ervaren journalist(e) FAMILIEBERICHTEN Wferk bij een krant met overtuiging. ZATERDAG 5 JULI 1980 TROUW/KWARTET i- kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 OC-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Wil Rietman Rottumerplaat 46 Zwolle en Marten de Vries Tjaarda 86 Drachten. 4 juli 1980 Krimpen aan den IJssel 5 januari 1968 Alkmaar 5 juli 1980 Gerhard gefeliciteerd met je kope ren schooljubileum. Op 10 juli 1980 DV zijn onze ouders, schoonouders en grootouders G. van Tol en J. E. van Tol-Huizingh 40 jaar getrouwd. Pappa wordt op 24 juli 75 jaar. Dit is reden voor grote blijdschap en dankbaarheid. Wij stellen het erg op prijs u ervan in kennis te stellen dat op 6 september 1980 's avonds van 18.30 tot 20.00 uur er naar aanleiding van deze feestelijke gebeurte nissen een receptie voor hen zal zijn. Deze zal plaats vinden in Huize „Dijckhove", Westzeedijk 203, Rot terdam. Ook uw aanwezigheid wordt dan zeer op prijs ge steld. (Tijdens de vakantie van 4-7 tot 4-8 zullen zij als tijdelijk adres hebben: Walcherenlaan 25, 5691 ZV Son). Juul, Julliëtte en Guido Bob en Monica Bert, Ella, Donald en Vincent Hans, Mary, Marije en Tom Rotterdam. 5 juli 1980. Westzeedijk 203 Flat 181. 1930-1980 Onze ouders en grootouders D. van Duijn en W. van Duijn-Visser hopen in dankbaarheid op woensdag 16 juli a.s. hun gouden huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid tot gelukwensen op die dag 's avonds van half acht tot negen uur in „Het Open Hof'. Storklaan 1 te Delft. Hun kinderen en kleinkinderen Delft. Juli 1980, Tcding van Berkhoutlaan 6 Daar het voor ons onmogelijk is een ieder te bedan ken. willen wij langs deze weg u hartelijk danken voor de grote belangstelling, die wij bij ons 25-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. J. Ruitenberg G. Ruitenberg-van *t Oever Kampen, juli 1980 Kattewaardweg 3. Voor de vele gelukwensen en geschenken, welke wij ter gelegenheid van ons 50-jarige huwelijksfeest mochten ontvangen, willen we u graag hartelijk danken. Uw belangstelling heeft ons erg goed gedaan en deze dag mede tot een onvergetelijke feestdag gemaakt. J. Holwerda A. Holwerda-Bos Beilen, juli 1980 Grote Drift 49 Beilen. Na een langdurige ziekte is in volle overgave aan haar Heer en Heiland in haar woonplaats in Canada overleden Gerrigje Antonia Johanna van Andel geboren Van Leeuwen Haar bedroefde moeder mevr. C. A. J. van Leeuwen-Gulden. 4204 HC Gorinchem, 4 juli 1980. Wijnkoperstraat 185. Zeer onverwacht ging in volle vrede van ons heen onze lieve man, vader en opa Egbert Veldman op de leeftijd van 67 jaar. „Ik wil de Here zingen, omdat Hij mij heeft welgedaan." Hoogeveen: G. Veldman-Diphoorn Zwolle: M. Veldman F. Veldman-Kroesen Emmen: S. Otten-Veldman A. Otten Huizen (NH): H. Veldman A. Veldman-Kerssies Nunspeet: H. Veldman A. Veldman-Botter en kleinkinderen Hoogeveen, 2 juli 1980 Begoniastraat 63 De begrafenis vindt plaats maandag 7 juli 1980 om 14.00 uur, vanuit de Gereformeerde ?ui- derkerk te Hoogeveen. Zij, die de overledene de laatste eer willen' bewijzen, worden verzocht om 13.00 uur aan wezig te zijn. Aanvang van de rouwdienst om 13.30 uur. De overledene ligt opgebaard in de aula van het ziekenhuis Bethesda te Hoogeveen. Condo- leantiebezoek zaterdagavond van 19.00-19.30 uur. N Thuis liever geen bezoek. Op de leeftijd van 99 jaar is uit onze familie kring weggenomen onze tante en oud-tante Catharina Wilhelmina van Dillewijn C. Spaargaren, exec, test Aalsmeer, 3 juli 1980 Huize „Rustoord", Kanaalstraat 1 De teraardebestelling zal plaatsvinden maan dag 7 juli om 14.30 uur op de nieuwe algemene begraafplaats, Ophelialaan 232 te Aalsmeer, vooraf gegaan door een rouwdienst in „Rust oord" om 13.45 uur. Correspondentieadres: C. Spaargaren, Jac. P. Thijsselaan 33, 1431 KD Aalsmeer, tel. 02977- 26035. Op Zijn tijd en wijze heeft de Heere uit ons midden weggenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Hendrik Jacobus de Groot op de leeftijd van 83 jaar. Baambrugge: J. de Groot-Schimmel Oosterbeek: D. de Groot E. de Groot- Broos Baambrugge: W. de Groot D. E. de Groot-de Graaf G. Fluit-de Groot Veenendaal: H. J. de Groot F. A. de Groot-de Munter en kleinkinderen 4 juli 1980 Binnenweg 1, 1396 KM Baambrugge De overledene is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleance-bezoek aldaar, des avonds, zaterdag 5 juli en maandag 7 juli. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben, dinsdag 8 juli a.s. om 14.00 uur, op de Algeme ne Begraafplaats te Baambrugge. Geen bloemen. Als de strijd heeft afgedaan, laat mij zijn bij uw getelden en in uw vrede btnnenpaan. Uit Gez. 277. Tot onze grote droefheid is van ons heegegaan onze lieve broer en zwager en onze beste oom Machiel van der Slays in de leeftijd van 65 jaar. Zeist, 3 juli 1980 Middelburg: M. Kolkert-v.d. Sluys Utrecht: M. Knol-v.d. Sluys H. Knol neven en nichten Na een kortstondige ernstige ziekte is pp 87- jarige leeftijd in het vaste vertrouwen op zijn Verlosser van ons heengegaan onze lieve, zorg zame man, vader en opa Johannes de Wolf eerder gehuwd geweest met Lena Geschiere Johannes 14 1-3 Oostkapelle: T. T. de Wolff-Datema Middelburg: J. de Wolf A. de Wolf-Piening Serooskerke: A. de Wolf G. de Wolf-Beukema Goes: W. de Wolf Amsterdam: P. Barkema G. Barkema-de Jong Amerika: A. T. Berends-Barkema klein- en achterkleinkinderen Oostkapelle, 4 juli 1980. Correspondentie-adres: Oostkapelseweg 81, 4353 EE Serooskerke. Geen bloemen. De begrafenis zal, zo de Here wil, plaatsvinden te Oostkapelle op dinsdag 8 juli a.s. om 12.00 uur. Daaraan voorafgaande zal een samen komst plaatsvinden in de Gereformeerde kerk te Oostkapelle, die begint om 11.00 uur. Tijdens zijn vakantie in Canada nam God op Zijn tijd tot 2ich Zijn kind, mijn lieve man en onze fijne vader en opa Barend Cornells Richters op de leeftijd van 61 jaar Hij wist zich getroost met de woorden: „Niets kan mij scheiden van de liefde van Christus." C. M. Richters-Wijnbeek Weert: s B. L. Richters S. C. J. Richters-Havenaar Bob Jeroen Emmen: E. J. H. van Dijken-Richters T. P. van Dijken Eric Michiel Bas Assen: J. Richters M. C. Richters-Schep Samuël C. Th. Richters Assen. 1 juli 1980 Corr.adres: na 12 juli: Doevenkamp 48, 9401 ME Assen. De begrafenis heeft in stilte in Canada plaats gevonden. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op woensdag 16 juli 1980 om 19.30 uur in de Zuiderkerk, Zuidersingel 39 te Assen, welke dienst zal worden geleid door de weleerwaarde heer Ds. K. P. van der Wel. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst. „In het huis mijns Vaders zijn vele wo ningen" Na een moedig gedragen ziekte is op haar 75- ste verjaardag rustig overleden onze lieve moe der en oma Jantina Magdalena Mulder weduwe van Willem Kirchner Wij zijn dankbaar voor de zorg waarmee zij ons omringd heeft. Eindhoven: Bep en Herman Besselaar. Haerst: Ans en Enno Kuypers Karei Taco Boukje Toon Roden: Lies en Chiel Hardonk Ellen en Hans Marjon Karin en Arjan Marius Huizen: Wim en Yfke Kirchner Fred Roel Hoofddorp: Tineke en Jaap Koster Annemieke Bas Den Haag: Gerdien en Ernst de Jongh Swemer Xandra Lisette Thérèse Bussum, 4 juli 1980 Oranjepark 14 Corr. adres: W. Kirchner, Talmastr. 32, 1272 HA Huizen De rouwdienst, te leiden door ds. R. Strijker, zal worden gehouden op dinsdag 8 juli a.s., 's middags om 3 uur in de Aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hilversumseweg te Bussum, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleance na de begrafenis in de Aula van de Begraafplaats. Geen bloemen. Heden nam God tot Zich op haar 75e verjaar dag onze geliefde zuster en schoonzuster Jantina Magdalena Mulder Weduwe van W. Kirchner Pretoria: R. J. Mulder-Stagger Amstelveen: R. E. Mulder-Nadort Renkum: A. Termorshuizen-Mulder Den Haag: H. C. Blonk-Mulder Voorburg: M. E. M. Mulder Amsterdam: S. H. Mulder Zwolle: R. J. A. Eisma-Mulder S. N. Eisma Amsterdam: J. C. Mulder Bussum 4 juli 1980. Heden nam de Here uit onze familiekring tot Zich onze lieve schoonzuster en tante Jantina Magdalena Mulder sinds 1976 weduwe van Willem Kirchner Bussum, 4 juli 1980 Utrecht: ET. G. de Vries-Kirchner Arnhem: G. E. Kirchner Voorthuizen: K. v.d. Meulen-van Domselaar Westxaan: J. P. Schouten Rotterdam: E. C. van Roon-Kirchner Veenendaal: G. A. Kirchner A. Kirchner-v d. Vliet neven en nichten „De mens is aan het sterven prijsgegeven, gelijk het gras, kortstondig is zijn leven" Ps. 103 6 ber. In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid, maar voor ons veel te vroeg, heeft God tot Zich genomen onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Frederlk Adrlanus van der Kwaak echtgenoot van P. J. C. van Goozen op de leeftijd van 32 jaar Rijnsburg: J. van der Kwaak Joh. van der Kwaak-de Mooij H. van der Kwaak A. M. C. van der Kwaak- van der Kwaak Driel (O.B.): P. van der Kwaak S. van der Kwaak-Hensen Oegstgeest: L. Vermeer-van der Kwaak Valkenburg: A. de Mooij-van der Kwaak A. de Mooij Rijnsburg: J. van der Kwaak M. van der Kwaak-Heemskerk F. G. Klepper-van der Kwaak H. Klepper Katwijk: C. van Delft-van Klaveren L. van Delft Rijnsburg: Joh. van Klaveren J. van Klaveren-van Egmond A. Notenboom-van Klaveren W. Notenboom N. van Nieuwkoop-van Klaveren N. van Nieuwkoop C. van Klaveren H. R. H. van Klaveren-Brussee Rijnsburg, 4 juli 1980. „Zij is verlost. God heeft haar welge daan. Zacht en vredig is, na een lang lijden, van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moe der en oma, Dina Keur-Marsman in de ouderdom van 81 jaar. 's-Gravenhage: C. W. Keur Breda: A. G. Bakker-Keur H. Bakker Australië: J. J. Keur J. Keur-Doornekamp en kleinkinderen 's-Gravenhage, 4 juli 1980. Willem de Zwijgerlaan 130. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. woensdag 9 juli om 11.30 uur op de begraaf plaats „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op 4 juli overleed onze lieve zuster, schoonzus ter en tante Dieche Marsman echtgenote van Ds. C. W. Keur Rotterdam: R. de Ruiter-Marsman Waalre: G. J. Marsman H. Marsman-Engbers Rotterdam: H. Marsman neven en nichten. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij u thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en tvonen in een veilig huis. Ps. 4 3 Heden heeft de Heere tot Zich genomen, mijn zorgzame man, onze vader en opa Pieter Kramp op de leeftijd van 65 jaar. Papendrecht: T. Kramp-de Mik Putten: Henna en Roel Oosterhoff-Kramp Barendrecht: Leo en Ali Kramp-Zwaai Hardinxveld-Giessendam: Bert en Jeannette Kramp- v.d. Adel Papendrecht: Bas en Trudi Kramp-Bot Papendrecht: Nel en Ton van Son-Kramp en kleinkinderen Papendrecht, 4 juli 1980. Pieter Langendijkstraat 40 Geen bloemen geen toespraken Gelegenheid tot condoleren, maandag 7 juli van 19.30-20.15 uur in de aula van de begraaf plaats te Papendrecht aan de Admiraal de Ruyterweg. De rouwdienst, welke zal worden geleid door de Weleerwaarde heer Ds. E. R. V. Schudde- beurs, zal gehouden worden op dinsdag 8 juli in voornoemde aula, om 15.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Degene, die hier bij aanwezig wil zijn, wordt verzocht om 14.45 uur aanwezig te zijn. In plaats van kaarten Heden is na een langdurig gedragen lijden v ons heengegaan mijn trouwe levensgezel, mijn lieve broer, onze oom, neef en zwager Andreas Jozef van Meegeren op de leeftijd van 75 jaar In leven oud-medewerker van Telegraaf, fj. nancieel redakteur Trouw, en directeur Ten nispark. uit aller naam: J. M. van Meegeren- van Zeijderveld 2395 Poppel-België Eikenlaan 7 De teraardebestelling vindt plaats op dinsdag 8 juli 1980, tegen 14.00 uur, voorafgegaan door een dienst in de aüla, op de begraafplaats Zorgvlied. De zeer vele blijken van belangstelling en medele* die wij mochten ontvangen na het overlijden i onze lieve broer, zwager, oom en vriend Cornells van den Berge heeft op ons een indruk gemaakt hoe bemind hij i in zijn omgeving. Daar het ons niet mogelijk is een ieder hierv persoonlijk te bedanken zeggen wij langs deze i onze oprechte dank. Winschoten, juli 1980. Uit aller naam: Familie Van den Berge Voor de hartelijke blijken van medeleven ontvang na het overlijden van mijn lieve man, onze vader grootvader Arend Cornells Vrengdenhil betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: W. Chr. Vreugdenhil-de Vrijer Rotterdam, juli 1980 Varenhof 419 Voor de vele blijken van uw medeleven na overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster tante Johanna Christina Das zeggen wij u onze welgemeende dank. Uit aller naam: Mej. J. Das Juli 1980 Bejaardenhuis „Het Grotenhuis", Binnenweg 7391 HB Twello Allen, die hebben blijkgegeven van hun belangt ling en medeleven bij het overlijden van onze Ik vader, groot- en overgrootvader Willem Koster Psn willen wij graag langs deze weg hartelijk dank Zowel de aanwezigheid van velen bij de begrafei als ook de talrijke brieven die ons bereikten, hebl wij zeer gewaardeerd. Hoogeveen. juli 1980 P. W. Koster A. Koster-Hartman MINI-advertenties komen dagelijks bij 1.200.000 lezers bereikt méér met een MINI Bel 020-936868 Voor de radio- en televisieredactie van het ochtendblad Trouw wordt gezocht naar een Gedacht wordt aan iemand die kennis heeft van een veelzijdig gebied als de omroep. De vereisten voor deze functie zijn: kennis van en inzicht in omroeppolitiek, omroepbeleid en programma's prima gevoel voor eigen nieuwsgaring kritische belangstelling voor nieuwe ontwikkelingen op gebied van technieken waarmee de omroep te maken heeft, zoals satellieten, kabel, teletekst en viewdata de bereidheid ook bureauwerk te doen. Zij/hij zal affiniteit moeten hebben met de identiteit van het ochtendblad Trouw. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij J. van Hofwegen, redactiechef, telefoon: 020 - 913456, toestel 742. Uw sollicitatie kunt u richten naar de afdeling personeelzaken, Wibautstraat 131,1091 GL Amsterdam, t.a.v. D. van der Windt.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10