FAMILIEBERICHTEN docent(e) WUtuTroawookopaw Bon voor bezorging Iroow tijdens vakaotk DINSDAG 1 JULI 1980 TROUW/KWARTET P 8 - RHS 12 kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur De heer en mevrouw Bouma-de Graaf, Christianne en Jetske geven met grote blijdschap en dankbaar heid kennis van de geboorte van Tjibbe Simon. Mijnsheerenland, 29 juni 1980 Grasgors 15. Op 30 juni 1980 overleed in vrede ïnte Bouke Heeres weduwnaar van Johanna Maria Ebens geb. te Bolsward 12 mei 1913 „Velen zeggen: wie zal ons het goede doen zien Verhef over ons het licht utc* aan- schijns o Here! Gij hebt meer vreugde in mijn hart gegeven dan toen hun koren en most overvloedig waren. In vrede kan ik mij ter ruste begeven en aanstonds inslapen want Gij alleen o Here doet mij veilig wonen." Vosselaar: Wijna Heeres-Vos Limmen: Jan, Inte, Sanneke, Hoyte, Heeres Jos, Ingmar, Gunnar v. d. Hoek Ilpendam: Rijco, Hetty, Josha Heeres New York: Arie Heeres IJsselstein: Hans, Marian, Marlous van Espelo Nijmegen: Rik, Albertine van Espelo Ten afscheid zal een kerkdienst worden gehou den op donderdag 3 juli 1980 in de Geref. kerk te Bolsward 's middags om 2 uur. Er is in de kerk gelegenheid tot condoleren vanaf half 2. De begrafenis willen wij het liefst in besloten familiekring laten plaatsvinden. Liever geen toespraken. Vandaag is overleden onze broer zwager en oom Ynte Bouke Heeres Bolsward: A. F. Heeres Sneek: D. K. Tromp-Heeres A. H. Tromp J. Brink J. Brink-v.d. Laan neven en nichten 30 juni 1980. In volle zekerheid des geloofs is toch nog plotseling van ons heengegaan onze lieve zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder Jansje Zurburg-ter Haar in de ouderdom van bijna 103 jaar. W. J. Zurburg T. Zurburg-Kuiper J. Zurburg R. E. den Drijver-Zurburg H. van Dam-Zurburg D. van Dam Klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 28 juni 1980 Huize Geuzenveld Corn. Outshoornstr. 60 Corr. adres: S. F. van Ossstr. 221 1068 JK Amsterdam. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woens dagavond van 7.30-8 uur in het gebouw v. d. P.C.B., Vondelstr. 101 te A'dam. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 3 juli om 12.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats a d. Kruislaan. Tevens na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangstka mer van de begraafplaats. Wie in Mij gelooft zal leven ook al is hij gestorven. Joh. 11:25 Op Zijn tijd is in haar Heer en Heiland ontsla pen mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moe der en oma V Antonia A. W. Lambers Heerspink-Bosman op de leeftijd van bijna 67 jaar Hellendoorn: H. J. Lambers Heerspink Hoogeveen: Regien van der Meer- Lambers Heerspink Klaas van der Meer Arjan en Nicolet Apeldoorn: Jenny van Bokhorst- Lambers Heerspink Henk van Bokhorst Annelies en Jan Willem Nijverdal: Gert Jan Lambers Heerspink Trudy Lambers Heerspink- Beldman Hiddo 7447 GL Hellendoorn 30 juni 1980 Van Corbachstraat 4 De rouwdienst zal worden gehouden in de Gereformeerde Kerk te Hellendoorn op vrij dag 4 juli om 13.00 uur waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats Gelegenheid tot condoleren voor de aanvang van de dienst vanaf 12.30 uur. De Here heeft tot Zich genomen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en grootmoeder Neeltje Bos-van Wijngaarden op de leeftijd van bijna 73 jaar. Eenmaal zie ik al Uw luister, als ik in Uw hemel kom!" Bleskensgraaf T. Bos Meerkerk: G P. Bos A. G. Bos-Schakel Hengelo: M. B. Laterveer-Bos B. W. Laterveer Swifterband: B. Koorevaar-Bos C. Koorevaar 's-Gravenzande: N. Koorevaar-Bos G. Koorevaar H.I. Ambacht: P. Bos M. Bos-Kiele Hardinxveld-Giessendam: M. Boer-Bos J. Boer T. Grootenboer-Bos P. J. Grootenboer en kleinkinderen 2971 XB Bleskensgraaf 29 juni 1980 Hofwegen 37 De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. donderdag 3 juli aanvang 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Molenaarsgraaf- Brandwijk. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats te Bleskensgraaf omstreeks 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in het gebouw „Di- akonia" te Bleskensgraaf Zondag nam de Here tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Neeltje Bos-van Wijngaarden op de leeftijd van bijna 73 jaar. Vroomshoop: H. Torenbeek Giessenburg: J. van Wijngaarden Almelo: W. Hondenbrink- van Wijngaarden Giessenburg: G. de Ruiter-van Wijngaarden A. de Ruiter en kinderen Bleskensgraaf, 29 juni 1980. 'k Zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn, U al mijn liefde waardig schatten, wijl Gij mijn rechterhand woudt vatten! Gij zult mij leiden door uw raad, o God, mijn heil, mijn toeverlaat, en mij, hiertoe door U bereid, opnemen in uw heerlijkheid. God verloste van haar pijnen onze innig gelief de moeder, groot- en overgrootmoeder Marrigje Honing weduwe van J. D. H. Harten op de leeftijd van 84 jaar. Rotterdam: E. J. P. Lafeber-Harten A. F. Lafeber B. Verbrugge-Harten G. Verbrugge Gouda: M. Polet-Harten G. Polet Geldermalsen: J. D. H. Harten H. Harten-Raijer klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 29 juni 1980 Borgsate, Meidoornsingel 181. Corr. adres: Trilgras 1, 3068 CX Rotterdam. Onze moeder en oma ligt opgebaard in de rouwkamer varrBorgsate, Meidoornsingel 183. Gelegenheid tot bezoek en condoléance woens dag 2 juli a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De Dienst van Woord en Gebed, waarin zal voorgaan de Weleerwaarde Heer Dr. Y. Feen- stra, zal worden gehouden in de aula van Borgsate op 3 juli a.s. om 12.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden om 13.30 uur in het familiegraf op de algemene begraaf plaats Hofwijk, Delftweg 230 te Rotterdam- Ovérschie. „Wentel uw weg op de Here en vertrouw op Hem; Hij zal het maken" Psalm 37:5 Na een moedig, geduldig gedragen lijden is, vertrouwend op de Heer, van ons heengegaan onze lieve zorgzame vader en opa Adrianus Joris Dronkert in de leeftijd van 74 jaar Sinds 8 maart 1979 weduwnaar van Martha Bergsma Amsterdam: A. J. Dronkert E. Dronkert-Groen Utrecht: S. M. Dronkert Amsterdam: Marion, Ronald, José Ermelo, 30 juni 1980 Suikerbakker 32 Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 4 juli om 15.30 uur op de algemene begraafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Maranathakerk aan de Spar renlaan, aanvang 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 4 juli van 13.30-14.15 uur in het bovengenoemd kerkge bouw. O, mijn ziele.' Wees verheugd! 'k Leg op Jezus trouw mij neder! Klop en beef, mijn hart, van vreugd! Sterf ik Christus wekt mij weder. In Jezus ontslapen onze innig geliefde broer en lieve oom. A. J. Dronkert 16-3-1906 29-6-1980 weduwnaar van M. Bergsma Rotterdam: W. P. Dronkert-Dronkert Den Haag: D. Dronkert A. Dronkert-Bekenkamp Den Haag: A. C. Dronkert M. Dronkert-van der Blom Borculo: M. Dronkert-Littooy Ermelo: T. Dronkert-Kamphorst Neven en nichten. In Jezus ontslapen onze oom A. J. Dronkert (oom Joris) De Here trooste de kinderen en kleinkinderen. Leiden: Aad en Dien Dronkert Den Haag: Kees Dronkert Thea Dronkert Amsterdam: Ben en Janny Dronkert Den Haag: Rob Dronkert Dick Dronkert Guus Dronkert Apeldoorn: Harry Dronkert Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vreef geen kwaad, want Gij zijt bij mij. Pb. 23 4a Heden nam God tot Zich, mijn lieve zuster, onze schoonzuster en tante Metje Hoogenhout in de ouderdom van 92 jaar. Abcoude: M. Hoogenhout Amsterdam: J. Hoogenhout-Wagenaar Ouderkerk a/d Amstel: A. H. Hoogenhout-Haring Neven, nichten en verdere familie Abcoude, 30 juni 1980. Kerkstraat 130 De rouwdienst zal gehouden worden donder dagmiddag 3 juli a.s. in de Geref. Kerk, Baar slagstraat 1. om 13.30 uur. Vooraf gelegenheid tot afscheid nemen om 12.30 uur in het Geref. Centrum. De begrafenis zal plaatsvinden na de rouw dienst op de algmene begraafplaats te Ab coude. Na een in volle overgave moedig gedragen lijden ging naar Huis onze liefdevolle en vrolij ke oom Adrianus Joris Dronkert Trooste onze Hemelse Vader Adrie, Bep, Sep en de kleinkinderen. Leeuwarden: Aad en Corry Dronkert Mheer: Bert en Trudy Dronkert Borculo: Loes Dronkert. 30 juni 1980. In plaats van kaarten Rust nu maar uit U heeft Uw strijd gestreden; U heeft het als een moedige vrouw gedaan. Wie kan begrijpen wat U heeft geleden? En wie kan voelen, wat U heeft doorstaan? Rust nu maar uit Uw taak is afgekomen; vandaag heeft God de kroon op 't werk gezet, dat U eenmaal in Zijn kracht heeft onderno men. De zin was af. God heeft een punt gezet. Maar 't valt ons moeilijk om de zin te vatten, van 't zwijgen van Uw laatste harteklop. Misschien alleen maar dit: De afgematten, en moeden varen als met arendsvleug'len op In volle vrede is van ons heengegaan onze lieve ma en oma Alida Philippo-Reym weduwe van Nicolaas Willem Philippo op de leeftijd van 86 jaar. Amsterdam: A. T. Philippo Canada: L. A. Philippo T. Philippo-Ploeger Sassenheim: W. Philippo Guernsey Engeland: N. W. Philippo A. Philippo-Cambridge en kleinkinderen Sassenheim, 27 juni 1980. De begrafenis heeft in stilte plaats gehad op maandag 30 juni 1980 op de begraafplaats van de Hervormde Kerk te Sassenheim Geen bezoek. Gij omringt mij met jubelzangen van bevrijding Psalm 32 7b Zondagmorgen ontsliep onze lieve zuster, schoonzuster en tante Janny Helena Alberta van der Veen op de leeftijd van 70 jaar. Amsterdam, 29 juni 1980 Assen: J. G. van der Veen Assen: B. H. W. van der Veen Amersfoort: G. van der Veen Assen: N. Vanderveen A. Vanderveen-Feitsma Groningen: H. van Wijk neven en nichten De rouwdienst zal plaats vinden D.V. donder dag 3 juli a.s. om 13.30 uur in de Zuiderkerk, Zuidersingel 39, Assen, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.15 uur op de Zuiderbe graafplaats, Beilerstraat te Assen. Correspondentie-adres: Oosterhoutstraat 22, 9401 NE Assen. In vrede ontslapen onze lieve oom Dirk Meirink in de ouderdom van 92 jaar. Familie Meirink 2231 CS Rijnsburg, 30 juni 1980 Hofstraat 2. Geen bezoek, geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden donder dag 3 juli a.s. om 2 uur n.m. in het rouwcen- trum Smidstraat 68A Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats van NeB. Herv. kerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de „Voorhof' Vliet NZ 36 Rijnsburg. „In het huis mijns Vaders zijn vele wo ningen" Op Zijn tijd nam God na een liefdevolle verzor ging in Huize „Waelestein" tot Zich onze lieve vader, groot- en overgrootvader Koenraad Hoetmer weduwnaar van Hendrika Versteeg in de ouderdom van 90 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 29 juni 1980. Huize „Waelestein", Schulpplein 50. Correspondentieadres: M. van Belle Boergoensevliet 189 a, 3082 KP Rotterdam. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Waelestein" (ingang Schulpplein 46). Be zoek en gelegenheid tot condoleren dinsdag avond van 19.00 tot 19.30 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden donderdag 3 juli a.s. in de rouwkamer van „Waelestein" om 11.00 uur waarna de begrafenis in het familie graf zal plaatsvinden op de Hervormde Be graafplaats Charlois, Charloisse Lagedijk 680, Rotterdam-Zuid om 11.45 uur. „Zalig zijn de zachtmoedigen." Geheel onverwacht is in zijn slaap overle den onze geliefde broer Rienk Blom echtgenoot van A. Lemmers. jaar ge- Hij is 70 worden. Wij zullen hem in on ze familiekring erg missen. Empel (bij 's Herto genbosch), 27 juni 1980. De crematie zal plaatsvinden woens dag 2 juli te Heeze, bij Eindhoven, om 14.15 uur. Haren (Gr.): T. Blom Groningen: M. Werkman- Blom - T. Smit Hazerswoude: S. E. Blom. E. Blom- Jongpjan Groningen, J. H. Blom Paterswolde: J. Oltmans- Blom R. E. Oltmans Plotseling nam de He- re tot Zich onze lieve schoonzuster en tante Lien Mintjes- Gierveld H. Gierveld- van Walderveen en kinderen. De advertentie afdeling be houdt zich het recht voor ad vertenties eventueel zonder opgave van redenen te wei geren. (Art. 16 Regelen voor het Advertentiewezen) Alleen kan ik niet verder geen enk'le schrée Neem trouwe Ziele herder mij met U mee Heden heeft de Here onverwacht tot Zich genomen Mevrouw Henriette Kappers-Drayer weduwe van de Heer Albertus Kappers op de leeftijd van 82 jaar. Namens familie en vrienden N. A. Laarman Executeur testamentair. 's-Gravenhage, 29 juni 1980. Correspondentieadres: N. A. Laarman, Landréstraat 119, 2551 AD 's-Gravenhage Geen bezoek De crematie van' de overledene zal plaatsvin den in het Crematorium „Ockenburgh", Oc- kenburgstraat, 's-Gravenhage op donderdag 3 juli om 13 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het Crematorium. Hiermede dank ik, namens ons allen, voor de vele hartelijke blijken van meeleven en vriendschap ge toond voor, tijdens en na het overlijden van onze beminde vader, groot- en overgrootvader Jakob van den Pol Moge zijn liefde in ijver voor God en medemens een voorbeeld blijven voor ons allen. A. W. J. de Jong-van den Pol Leiden, juli 1980 Park die Leythe 8. Na het heengaan van mijn innig geliefde man Douwe Nicolaas Visser is het mij een behoefte, u oprecht te danken voor het hartelijk meeleven, dat u in deze, voor mij zo moeilij ke tijd, hebt getoond. Allen die mijn man gekend hebben zullen begrijpen, hoe groot dit verlies voor mij is. De vele blijken van meeleven waren voor mij bijzonder troostvol. J. M. W. Visser-Kunst Zeist, W. de Zwijgerlaan 4. C. S. G. Dingstede Garard Ooustraat 13, Moppol. Gevraagd per 1 oktober a.s. Tekenen, 1e gr., 27 uur. Nieuwe school, goed geoutilleerde tekenlokalen. Soil, dienen het Chr. ond. uk over tuiging te kiezen. Br/even met opg. van ervaring, godsd ref.edr. ten spoedigste aan W. Bud den- berg, rector, postbus 119, 7940 AC Mep- pel. tnl. 05220-51729 (h), 51728 (s) of 05220-51452. Groot zijn in 't kleine, plaats een MINI dagelijks 1.200.000 lezers Bel 020-936868 Met vakantie zijn en u tóch een beetje Ihuis voelen. Omdal u hel dagelijkse nieuws .gewoon" in Trouw kunt blijven lezen. Waar ter wereld u ook met vakantie bent. we bezotgen hel dagblad waar u zo vertrouwd mee bent i graag op uwvakantie-adres. De enige extra kosten zijn de postzegels voor verzending Nederland en België is gratis. Attentie: Wij maken u er nu reeds op attent dat de postallevering van dagbladen in zuidelijke landen (Italië. Spanje. Joegoslavië enz.) over hët algemeen te wensen overlaat. Helaas kunnen wij hierop geen enkele invloed uitoefenen. Zend de onderstaande bon uiterlijk drie weken vóór uw eerste vakantiedag naarTrouw aid. Vakantieservice. Antwoordnummer 2792. 1000 PA Amsterdam. Er hoeli geen postzegel op de envelop. Naam abonnee. Adres: Postcode plaats: Telelöon: Vakantieperiode: vertrekdatum weer thuis op Vakantieverblijf Hotel/pensioiVcamping e.dj Adres: Plaats event, code): Land: Portokosten voor verzending Trouw binnen Europa 1,85 per dagUuchtpost I. Verzending naar een vakantie adres in Nederland en België is gratis. Buiten Europa op aanvraag (telefoon 020 - 913456) Betaling uitsluitend per acceptgirokaart die u wordt toegezonden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12