ÊH) FAMILIEBERICHTEN U bereikt méér met een MINI Bel [AWKTDfnBJ Wilt aftouw ook op txw Boa voor bezorging Trouw tijdens vakantie DINSDAG 12 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET Kunnen van maanaag tot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|K van 18 00-20 00 uur God gaf ons Roeland Karei Pierre en Tineke Rutgers-Fleurke Martijn en Maartje 9 augustus 1980 Papenstraat 16 2611 JC Delft Geboren: Mischa dochter van Brenda en Cees op 8 augustus 1980 Fam. Samsorn- Kouwenhoven Stadionkade 34" 1077 VN Amsterdam Gode dankbaar hebben wij op 30 juli j.l. met kinde ren en kleinkinderen in Canada ons Gouden Huwe lijksfeest gevierd De receptie in Nederland zal plaatsvinden op 15 augustus van 17.30-19.00 uur in restaurant De Gou den Leeuw. Veurseweg 180 te Voorschoten. P. Mastenbroek en P. Mastenbroek-Kooy Scheveningen. Maastrichtsestraat 98 ..Wat de toekomst brengen moge" 18 augustus 1980 d.v. hopen wij met onze zoon, Peter Jacob, ons 25 jarig huwelijksfeest te vieren. Jacob Slot Annie Henderika Slot-Elrer U bent van harte welkom op de receptie die op zaterdag 16 augustus van 19.00-20.30 uur gehouden wordt in „Trefpunt". Dorpsstraat 41. Broek op Lan- gedijk 1721 AL Broek op Langedijk. augustus 1980 Prins Hendrikkade 42. Op vrijdag 15 augustus a.s. hopen we met onze kinderen en kleinkinderen ons 40-jarig huwelijks feest te vieren H. Bax S. Bax-Vermeer 2648 AN De Lier. B. Cramerlaan 78 Gelegenheid tot feliciteren van 19.30-20.30 uur in 't Centrum, Hoofdstraat 100 te De Lier. Voor ons geheel onverwacht nam de Heere tot Zich mijn lieve man en onze zorgzame vader Lammert Eikenaar op de leeftijd van 51 jaar. Meppel, E. Eikenaar-Sol Juhanadorp, Geke en Ton Meppel, Ria en Jan Ina en Bert Herman Meppel. 10 augustus 1980 Weerdstraat 76 Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 14 augustus om 13.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats te Meppel, Zomer dijk 10A. waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht om 12.50 uur aan wezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de aula. In zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve zoon, broer, zwager en oom Lammert Eikenaar echtgenoot van E. Sol. oud 51 jaar Meppel: M. E. Eikenaar-van Herwijnen Noord wijkerhout: J. J. Eikenaar D. H. M. Eikenaar-Karreman Vlaardingen: G. J. Baggus R. Baggus-Eikenaar Haarlem: A. Eikenaar IJsbrechtum: O. B. Zwaagstra J. Zwaagstra-E.ikenaar Riyadh: J. Oversteeg S. Oversteeg-Eikenaar en kinderen Meppel. 10 augustus 1980 Geheel onverwacht heeft de Heer van Leven en Dood, na een lang en gezegend leven, tot Zich geroepen onze lieve vader, grootvader, broer en zwager Gerrit Teunissen van Manen. weduwnaar van Wilhelmina Alberta Kap. en geboren op 15 december 1904. ..Hij is niet dood de Heer heeft hem geroepen bij Hem te wonen in Zijn glanzend Huis; hij hoeft geen rust en vrede meer te 'zoeken: die heeft hij nu. want hij is veilig Thuis" Voor Nederland uit aller naam. T. S. J Teunissen van Manen Canada: De kleindochters Cynthia Irene Yvonne Familie Alden E. Sherwood Utrecht, 7 augustus 1980 Looplantsoen 104. 3523 GW De crematie heeft ingevolge de wens van de overledene op maandag 11 augustus te Utrecht in besloten kring plaats gevonden Op de leeftijd van 84 jaar is nog onverwacht van ons heengegaan onze zeer zorgzame en liefhebbende man. vader en opa Jan Jacobs Rietema Polman in leven arts Hij wist zich een kind van God. Groningen. A. G. Polman-Drewes Amstelveen, A. R. Polman G. Polman-Nap Bavel. L. R. R. Polman A. J. Polman-Ossewaarde Groningen. M. Vegter-Polman K. Vegter Amsterdam. M. J. Polman G W. Polman-Verwaal Amstelveen. E. van Veenendaal-Polman G. van Veenendaal Madrid. A. N. T. Noja-Polman J. Noja en kleinkinderen 8 augustus 1980 Heresingel 3A 9711 EP Groningen Geen bloemen Vader is thuis opgebaard. Bezoek maandag en dinsdag 's avonds van 7-9 uur. Een rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 13 augus tus a.s. om 11.00 uur in de aula op de begraaf plaats „Selwerderhof" te Groningen, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Gele genheid tot condoleren na de begrafenis in de koffiekamer op de begraafplaats Onverwacht nam ónze hemelse Vader tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Jan Jakobs Rietema Polman op de leeftijd van 84 jaar. Renkum: A. D. R. Polman A. G. Polman-Idema Veendam: E. M. Polman Groningen: A. Polman-Ritburg neven en nichten 8 augustus 1980 ..De Heer is mij tot hulp en sterkte." Heden werd, voor ons nog onverwacht, door God thuisgehaald onze lieve zuster, schoonzus ter en tante Alida van Wesep op de leeftijd van ruim 85 jaar. De laatste 5 jaar werd zij liefdevol verzorgd in Het Zonnehuis te Amstelveen. Amsterdam: G. Ietswaart-van Wesep Amsterdam: G. van Wesep-Pet Arnhem: J van Wesep-Stoffels Nichten en neven Amstelveen. 9 augustus 1980 Correspondentie-adres: G. Ietswaart-van Wesep Van Oldenbarneveldtstraat 44 n 1052 KC Amsterdam Liever geen bezoek aim huis. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7 - 8 uur in Uitvaartcentrum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan, Amstel veen. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 14 augustus te 15 uur op de begraafplaats Zorg- vlied aan de Amsteldijk te Amsterdam. Ver trek van Uitvaartcentrum Bouwens te 14.15 „Gij zult mij leiden door Uw raad en daarna mij in heerlijkheid opnemen Psalm 73 vers 24 Hierdoor wist mijn lieve zuster Alida van Wesep zich in haar leven door God geleid. Zij overleed op 9 augustus 1980 en mocht de leeftijd van ruim 85 jaar bereiken. G. Ietswaart-van Wesep Van Oldenbarneveldtstraat 44' 1052 KC Amsterdam. Voor ons geheel onverwacht heeft God heden tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzus ter, tante en oud-tante Popkolina Jansonius Weduwe van K. Jonker in de ouderdom van 81 jaar Namens de familie: H. H Jansonius Hilversum, 10 augustus 1980 Bej. Centrum „Zuiderheide", Corr.adres: Jachtlaan 30 9751 BV Haren (Gr.) De overledene is opgebaard in de rouwkamer „van Vuure". aan het Melkpad 21 A te Hil versum. Gelegenheid tot condoleance bezoek aldaar woensdag 13 augustus a.s. van 19-20 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 14 augustus om 13.30 uur in de aula van bovengenoemde rouwkamer „van Vuure", aan het Melkpad 21 a waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben tegen 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats te Hilversum. Welgelukzalig is hij. die den God Jacob tot zijn hulp heeft, wiens verwachting op den Heere zijn God is. Ps. 146:5 God haalde Thuis, zijn moegestreden kind, mijn lieve man. onze vader, behuwd- en groot vader Kornelis de Vries op de leeftijd van 68 jaar. Amsterdam, H. de Vries-Wezeman Amsterdam, A. S. H. Dusseldorp-de Vries Bunschoten. S. E. A. van Voorbergen-de Vries C. J. van Voorbergen en kleinkinderen 10 augustus 1980 Hugo de Vrieslaan 37 1097 EE Amsterdam De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 14 augustus om 11 uur in de Koningskerk aan de Van 't Hofflaan 20 te Amsterdam, waarna om 12.30 uur de crematie zal plaatsvinden in het crematorium Westgaar- de, Ookmeerweg 275, einde Osdorperban, be reikbaar met bus 23. Vertrek van de Konings kerk om 11.30 uur. Na afloop van de crematie gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cre matorium. 'k Wil U, o God, mijn dank betalen. U prijzen in mijn avondlied. Het zonlicht moge nederdalen, maar Gij, mijn licht, begeeft mij niet. Na een korte ziekte is overleden, onze lieve zorgzame moeder en grootmoeder Roiina Charlott* Hartsuiker Plomp weduwe van Teunis Hartsuiker. Zij werd 76 jaar Voorschoten: A. van Vliet-Hartsuiker L. van Vliet Leontine Charlotte Goirle: R. Ch. Backx-Hartsuiker J. H. M. Backx Diemen: E. H. van Kooij-Hartsuiker C. R. van Kooij Rijk Rozina Susanne Emmen: R. W. Veenstra-Hartsuiker J. Veenstra Wietske Menno 's-Gravenhage, 10 augustus 1980 Bejaardencentrum Landscheiding Isabellaland 1700 v C orrespondentie-adres Willem van der Zaan dreef 11 2253 VE Voorschoten Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencentrum Landscheiding. De gedachtenisdienst zal gehouden worden op donderdag 14 augustus a.s. om 11 uur in de aula van het crematorium Ockenburgh, Oc- kenburghstraat 21 te 's-Gravenhage-Loosdui nen. Na de dienst gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Er is een land van louter licht waar heil'gen heersers zijn. Nooit gaat de gouden dag daar dicht in duisternis of pijn. Lied 290 Na een geduldig gedragen ziekte werd door God, op 7 augustus, van ons weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zuster, schoonzuster en tante Maria Christina Vermeulen weduwe van Jan Johannes Roelof Sc hm al Zoetermeer: Roy en Marina Dennis, Michael Leutingerwolde: Hans en Elly Uden: Aad en Helène Mycha, Miriam En verdere familie Den Haag, 11 augustus 1980. Corr.-adres: Smallingerland 6, 2716 AD Zoe termeer. De bijzetting in het familiegraf op de Oosterbe graafplaats te Voorburg heeft heden in stilte plaatsgehad. O mocht ik U beminnen gelijk Gij mij bemint, Laat heilige vrees van binnen mij leiden als uw kind. Wij zijn diep verslagen dat God plotseling uit ons midden wegnam onze lieve zoon, onze fijne broer, kleinzoon, zwager en oom Willem Rotendaal op de leeftijd van 17 jaar. P. Rozendaal A. C. Rozendaal-de Geus Metha en Jan Susanne Ad en Inge Peter en Marga Marijke M. de Geus-van der Bom 3332 GE Zwijndrecht. 9 augustus 1980 Land van Waas 9. Gelegenheid tot condoleren woensdag 13 augustus van 19.00-20.00 uur in de consistorie van de „Koningskerk". Burg. Jansenlaan 1 te Zwijndrecht. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 14 augustus om 11.00 uur in de „Koningskerk", waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Jeroen Bosch laan te Zwijndrecht. Na de plechtigheid is er nogmaals gelegenheid tot de condoleren. Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit u zelf: het is een gave van God. Efeziërs 2:8 Geheel onverwachts maar op Zijn tijd nam God tot Zich mijn innig geliefde man en onze lieve vader, schoonvader, broer, zwager en oom Iza&k de Gelder eerder gehuwd geweest met W. C. van Herk op de leeftijd van 58 jaar. W. de Gelder-van Houwelingen Margreet en René Kees Els 8 augustus 1980 Gerberasingel 66 2651 XX Berkel en Rodenrijs Geen bezoek aan huis en geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de „Hergerborgh". Raadhuislaan 7 (zij ingang). Gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen: dinsdag van 20.00 tot 21.00 uur. De dienst ter vertroosting zul gehouden wor den woensdag 13 aug. om 14.00 uur in de Geref kerk, Oranjestraat, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Ds. Koetsveldstraat te Berken en Rodenrijs om circa 14.45 uur. Na de begrafenisplechtigheid is er nog gele genheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. God's genade was hem genoeg" Op Zijn tijd heeft God, voor ons onverwacht, uit onze familieband tot Zich genomen, onze geliefde broer, zwager een oom luik de Gelder echtgenoot van W. van Houweüngen Familie van Houwelingen Familie van Gelder 8 augustus 1980 Berkel en Rodenrijs Ik zeg tot de Here: „Afijn toevlucht en mijn vesting, mijn God, op toie ik vertrouw." Psalm 91. In Jezus ontslapen, mijn lieve man, onze broer, zwager, oom en neef Korstiaan Laurens Groen op de leeftijd van 68 jaar Barendrecht: W. J. Groen-Kooijman Leidschendam: J. C. Groen M. Groen-Bruynis Barendrecht: B. P. Nabers-Kooijman F. Nabers 's-Gravenhage: P. B. Storm-Kooijman A. Storm en verdere familie. 2991 PC Barendrecht, 9 augustus 1980. Botter 68. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdag van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. De dienst van Woord en Gebed, welke zal worden geleid door de Weleerwaarde heer Ds. M. Grashoff, zal gehouden worden op donderdag 14 augustus te 13.30 uur in voornoemde aula, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Jaffalaan 20 te Delft, na aankomst om circa 14.45 uur. P 6 RHSpir God heeft in Zijn handen onze naam geschreven. Lied 487 Zondagmiddag 10 augustus moesten wij af- scheid nemen van onze onvergetelijke man en vader Herman de Groot op de leeftijd van 43 jaar. Zijn leven was geven en in die kracht hopen we met Gods hulp verder te gaan. Anneke de Groot-Stolmeyer Hans Peter, Mare en Annebeth Laan van het Kwekebos 185, 7823 KD Emmen. De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 14 augustus 1980 in de Angeluskerk, Leemkoelen 1 te Emmen waarin voor zal gaan ds. F. J. Kok. Aanvang diehst 14.00 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek thuis en geen bloemen Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Herman de Groot oud 43 jaar, sedert 1968 leraar aan een van onze scholen. Moge God zijn vrouw en kinderen kracht ge ven, dit verlies te dragen. Emmen 10 augustus 1980 Emmalaan 26 Het bestuur vim het Christelijk Mavo, Emmen. Want de mens gaat naar zijn eeuwig huis Pred. 12 Heden heeft de Heere op de gezegende leeftijd van 90 jaar uit ons midden weggenomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoon moeder en oma Johanna Dirkje van der Steen echtgenote van Dirk van Wensveen 's-Gravenhage: D. van Wensveen 's-Gravenhage: J. J. van Wensveen Apeldoorn: W. M. van den Houten van Wensveen J. L. van Wensveen Yolanda en Walter Erik 2531 XM 's-Gravenhage, 8 augustus 1980 Boendalestraat 46 Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Honor Postremus, Emmastraat 11 te Rijswijk, bezoek woensdag 13 augustus van 16.00-17.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden donder dag 14 augustus om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats Eikelenburg, Eikelenburglaan 7 te Rijswijk. Na afloop van de plechtigheid is er gelegen heid tot condoleren 020-936868 £-7 - -V'*- Mei vakiinlie zijn en u loch een heelje thuis voelen. Omdat u hel dagelijkse nieuws _ge\ux>n" in Trouw kunl blijven lezen. Waar ter wereld u ixik mei vakantie bent. we bezorgen hel dagblad waar u zo vertrouw d mee hetu graag op uw vakantie-adres. De enige extra kosten zijn de poslzegels voor verzending Nederland en België is gralis. Attentie: Wij maken u er nu reeds op uitent dat de postallevering van dagbladen in zuidelijke landen (Italië.Spanje. Joegoslavië enz.) over het algemeen re- wensen overlaat. Helaas kunnen wij hierop geen enkele invloed uitoelènen. Zentl de onderstaande bon uiterlijk drie weken voor uw eerste vakantiedag nuarTmuw aid. Vakantieserv ice Antwoordnummer INI 1000 PA Amsterdam. Er hoeli geen postzegel op de envelop Naam abonnee: Adnrs: hrstcode Telefoon:. plaats: VakantieperuHle: vertrekdatum weer i luiis op_ Vakantieverblijf I lolel/pension'cantping e.d.. Adres: Maats event. codet Land: ftmokoslen \oor verzending I rouw binnen Kuropa: 11,85 perdaglluchiposi i Verzending naar een vakantie-adres in Nederland en België is gratis Builen liuropa op aam raag belcloon (UO-W.MSh) Betaling uitsluitend per aeeepigirokaart die u wordt toegezonden

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8