op de goede weg! 030 941041; samen i jcnvs! KSSfifIS PLANTAARDIG FUGA EXCELLENT,1"™;».: 1.200.000 mensen delen uw geluk! FAMILIEBERICHTEN SEKRETARIAATS-MEDEWERKSTER WiltuTrotiwookopaw vakantie-adres bezorgd hebben? Bon voor bezorgingTroaw tijdens vakantie WOENSDAG 6 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET 10 kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Getrouwd op 5 augustus K. van Keeken, Alphen a.d. Rijn en T. Wolters, Hilversum Toekomstig adres: van Dijkstraat 3. 2405 XD Alphen a/d Rijn. Vertrouwend op haar Heer en Heiland is op 76- jarige leeftijd van ons weggenomen onze lieve moeder en grootmoeder Ebeltje Jeltes sinds februari 1962 weduwe van Klaas Beukema. 9965 RE Leens, 4 augustus 1980 J. S. van Weerdenstraat 15 M. Beukema D. A. Beukema-Hekma S. J. Beukema T. R. Beukema-Deemter H. P. Beukema T. M. Beukema-Nanninga en kleinkinderen De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 8 au gustus te Vierhuizen, om 2.30 uur. Samenkomst om 2 uur in de Herv. Kerk te Vierhuizen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in gebouw Pro Rege te Leens. Heden nam God tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Ebeltje Beukema Jeltes op de leeftijd van 76 jaar. Zalig zijn de doden die in de Here sterven, Haren, 4 augustus 1980 S. Biewenga-Jeltes A. W. Biewenga neven en nichten Tot onze grote droefheid ging heden, geheel onverwacht, van ons heen onze lieve Jannis Abraham Leenhouts, weduwnaar van Jantje Oostindie op de leeftijd van 64 jaar. Inge Leenhouts Jannis Leenhouts Emma van der Hart Rolien Tjalling Jolet Leenhouts Leon de Haas Jos Leenhouts Peter Sluiter Crina le Clercq. Leidschendam, 4 augustus 1980. Burg. Sweenslaan 29. Correspondentie-adres: Haagweg 13, 6141 LW Limbricht Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „St Antoniushove", Burg. Banninglaan 1, Leidschendam. Bezoekuren van 16.00-17.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 8 au gustus a.s. om 15.00 uur op de Oosterbegraaf plaats aan de Rodelaan te Voorburg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de ontvangkamer van de be graafplaats. Met ontsteltenis en schrik vernamen wij het overlijden van onze ere-voorzitter en vriend Jan Leenhouts Wij vertrouwen dat hij in Gods ontferming is opgenomen. Dankbaar zijn we voor alles wat hij voor zijn dove medemensen heeft mogen betekenen. Namens de Nederlandse Christelijke Bond van Doven: J. Rodenburg, voorzitter. A. J. Segers. secretaris. Heden is van ons heengegaan, geheel onver wacht in de volle zekerheid des geloofs mijn lieve man, onze zorgzame vader, grootvader en broer Ide Kroon op de leeftijd van 73 jaar. Leer ons zó onze dpgen tellen, dat wij een xoijs hart bekomen. IJ mui den: J. Kroon-Bais Hoorn: G. Kroon L. Kroon-Noord an us Barbara, Ide Pieter Elsenham (Eng.): P. Th. Kroon V. Kroon-Butler Alexander, Kristiaan. IJmuiden: A. C. Kroon Haarlem: A. Kroon. 1972 TH LJmuiden, 5 augustus 1980. Vechtstraat 106. Aan huis geen bezoek. Liever geen bloemen. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum aan de Eemstraat 27 te LJmuiden. Gele genheid tot condoleren aldaar donderdag 7 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal DV plaatshebben vrijdag 8 augustus om 14.00 uur op de begraafplaats „Duinhof" te LJmuiden. Vertrek van Vechtstraat 106 om streeks 13.30 uur. Ps 25:7 (ber.) Voor ons geheel onverwachts nam de Here uit ons midden weg, mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder en oma Antje Piet echtgenote van Floris van Spengen op de leeftijd van 70 jaar Mijdrecht: F. van Spengen Mijdrecht: H. W. van Spengen A. H. van Spengen-van IJperen Krimpen a.d. Lek: M. Kraan-van Spengen J. Kraan Beuningen: T. Kraan-van Spengen W. Kraan Mijdrecht: A. K. van der Helm-van Spengen G. J. J. van der Helm en kleinkinderen 3 augustus 1980 Dorpsstraat 12a 3641 EC Mijdrecht De rouwdienst zal gehouden worden op vrij dag 8 augustus om 14.00 uur in de Ned. Herv. kerk te Mijdrecht, waarna begrafenis zal plaatsvinden op de Ned. Herv. begraafplaats aldaar om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren op woensdag avond van 19.30-20.30 uur in gebouw „De Roe ping" te Wilnis en na de begrafenis in gebouw „Irene" te Mijdrecht Onze hemelse Vader nam tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en broeder Jacob Jan van Dijk Op de leeftijd van 75 jaar. Sommelsdijk: J. S. van Dijk-Faasse Middelharnis: A. Fris-van Dijk A. Fris Herbert en Fransje Jaap, André, Adrie H. I. Ambacht. M. van Dijk T. van Dijk-Vos Marjan Slied recht: C. Ph. van Dijk A. W. van Dijk-Lips Elma, Jeannette, Leo, Jantine Den Bommel: A. Huijer-van Dijk M. Huijer Jean-Pierre Sommelsdijk: J. S. van Dijk L. van Dijk-Groenendijk Marlies, Jurjan Zeven BRD: N. Groenendijk-van Dijk H. W. Groenendijk Ellen, Huibert Middelharnis: W. Petermeyer-van Dijk M. H. Petermeyer Arnold Rotterdam: N. v.d. Boom-van Dijk 3245 AB Sommelsdijk, 2 augustus 1980. Binnenweg 16. De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvin den D.V. op woensdag 6 augustus a.s., in de Gereformeerde Kerk te Middelharnis, Konin gin Julianaweg-hoek Langeweg, om 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren voorafgaand aan de dienst van 13.45 tot 14-15 uur in de kerk. Na de dienst zal de begrafenis plaats vinden om plm. 15.00 uur op de begraafplaats te Sommelsdijk. Plotseling werd van ons weggenomen onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Henk Paul ter Steege echtgenoot van Nadia Roockard op de leeftijd van 41 jaar. Uit aller naam: P. ter Steege F. ter Steege-Prins Bergen op Zoom, 4 augustus 1980 Alb. Cuypstr. 76 De begrafenis heeft inmiddels te Toulouse plaatsgevonden. Na een blijmoedig gedragen lijden is op de leeftijd van 78 jaar naar het Vaderhuis gegaan, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Trientje Braaksma-Haverkamp „De heer is mijn Herder" Uithuizen: J. Braaksma Huizen:' A. Kamphuis-Braaksma E. Kamphuis Ermelo: K. van Panhuis-Braaksma E. van Panhuis Wagenborgen: H. Braaksma E. H. Braaksma-Spijker Uithuizen: J. Braaksma J. Braaksma-Agema Oosterhout: T. van het Kaar-Braaksma P. K. E. van het Kaar Bedum: G. Spinder-Braaksma I. J. Spinder en kleinkinderen Uithuizen, 4 augustus 1980 Oosterstraat 10 De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrij dag 8 augustus 1980 op de algemene begraaf plaats, Heerdweg te Uithuizen om 14.30 uur. Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in de Geref. kerk, Hoofdstraat-Oost te Uithui zen, welke aanvangt om 13.30 uur. Gelegenheid te condoleren na de begrafenis in het gebouw „De Kandelaar", Schoolstraat 9 te Uithuizen. Geen bloemen Op 31 juli is te Zuidhom (Gr) in vrede ontsla pen onze trouwe moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Catharina Dorothea Star Numan geboren 27 maart 1885 sedert 2 augustus 1958 weduwe van Ottho Gerhard Heldring. Amsterdam: O. W. Heldring L. P. Heldring-van Wely Naarden: W A. J. Heldring A. A. Heldring-Smit 's-Gravenhage: D. M. Heldring-Pierson Heemstede: J. A. Heldring S. J. Heldring-Van Dijk Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Correspondentie-adres: O. W. Heldring Twentseweg 196, 7722 MX Dalfsen. De begrafenis heeft plaatsgehad op de Vlucht heuvel te Zetten. Algemene kennisgeving De Here nam heden tot Zich Bankje Hoving weduwe van Derk Drexhage, eerder weduwe van Pieter Drexhage, in de ouderdom van bijna 82 jaar. Bussum, Geert Drexhage Nees Drexhage-Valster Rotterdam, Piet Drexhage Utrecht, Ali Drexhage klein- en achterkleinkinderen Bussum, 5 augustus 1980 Cath. van Reneslaan 46, correspondentieadres: G. Drexhage, Meentweg 8 1405 JA Bussum De overledene is opgebaard in de rouwkamer van huize „De Schutse", H. A. Lorentzweg 81 te Bussum. Condoleancebezoek aldaar vrijdag 8 augustus a.s. 's morgens van 9.30-10.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 8 augustus a.s. 's morgens om 10.00 uur in huize „De Schutse", H.A. Lorentzweg 81 te Bussum. waarna de begrafenis omstreeks 13.00 uur zal plaatsvinden op haar eigen verzoek op de Noorderbegraafplaats te Leeuwarden. Geen bloemen. In het Huis mijns Vaders zijn vele woningen Johannes 142 Voor ons onverwacht heeft de Heer uit ons midden weggenomen onze vader, groot- en overgrootvader Arie Korengevel weduwnaar van Trijntje van Dijk op de leeftijd van 82 jaar. Spijkenisse: E. Vermeer-Korengevel L. Vermeer Spijkenisse: F. M. Korengevel K. Korengevel-van Dijk Brielle: J. C. Engwirda-Korengevel E. Engwirda Spijkenisse: S. Barendregt-Korengevel G. Barendregt Rotterdam: E. E. Roos-Korengevel J. P. Roos Pur merend: T. Versluis-Korengevel M. Versluis klein- en achterkleinkinderen Brielle, 3 augustus 1980. Plantageweg 4. Correspondentie-adres: Familie J. P. Roos, Kortgenestraat 55, 3086 JD Rotterdam. Vader is opgebaard in de rouwkamer aan de Goereesestraat 10 te Rotterdam. Gelegenheid tot rouwbezoek aldaar donderdagavond 7 au gustus a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden vrij dag 8 augustus a.s. om 14.00 uur in de Neder lands Hervormde Kerk (Dorpskerk) te Spijke nisse, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Vrede hofstraat te Spijkenisse. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is in gebouw „t Kontakt" gelegenheid de familie te condoleren. Heden is van mij heengegaan mijn lieve man Karei Witteveen op de leeftijd van 65 jaar. A. Witteveen-Drenth 3135 PR Vlaardingen, 4 aug. 1980. plein 1940 nr. 20. De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 8 augustus om 14.15 uur op de algemene begraafplaats „Holy" te Vlaardingen, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Vooraf is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van de Marnixflat aan de Mamixlaan te Vlaardingen. Vertrek vanaf de aula om 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraaf plaats. Na een arbeidzaam leven ging van ons heen na een moedig gedragen lijden, onze lieve moe der, dochter, zuster, schoonzuster en tante Ibellina Johanna van der Meer weduwe van Christiaan H. Ottens Wij zullen haar niet vergeten. Amsterdam: Margót en Ahmida Bekkaoui-Ottens Badhoevedorp: A. van der Meer-Klamer Broers en zusters, neven en nichten Amsterdam, 5 augustus 1980 i Krammerstraat 30' 1078 KJ Amsterdam Liever geen bezoek, geen bloemen Gelegenheid tot afscheidnemen in het uitvaart centrum van de Coöperatie PC, Ookmeerweg 273, Amsterdam-Osdorp donderdag van 14.30- 15.30 en 18.00-20.00 uur. Zij wordt begraven op vrijdag 8 augustus a.s. te 10.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf- plaats, Kruislaan 126 te Amsterdam. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden op 1 augustus 1980 van onze directeur ir A. de Gier op de leeftijd van 55 jaar. Directie en medewerkers van de Dienst Ruimtelijke Ordening Amsterdam De crematie heeft in kleine kring plaatsge vonden. Tot mijn droefheid is plotseling overleden mijn geliefde broer B. Hartog oud 68 jaar. Utrecht: S. Hartog. Utrecht, 3 augustus 1980. Heden vernamen wij de droeve tijding dat onze oud-voorzitter en het oud-statenlid Hendrikus Vink in de leeftijd van 69 jaar is overleden. Dankbaar gedenken wij hem vanwege het vele werk dat hij ja renlang met bijzonde re zorg en toewijding voor de ARP heeft ge daan, waarbij hij trachtte de idealen in de politiek op Chris telijke grondslag te verwezenlijken. Gouda, 2 augustus 1980. Namens het be stuur ARP-Gouda. G.Miedema, voorz. Mevr. T. C. Mak- kinga-van Loon, secretaresse. KENNISGEVING Gedeputeerde Staten van Utrecht maken bekend dat zij op woensdag 3 september 1980 te 9.30 uur ten provin ciehuize, Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een com missie uit hun college zullen behandelen de tegen het be stemmingsplan "De Wiers- Zuid" van de gemeente Nieuwegein ingediende be zwaarschriften. Bij vonnis van de Arrondisse mentsrechtbank te Amster dam d.d. 29 juli 1980 werd in staat van faillissement ver klaard: J. F. Spitse, wonende te Amstelveen, zulks met be noeming van mr. E. J. van Dijk tot Rechter-Commissa- ris en met aanstelling van on dergetekende tot curator. Mr. J. H. B. Rottinghuis Honthorststraat 30, ,1071 DG AMSTERDAM tel. 764474. Bij beschikking van de Ar- rondissements-rechtbank te Utrecht d.d. 23 juli 1980 is Arie Gijsbertus Oskam, Overeindseweg 31 te Nieuwe gein onder curatele gesteld wegens een geestelijke stoor nis in de zin der wet met be noeming van J. E van Rees- Oskam, Overeindseweg 31 A te Nieuwegein tot curatrice en R. Oskam, Overeindseweg 31 te Nieuwegein tot toeziend curator. De procureur van verzoe kers: mr. J. W. Dieker. Malie singel 19, Utrecht ANTIEK GEZOCHT? KUK IN DE MINI-ADVERTENTIES ANTIEK TE KOOP? PLAATS EEN MINI-ADVERTENTIE. TJ T ff VL'L'U'I' Wie'savonds2è3dra- jlu A -■- gées Fuca Excellent neemt zorgt onopvallend voor een betere spijsvertering.Voor een zachte, verantwoorde stimulans. Slechte stoelgangers vin den Aica Excellent een hele opluchting. Uitsluitend bij uw apo- Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de belangstel, i ling betoond bij het overlijden van mijn man André van Meegeren Mevrouw J. M. v. Meegeren- v. Zeijderveld Poppel, 8 augustus 1980 ^Christelijk Nationaal Vakverbond^ hartog laddrak&partners be&ijfsadvtseurs Voor een groot modieus, toonaangevend warenhuis in het Centrum van Amsterdam, zijn wij op zoek naar voor da afdeling automatisering Voor deze funktie zoeken wij een jonge, energieke, representatieve vrouw die o.a. de volgende taken krijgt toebedeeld: Verslagen uittypen Dokumentatie verzorgen Het verzorgen van de extra attenties bij vergaderingen. Van tijd tot tijd het mede ontvangen van buitenlandse relaties. Het liefst treden wij in kontakt met iemand van 20 tot 25 jaar die naast een middelbare opleiding, b.v. HAVO, een goede typevaardigheid en een redelijke kennis van de Duitse en Engelse taal heeft. Verder zijn er prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals: 5 weken vakantie 4 snipperdagen reis- en studiekostenvergoeding 20% korting op kledingaankopen. Ben je geïnteresseerd? Bel of schrijf ons dan even! hartog laddrak&partners weesperstraat 67 1018 VN amsterdam tel. 020-22 23 03/04/05 ^7^) Mei vakaniie zijn en u lóch een beelje thuis voelen. Omdat u het dagelijkse nieuws.gewoon" in Trouw kunt blijven lezen. Waar lerwereld u ook mei vakaniie bent. we bezoigen hel dagblad waar u zo vertrouwd mee bent graag op uwvakanlie-adres. De enige extra kosten zijn de postzegels voor verzending Nederland en België is gratis Attentie: Wij maken u er nu reeds op attent dal de postallevering van dagbladen in zuidelijke landen (Italië. Spanje. Joegoslavië enz) over hël algemeen te wensen overlaat. Helaas kunnen wij hierop geen enkele invloed uitoefenen. Zend de onderstaande bon uiterlijk drie weken voor uw eerste vakantiedag naar Trouw aid. Vakantieservice. Antw oordnummer 2792 1000 PA Amsterdam. Er hoeTl geen postzegel op de envelop Naam abonnee Adres: Postcode* plaats: Telefoon. Vakantieperiode: vertrekdatum- weer thuis op Vakantieverblijf I lotel/pension'camping e.d. Adres: Plaats event code)-.- Land: Portokosten voor verzending Trouw binnen Europa 11,85 per dagt luchtpost). Verzending tiaar een vakantie-adres in Nederland en België is gratis. Builen Europa op aanv raag (iclehxin 020-l)l.VLS0) Betaling uitsluitend per acceptgirokaart die u wordt toegezonden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10