging van de Japanse raad tegen atoom- en waterstofbommen. Een deel van de delegatie, waarin ook enkele oud-vereetsmensen waren op genomen, heeft het vijfentwintigste wereldcongres tegen atoom- en wa terstofbommen bijgewoond. Anderen liepen mee in protestmarsen voor de vrede, die jaarlijks in Japan worden georganiseerd als herinnering aan de op Hiroshima en Nagasaki afgewor pen atoombommen. Volgens oud-verzetsstrijder Jan Oer- ritsen weten Jongeren in Japan erg weinig van de Tweede Wereldoorlog en het Japanse fascisme af. Verhalen over het Japanse optreden in voor malig Nederlands-Indié en de gebeur tenissen rondom de aanleg van de Burma-spoorlijn zijn volgens hem nauwelijks bekend. Des te verrassen der vond hij de ontdekking dat een Japanse leraar het „Dagboek van An ne Frank" vanuit het Engels in het Japans heeft vertaald en dat er voor het verhaal van het Joodse meisje steeds meer belangstelling komt En kele leden van de delegatie hebben de opvoering van een toneelstuk over het dagboek bijgewoond. Ook is een kerkje aan het leven van Anne Frank gewijd. Tijdens de wereldconferentie van de gezamenlijke Japanse vredesbewe gingen en de wandelmarsen voor de vrede is nadrukkelijk geprotesteerd tegen de erbarmelijke situatie, waar in de overlevenden van de atoom bommen uit 1945 moeten leven. Voor deze „hlbakusha's" is nauwelijks fi nanciële en medische hulp. Een van de doelstellingen van de Japanse vre desbeweging is het wettelijk regelen van steun aan de slachtoffers van de atoomaanvallen, die met het voort durend vertellen van htm ervaringen een belangrijk aandeel ln de vredes- strijd leveren. Het delegatielid Christa Heytink zei na terugkeer ln Nederland dat de Japanners nauwelijks herinnerd wil len worden aan datgene wat ln de tweede wereldoorlog is gebeurd. „Zij proberen het oorlogsverleden te ver dringen en nemen de klachten van de hibakusha's eigenlijk niet serieus. Het kost erg veel moeite om te bewij zen dat Je een slachtoffer van de atoomaanval bent. En voor het na geslacht worden helemaal geen voor zieningen getroffen." De Nederlandse delegatie kreeg van de Japanse vredesbeweging een dak pan cadeau, die tijdens de atoomaan val op Hiroshima op vijftig meter van het hypocentrum lag en door de enor me hitte sterk van structuur is veran derd. Het gesteente zal als „stil en aangrijpend verslag" een plaats krij gen in de tentoonstelling, die het sa menwerkingsverband zal inrichten. De deelnemers aan de reis naar Ja pan zullen in de komende weken in him woonplaats verslag doen van hun ervaringen. Suggestie Om de waakzaamheid met betrek king tot de gevaren van kernwapens levend te houden deed de Zweedse voorman van het Internationaal Atoomenergie Agentschap Ecklund deze week een opmerkelijke sugges tie. Hij stelde voor dat de kernmo- gendheden bij wijze van demonstra tie een kernwapen tot ontploffing zouden brengen. Voor die explosie zou de hele Internationale pers uitge nodigd moeten worden, zodat uitgebreide ruchtbaarheid zou nen geven aan de gevolgen di proef heeft. Dat zou zonder met den tot een grootscheepse opti reactie tegen kernwapens, zo met z ai Ecklund, die sprak bij de openiiJfLj de tweede toetsingsconferentie ces) het non-proliferatieverdrag in °ro| nève. PeK etaj tusj zeto Tijdens die conferentie hebba Sowjet-Unle en de Verenigde $2 beide aangedrongen op maatn tegen verdere verspreiding van wapens. Moskou en Washingtc pleitten ook Intensiever control het IAEA in Wenen op het gtj van kernenergie. elkJ drai crol Wal van 0« van 6ca leid .Van onze parlementsredactie DEN HAAG De politie moet duidelijker aangeven welke taak zij toekent aan de wijkagent. Deze hinkt nu op twee gedachten, waardoor noch aan de verwachtingen van het politiekorps noch aan die van de wijkbewoners wordt voldaan. Een en ander vraagt om een algemeen politiebeleid waarin onder meer aandacht wordt besteed aanwelzijnsbevordering en aan de beschermende functie van de politie. TEHERAN, LONDEN (Reuter, AFP) Ayatollah Khomeini heeft de Iraanse revolutie gisteren ter gele genheid van het einde van de Rama dan nog eens hoog in de lucht gesto ken. Waar ter wereld vind Je een Isla mitische president, een islamitisch parlement, revolutionaire comités, is lamitische rechtbanken en wachters van de Islamitische revolutie, zo vroeg Khomeini retorisch. Khomeini oefende zware kritiek uit op geestelijke leiders van de islam ln Koeweit, Saoedi-Arabiê en Marokko. Van die kant is de laatste tijd regel matig kritiek te horen geweest op het optreden van de ayatollah. Zo zou Khomeini schade berokkenen aan de eenheid van Allah en aan de zending van de profeet Mohammed. Khomeini ontving gisteren ter gele- genheid van het einde van de Islami tische vastenmaand behalve de am bassadeurs van de islamitische lan den in Teheran ook de nieuw be noemde premier Rajai en president Banl Sadr. De premier verklaarde na afloop van zijn ontmoeting met de imam dat hij degelijk overleg had gevoerd over de samenstelling van een kabinet onder zijn leiding. Banl Sadr zou van Khomeini richtlij nen hebben ontvangen voor een bete re controle op de media. Onlangs uitte de groot-ayatollah klachten over de media die volgens hem druk bezig zouden zijn met het zaaien van verdeeldheid tussen president en par lement. Daar moet nu een einde aan komen, zo zou hij Banl Sadr gewaar schuwd hebben. twe Tot deze conclusies komt het Insti tuut voor toegepast sociaal weten schappelijk onderzoek, begeleiding en advies (ITOBA) in een tussentijds rapport over de wijk- en rayonsurveil lance van de politie. Het rapport draagt de titel „Wijkagent: diender van twee meesters?" Het is gemaakt in opdracht van het ministerie van binnenlandse zaken. In hun rapport constateren de onder zoekers José Bastiaenen en Joke Vriesema dat de wijkagent met twee soorten belangen rekening moet hou den: die van het korps en die van de wijk. Dat kan nogal eens conflicten opleveren. Met name in individuele gevallen komt dat naar buiten: de wijkagent moet dan kiezen tussen een repressieve en een meer hulp- en dienstverlenende opstelling. „De ver wachtingen van korps en wijk blijken niet parallel te lopen. De wijkagent dient twee meesters," aldus de onder zoekers. Iraanse studenten ln Londen hebben van een Britse rechter te horen gekre gen dat zij hun boeltje wel kunnen pakken als zij de Britse rechtsorde blijven aantasten. 68 Iraniërs ver schenen gisteren ln kleine groepjes voor de rechter, waar zij de waarschu wing te horen kregen. Een deel van hen Is op borgtocht vrijgelaten en mag niet aan nieuwe demonstraties meedoen. hebben de onderzoekers vastgesteld dat de wijkagent bij gebrek aan richt lijnen voornamelijk zelf bepaalt hoe hij zijn werk doet. De aard van de wijk speelt daarbij een grote rol. Wil hij de situatie in de wijk werkbaar houden, dan zal hij vaak een eind meegaan met de wensen van de wijk bewoners. Hoever de wijkagent daar in gaat, hangt vaak samen met de aard van de wijk. In wijken met bij voorbeeld veel criminaliteit brengen strakke regels de wijkagent in de problemen, aldus de onderzoekers. Zij constateren dat het optreden van de wijksurveillance op dit moment niet bepaald het imago van het gehe le politiekorps verhoogt. De soepele opstelling van de wijkagent leidt vaak tot een negatief beeld bij het publiek over andere afdelingen van Binnen het politiekorps is zo'n opstel ling echter vrij nieuw en kan de wijk agent als „probleem-specialist" tot een soort buitenbeentje maken. Drempel Gesprekken Aan de hand van gesprekken met wijkagenten van een middelgroot korps, fnet instellingen en bewoners. de politie. Bij strafbare feiten treedt de wijk agent meestal bemiddelend en schik kend op. Hij moet dan wel „thuis" zijn in de wijk. Volgens de onderzoe kers leert de ervaring dat deze bena dering in bepaalde gevallen meer ef fect heeft dan repressief optreden. Hoewel de wijkagent, blijkens het onderzoek, wel plezier heeft in z'n probleemoplossende werk, wordt hij overspoeld met hulp aan vragen uit de wijk. Daar heeft hij nogal moeite mee. Volgens de onderzoekers blijkt de professionele hulpverlening (in stellingen voor maatschappelijk werk en dergelijke) nogal eens een hogere drempel te hebben voor het publiek dan de wijkagent. Bovendien kunnen hulpverleningsinstanties niet altijd een oplossing bieden. De wijka gent wordt hierdoor opgescheept met verzoeken om assistentie waartegen hij geen „nee" kan zeggen. De onderzoekers hebben ervaren dat de wijkagent zich sterk laat leiden door de vertrouwensrelatie die hij heeft met de wijkbewoners. Dat is voor hem zo belangrijk, dat zij zich afvragen waar voor hem de grens komt te liggen. Wanneer is het ver trouwen nog een middel en wanneer Van een onzer verslaggevers BENNEKOM Tijdens een actie rond de pony's van Boerenleider H. Koekoek zijn ongeveer vijftig demon stranten, van wie het merendeel stu denten uit Wageningen, in conflict gekomen met het Kamerlid. Drie van hen hebben inmiddels een aanklacht ingediend bij de politie in Ede tegen de heer Koekoek wegens poging tot zware mishandeling. De leider van de wordt het een doel op zichzelf, dus zichzelf handhaven in de wijk, maar met welk oogmerk? In het rapport wordt ook de vraag opgeworpen of het korps de wijk agent niet beter moet begeleiden en ondersteunen. Ook dit vraagt echter in de eerste plaats om een algemeen politiebeleid. Zolang dat er nog niet is, vrezen de onderzoekers dat hun aanbevelingen slechts zullen leiden tot veranderingen in de kantlijn. Boerenpartij zou met zijn auto op de demonstranten zijn ingereden, waar door drie mensen schaafwonden op liepen en een politieman zich ternau wernood in veiligheid kon brengen. De politie verwacht, dat het Kamer lid zich binnenkort zelf over deze kwestie bij haar zal melden. Er is geen opsporingsbevel uitgevaardigd. De demonstratie was georganiseerd voor eerstejaars-studenten, die in het kader van hun introductieweek een zitactie zouden houden bij het stuk grond, waarop de heer Koekoek zijn pony's heeft staan. De actie was ge richt tegen de vermeende verwaarlo zing door hem van zijn dieren. De Boerenleider verscheen op een gegeven moment op het terrein met twee honden en een stok in zijn hand. Die stok had hij nodig, zo zei hij, tegenover aanwezige politie-agenten, om de honden in bedwang te houden. Even later stapte Koekoek in zijn auto, toeterde en reed volgens de Edese politie met verhoogde snelheid weg. De demonstranten bij de ingang van het terreintje moesten ijlings opzij springen. Drie van hen liepen deson danks toch verwondingen op. De stu denten hadden toestemming ge vraagd en gekregen van de Edese politie voor hun actie. LEEUWARDEN (ANP) Het noor- derstrand van Ameland wordt over zes kilometer versterkt met een zand- rug van zeven of acht meter hoog en zestig tot tachtig meter breed. Sinds 1880 is de kust aan het afkalven en hoewel dat de laatste tientallen jaren minder is geworden, is het nooit hele maal opgehouden. DEN HAAO (ANP) - De onden organisatie TNO heeft vanaf ht gin van de Jaren zeventig gedun Del een aantal jaren een maande! val toelage van ongeveer 1250 m overgemaakt aan de Duitse detö v<N ambtenaar Wilhelm S. Dit verkil Bei gisteravond desgevraagd dr. c vei Verbraak, tot 1972 directeur v> .^Ji metaalinstituut van TNO. jori De officier van Justitie in Bonnn* te maandag bekend, dat hij eet f* derzoek gaat instellen, omdat dt tóE trokken ambtenaar een bedrag honderdduizend mark aan sme«| zou hebben ontvangen van een derlands bedrijf. Volgens dr. *1 braak ging het echter om een vek ding van de onkosten, die S. mi J®1 in verband met een onderzoeks -*81 tuut, dat TNO samen met Westd y instanties wilde opzetten. Dat tuut is overigens nooit van gekomen. Volgens dr. Verbraak kwaï contacten met de Duitsers tot dj aan het eind van de jaren a omdat TNO wilde bekijken of h onderzoeksactiviteiten ook Nederland kon uitbreiden. In d band kwam men ook in conta S., die al eens eerder te mal gehad met TNO in het kader va] gezamenlijk onderzoek. Voordat echter er" een gezand onderzoeksinstituut kon wordeS gezet, moesten er nogal wat voi reidende activiteiten worden on keld. Omdat S. zich met deze zou belasten, besloot TNO heir de maandelijkse toelage uit te kerea die Verbraak erkent, dat er geen w Sa dichte controle was of S. het t Inderdaad besteedde aan j waarvoor het bestemd was. Hij t de zich echter nogal verontwaaifei over het aangekondigde onden onl tegen S. Naar zijn mening is de I volkomen te goeder trouw gewet dn str Ml kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur Goede morgen moeder, groot-, overgroot- en bet overgrootmoeder Schuite-v. Dijk Van harte gefeliciteerd met uw 96e verjaardag van uw kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hartelijk gefeliciteerd opa van der Vinne met uw 70-ste verjaardag. kinderen en kleinkinderen. Met grote dankbaarheid hopen wij D.V. op donder dag 21 aug. mei üs heit en mem, pake en beppe F. Wind en Tr. Wind- v. d. Meulen te herdenken, dat zij 50 jaar geleden trouwden. De trouwtekst was PS 119 :105 Dat Gods Woord altijd mag zijn een licht op hun pad, is de wens van hun kinderen: Winsum (Gron.): Freerk en Sytske Drachten: Gaatske en Anne Drachten: Lammy Gerbrigje en Jaapt Canada, Red Deer: Daan en Tiny Rijperkerk: Gettie Irene en Henk Hardegarijp: Aize en Tietje Ermelo: Jikke Sjoukje en Ties en kleinkinderen Gelegenheid te feliciteren op 21 aug. van 4.30-6 uur in gebouw „De Opdracht" Stationsweg 150®, te Drachten Van Haersmaplein 8, 9201 SZ Drachten Vandaag zijn mijn grootouders in Assen E. Keun N. Keun-Schoon 55 jaar getrouwd. Een fijne dag gewenst. Door een ongeval werd van ons wegge nomen ons lief klein dochtertje en nichtje Anneke Wij weten haar veilig in Gods hand. 11 augustus 1980 Familie Kapitein Familie Klei meer Want de mens gaat naar zijn eeuwig huis. Pred. 12 Heden heeft de Heere, op de gezegende leeftijd van 90 jaar, uit ons midden weggenomen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoon moeder en oma Johanna Dirkje van der Steen echtgenoot van Dirk van Wensveen 's-Gravenhage: D. van Wensveen 's-Gravenhage: J. J. van Wensveen Apeldoorn: W. M. van den Houten van Wensveen J. L. van den Houten Yolanda en Walter Erik 2531 XM 's-Gravenhage, 11 augustus 1980 Boendalestraat 46 Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Honor Postremus, Emmastraat 11 te Rijswijk. Bezoek woensdag 13 augustus van 16-17 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden op don derdag 14 augustus om 12 uur op de alg. begraafplaats Eikelenburg, Eikelenburglaan 7 te Rijswijk. Na de teraardebestelling gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Met diepe droefheid delen wij als wederzijdse familie mede dat mijn geliefde schoonzoon, onze broer, zwager en oom Jan Zoutewelle tijdens zijn vakantie in Italië plotseling is over leden. Wij hebben veel van hem gehouden en zijn er van overtuigd dat Christus ook zijn Verlosser is, wat voor zijn lieve vrouw Hilda, haar kinde ren en ons allen een grote troost is. Slikkerveer: J. v/d Waal-van Dongen M. J. Huizer-v/d Waal T. Huizer J. P. v/d Waal R. v/d Waal-Mostert H.I. Ambacht: A. Zoutewelle D. A. Zoutewelle-den Arend Zwijndrecht: A. Uyterlinde-Zoutewelle M. F. Uyterlinde Serooskerke (W.): P. D. Zoutewelle W. Zoutewelle-Nijenhuis Dordrecht: G. Klementschitsch-Zoutewelle Zwijndrecht: A. B. v/d Herik-Zoutewelle H. C. v/d Herik B. W. Zoutewelle H. Zoutewelle-Schöffmann neven en nichten. Psalm 911 en 2 onberijmd Vol verdriet om de leegte die hij bij ons achter laat, doch dankbaar voor de liefde en zorg die hij ons heeft geschonken geven wij kennis dat de Heere geheel onverwacht tot Zich heeft genomen, op de leeftijd van 43 jaar, mijn innig geliefde man en onze lieve pappa Jan Zoutewelle echtgenoot van Hilda van der Waal Edwin Annemarie Hildegonda 3334 GJ Zwijndrecht, 10 augustus 1980 Hofwijk 6 Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 16 augustus a.s. op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan 26 te Zwijndrecht om 11.15 uur. Hieraan zal voorafgaan een dienst van Woord en Gebed in de Bethelkerk, Rotterdamseweg 73, Zwijndrecht om 10.00 uur Gelegenheid tot condoleren vrijdag 15 augus tus a.s. van 19.00 tot 20.30 uur en na de begrafe nis, beide in „De Vonkenberg", Stoop van Zwijndrechtstraat 1, Zwijndrecht Tot'onze ontsteltenis vernamen wij het plotse ling overlijden van onze geliefde directeur Jan Zoutewelle in de leeftijd van 43 jaar. Zijn sterke persoonlijkheid en energie, zijn geestdrift en belangstelling waarop hij mens en zaak benaderde, zullen nog lang in onze herinnering voortleven. Directie en medewerkers Zoutewelle Zwijndrecht B.V. Barendrecht, 10 augustus 1980 De Heer is mijn Herder Met grote verslagenheid delen wij u mede dat toch nog onverwachts onze broer en zwager C. Kentie op de leeftijd van 62 jaar op zondag 10 augus tus is overleden. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 14 augustus om 15.00 uur op de Bieberg Be graafplaats te Breda, voorafgegaan door teen rouwdienst in de Gereformeerde Kerk om 14.00 uur aan de Zandberglaan te Breda. Fam. Lowie-Kentie Fam. Seele-Kentie Fam. Baas-Kentie Correspondentie-adres: Johan Frisolaan 42, Den Bommel. Condoleantie woensdag van 16.00-17.00 uur in de rouwkamer Laurentius Ziekenhuis te Bavel. In geloofsvertrouwen op zijn Heer en Heiland is voor ons geheel onverwacht van ons heenge gaan mijn geliefde man en onze zorgzame vader en opa Dirk Rooker eerder weduwnaar van Pietertje de Ruijter in de gezegende ouderdom van 80 jaar. Waddinxveen: E. Rooker-van Urk B. J. E. Verweij-Rooker W. Verweij Wormerveer: M. Van Leeuwen-Rietvink M. van Leeuwen Den Helder: C. Rietvink-Kramer Castricum: A. Rietvink en kleinkinderen 10 augustus 1980 Peter Zuidlaan 131 2742 XB Waddinxveen Geen bloemen en bezoek aan huis Vader is opgebaard in het rouwcentrum, Jan van Bijnenpad 1, ingang tunnelzijde, aldaar gelegenheid tot condoleren op woensdag 13 augustus des avonds tussen 7.00 en 8.00 uur. D.V. donderdag 14 augustus zal er des middags om 1.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de aula van de Algemene begraafplaats Alberdinck Thijmlaan 2, waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben. „In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen." Ontslapen in haar Heer en Heiland onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Susanna Kapinga Sinds 16 februari 1979 weduwe van Edo de Jong. op de leeftijd van 83 jaar. Rotterdam: M. Penninga-de Jong B. Penninga Meppel: G. Meijer-de Jong J. T. Meijer Meppel: H. de Jong C. M. de Jong-Posthumus Dieren: T. J. Dijkhuis-de Jong H. Dijkhuis klein- en achterkleinkinderen Winschoten, 12 augustus 1980. Bejaardencentrum „De Schutse", A. Verweystraat 3 Correspondentieadres: Jan van Goyenstraat 14, 7944 VP Meppel. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op 16 augustus op de begraafplaats te Oostwold (Old.) De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in de Geref. kerk aldaar. Samenkomst om 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Ons Gebouw" naast de kerk. Haar verlangen is in vervulling gegaan. De Here heeft bij zich thuisgehaald Zijn kind onze lieve zuster, schoonzuster en tante Tietsia Hogendorf op de leeftijd van 75 jaar. ,Jn vrede kan ik mij nu ter ruste begeven en aanstonds inslapen want G alleen Here doet mij veilig wonen. 9725 HN Groningen, 12 augustus 1980 Hoornsediep 130 Groningen: K. Huberts-Hogendorf J. Huberts Groningen: T. Hogendorf-Knoop Groningen: T. Hogendorf Haren: D. Hogendorf A. Hogendorf-Miedema Groningen: D. Hogendorf Groningen: W. Hogendorf Goes: B. Hogendorf B. Hogendorf-Boer neven en nichten. Geen bloemen Onze zuster is thuis opgebaard. Bezoektijd woensdag- en donderdagavond tussen 6 en half 8. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden vrijdag 15 augustus om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats Selwerderhof, waarna plm. 13.30 uur de begra fenis zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de koffiekamer van de begraafplaats. u In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen 0 Here, doet mij veilig wonen. Psalm 49 God heeft tot Zich geroepen, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Geertje Hemelaar op de leeftijd van 77 jaar. Uit aller naam: F. Hemelaar Dordrecht, 11 augustus 1980 Abr. Kuyperweg 59. Correspondentieadres: Dubbeldamseweg 328, 3312 KC Dordrecht Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in het rouwcen trum, Kon. Wilhelminastraat 48. Gelegenheid tot bezoek aldaar donderdag 14 augustus a.s. van 18.45-19.30 uur. De begrafe nis zal plaatsvinden vrijdag 15 augustus a.s. op de algemene begraafplaats aan de Nassauweg om 11.00 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis om 10.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10