uj m SAMEN OP DE GOEDE i WEG iCNVi crr:r~ j L J Lees een krant met overtuiging: Amsterdam vraagt wnd.1e verpleegkundige m/v RODE KRUIS ZIEKENHUIS EG nachfhoofden verpleegkundigeA m/v v.a. 1624 gulden. docent(e) verpleegkunde hooge burch verpleegkundige voor de nacht vac.nr. 7883 operatie- assistente) >t BOUWHUIS PHILADELPHIA- OVERIJSSEL OFOWIE.VERPLEEGKUNDGE/ ASSISTENT© adjunct-directrice verpleegkundige LUXE CRUISE door Griekse wateren? utara ziekenhuis \eenendaal it. o.k.-verpleegkundige o.k.-assistent(e) Tel: 020-913456 ZATERDAG 9 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET 16 't Bouwhuis is een leefgemeenschap in Enschede voor ruim 300, diep, ernstig en matig geestelijk gehandicapte kinderen, mannen en vrouwen. In hun woonsituatie worden zij begeleid door gediplomeer de en leerling Z-verpleegkundigen. Voor de laatsten is aan 't Bouwhuis een Z-opleiding ver bonden. De opleiding kent zowel het vak "Z verpleegkunde" als "algemeen verpleegkunde". Voor het doceren van dit laatste vak zoeken wij op korte termijn een voor 352 uur per jaar vacature 132 Bevoegd voor dit vak is een A-verpleegkundige, met een docentenopleiding of deze opleiding volgende. Een positief christelijke levensbeschouwing is in deze functie gewenst. Bent u geïnteresseerd in de mogelijkheden en eisen van deze functie, dan zenden wij u graag nadere informatie, vergezeld van een sollicitatieformulier. Deze kunt u onder vermelding van het vacaturenummer schriftelijk aanvragen bij de Stichting Philadelphia Overijssel, 't Bouwhuis, Welnaweg 100, 7524 AK Enschede. Het St. Elisabeth s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca. 600 bedden. Haarlem Op de operatie-afdeling van ons ziekenhuis hebben wij bin nenkort enkele vacatures voor Het operatiecomplex, dat aan alle moderne eisen voldoet, bevat 8 operatiekamers; met uitzondering van neurochirurgie en hartchirurgie worden alle chirurgische specialismen in het ziekenhuis uitgeoefend. Wij denken aan kandidaten - met een voltooide O.K.-opleiding - die graag in teamverband willen werken. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal. afhankelijk van opleiding en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. Voor telefonische informatie kunt u zich van maandag tot en met vrijdag richten tot zr. W. van Gorkum, hoofdver pleegkundige of de heer H.W. Geerlmg, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 023 - 33 90 30. toestel 2378 of 1148. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten "aan Drs E R. L. Sniedt. Coördinator Dienst Personeelszaken. Boerhaavelaan 22. 2035 RC Haarlem ikii Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de vereniging Johannes Stichting, zijn fca. 600 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden gehuisvest, die van wege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aan gewezen. Binnen de verpleging hebben wij vakatures voor (7 nachten a 9 uur per 4 weken). Funktie: Samen met een kollega is het nachthoofd verantwoordelijk voor het totale funktioneren van de verpleging in de nachtdienst, hetgeen onder meer inhoudt begeleiding van ca. 15 medewerk(st)ers, welke op de paviljoenen nachtdienst vervullen. Eisen: Wij denken aan A of B gediplomeerden, die tevens een Z-diploma bezitten. Procedure: Na een informatief gesprek met een medewerker van de Personeeldienst en het hoofd Verplegingsdienst zal een gesprek plaatsvinden met twee kollega's. Tevens zal een gesprek met de direktie plaatsvinden. Het geheel van de sollicitatie zal in een later stadium worden ondersteund door een psychologisch onderzoek. De resultaten hiervan kunnen desge wenst eerst ter inzage van de sollicitant komen. informctie: Nadere informatie over deze funktie c.q. organisatie kunt u inwinnen bij het hoofd Verplegingsdienst, de heer A. Warnaar, tel. (01726) 1 92 00. Sollicitatie: Gaarne met uitvoerige informatie te richten aan de Personeeldienst, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). Het bejaardencentrum'DE OPEN HOF te Amsterdam - Watergraafsmeer (vlakbij het Amstelstation) is een verzorgingstehuis voor 80 bewoners. Op de kleine verpleegafdeling is plaats voor 8 meerverzorgingspatiënten. Het aantal mede werkers bedraagt 42. Het centrum is opgericht vanuit de Hervormde Gemeente in de Water graafsmeer en voert een open opnamebeleid, gebaseerd op de urgentie van de opname indikatie. Het merendeel der bewoners is op dit moment van Protestants Christelijke signatuur. Ter uitbreiding van de staf zoeken wij een (boven 30 jaar). voor de funktie waarnemend hoofd van de verzorging en verpleging, tevens adjunkt- direkteur. Haar of hem wacht een bijzondere zelfstandige funktie. De taken zijn: leiding geven aan de ziekenafdeling. Dat betekent direkt onder de direktie verantwoorde lijk zijn voor de dagelijkse gang van zaken. toezien op een juiste algemene verpleegkun dige verzorging van de bewoners. mede de opleiding begeleiden van leerling- bejaardenhelpsters en -verzorgsters. Begrijpelijkerwijs eist deze funktie wel iets van de sollicitant. Naast het diploma Ziekenverple ging A, zou het fijn zijn als daarnaast de staf opleiding voor verpleegkundige is of wordt ge volgd. Ruime praktische ervaring wordt op prijs gesteld en de volgende eigenschappen worden gewaardeerd: takt, geduld, teamgeest en een beslist optreden. Uw salaris wordt bepaald volgens de regels voor personeel in bejaardentehuizen en is o.a. afhankelijk van ervaring en leeftijd. Belangstellenden voor deze funktie nodigen wij uit een afspraak te maken voor een oriënterend gesprek met mevrouw K. Lattmann, direktrice van 'De Open Hof', telefoon 020-920622, privé 020-9204212, of uw schriftelijke sollicitatie te richten aan 'De Open Hof', Fahrenheitstraat 115, 1097 PP Amsterdam. Gereformeerd beiaardencen trum WAELESTEIN te Rotterdam-Zuid In ons tehuis worden 206 bejaarden verzorgd. Wij doen ons best om voor hen het leven zo prettig mogelijk te maken. Er is een goede verstandhouding tussen bewoners, bestuur, directie en personeel. Onze adjunct-directrice gaat 1 november 1980 weg, wegens verhui zing naar elders. Wij hebben nu een vacature van Wij bieden: een prettige zelfstandige werkkring indien nodig bemiddeling bij het verkrijgen van huisvesting Wij vragen een vrouw die: in het bezit is van diploma ziekenverpleglnging A mede leiding wil geven aan ons tehuis tact en wijsheid bezit om met mensen om te gaan een protestants christelijke levensovertuiging heeft. Tevens is er plaats voor een jonge enthousiaste die bereid is mee te werken de zieken op de ziekenafdeling en op hun kamers een zo goed mogelijke verzorging te geven. Verder vragen wij van haar dat zij: een protestants christelijke levensovertuiging heeft k goede contactuele eigenschappen bezit week-end diensten wil verrichten. Voor beide functies geldt salariëring volgens de c.a.o. voor bejaar dentehuizen. Inlichtingen (tussen 9 en 12 uur) te verkrijgen bij en sollicitaties te richten aan de directrice, mevrouw M. Mostori, Schuippiein 50, 3082 PX Rotterdam. Telefoon 010-292400. En wat dacht u dit iaar van een Inclusief vliegreis al Ook diverse combinaties mogelijk' Informatie/boeking Perscombinatie reizen Wibautstraat 131. Amsterdam. Tel. 020-913456 of uw ANVR-reisbureau voor de DIENST VOOR BEJAARDENVERZORGING bij het bejaardencentrum 'De Bogt/Westerbeer' een De verpleegafdeling (14 bedden) van het in november 1979 in gebruik genomen bejaardencentrum (ruim 300 bewoners)is gevestigd in de Polanenstraat (Spaarndammerbuurt). D WERKTIJDEN één week werken, één week vrij (28 uur per week). VEREIST diploma ziekenverple ging A en/of B SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 2530,- bruto per maand, exclusief toeslagen en 26,- bruto (bij volle werktijd) Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen naar deze functie solliciteren. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Vakantieüitkcring 8 procent de rechtspositieregeling van de gemeente Amster dam is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken, Oudezijds Voorburgwal 274, 1012 GL Amsterdam, on der vermelding van het genoemde vacaturenummer. gemeente amsterdam Het Rode Kruis Ziekenhuis is een middel groot ziekenhuis met 370 bedden. Op onze verpleegafdeling urologie/ vaatchirurgie met 40 bedden kunnen wij op korte termijn plaatsen een Voor deze funktie van 3e staflid gaan onze aedachten uit naar een A-verpleeg- kunaige met plm. 2 jaar werkervaring bij voorkeur opgedaan op een chirurgische afdeling. Hij/zij moet gemakkelijk en prettig kontakten kunnen leggen met patiënten en kollega's en goede organisatorische en leidinggevende kwaliteiten bezitten. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 2v09,93 bruto per maand (niveau 1.1.80); excl. onregelmatige dienst-toeslag. Overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nr. VD/119 kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken. Sportlaan 600. 2S66 MJ Den Haag, g telefoon (070) 614761 Bij de OPLEIDING tot die 1 september 1980 aanvangt, is nog plaatsings mogelijkheid. De vooropleidingseis is diploma H.A.V.O. met exacte vakken. Telefonische inlichtingen en sollicitaties kunt U richten aan de verpleegkundig direkteur. PUWfcü 3D. 3H0 AA WWM' TM IBM IM protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom I Binnekort ontstaat in ons ziekenhuis, dat 320 bedden telt, een vakature op de OPERATIE AFDELING voor een of Gegadigden dienen de opleiding o.k.-verpleeg- kundige/assistent(e) te hebben voltooid. Op onze opratie-afdeling wordt gewerkt met een team van ongeveer 20 medewerkenden. Van kandidaten wordt verwacht, dat zij bereid zijn mee te rouleren in een schema van wisselen de diensten. Gezien de grondslag van ons ziekenhuis ver wachten wij van kandidaten een christelijke levensovertuiging. Inlichtingen over bovengenoemde funktie worden u graag verstrekt door zr. L.A. Schaap, algemeen hoofdverpleegkundige; tel. 08389- 91 01. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, 6721 KC Bennekom.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18