iis- en v» psychiater (m/v) 5- groepsleidster 1 Sl medewerkt st) er maatschappelijk werker (m/v) vereniging "bartiméus" enkele groepsleiders(sters) bartiméus psychologisch assistent(e) AtAtAtAtAtfttA half-time jeugdwerkadviseur (vrl./mnl.) At At At At AtAIA DE HARTENBERG-EDE leid(st)er gezinsverzorging medisch centrum alkmaar een pastor (mjv) Leger des Heils Maatschappelijk werk(st)er ZATERDAG 5 JULI 1980 TROUW/KWARTET De afdeling reclassering van het Leger des Hells zoekt op korte termijn voor haar afdeling Utrecht. Vereiste opleiding: diploma Sociale Academie, richting M.W. (dagschool dan wel urgentie-opleiding) of diploma H.B.O.-m.w Arbeidsvoorwaarden: salaris en rechtspositie volgens rijksregeling. De afdeling Reclassering van het Leger des.Heils is één van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 mensen, waarvan 96 maatschappelijk werkers. De verschillende afdelingsteams zijn gesitueerd in de 19 arrondissementen in Nederland en tellen maximaal 13 medewerkers. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit in deze niet geparticipeerd heeft in de fusie van de reclasseringsinstellingen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij met deze doelstelling kunnen instemmen. Uitvoerige informatie hierover is op aanvraag te verkrijgen. Reclassering wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt de mens, die met het strafrechtsysteem in aanraking komt. of dreigt te komen, te helpen. Naast het individu-gerichte werk heeft ook het werken aan maatschappelijke structuren, die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht. Een psychologische test maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen bij het bureauhoofd te Utrecht, tel. 030-511816, de heer H. Vermeulen. Sollicitaties te richten aan: de directeur Centraal Bureau Reclassering Leger des Heils. Damstraat 15, Amster dam, tel 020-241703. 'ZON EN Psychiatrisch Centrum SCHILD' te Amersfoort, deel uitmakend van 'de open ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg'. Voor één van de klinische afdelingen vragen wij een Deze vormt samen met de hoofdverpleegkundige, de psycholoog en de maatschappelijk werker het beleidsteam, dat in gezamenlijkheid vorm geeft aan het beleid van de afdeling. De afdeling telt twee units en wel één unit voor opname en één unit voor voortgezette behandeling. Totaal zijn er 56 behandelplaatsen voor mannelijke patiënten. De afdeling is sterk in beweging in de richting van een socio-therapeu- tische werkwijze. Voor de vervulling van de vakature gaat de voorkeur uit naar een psy chiater met belangstelling voor en ervaring met milieu en gezinstherapie. Naast het werk op de afdeling wordt hij/zij tevens ingeschakeld bij oplei- dingsaktiviteiten. Van kandidaten wordt verwacht dat zij de christelijke identiteit van ons centrum respekteren. Salariëring volgens N.Z.R.-normen. Arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de dienst Personeelszaken, Orga nisatie-ontwikkeling en opleidingen, t.a.v. dhr. F. Meijers, Postbus 3051, 3800 DB Amersfoort (033-38534). In het instituut Bartiméus te Zeist wonen 200 blinde en slechtziende kinderen intern, in de leeftijd van plm. 6 - 20 jaar. De opvoeding en het onderwijs zijn erop gericht - in nauwe samen werking met de ouders - de kinderen te leiden naar een zelfstandig, geihtegreerd leven en werken in de maatschappij. Wij vragen die in aanmerking wensen te komen voor vakaturesdie in diverse leeftijdsgroepen zullen ontstaan na de Zomervakantie. Voor deze vakatures zoeken wij gegadigden: met een afgeronde MBO-iw, of hieraan gelijkwaardige opleiding; met een minimum leeftijd van 23 jaar; die willen werken vanuit een protestants-christelijke levensover tuiging; die kunnen werken in teamverband. Mondelinge informatie kan verkregen worden via de sekretaresse internaten, telefoon (03404) 2 15'44, toestej 112. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het instituut Bartiméus, t.a.v. de heer J. van der Mheen, Postbus 1003, 3700 BA Zeist. christelijk instituut voor blinde en slechtziende kinderen interconfessionele stichting gezondheidszorg tiel In de drie ziekenhuizen in de West-Betuwe, St. Barbara te Culemborg, St. Andreas en Bethesda te Tiet, worden voorbereidingen getroffen om begin 1982 op te gaan in een nieuw streekziekenhuis voor de Betuwe in Tiet, waarvan de bouw reeds is begonnen. Het nieuwe ziekenhuis heeft een opname-kapaciteit voor 367patiënten; er zullen ongeveer 700 medewerkenden in werkzaam zijn. Momenteel bestaat de wens om in het St. Andreas- en het Bethesda ziekenhuis te Tiel over te gaan tot het aanstellen van een ten behoeve van de beginnende afdeling psychologie, bestaande uit een klinisch psy choloog en een kinderpsychologe. Zijn/haar taak zal bestaan uit het verrich ten van psycho-diagnostisch onderzoek en het voeren van de administratie van de af deling. Onze gedachten gaan uit naar een assis tente), die in het bezit is van het NIP- diploma en met ervaring in een dergelijke funktie. Leeftijd bij voorkeur ouder dan 25 jaar. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer M.J. Thuring, klin. psycholoog, tel. (03440) 1 33 44 of bij Mw. W.L.M. v.d. Laan, kinderpsychologe, tel. (03440) 1 26 41. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afd. personeelszaken van de Stichting Chr. Zie kenverpleging St. Andreas - Bethesda, Postbus 24, 4000 AA Tiel. ANTIEK GEZOCHT? KUK IN DE MINI-ADVERTENTIES ANTIEK TE KOOP? PLAATS EEN MINI-ADVERTENTIE. iii Het Provinciaal Gereformeerd Centrum voor Jeugd- en Jongerenwerk in Noord-Brabant en Limburg is een organisatie voor begeleiding, advisering en dienstverlening aan het plaatselijk jeugdwerk in de beide provincies. Het buro is gevestigd re Eindhoven. In verband met een komende vakature zoekt het Bestuur een De te benoemen funktionaris zal onder direkte verantwoording aan het P.G.CJ. Bestuur werken. De jeugdwerkadviseur moet in staat en bereid zijn: regionale en plaatselijke groepen vrijwijjigers te begeleiden,- in overleg met het Bestuur mee te werken aan de beleidsontwikkelingen binnen de organisatie,- kontakten te onderhouden met gelijksoortige organisaties; indien nodig in de avonduren te werken. Voorkeur wordt gegeven aan degenen die: ervaring hebben in het werken met vrijwilligers,- het Gereformeerde jeugdwerk kennen,- organisatorisch inzicht hebben,- over goede kontaktuele eigenschappen beschikken,- een gerichte opleiding hebben, of hiervoor studeren,- in het bezit zijn van een rijbewijs B-E. De aanstelling geschiedt op tijdelijke basis, met ingang van 1 september 1980 voorlopig totl augustus 1981. Arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor de welzijnssektor. Nadere inlichtingen bij Wim van der Laan, jeugdwerkadviseur, 076-140732. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen aan het Bestuur, p.a. De Heer A.C.B. Heystek, Postbus 2, 4255 ZG Nieuwendijk, tel. 01834-1306. landelijk centrum voor gereformeerd jeugdwerk SHEEREN LOO CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoornseweg 60. Ede. Telefoon (08382) 441 De Hartenberg is een woon- en werkgemeenschap, waar 380 geestelijk gehandicapten worden verzorgd en begeleid. Voor het Dag-Activiteiten-Centrum zoeken wij op korte termijn een De groep waarvoor deze vacature ontstaat is een gemengde groep die uit 15 pupillen bestaat De activiteiten die hier plaats vinden bestaan hoofdzakelijk uit bezigheden met een arbeidskarakter. Van de nieuwe medewerk(et)er verwachten wij dat hij/zij e een opleiding M.B.O.-AT. gevolgd heeft e bereid is zich enthousiast voor de eigen groep en voor de gehele afdeling in te zetten e onze christelijke signatuur kan onderschrijven. Ervaring in deze sector van de gezondheidszorg strekt tot aanbeveling maar is niet vereist. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, bedraagt min. I 2.229 - en max. I 2.761,14 bruto per maand. Inlichtingen over deze functie kunnen op werkdagen tussen 8.30 en 17 00 uur worden verkregen bij de heer D.S. Dijkman, toestel 333 of bij Jan van Essen, toestel 332. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de algemeen-directeur. Postbus 75, 6710 BB Ede (Gld.). LANDELIJKE PROT.-CHR. STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN TENUNSPEET Voor de DAGOPVANG van de leefgemeenschap VELUWEHORST, waar met 70 bezoekers (geestelijk gehandicapten) een aantal aktiviteiten wordt verricht, vragen wij een Haar taak zal bestaan uit het begeleiden en stimuleren van een groep van 14 dames, in aktiviteiten die vooral in de bezigheidssfeer liggen. Samen kunnen werken in een klein team van vaste medewerk(st)ers is een vereiste. Wij denken aan iemand die in het bezit is van de opleiding Princenoord of Norel, of soortgelijke opleiding. Ervaring in een vergelijkbare funktie strekt tot aanbeveling. Van sollicitanten verwachten wij een protestants- christelijke geloofsbeleving. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de huidige leidster van deze groep, Corrie Vos, telefoon (03412)2263. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Dagopvang Leefgemeenschap Veluwehorst, Elspeterweg 40, 8071 PA Nunspeet. I De sektie gezinsverzorging en gezinshulp van de Stichting voor Kerkelijk Sociale Arbeid te Rotterdam heeft op korte termijn plaats voor een die zich na een ruime inwerkperiode zal gaan bezig* houden met het bezoeken van gezinnen, waaronder veel bejaarden, het begeleiden van gezinshelpsters/- verzorgsters, het koórdineren van diverse organisa torische werkzaamheden alsmede het voeren van een klerne administratie. Onze gedachten gaan uit naar een kandida(a)t(e) met het diploma H.B.O.-M.W. of M.B.O.-S.D. Studerenden behoeven niet te solliciteren. Rechtspositieregeling is de C.A.O. voor de welzijns sektor. Schriftelijke sollicrtaties aan: Stichting voor Kerkelijk Sociale Arbeid, sektie ge zinsverzorging en gezinshulp, Westersingel 109, 3015 LD Rotterdam. Voor telefonische informatie vooraf: K.S.A., tel.: 010- 363033, mw. A. L. L. van Kempen, personeelsfunktio- naris. looi ai: :te centraal ziekenhuis sint elisabeth ziekenhuis Tel. (072) 14 54 54 Het Medisch Centrum Alkmaar is een algemeen zïx'renhuis, ontstaan uit een fusie van het Centraal Ziekenhuis en .het Sint Elisabeth Ziekenhuis. s De gezamenlijke kapaciteit is momenteel 977 bedden. Na het tot stand komen van een volledige integratie op bestuurs- en direktieniveau worden thans plannen uitge werkt om beide ziekenhuizen ook bouwkundig en organisa torisch te integreren tot een centrum voor gezondheidszorg in noordelijk Noord-Holland. Het Medisch Centrum Alkmaar vraagt (vakaturenummer PD 80.1) behorende tot de gereformeerde kerken in Nederland die in een full-time funktie het team van de geestelijk verzorgers kan versterken. De geestelijk verzorgers werken in teamverband in beide bovengenoemde ziekenhuizen. Aanwezig zijn: 2 R.K. pastores, 1 N.H. predikant, 1 Humanistisch raadsman. Taak: de geestelijke verzorging in het Medisch Centrum Alkmaar, het verlenen van medewerking aan kerkdiensten en dergelijke, het onderhouden van kontakten met medewerkers van het Medisch Centrum Alkmaar. Vereisten: voltooide theologiestudie, klinisch pastorale training en enige jaren ervaring pastoraat, leeftijd ca. 40 jaar. De gereformeerde kerk van Alkmaar zal de te benoemen predikant(e) beroepen. Verdere inlichtingen zijn te verkrijgen bij rector F. Verhoogt, R.K. pastor, telefoon (072) 14 54 54 of (072) 11 98 50 (privé). In het Medisch Centrum Alkmaar zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen voor het gemeentelijk overheids personeel over het algemeen van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het Medisch Centrum Alkmaar, Metiusgracht 30, 1815 JB Alkmaar. en, ard And Hin De afdeling Reclassering van het zoekt op korte termijn een (3 dagen per week), voor haar afdeling Rotterdam. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit niet geparticipeerd heeft in een fusie van andere reclasseringsinstellingen wordt van sollicitanten verwacht dat zij kunnen instemmen met de doelstelling van het Leger des Heils. Informatie hierover is op aanvraag te verkrijgen. Reclassering wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt om mensen, die met het strafrechtsysteem in aanraking komen of dreigen te komen, te helpen. Naast het individugerichte werk willen wij ook werken aan maatschappelijke structuren, welke vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag. Tot onze taak behoort o.m. het uitbrengen van voorlichtingsrapporten van Justitie. Belangstelling voor het strafrechtsgebeuren is noodzakelijk. De huidige bezetting van ons bureau in het arrondissement Rotterdam bestaat uit 8 maatschappelijk werk(st)ers, twee administratieve collega's, en een bureauhoofd/praktijkleider. Onze cliënten wonen in Rotterdam en omgeving, maar kunnen elders gedetineerd zijn. Gezien de werkzaamheden van ons team zoeken wij een maatschappelijk werk(st)er die: In het bezit Is van het diploma Sociale Academie, richting maat schappelijk werk, zelfstandig en in teamverband zal kunnen werken, rijbewijs BE heeft (autokostenvergoeding volgens landelijke normen), te Rotterdam of binnen een afstand van circa 35 km van Rotterdam woont c.q. zich hier wil vestigen. Salaris en Rechtspositie volgens Rijksregeling. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen bij de heer S. Beunder, Mathenesserlaan 214 te Rotterdam, tel. nr. 010-764244. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan: de directeur van de afdeling Reclassering van het Leger des Heils, Damstraat 15, 1012 JL Amsterdam (tel. nr. 020-241703).

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24