J ervaren inkoper (m/v) hoofd civiele dienst (m/v) hoofd civiele dienst m/v HOOFD G.V.T. (m/v) Trouw stichting festog INTERCONFESSIONELE STICHTING GEZONDHEIDSZORG TIEL INTERCONFESSIONELE STICHTING GEZONDHEIDSZORG TIEL hoofd algemene zaken ELKE ZATERDAG IN Technische Hogeschool Twente wetenschappelijk (hoofd) medewerker (m/v) In de drie ziekenhuizen in de West-Betuwe, St. Barbara te Culemborg, St. Andreas en Bethesda te Tiet, worden voorbereidingen getroffen om begin 1982 op te gaan in een nieuw streekziekenhuis voor de Betuwe in Tiet. Waarvan de bouw reeds is begonnen. Het nieuwe ziekenhuis heeft een opname-kapaciteit voor 367patiënten; er zullen ongeveer 700 medewerkenden werkzaam zijn. In het St. Andreas en het Bethesda Ziekenhuis ontstaat een vakature voor een Funktie-informatie De aan te stellen funktionaris zal verantwoordelijk zijn voor de aanschaf van goederen en diensten en daarmee samenhangende facetten, zoals de interne behoeftenbepaling, markt verkenning en leveranciersonderzoek. Tot de taakaspekten behoren onder meer: het behartigen van de inkoop; het mede ontwikkelen en bewaken van procedures vanaf de behoeftenvaststelling tot de ingebruikneming; het verstrekken van informatie voor wat betreft het gebruik en de aankoopmogelijk heden; betrokkenheid bij de ontvangst, opslag en distributie van ingekochte goederen. Omdat aan de nieuwe afdeling, welke deel uitmaakt van de ekonomisch-administratieve dienst, nog vorm en inhoud zal moeten worden gegeven, zal gedurende de aanloopperiode de aan te stellen funktionaris in overleg met andere functionarissen o.a. diverse inkoop procedures ontwikkelen, een formulierenbestand opbouwen enz. In de nabije toekomst zal de inkoper nauw worden betrokken bij de aanschaffingen m.b.t. de inrichting van het nieuwe ziekenhuis. Funktie-eisen Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een inkoper met een gerichte opleiding op HBO-niveau, met ruime ervaring bij voorkeur in de gezondheidszorg. Goede kommer- ciële, organisatorische en koördinerende kwaliteiten en administratief inzicht zijn onont beerlijk. Goede kontaktuele eigenschappen vormen een voorwaarde voor het welslagen in deze funktie. Arbeidsvoorwaarden Salariëring zal geschieden overeenkomstig opleiding, ervaring en leeftijd tot max. f 3.199,89 bruto per maand. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij drs. C.A.G. Oostveen, ekon. direkteur, telefoon (03440) 1 33 44, toestel 127. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Chr. Ziekenverpleging St. Andreas-Bethesda, Postbus 24,4000 AA Hel. In de drie ziekenhuizen in de West-Betuwe, St. Barbara te Culemborg, St. Andreas en Bethesda te Tiet, worden voorbereidingen getroffen om begin 1982 op te gaan in een nieuw streekziekenhuis voor de Betuwe in Tie!waarvan de bouw reeds is begonnen. Het nieuwe ziekenhuis heeft een opname-kapaciteit voor 367patiënten; er zullen ongeveer 700 medewerkenden werkzaam zi/n A|n het St. Andreas en het Bethesda Ziekenhuis ontstaat de vakature voor de funktie Funktie-informatie Het hoofd Civiele Dienst ressorteert rechtstreeks onder de direktie van het ziekenhuis. In samenwerking met de overige diensthoofden en de direktie levert hij/zij bijdragen aan de voorbereiding en uitvoering van het totalebeleid. In het nieuwe ziekenhuis zullen ca. 150 medewerkenden in deze dienst werkzaam zijn. De Civiele Dienst zal de volgende afdelingen omvatten: voeding, textielvoorziening, huishoudelijke dienst, telefoon/receptie/bewaking, transportdienst en magazijn. Gedurende de fusie- en integratieperiode wordt van de aan te trekken funktionaris ver wacht dat hij/zij de werkorganisatie, personeelsbegroting e.d. van deze afdelingen zal ontwerpen. Tot de algemene taakaspekten worden onder meer gerekend: het opstellen en uitvoeren van het beleid binnen de Civiele Dienst, in overleg met de direktie; het rechtstreeks leiding geven aan de Civiele Dienst, i.e. de koördinatie van de betrok ken afdelingen en het zorgdragen voor ontvangsten, vergaderingen en andere represen tatieve gelegenheden; het adviseren van de direktie en het toezicht houden namens de direktie m.b.t. door derden uit te voeren taken (o.a. wasserij, schoonmaakdienst); het mede voorbereiden, begroten van en adviseren bij investeringen van inventaris etc. Funktie-eisen Voor de vervulling van deze funktie is een evenwichtige, mensgerichte manager nodig, die daadwerkelijk openstaat voor de mens, zijn werk en ontwikkelingen daarin. Goede sociale en kontaktuele vaardigheden zijn hierbij een vereiste. De nieuwe funktionaris zal een ge richte opleiding moeten hebben op HBO-niveau en een op deze funktie gerichte ruime managementervaring. Arbeidsvoorwaarden Salariëring geschiedt overeenkomstig opleiding, ervaring en leeftijd tot max. f 4.379,03 bruto per maand. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij drs. C.A.G. Oostveen, ekon. direkteur, telefoon (03440) 1 33 44, toestel 127. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Chr. Ziekenverpleging St. Andreas-Bethesda, Postbus 24, 4000 AA Tiel. mi* ir-iS&. .insïi- •- V. Zuiveringsschap Hollandse Eilanden en Waarden Het Zuiveringsschap Hollandse Eilanden en Waarden is een nieuw, Provinciale Staten van Zuid-Holland opgericht overheidslichaam. Per 1 januari 1981 zal dit worden belast met het waterkwaliteitsbeheer en de zuivering van stedelijk afvalwater in het zuidelijk deel van de provincie Zuid-Holland. Het zuiveringsschap omvat de volgende gebieden: de Krimpenerwaard; de Alblasserwaard; het Eiland van Dordrecht; IJssel- monde; de Vijfheerenlanden; de Hoeksche Waard; Voorne en Putten; Goeree en Overflakkee. Hierin wonen ongeveer 1 miljoen mensen. Het ambtelijk apparaat bestaat uit een administratieve dienst en een techno logische dienst in geïntegreerde samenwerking. Voor de administratieve dienst, die de hoofdafdeling algemene zaken en financiële zaken en de afdeling personeelszaken omvat, worden kandi daten (m/v) gezocht voor de functie van: Functie-informatie. Het opbouwen van en leiding geven aan de afdelingen bestuurs- en juri dische zaken, heffingen, interne zaken en voorlichting, die beleidsvoor- bereidende, beleidsondersteunende en beleidsuitvoerende taken hebben. Functie-eisen. doctoraal examen Nederlands recht (afstudeerrichting staats- en administratief recht) of gelijkwaardige opleiding; ruime praktische ervaring in een vergelijkbare leidinggevende functie bij de overheid; managerskwaliteiten; uitstekende mondelinge en redactionele vaardigheid. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal ca. f 8.000, De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Een psycholo gisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtin gen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij mr P.A.M. Verbeek, secretaris, tel. 078-141288. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatie, gericht aan de voorzitter, binnen 2 weken na verschijnen van dit blad, onder vermelding van de betreffende functie, zenden aan drs. A.A. van Gils, GITP/Bedrijfs psychologie, Sophiastraat 22, 4811 EK Breda. Telefoon: 076-225333. adviseurs voor personeelbeleid en organisatie Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 1 In de afdeling der TECHNISCHE NATUURKUNDE, VAKGROEP QUANTUM- ELEKTRONIKA, van de Technische Hogeschool Twente, is de funktie va- kant van een voor onderzoek en onderwijs op het gebied van lasertechnieken. Taken: De vakgroep heeft zich gespecialiseerd in het ont wikkelen van hoogvermogen gepulste lasersyste men. Dit betreft zowel het ontwerpen en realiseren van nieuwe systemen als het fysisch onderzoek aan deze systemen. Zoals bekend, is er binnen de vakgroep reeds veel geïnvesteerd op het gebied van lasertechnieken en meetinstrumentatie. Het is de bedoeling dat de nieuwe medewerk(st)er het onderzoek binnen het lopende programma helpt voortzetten. De te benoemen funktionaris (m/v) zal met de volgende taken worden belast: onderzoek aan gepulste hoogvermogen-laser- systemen het begeleiden van studenten in de vakgroep het leveren van een bijdrage aan het cursorisch onderwijs, met name aan het onderwijs op het gebied van de fysische meettechniek. Eisen: wetenschappelijke opleiding op het gebied van de technische of experimentele natuurkunde, met bij voorkeur enige jaren ervaring didaktische bekwaamheden belangstelling voor en zo mogelijk ervaring met moderne optica, hoogspanningstechnieken en gasontladingsfysica bereidheid en geschiktheid onderwijs te geven in verschillende fasen van de opleiding van TN-studenten, waarbij de nadruk valt op het onderwijs in de fysische meettechniek bereidheid een bijdrage te leveren aan orga nisatorische taken in vakgroep en afdeling. Aanstelling: De aanstelling zal plaatsvinden in het rangenstel sel van wetenschappelijk medewerkers. Het salaris is afhankelijk van de ervaring en zal lig gen tussen f 3.013,- en f 7.286,- bruto per maand. Opneming in het pensioenfonds geschiedt direkt op datum indiensttreding. Inlichtingen: over de funktie zijn te verkrijgen bij prof.dr.ir. W.J. Witteman, tel. 053-893300 (werk) of 074- 919179 (privé). Schriftelijke sollicitaties met een curriculum vitae kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze vakature worden gezonden aan de Tech nische Hogeschool Twente, Dienst Personeelsza ken. Postbus 217, 7500 AE Enschede, onder ver melding van het vakaturenummer 0156/80/50. BRIEVEN OP ADVERTEN TIES onder nummer, die vol gens ons oordeel niet bona fide reageren op de inhoud van advertenties worden niet doorgezonden. Verpleeghuis Reaktiveringscentrum In ons verpleeghuis worden 220 bewoners verpleegd en gereaktiveerd. Er zijn afdelingen zowel voor somatische als voor psychogeriatrische patiënten. Er wordt gewerkt vanuit een christelijke grondslag. Binnen ons team van stafmedewerkers en -medewerksters vragen wij, zo mogelijk op korte termijn, een ervaren Binnen onze organisatie ressorteert onder andere de schoonmaakdienst, de linnenkamer, het restaurant, de receptie en het magazijnbeheer onder de Civiele Dienst. Bovendien is er een nauwe samenwerking met de Technische Dienst en de Voedingsdienst. Taakstelling: Tot de voornaamste taken van het Hoofd Civiele Dienst zien wij het leiding geven aan en het koördineren van de onder hem cq haar ressorterende afdelingen. In totaal omvatten genoemde afdelingen circa 25 medewerkers en medewerksters. Bovendien verwachten wij het vermogen om initiatieven te ontwikkelen. Het uitoefenen van toezicht bij renovaties van afdelingen, en ook onderhoud en de vervanging van meubilair en inventaris. Met de daarbij behorende inkoop van artikelen. Dat alles vanuit en met bewaking van gestelde budgetten. Funktie eisen: Gezien de genoemde taken menen wij dat een gerichte hogere beroepsopleiding bij voorbeeld HBO Toegepaste Huishoudwetenschappen Richting Groothuishouding of Hogere Hotelschool noodzakelijk is om deze interessante funktie op de juiste wi|ze te kunnen vervullen. Tevens öchten wij een gerichte ervaring van minimaal enige jaren waarbij het vermogen om leiding te geven op duidelijke wijze is aangetoond minstens even belangrijk. Uiteraard zijn het salaris en de overige voorwaarden in overeenstemming met het belang dat aan een dergelijke funktie wordt gehecht. Het Hoofd Personeelsdienst, mevrouw J. Moormann is gaarne bereid nadere inlichtingen te verstrekken en ziet schriftelijke sollicitaties onder vermelding 'vertrouwelijk' met belangstelling tegemoet. Waarbij op uiterste diskretie kan worden gerekend. U gelieve te harer attentie te schrijven naar onderstaand adres. Hugo de Grootkade 20 1052 LS Amsterdam Telefoon 020-826305 postadres: postbus 227 7000 AE Doetinchem kantooradres: v. nispenstraat 21 telefoon 08340 - 32641 De Stichting Festog heeft als doelstelling de zorg voor geestelijk gehandicapten in Oost-Gelderland en beheert daartoe gezinsvervangende tehuizen en dag verblijven. Voor het gezinsvervangend tehuis "Zevenaar" in Zevenaar, waar circa 24 mensen wonen, zoeken wij een Tot de belangrijkste taken van het hoofd, die in intensief overleg met de collega's worden uitgevoerd, behoren: koördinatie van de werkzaamheden binnen het G.V.T., stimuleren en begeleiden van de bewoners binnen en buiten het instituut, financieel en materieel beheer van het G.V.T., begeleiden van de 7 pedagogische medewerkers/sters en enkele huishoude lijke medewerksters, onderhouden van de noodzakelijke kontakten binnen en buiten de Festog. Om voor deze funktie in aanmerking te komen is noodzakelijk: minimumleeftijd 25 jaar, een van de volgende opleidingen: HBO-IW, Pedagogische Academie BO-Akte, diploma Zwakzinnigenzorg stafopleiding, diploma HBO-verpleegkunde, tenminste 2 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg. Gezien de samenstelling van het team gaat bij gelijkwaardige kandidaten de voorkeur uit naar een man. Salariëring afhankelijk van leeftijd: min. f 3.119,36 en max. f 4.286,42. Degenen die belangstelling hebben voor deze funktie en aan genoemde eisen voldoen, kunnen ons dit schriftelijk berichten met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring. Zij ontvangen dan nadere informatie over de stichting, het tehuis, de funktie, arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure. Uw brief kunt u vóór 27 augustus richten aan: Stichting Festog, afdeling personeelszaken. Postbus 227, 7000 AE Doetinchem.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 30