;i:vim,u;ii de rijksoverheid vraagt Ministerie van Defensie systeemprogrammeurs (mnl./vrl.) Brand-medewerkers I.C.O.D.O. 1. een staffunctionaris deskundigheidsbevordering (m/vr) 2. een staffunctionaris voorlichting (m/vr) 3. een documentalist(e) DIRECTIE AUTOMATISERING administratief medewerker (mm./vri.) ZATERDAG 28 JUNI 1980 TROUW/KWARTET De Stichting I.C.O.D.O. (Informatie- en Coördinatieorgaan Dienstverlening Oorlogsgetroffenen, waarin geïntegreerd het Informatiecentrum voor door de Oorlog Getroffenen) heeft tot doel bij te dragen aan de doeltreffendheid van de beataande dienstverlening aan Oorlogsgetroffenen. Voor het In Utrecht gevestigde bureau van de stichting, dat belast Is met coördinatie van de hulpverlening, met voorlichting en bevordering van begrip, Inzet en deskundigheid van hulpverle ners voor oorlogsgetroffenen en met Informatieverstrekking aan cliënten, verwijzing en bemiddeling, worden op korte termijn voor enkele nieuwe functies gezocht: functie-informatie: de functie is gericht op verbreding en intensive ring van begrip, deskundigheid en inzet van hulpverleners van verschillende professies van de functionaris wordt verwacht dat hij initiatieven neemt om de problematiek van de oorlogsgetroffenen in bestaande opleidingen te integreren of te verdiepen door middel van trainingen, cursussen, conferenties etc. een eigen bijdrage aan trainings- en cursus werk kan deel uitmaken van de functie Wij denken aan een medewerker van universi tair of H.B.O.-niveau met affiniteit tot het terrein van hulpverlening (aan oorlogsgetroffenen), met tact en organisatorische capaciteiten. Hij dient zelfstandig initiatieven te kunnen nemen en goed te kunnen samenwerken met bestaan de specifieke en algemene instellingen. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring, voorlopig tot max. 4834.- per maand functie-informatie: de medewerker dient door middel van een algemene voorlichting bij te dragen aan een maatschappelijk klimaat van begrip voor en erkenning van de noden van oorlogsgetrof fenen door een gerichte voorlichting aan doelgroepen en instellingen, o.a. in de hulpverleningssector, zal hij de opvang van en hulpverlening aan oorlogsgetroffenen dienen te bevorderen hiervoor zullen contacten met de media dienen te worden onderhouden en zal aan het (doen) vervaardigen van voorlichtingsmateriaal die nen te worden meegewerkt Wij denken aan een medewerker met betrokken heid op de hulpverlening (zo mogelijk met betrek king tot de late oorlogsgevolgen), met redactionele en voorlichtende kwaliteiten. Hij dient door oplei ding en ervaring in staat te zijn de voorlichtings functie van het Icodo in goede samenwerking met de bestaande instellingen op te bouwen en inhoud te geven. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring, voorlopig tot maximaal 4360,- per maand. functie-informatie: de medewerker dient een documentatiesys teem op te bouwen en te beheren op het terrein van de problematiek van de oorlogsgetroffenen ter ondersteuning van de hulpverlening aan deze groep hij dient op een actieve wijze informatie te verstrekken, zowel intern als extern na een opbouwperiode kan de informatietaak enigszins uitgroeien tot ondersteunende publi- citeitswerkzaam heden Wij denken aan een medewerker met een geëi gende opleiding en enige ervaring in een vergelijk bare functie en met betrokkenheid op de welzijns zorg. Hij dient in staat te zijn een eigen afdeling op te bouwen en deze in goede samenwerking met de bestaande instellingen effectief te richten op het doel van de stichting. Stylistische kwaliteiten zijn gewenst. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring, voorlopig tot maximaal 3343,- per maand. De stichting heeft een eigen rechtspositieregeling die afgeleid is van die voor het rijksoverheidspersoneel. Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. De bemanning van het bureau zal bestaan uit een team van ongeveer 12 medewerkers. De bovengenoemde functionarissen zullen onder leiding van een team-directie nauw met elkaar dienen samen te werken. Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan de directeur van de stichting. Drs H. A. A. Mounts, J.M. Kemperstraat 1, 3581 KG Utrecht. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij genoemde directeur (bij voorkeur 's-avonds: 035-858691) of bij stafmedewerker Drs L. F. P. Kuitenbrouwer, tel. 030-515341 (kantoor). Het Departement van Defensie kan worden gezien als een van de grootste bedrijven van Nederland, waarbij niet alleen militairen maar ook duizenden burgerambtenaren werkzaam zijn. Om deze organisatie te besturen is een doeltreffende (geautomatiseerde) informatievoorziening nodig. De Directie Automatisering, die deel uitmaakt van het directoraat-generaal economie en financien, ontwikkelt daartoe het te voeren informatie- en automatiseringsbeleid en brengt diverse automatiseringsprojecten tot uitvoering, waaronder database- en datacommunicatietoepassingen. De verwerking van informatiesystemen vindt plaats in een aantal rekencentra, waarbij gebruik wordt gemaakt van geavanceerde apparatuur en systeem- programmatuur. De Afdeling Rekencentra is verantwoordelijk voor het apparatuur- en systeemprogrammatuurbeleid voor de gehele defensie-organisatie en voert het beheer over computernetwerken (o.m. met 2x IBM-3031, Siemens 7800 en 7700 systemen). Bij deze afdeling zijn plaatsingsmogelijkheden voor Standplaats: Maasland/'s-Gravenhage. Taak: v het verrichten van onderzoek- en onderhoudswerkzaamheden op het gebied van besturingsprogrammatuur, zoals operating en data-base mana gement systemen; het ondersteunen varTde produktie- en ontwikkelingsafdelingen. M - Vereist: afgeronde HBO-opleiding of VWO met wiskunde; s kandidaten met HAVO-wiskunde en een ruime ervaring kunnen eveneens in aanmerking komen; uiteraard zijn applicatieprogrammeurs met 1 of 2 jaar ervaring ook welkom te solliciteren. Gedacht wordt aan energieke medewerkers/sters die het als een uitdaging zien óm binnen een complexe organisatie een dergelijke veeleisende funktie op de juiste wijze in een goed teamverband te vervullen. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 4497,- bruto per maand. Voor deze functie gelden de volgende secundaire arbeidsvoorwaar den: minimaal 22 vakantiedagen en 8% vakantie-uitkering. Eventuele tegemoetkoming in reis-, pension- en verhuiskosten volgens terzake gelden de bepalingen. Een geschiktheidstest zal tot de selectie-procedure behoren. Nadere informatie omtrent de vaktechnische aspecten van de functie kan worden verkregen bij de heer C. Vijf vinkei, tel. 070 949214 en omtrent de selectie bij de heer R J. Tissen te 's-Gravenhage, tel. 070 722428. Sollicitaties worden met belangstelling tegemoet gezien voor 25 juli 1980 door de Directie Burgerpersoneel, Hoofd van de afdeling Personeelsvoor ziening, Postbus 20701, 2500 ES 's-Gravenhage. chartermeesters (mni./vri.) voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Rijksarchiefdienst, Rijksarchief Gelder land en Rijksarchief Overijssel De Rijksarchiefdienst stelt zich ten doel in goede en geordende staat bewaren en tevens ver zekeren van de openbaarheid van de in de Rijksarchiefbewaarplaatsen berustende archief bescheiden. vac. nr. 0-687710150 Functie-informatie: leiding geven aan de Afdeling Inventarisatie, waar hij/zij met enige medewer kers de zorg heeft voor de inventarisatie van de aanwezige archivalia: verzorgen van inlichtingen van moeilijke of ingewikkelde aard; bijhouden van de documentaire verzamelingen. Vereist: diploma hoger archiefambtenaar. Adspirant hoger archiefambtenaren kunnen ook solliciteren. Standplaats: Arnhem. vac. nr. 0-687210156 Functie-informatie: in overleg met de staf en op basis van voorkeur 'öf leiding geven aan de Afdeling Inventarisatie, waar hij/zij met enige medewerkers de zorg heeft voor de inventarisatie van de aanwezige archivalia,bf leiding geven aan de Afdeling Externe Dienstverlening, waar hij/zij de zorg heeft voor de sectoren: studiezaal en inlichtingen, inspectie en acquisitie, educa tieve aangelegenheden en bibliotheek. Vereist: diploma hoger archiefambtenaar en tenminste ervaring op één van de genoemde terreinen. B.v.k. ervaring in een leidinggevende functie. Standplaats: Zwolle. Voor beide functies geldt: Salaris: afhankelijk van ervaring max. f 5277,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 19 juli 1980. statistisch medewerker (mnl./vrl.) deeltijdarbeid, 20 uur per week vac. nr. 0-686110156 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. het Directoraat-Generaal van het Hoger Onderwijs en Wetenschappelijk Onderzoek, Hoofddirectie Onderwijsbeleid, Directie Institutionele Structuren De Directie is o.m. belast met het: uitwerken van numerieke en financiële consequenties van beleidsalternatieven op het gebied van het hoger onderwijs; leveren van bijdragen aan de lange- en middellange-termijnplanning t.a.v. aanbod-, behoefte- en capaciteitsbepalingen; uitwerken van uitbreidings-, spreidings- en taakverdelings criteria voor de instellingen van hoger onderwijs. Functie-informatie: binnen de Directie een bij drage leveren aan: de ontwikkeling en productie van studentenprognoses voor het hoger onder wijs, waartoe ook behoort het deelnemen in de werkgroepen op dit gebied; werkzaamheden op het gebied van arbeidsmarktprognoses; het ver zamelen en beschikbaar stellen van kwantitatieve informatie t.a.v. het hoger onderwijs; de opbouw van informatiesystemen m.b.t. het hoger onderwijs. Vereist: diploma VWO met wiskunde en voort gezette opleiding statistiek óf HBO of een hier mee vergelijkbare opleiding met kennis van statistische methoden en technieken. Kennis van en enige ervaring met programmeerwerkzaam heden strekt tot aanbeveling. Standplaats: voorlopig 's-Gravenhage; de functionaris zal t.z.t. in het op te richten Onderwijs Plan Bureau worden opgenomen, dat in Emmen wordt gevestigd. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f 2016,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer ir. W. L. C. H. M. v. d. Berg onder nr. (070)-741814. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uit drukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 19 juli 1980. Christelijke Scholengemeenschap voor Havo/Mavo „J. R. Snoack Henkemans" Nieuwerslulsetraat 36 Den Haag tal. 299093 Gevraagd zo mogelijk per 18 augustus een De taak zal bestaan uit o.a. typewerk telefoonbehandeling verzorging van de documentatie Salarisgrenzen 1672-/ 2199. A.O.W.- premie voor rekening van het Bestuur. Zij, die voor deze betrekking in aanmerking wensen ie komen worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten tot het Bestuur en te zenden aan de direkteur van de school P. Laman. stafmedewerker (mni./vri.) evt. deeltijdarbeid vac. nr. 0-700310156 voor het Ministerie van Onderwijs en Weten schappen t.b.v. het Directoraat-Generaal voor de Diensten Onderwijs en Inspectie, Stafbureau Onderwijs kundige Ondersteuning van de Inspectie van het Onderwijs Functie-informatie: in samenwerking met de leiding van de Inspectie initiëren, voorbereiden en assisteren bij de uitvoering van activiteiten gericht op de verhoging van de onderwijskundige deskundigheid van de inspectie van het onder wijs; in samenwerking met diverse eenheden van de Inspectie meewerken aan de evaluatie van bepaalde delen van het onderwijs en onderwijs beleid; leveren van een bijdrage aan de ont wikkelingen die in de Inspectie gaande zijn; ver richten van algemene beleidsvoorbereidende taken. Vereist: universitaire opleiding b.v.k. onderwijs kunde; theoretische scholing in de onderwijs kunde, b.v.k. op het terrein van de evaluatie; ervaring met het verrichten van onderzoek; organisatorische ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 5277,- per maand (bij volledige werkweek). In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uit drukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 25 juli 1980. adjunct-accountant (mnl./vrl.) vac. nr. 0-685810156 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Accountantsdienst, Afdeling I Functie-informatie: onder supervisie van een registeraccountant of controleleider verrichten van controlewerkzaamheden bij instellingen van wetenschappelijk onderwijs en onderzoek. Vereist: tenminste HAVO; vergevorderd met de studie voor het algemeen deel van de NIvRA- opleiding dan wel volledig SPD of MO-Boek- houden. Praktische ervaring strekt tot aan beveling. Standplaats: Groningen. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 4497,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór )9 juli 1980. Chef (mnl./vrl.) vac. nr. 0-694510156 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Centrale Directie Financieel- Economische Zaken, Bureau Crediteuren Functie-informatie: leiding geven aan het Bureau, dat belast is met: controleren, boeken en betaal baarstellen van fakturen en reisdeclaraties; aan wijzen van comptabelen en voorschothouders en het controleren van hun verantwoordingen; be handelen van aanvragen voor dienstauto's en voor het gebruik van eigen auto's; voeren van correspondentie over deze onderwerpen. Vereist: tenminste diploma HAVO/MEAO admini stratieve richting; MBA; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, enkele jaren administratieve ervaring. B.v.k. diploma Neder landse Handelscorrespondentie. Leeftijd: van ca. 30 tot 45 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 4033,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uit drukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 19 juli 1980. beleidsmedewerker (mnl./vrl.) Informatieverzorging vac. nr. 0-694810156 voor het Ministerie van Onderwijs en Weten schappen t.b.v. de Minister voor Wetenschapsbeleid, Hoofddirectie Wetenschapsbeleid, Directie Organisatie en Informatieverzorging, Afdeling Informatieverzorging De Afdeling Informatieverzorging is belast met de voorbereiding en uitvoering van het beleid op het gebied van informatieverzorging m.b.t. weten schap en technologie. Dit beleid richt zich op het bevorderen van activiteiten rond het produceren van, de toegang tot en de verspreiding van wetenschappelijke en technische informatie alsmede op de verbetering van de hiervoor nood zakelijke infrastructuur. Toepassing en gebruik van informatie vormen een belangrijk aandachts punt. De ontwikkelingen in het buitenland worden actief in de beleidsvorming betrokken. Vereist: voltooide universitaire opleiding of een combinatie van opleiding en ervaring die aansluit op genoemd werkterrein; aantoonbare belang stelling voor en b.v.k. enige ervaring en kennis op het terrein van de documentaire informatie verzorging met inbegrip van de toepassings mogelijkheden van de informatica op het speci fieke terrein; redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 5277,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door mevrouw M. A. M. Laqueur, onder nr. (070) - 46 97 60, tst. 445. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt aan vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uit drukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 19 juli 1980. medewerker (mni./vri.) vac. nr. 9-388710156 voor het Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Hoofdafdeling Landbouwstatistieken, Afdeling Landbouwstructuur De Afdeling Landbouwstructuur houdt o.m. de jaarlijkse algemene landbouwtellingen (gewas arealen, veestapel, arbeidskrachten, mechanisatie, bedrijfsopvolging e.d.) en speciale op bepaalde bedrijfstypen gerichte structuurenquêtes. Bij genoemde enquêtes (melkveehouderij, akker bouw, glastuinbouw, opengrondsgroenten- bedrijven e.d.) ligt het zwaartepunt op externe produktiefactoren als b.v. ontsluiting en op technische aspecten m.b.t. de bedrijfsvoering (outillage en bedrijfssystemen). Functie-informatie: meewerken bij de voorbe reiding van genoemde structuurenquêtes: ont werpen van vragenlijsten en tabellenschema's; voortgangscontrole op gegevensverwerking en behandeling van problemen m.b.t. inconsistenties of onwaarschijnlijkheden in de gegevens; mee werken bij de opstelling van proefvragenlijsten en foutencontroles voor de automatische ge gevensverwerking; controle op uitkomsten van structuurenquêtes en gereed maken daarvan voor publicatie; verstrekken van informatie m.b.t. de uitkomsten. Vereist: HBO. b.v.k. Hogere Landbouwschool of een hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring in of aantoonbare belangstelling voor statistisch onderzoek strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f3371,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 26 juli 1980. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand (bij volledige dagtaak). Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- hage. Guardian Royal Exchange Assurance Group De Amsterdam Londen Verzekering Maatschappij N.V. ncht zich op alle vormen van schadeverzekeringen en maakt deel uit van het wereldconcern Guardian Royal Exchange Assurance met als hoofdzetel Londen. Ter uitbreiding van de BRAND-afdeling op het hoofdkantoor zoeken wij contact met enthousiaste commercieel ingestelde medewerkers die na een inwerkperiode zelfstandig de acceptatie en polisopmaak van brand e.d verzekeringen kunnen verzorgen. Ervaring in soortgelijke zaken en in het bezit zijnde van het branche- diploma brand strekt tot aanbeveling. Leeftijd tot 40 jaar Hooldkanloor Amsterdam 020 X 4411 Bi/kantoor Groningen Indien u geïnteresseerd bent. dient u uw schriftelijke sollicitatie te richten t.a.v. de afdeling Personeelszaken van ons hoofdkantoor, Prinsengracht 747.1017 JX Amsterdam

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 28