FAMIUEBERICHTEN I! -• OINSDAG 5 AUGUSTUS 1980 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Ik zie een poort wtjd open staan. Vredig en in vol vertrouwen in haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Nooteboom weduwe van Arie van Roon geboren 6-8-1899 overleden 3-8-1980 Middelburg: M. Lenselink-van Roon J. S. Lenselink Amsterdam: C. van Roon M. E. Postma Middelburg: T. van Gelder-van Roon L. F. van Gelder Middelburg: H. de Bruin-van Roon C. A. de Bruin West-Terschell i ng M. de Hek-van Roon H de Hek Zierikzee: M. van Roon W G. M. van Roon-Elshof Middelburg: J. van Roon Amersfoort: C. van Diermen-van Roon W van Diermen Heeze: L. Pool-van Roon W R Pool Ritthem: L. J Allaart-van Roon P. C. Allaart klein- en achterkleinkinderen Middelburg, Huize „Swerf-Rust". L. Stommesweg 1 Correspondentie-adres: C. A. de Bruin. Haymanstraat 5, 4335 CV Middelburg. De overledene is opgebaard in het mortuarium van het Gasthuis. Bezoekuur van 17.30-18.30 uur De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 7 augustus 1980 om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg Hieraan voorafgaande vindt een rouwdienst plaats voor familie en belangstellenden in de zaal van huize „Swerf-Rust" die aanvangt om 11.00 uur en geleid wordt door de weleerwaar de heer Ds Streefkerk Gelegenheid de familie te condoleren voor aanvang van deze dienst in bovengenoemde zaal om 10.30 uur. In het huis mijn Vaders zijn vele woningen Joh. 14 2 Heden nam God tot Zich mijn dierbare vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Puck Bok echtgenote van Pieter Johannes van de Riet op de leeftijd van 68 jaar. 3318 JE Dordrecht, 1 augustus 1980 Marslaan 57 Geen bloemen Dordrecht: P. J. van de Riet Zierikzee: J. P. H. van de Riet M. M van de Riet-Tieleman Marc en Christian Papendrecht: H. J. W van de Riet D. van de Riet-Muller Jeanine en Jorden Barneveld J. T. van Zijderveld- van de Riet B. van Zijderveld Marijntje en Lotje Zwijndrecht: C. Y. van Westenbrugge- van de Riet F. L. van Westenbrugge Angelique en Manon Mijn vrouw, onze moeder en oma ligt opge baard in de rouwkamer van het Refaja-Zie- kenhuis, van den Steenhovenplein 1 te Dor drecht. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdagavond van 7.00-7.30 uur. Na de dienst van Woord en Gebed op woens dag 6 augustus te leiden door ds.. J. Wilschut, in de Ontmoetingskerk. Slangenburg 2 (Sterren burg) te 2.00 uur. zal de teraardebestelling plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Nassauweg omstreeks 3.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula. In vrede ontslapen, mijn lieve, vriendin Puck v/d Riet-Bok Emmen: Tinie Schouten-de Vries Dordrecht. 1 augustus 1980. Plotseling is van ons heengegaan mijn zorg zame en lieve man, onze vader en grootvader Ir. Kiem Kie Lie op de leeftijd van 68 jaar. J. Lie-Veenstra Riekes en Marianne Eline en Olivier Rohaja Leiden, 29 juli 1980 Corr.-adres: Plataanweg 9. 3053 LN Rotterdam. Liever geen bezoek. Overeenkomstig zijn wens heeft de crematie in alle stilte plaatsgevonden. Die wolken, lucht en winden wijst spoor en loop en baan. zal ook wel wegen vinden waarlangs uw iwet kan gaan. Gezang 427 1 b Na een korte tijd van pijn is rustig van ons heengegaan onze lieve, zorgzame vrouw, moe der en schoonmoeder Elizabeth Kamsteeg geb. Koelbloed op de leeftijd van 77 jaar. Zij is nu bij haar Heer Amsterdam. H. J. C. Kamsteeg Janny Hennie-Arie Amsterdam. 27 juli 1980 Hudsonstraat 12 huis. De begrafenis heeft plaatsgevonden donder dag 31 juli a.s. op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats, Kruislaan te Amsterdam. Als ik maar weet dat hier mijn weg door U Heer wordt bereid en dat die weg hoe moeilijk ook mij nader tot U leidt Nooit kan 't geloof te veel verwachten Voor ons zeer onverwacht nam God tot Zich mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Joukina Jantina Oldengarm- van der Linde op de leeftijd van 63 jaar Sleen: E. Oldengarm Geest: J. Katerberg-Oldengarm J. Katerberg Lutten: A. Jager-Oldengarm H. Jager Emmeloord: H. Jurjens-OIdengarm H. J. Jurgens Erm: H. J. Oldengarm J. Oldengarm-Bouman Coevorden: H. G. Oldengarm G. Oldengarm-Strijker en kleinkinderen Sleen, 4 augustus 1980 7841 CH Dingspelstraat 3a De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 8 au gustus om 14.00 uur vanuit de Geref. kerk te Sleen. Aanvang rouwdienst 13.30 uur Na af loop van de begrafenis gelegenheid tot condo leren in de aula te Sleen. Liever geen bloemen Ach hoe nietig, ach hoe vluchtig is der mensen wezen! Al ons doen en al ons streven, heel de wereld duurt maar even. Wie God vreest zal eeuwig leven. Gezang 271 vers 8 Heden is ons voorgegaan naar dit eeuwige leven onze lieve zuster, schoonzuster en tante Joukje van der Linde geliefde echt. van Egbert Oldengarm Zij mocht 63 jaar worden. Een: Jan van der Linde Aukje Kooistra Havelte: Jantje van der Linde Geert Brouwer Sleen: Bertha van der Linde Jan Geugies en kinderen Sleen. 4 augustus 1980 ..Daarboven juicht een grote schaar Van kind'ren voor Gods troon. Verlost van zond' en van gevaar. Tot eer van 's Vaders Zoon." Tot onze diepe droefheid werd geheel onver wachts uit ons midden weggerukt onze lieve ling Marieke Krikke bijna 5 jaar oud. opa en oma Krikke oom Henk en tante Marry Anja en Winny oom Henk en tante Anja tante Aukje oom Hette Leerdam. 3 augustus 1980. „Daarboven juicht een grote schaar Van kind'ren voor Gods troon" Verbijsterd en bedroefd zijn wij door het plot selinge overlijden van ons lief en vrolijk klein dochtertje en nichtje Marieke op de leeftijd van bijna 5 jaar. Uit aller naam: K. E. van Klaveren-de Knegt. Rotterdam, 3 augustus 1980 Langegeer 115. God nam tot zich mijn lieve schoonzuster Cornelia Padmos geboren 5 december 1889 te Duivendijke (Zld) overleden 1 augustus 1980 te Rilland Mevr. F. Padmos-Postema bej. pens. Campduinen Al bardastraat 5 's-Gravenhage Rom. 8 18 Want ik ben er zeker van, dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons geopenbaard zal worden. Heden nam de Here tot Zich in zijn eeuwige heerlijkheid, zijn moegestreden kind. na een langdurig doch geduldig gedragen ziekte, mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Antje van Vliet echtgenote van Jacob van Diggele in de ouderdom van 76 jaar Rijnsburg: J. van Diggele Utrecht: W. Versteeg-van Diggele P. Versteeg Ugchelen: G. Leeuwenburg-van Diggele H. C Leeuwenburg Rijnsburg: S. Zandbergen-van Diggele A. Zandbergen A. Bleichrodt-van Diggele J. Bleichrodt M. van Diggele L. van Diggele-van Nieuwkoop S. M. van Diggele-van der Gugten G. B. van Diggele D. van Diggele-van Kranendonk kleinkinderen en achterkleinkind 2231 CN Rijnsburg, 4 augustus 1980. Oude Vlietweg 12. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Smidsstraat 68A, Rijnsburg. Bezoek al daar woensdagavond van 7.30-9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 8 augustus a.s. om 2.30 uur n.m. in de Geref. Emanuëlkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Geref. Kerk aan de Sand- laan te Rijnsburg. Zij is verlost. God heeft haar welgedaan Heden nam de Here tot Zich na een geduldig gedragen lijden onze zuster, schoonzuster en tante Antje van Vliet echtgenote van J. van Diggele op de leeftijd van 76 jaar fam. van Vliet neven en nichten Rijnsburg, 4 augustus 1980 Diep geschokt door het plotseling heengaan, maar getroost door Gods opneming, is uit onze familiekring plotseling weggenomen onze zwager Henk Sprayt op de leeftijd van 49 jaar. Aalsmeer: W. H. Trommel-Meyer Apeldoorn: S. Lenters-Meyer H. Lenters Aalsmeer: J. H. Buijs-Meyer G. J. Buijs A. M. Alderden-Meyer A. Alderden P. J. Meyer A. Meyer-Roest M. Meyer J. Meyer-Nieuwkoop neven en nichten Gouda, 2 aug. 1980 Veenzoom 18, 2804 CH De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 6 aug. a.s. om 13.00 uur op de alge mene begraafplaats .JJsselhofGouda. Na een korte tijd ziek te zijn geweest is toch nog onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve zorgzame vrouw, onze onvergetelijke moeder en grootmoeder Marrarethn Buitenhuis-Degenaars op de leeftijd van 81 jaar. en God zal alle tranen ran hun ogen afwissen." Openbaring 7 17. H. Buitenhuis Rotterdam: W. Ch. Buitenhuis Calgary: B. H. Pieters-Buitenhuis C. Pieters Roger James Tanda Larissa Rotterdam: J. J. Buitenhuis C. W. Buitenhuis-de Jong Ronald Iris en Pim Margriet 2 augustus 1980 Huize „De Schans" Noordschans 15, 3026 VX Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren woensdag van 19.00-19.30 uur in de rouwkamer aan de Mathe- nesserlaan 470. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. don derdag 7 augustus om 12.30 uur in de bovenge noemde rouwkamer, waarna de begrafenis plaats vindt op de algemene begraafplaats „Crooswijk" om circa 13.30 uur. Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde schoonzuster en tante E. Beukema-Jeltes Leens. 4 augustus 1980 Houwerzijl: D. Wierenga en kinderen Ps 25 :7 (ber.) Voor ons geheel onverwachts nam de Here uit ons midden weg, mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder en oma Antje Piet echtgenote van Floris van Spengen op de leeftijd van 70 jaar Mijdrecht: F. van Spengen Mijdrecht: H. W. van Spengen A. H. van Spengen- van IJperen Krimpen a.d. Lek: N. Kraam-van Spengen J. Kraan Beuningen: T. Kraan-van Spengen W. Kraan Mijdrecht: A. K. van der Helm van Spengen G. J. J. van der Helm en kleinkinderen 3 augustus 1980 Dorpsstraat 12a 3641 EC Mijdrecht De rouwdienst zal gehouden worden op vrij dag 8 augustus om 14.00 uur in de Ned. Herv. kerk te Mijdrecht, waarna begrafenis zal plaatsvinden op de Ned. Herv. begraafplaats aldaar om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren op woensdag avond van 19.30-20.30 uur in gebouw „De Roe ping" te Wilnis en na de begrafenis in gebouw „Irene" te Mijdrecht. In Christus is ontslapen onze zorgzame vader en grootvader Hendrik Lodewijk Bruning weduwnaar van Hiltje Dijkstra op de leeftijd van 69 jaar. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor ons is geweest. Amsterdam: L. J. Broer-Bruning P. Broer René en Jeannette Arjan Rotterdam: H. J. Bruning M. Bruning-Krijgsman Annelies Mathilde Jolanda Leiden: H. D. Bruning C. van Gink Tamar Loe Lune Floor Uithoorn: K. G. Dijkstra-Bruning S. Dijkstra Helen Suzanna Zaandam: J. W. Bruning M. J. Bruning-Geervliet Hilde Maaike Marloes Amsterdam, 3 augustus 1980. Tobias M. C. Asserstraat 9' Correspondentieadres: Bergmolen 71, 1035 BD Amsterdam. Geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden op don derdag 7 augustus om 13 uur in de aula van de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer. De raad van Gereformeerde Kerken te Am- sterdam-Slotermeer/Geuzenveld heeft met leedwezen kennis genomen van-het overlijden van broeder Hendrik Lodewijk Bruning op zondag 3 augustus 1980. Wij zijn dankbaar voor de arbeid die hij vele jaren als ouderling en scriba voor onze ge meente heeft kunnen verrichten. Moge God de bedroefde familie tot troost zijn. A. van Eerden - vice-praeses R. de Vries - scriba „Gode zij dank, die ons de overwinning geeft door onze Here Jezus Christus." 1 Cor. 15 51 Heden is na smartelijk lijden in haar Heer en Heiland ontslapen, onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante Florence Phébe Koelewijn-Sussenbach op de leeftijd van 25 jaar echtgenote van Peter Koelewijn Haarlem. 2 augustus 1980 Leeuwendalersstraat 28 Uit aller naam: L. G. Sussenbach Gelegenheid tot afscheid nemen in een der rouwkamers van het Diaconessenhuis, Ham dellaan 2, Heemstede van 14.00-15.00 uur. De teraardebestelling vindt plaats woensdag 6 augustus om 13.00 uur op algemene begraaf; plaats aan de Vergierdeweg te Haarlem. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Welzalig hij die de God van Jakob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op de Heere, zijn God. Psalm 146:6 Na een dapper gedragen ziekte, waarin zij ons nog tot steun was, heeft de Heere thans tot Zich genomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, onze beminde schoon dochter, schoonzuster en tante Grietje Adriana de Groot-de Jon; echtgenote van Jan de Groot op de leeftijd van 60 jaar Wij zijn bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor alle liefde en zorg, waarmee zij ons heeft omringd. J. de Groot Wim - Sjaak Leny en Rudolf W. de Groot-Huizer en verdere familie 3 augustus 1980 Benedenrij weg 35, 3077 CA Rotterdam. Verzoeke geen bloemen Mijn vrouw en onze moeder is thuis opge- baard, alwaar gelegenheid is tot condoleren l dinsdagavond en woensdag de gehele dag. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden donderdagmiddag 7 augustus a.s. op de be graafplaats van de Hervormde Gemeente. Be nedenrij weg 489 te Rotterdam-IJsselmonde. om 3.00 uur. Vooraf zal aan het woonhuis een dienst wor den gehouden waarin zal voorgaan de Weleer waarde heer Ds. M. Hiensch. De dienst begint om 2.00 uur. Heden is overleden onze lieve, zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Hielke Heinsius weduwnaar van I. B. Beket op de leeftijd van 92 jaar uit aller naam. M. Heinsius Velp, 1 augustus 1980 corresp. adres. A. Heinsius Alexanderlaan 5 1411 EV Naarden De overledene is overgebracht naar de rouw kamer Silentium, Mathenesserlaan 486 te Rot terdam, alwaar geen bezoek De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben woensdag 6 augustus op de alg. begraaf plaats Crooswijk te Rotterdam, na aankomst in de kapel om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid. BRUYNZEEL KEUKEN BLOK KEN type Holland-Norm 100 een klasse apart Alleen verkoop voor Rotterdam en omstreken, en voorraads leverbaar WESTER HOUTHANDEL Cath Beers mansstraat Tel: 256888-764046. „Gods wegen zijn hoger dan onze wegen" Mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en grootvader Hendrikus Vink drager van de eremedaille in goud in de orde van Oranje Nassau ereburger van de stad Gouda oud-directeur van de Chr. Tuinbouwschool is onverwacht, na vier maanden verpleegd te zijn in de Ichthuskliniek, in de ouderdom van 69 jaar van ons weggenomen. Wij zijn dankbaar voor wat God ons in hem heeft gegeven. Gouda: J. W. Vink-Dijkdrenth Luxemburg: C. Vink L. Vink-Kalsbeek Krimpen a/d Lek: C. Vink Bodegraven: B. J. Vink N. Vink-Bos Raamsdonksveer: H. Vink A. Vink-Bloot Oudewater: A. Vink A. J. Vink-Schlingmann en kleinkinderen 2804 PV Gouda, 1 augustus 1980. Waterlelie 20 De teraardebestelling zal plaats hebben dins dag 5 augustus om 11.00 uur op de algemene begraafplaats JJsselhof* te Gouda. Gelegenheid tot condoléance in de aula van voornoemde begraafplaats. JUWELEN. QOUO •n ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. Tel. 023-320481 (bfl Bij beschikking van de arron dissementsrechtbank te Zwolle d.d. 28 juli 1980 is Lu cas Bisschop, geboren op 1 januari 1944 te Staphorst en wonende te Rouveen, ge meente Staphorst, Oude Rijksweg 325. onder curatele gesteld met benoeming van Harm Bisschop wonende te Rouveen. gemeente Stap horst. Oude Rijksweg 398 tot curator en Femmigje Vis- scher, weduwe van H- Bis schop. Oude Rijksweg 325, Rouveen. gemeente Stap horst tot toeziend curatrice. Mr H. G. Möller procureur. Weduwnaar van zoekt aardige huls tot 70 jr. uit de midden-. n stand omdat samenzijn k gezelliger is dan alleen, zo e mogelijk Ned. Herv. Ik woon zelfstandig op goeds stand. Liefst omg. Leiden," jï fine. regeling n.o.t.k. 0 'b Dames, grijp de winst» Alléén au-, h gustus BONTMANTELS tot 25% korting m. garantie Eerste keuze voll. kollektie 1980/81 Nu kopen, a.s. winter pas betalen Desgew zeer soepele kredietservice. De Bontkoning. Hoogstraat 97, Rot terdam-C., tel 010-117 117 Par keerterrein direct t/o zaak Bif koop reisgeld binnen geh. Ned. i 2 personen terug. BONTMANTELS»! KgHektie 1980. Slechts deze maand met 25% korting» Nu korting nemen en eerste keuze. Betaal pas a.s. winter. Schrift, garantie Credret-ifi service mogelijk. De Bontspeda-j listen La Reine, Jonker Frans-11 straat 75 (vijf en zeventig), Rotter/i dam-C.. tel. 010-110756. Réis- geld v 2 pers. bij koop terug. Gevestigd R. van der Aa tandarts Dorpsstraat 160 Benthuizen Voor het aanmelden als patiënt:- tel. 079-412196.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12