J 's-Gravenhage FAMILIEBERICHTEN PART TIME GROEPSLEIDSTER medewerklstler 1 ZIEKENHUI? IBRONOKO gedlplomeenle gezinsverzorgsters en gediplomeerde of ongediplomeerde gezinshelpsters IYDA, WAAR IS DIE KRANT MET DAT ERANSE ECHTPAAR DAT HUN HUIS IN PARIJS VOLGENDE ZOMER EEN MAAND WILDE RUILEN. ZATERDAG 2 AUGUSTUS 1980 TROUW/KWARTET 1955 4 augustus 1980 Deut. 33 vers 27 Met deze tekst gaven onze geliefde ouders 25 jaar geleden elkaar het „Ja" woord. H. Leusink M. A. Leusink-Jagt Dankend den Heere voor de vele zegeningen die zij mochten ontvangen. Dat ze nog vele jaren voor ons allen en elkaar gespaard mogen blijven is de wens van: Lian Inge Anthoinette .Hermanda Zij die onze ouders willen feliciteren zijn van harte welkom D.V. 8 aug. a.s.: 's middags van 15.00 tot 17.00 uur;'s avonds van 19.30 tot 21.30 uur ,,'t Boerderijtje" Griftweg 15 De Klomp-Ede. 1940 „Mijn oog zal op u zijn" Met deze woorden uit Psalm 32: 8 is op 8 augustus 1940 het huwelijk ingezegend van onze ouders en grootouders J. van den Berg en P. van den Berg-van Harmeien Wij hopen dit in dankbaarheid met elkaar te vieren op woensdag 6 augustus a.s. Ineke en Theo Bert, Petra en Jan-Jaap An en René Emily en Otto Sjaak en Marina Mariëlle en Janine Cor 2678 CH De Lier, 25 juli 1980 Hoofdstraat 131 Als u deze dag onze ouders wilt feliciteren, dan is daartoe gelegenheid van 16.30-18 00 uur in gebouw „De Rank", Van Weelystraat 2. De Lier. Indien u onze ouders iets wenst te geven, zouden zij graag een bijdrage ontvangen voor het „Orion"-pro ject van dr M. A. Verschuijl. Op 14 augustus hopen wij D.V. met onze ouders en grootouders Ph. van Strijland H. J. van Strijland-Matser te gedenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Zij hopen dit te vieren op vrijdag 8 augustus a.s. Gelegenheid tot gelukwensen van 19.30 tot 21.00 uur in restaurant „Aan de Wildwal", Schietbergse- weg 28 te Rheden. Harry en Hilda Wil en Piet Toos en Jan en kleinkinderen Ed. van Beinumlaan 2 6952 CM Dieren. „Ga niet alleen door t leven." In gelovig vertrouwen ging van ons heen, onze lieve dappere moeder, oma en overgrootmoeder Mina Wichers sinds 1965 weduwe van Willem Veldkamp op de leeftijd van 83 jaar. Haar blijmoedigheid, zorg en liefde zul len we zeer missen. Amsterdam: J. E. Boonstra-Veldkamp A. C. Boonstra Hattem: E. Visser-Veldkamp S. J. Visser kleinkinderen en achterkleinkin deren. Heerde, 30 juli 1980 Verpleeghuis „Wendhorst" Correspondentie-adres: Larixlaan 2 8051 BA Hattem. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden a.s. dinsdag 5 augustus om 10.45 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Kanaal straat te Heerde, waarna de teraardebestelling, zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraaf plaats aan de Meester Nijhoffstraat te Heerde. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in „Het Trefpunt" achter de kerk. Nameen zorgvolle verpleging in de „Biesland hof" te Delft, is van ons heengegaan, mijn lieve man, onze vader, grootvader, broer, zwager en oom Pieter Donkersloot echtgenoot van J. B. Donkersloot-van der Salm eerder weduwnaar van Berendina Goverdina van de Drift Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 75 jaar. Die op de Here vertrouwen zullen nooit be schaamd worden. J. B. Donkersloot-van der Salm Kinderen en kleinkinderen Pijnacker, 1 augustus 1980 Kerkweg 69 Postcode 2641 GC De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen- trum". Oostsingel 146 te Delft. Bezoek: zater dag en maandag van 15.00-16.00 en van 19.00- 20.00 uur, zondag van 15.00-16.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op dins dag 5 augustus a.s. om 13.00 uur in de Geref. kerk, Kerkweg 7 te Pijnacker, waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de be graafplaats Koningshof. Met leedwezen geven wij u kennis dat op 31 juli op de leeftijd van 76 jaar onverwacht is overle den onze directeur de heer D. L. Verhoef Zijn inzet en enthousiasme voor de opbouw van het bedrijf zullen nog lang in onze herinne ring blijven. Directie en personeel D. L. Verhoef B V. Lekdijk 36 2967 GB Langerak (Z.H.). In plaats van kaarten In het kruis zal ik eeuwig roemen En geen wet zal mij verdoemen; Christus droeg de vloek voor mij! Christus is voor mij gestorven, heeft gena voor mij verworven! 'k Ben van dood en zonde vrij.' Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen, onze lieve vader, schoonvader en grootvader Willem Gijsbertus Marinus Mojet de Koe weduwnaar van Geerdina Warmenhoven in de ouderdom van 93 jaar. Pijnacker: G. J. J. Mojet de Koe A. Mojet de Koe-de Kluiver Wim en Anneke Jaap, Alfred, Henk Maassluis: J. J. G. Mojet de Koe J. P. Mojet de Koe-de Klerk Feike, Ellen Maarssen, 31 juli 1980 Bejaardentehuis „Merenhoef" Corr. adres: G. J. J. Mojet de Koe Lijsterbeslaan 21 2641 BA Pijnacker De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 5 au gustus a.s. op de Oosterbegraafplaats, Rode laan te Voorburg om 11.00 uur. Abide with me; fast falls the even tide. Heden nam God tot Zich op Zijn tijd, onze broer en zwager Willem Gijsbertus Marinus Mojet de Koe Maarssen: M. J. de Koe Eindhoven: M. te Boekhorst-de Koe M. J. te Boekhorst Maarssen, 31 juli 1980. „Gij die mij onheil en veel noden deed zien. Gij laat mij niet in donker en verdriet. Gij hebt het dodenrijk geboden mij heelhuids weer te geven, Gij wilt dat ik zal leven." Psalm 71 vers 12. Voor ons onverwacht, maar op Zijn tijd, heeft de Here tot Zich genomen onze lieve man, vader, opa, broer, zwager en oom, Jen de Boer, op de leeftijd van 67 jaar. Mede namens verdere familie, L. DE BOER-ROOS BERT en EMMY ANKE HANS ANNET en DOLF GERT-JAN HELÈNE 2272 AS Voorburg, 31 juli 1980. Veurselaan 106. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 2 au gustus a.s. te 12.00 uur op de Oosterbegraaf plaats aan de Rodelaan te Voorburg. Met ontroering namen wij kennis van het vrij plotseling overlijden van onze oud-administra teur, de heer J. de Boer Zijn inzet voor de school, en zijn grote plichts betrachting zullen wij ons blijven herinneren. Namens allen die aan de Christelijke Scholen gemeenschap Voorburg ,,'t Loo" zijn ver bonden. Voorburg, 31 juli 1980. A. J. Gijsbers, voorzitter, J. C. T Voogt, rector. Bestuur, direktie en personeel, geven met leed wezen kennis van het overlijden van hun admi nistrateur de heer Jen de Boer Zijn ijver en plichtsbetrachting zullen steeds bij ons in herinnering blijven. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en familieleden. Voorburg, 31-7-1980. Stichting Streekschool voor Be roeps-begeleidend Onderwijs in Zuid-Holland West. God leek wel diep verborgen in haar geest vol duisternis Hij schenkt haar nu een morgen die vol van luister is. God nam tot Zich onze lieve tante en oudtante Cornelia Padmos geboren 5 december 1889 te Duivendijke (Zld.) overleden 1 augustus 1980 te Rilland. Namens de familie Eikerzee: A. Padmos Haamstede: M. E. van der Bijl. Rilland. 1 augustus 1980 Verpleegtehuis „De Werfkampen" Correspondentie-adres: mevr. M. E. van der Bijl Deltaweg 1, 4328 GE Haamstede. Na een liefdevolle verpleging in „De Werfkam pen" is op 90-jarige leeftijd overleden, na een jarenlange samenwerking, onze werkgeefster mevrouw C. Padmos Wij zijn dankbaar voor de goede verhouding en de liefde waarmee zij ons gezin heeft om ringd. 2 Cor. 5:1 Familie H. Knol Duivendijke, 1 augustus 1980. Waf de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand; moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land. Lied 293 vers 1 a. In volle zekerheid des geloofs, is na een gedul dig gedragen lijden, naar haar hemelse Vader gegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Alida Sophia Qualm echtgenote van A. Koetsier op de leeftijd van 63 jaar. Amsterdam, J. D. Koetsier B. B. M. Koetsier-Dissel H. A. Cosma-Koetsier S. Cosma Naaldwijk, M. H. de Rooij-Koetsier P. de Rooij en kleinkinderen. Amsterdam, 30 juli 1980, Palestrinastraat 20. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 4 augustus te 15 uur in de aula van de begraaf plaats Zorgvlied aan de Amsteldijk 273, waar na wij haar ter ruste leggen in het familiegraf aldaar. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen. De Here heeft tot Zich genomen onze lieve moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en tante Johanna Maria van der Poel-Bohnen. weduwe van A. van der Poel. In de ouderdom van 87 jaar. De Here heeft haar uit haar lijden verlost Rotterdam 30 juli 1980. T. van der Graaf-van der Poel C. van der Graaf. M. Hak-van der Poel. G. M. Hak. G. van Schaik. H. J. Alkema-van Schaik. Kleinkinderen en achterkleinkin deren. De „Schutse" K 417, Kordellhull plaats 22, Corr. C. van der Graaf, Kamgras 30, 3068 CC Rotterdam. Geen bloemen. De begrafenis is bepaald op maandag 4 aug. op de Zuiderbegraafplaats Slinge 50 om 11.15 uur. Vooraf is er een samenkomst in (De Schutse) welke aanvangt om 10.00 uur. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag in (De Schutse) van 4.00-4.30 uur. En na de begrafenis op de begraafplaats. Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen onze lieve moeder en grootmoeder Maria Lummina Jonker sinds 1955 weduwe van Jan de Haan op de leeftijd van 83 jaar. Haar leven was dienen. Zwolle: M. Kruithof-de Haan F. Kruithof Zaandam: L. de Haan J. de Haan-Buijert Koog a/d Zaan: J. Kromkamp-de Haan J. H. Kromkamp en kleinkinderen Zaandam, 29 juli 1980 Correspondentieadres L. de Haan, Schiermonnikoog 71, 1506 ZM Zaandam De begrafenis heeft plaats gevonden op vrijdag 1 augustus op de oude begraafplaats, Keern te Hoorn (NH). Voor ons onverwacht heeft God uit ons mid den weggenomen onze lieve oudste broer, zwa ger en oom Hendrikus Vink in de ouderdom van 69 jaar. „Maar de Heer zal uitkomst geven." Dordrecht: A M. van de Weg-Vink G. S. van de Weg Mijnsherenland: H. M. Dirkse-Vink C. Dirkse Amsterdam: P. Vink M. Vink-Swaneveld Dieren: A. J. Lenters-Vink B. Lenters Velp: C. A. Vink Loenen a/d Vecht: A. C. Glastra van Loon-Vink C. L. Glastra van Loon nichten en neven Gouda, 1 augustus 1980 Waterlelie 20. Besef dan dat het ongehoorde, ongezie ne vaak wordt doorvoeld en ons tot schild kan dienen. Op 28 juli 1980 overleed na een moedig gedra gen ziekte mijn man Johan geboren 22-12-1927 Pastorielaan 10 4197 BH Buurmalsen. Mania de Lange-Koch Op 1 augustus hebben wij afscheid genomen van Johan in het crematorium „Daelwijck" te Utrecht. „Ik zie een poort wijd open staan" Na een gelukkig huwelijk van 26 jaar is tijdens onze vakantie, waarvan hij zeer genoot, onver wacht door de Here thuisgehaald, mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader Lambertus Dirk Hendrik van Spronsen op de leeftijd van 58 jaar „En nu wat verwacht ik Here, mijn hoop, die is op U" ps. 39 8 De diep bedroefden: M. van Spronsen-Waltje Anton en Marja Sytse-Jan Corrie Arie Biense Dick-Jan 9362 RB Boerakker, 29 juli 1980 Hoofdstraat 78 De rouwdienst wordt gehouden in de Gerefor meerde kerk te Boerakker op zaterdag 2 au gustus 1980 om 13.14 uur. In aansluiting hierop vindt de begrafenis plaats op de nieuwe be graafplaats aan de Jeltingalaan te Buitenpost om ongeveer 15.15 uur. Liever geen toe spraken. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in het lokaal achter de Ge reformeerde kerk te Buitenpost. Met droefheid geven wij kennis dat in vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland van ons is heengegaan, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader Freerk Dijkstra echtgenoot van Adriaantje Leijendekker op de leeftijd van 71 jaar. De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken." Psalm 23 A. Dijkstra-Leijendekker R. Oprei-Dijkstra J. Oprei Rianne-Hanneke J. Dijkstra C. Post E. Post-Buist Ria Barbera Irene 3141 TJ Maassluis, 31 juli 1980 Jacob Catsstraat 15. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 5 au gustus 1980 om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Maassluis. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Chr. Geref. Bethelkerk aan de Wagenstraat 9. Aanvang 1£00 uur. Gelegenheid tot condoleren in de zaal van bovengenoemde kerk maandag 4 augustus 's avonds tussen 7.00 en 8.30 uur. De vele en hartelijke blijken van belangstelling die wij ondervonden na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Leendert Sipkema hebben ons uitermate vertroost. Onze welgemeende dank daarvoor. Uit aller naam: A. Sipkema-Triezenberg Rotterdam, augustus 1980. Het Prot. Chr. Internaat voor schipperskinderen „De Sterreschans" te Nijmegen vraagt per medio augustus een (30 uur per week) voor een groepje jongeren van 14-16 jaar gewenst: afgeronde opleiding vereist: positief Prot. Chr. levensovertuiging ervaring in het werken met jongeren leeftijd minimaal 23 jaar geboden: goed salaris secundaire arbeidsvoorwaarden vol gens CAO-Welzijn Lange vakanties. Sollicitaties binnen 10 dagen naar de directeur Internaat „De Sterreschans", Ubbergseveld- weg 119-123, 6522 HG Nijmegen. Int. De Sterreschans tel. 080-229270 echter pas weer bereikbaar na 6 augustus De overweldigende belangstelling en het echte med». X leven welke wij ondervonden hebben na het overh den van onze man en vader Jacob Dirk Goede hebben ons diep getroffen. Het sterkt mij en mijn kinderen te weten dat mij man en onze vader ook buiten zijn familiekring voc zovelen veel heeft betekend en dat u daardoor betrokken bent bij ons groot verlies. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost well u ons heeft willen geven. Uit aller naam C. Goede-Zaal Zuideinde 50 1121 CM LANDSMEER Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk M bedanken, betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank voor de vele blijken van medeleven ons be toond na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Dirk Andrea Alle uitingen van deelneming, gebed, persoonlijk schrijven, kaarten en uw aanwezigheid bij de uit vaart hebben ons diep getroffen. A. Andrea-Bakker Kinderen en kleinkinderen Krommenie, augustus 1980. Na het zo plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Herman Hendrik Grosheide Hebben we van zeer velen en op allerlei wijzen blijken van medeleven ondervonden. Die belangstelling heeft ons bijzonder goed gedaan. Het is ons dan ook een behoefte allen die aan ons gedacht hebben onze oprechte dank te betuigen. 8265 CG Kampen Zenegroen 9 Uit aller naam: A. M. Grosheide De Stichting Bronovo-Nebo beheert twee ziekenhuizen: de Diakonesseninrichting Bronovo met 405 bedden en het Nebo- Ziekenhuis met 135 bedden. Voor onze FINANCIËLE ADMINISTRATIE vragen wij een vakaturenummer 000215 De taak zal o.a. zijn het verrichten van alle voorkomende boekhoudkundige werkzaam heden zoals bijvoorbeeld het vervaardigen van maandverslagen, het opstellen van begro tingen, het bijhouden van de debiteuren- en crediteurenadministratie enz. Het bovenstaande vindt in teamverband plaats. De afdeling bestaat uit 5 personen. De kandida(a)t(e) die wij in oedachte hebben, bezit een MEAÖ-diploma (administratieve richting) of een praktijkdiploma Boekhouden en is bezig met ae studie MBA. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij de administrateur, telefoon 070 -264141, toestel 312. Schriftelijke sollicitaties kunnen f worden gezonden aan de afdeling A Personeelszaken, Postbus 96900, v 2509 JH Den Haag, onder ver- p melding van het vakaturenummer. %SS STICHTING BRONOVO-NEBO Bronovolaan 5, Den Haag, tel. 070 264141 dc H De Gereformeerde Stichting sT b voor Gezinsverzorging te voor de afdeling kortdurende hulpverlening voor tenminste 20 uur per week Wij vragen: leeftijd tenminste 18 jaar goede kontaktuele eigenschappen bereidheid en de vaardigheid om op zelfstandige wijze hulp te verlenen aan gezinnen ervaring in huishoudelijk werk met kinderen kunnen omgaan voor full-time krachten is een Protestants Christelijke levensovertuiging vereist. Wij bieden: salaris en rechtspositie volgens de C.A.O. voor het Welzijnswerk bij full-time dienstverband opname in het P.G.G.M. pensioenfonds minimaal 22 vakantiedagen 8% vakantietoeslag opleidingsmogelijkheden werkbegeleiding U kunt telefonisch inlichtingen inwinnen bij An ja Zwennes en Ria Kwakkel, telefoon 070-614961tussen 9.00en 10.00uur. Sollicitaties kunt u richten aan de Gereformeerde Stichting voor Gezinsverzorging, Laan van Meerdervoort 436,2563 BE 's- Gravenhage. Dr J H Bos. KNO arts. hervat pjxtkrijk op maan dag 4 augustus 1980.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10