r iprsMip gevorderd assistent-accountant patrimonii! O Van Dien :Co Accountants Ministerie van Defensie systeemingenieurs (mnl./vrl.) programmatuurdeskundigen (mn. vrije universiteit DIRECTIE AUTOMATISERING DIREKTEUR M/V EXEGESE VAN HET NIEUWE TESTAMENT METHODIKUS (v/m) een bouwkundige planbegeleider/ uitvoeringsdeskundige ZATERDAG 28 JUNI 1980 TROUW/KWARTET - [TEI Lid van Deloitte Haskins Sells International Voor onze vestiging te Hoogeveen zoeken wij een De nieuwe medewerker krijgt een gevarieerd pakket werkzaamheden die hij zelfstandig gaat behandelen. Vaak zal hij rechtstreeks adviezen uitbrengen aan onze cliënten. Daarom verwachten wij van de candidaten dat zij hun accuratesse koppelen aan - representativiteit; - zelfstandigheid; - schriftelijke ep mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. De aard van de praktijk biedt alle mogelijkheden om zich te kunnen ontplooien. Verlangd wordt voorts dat men studeert voor de NIVRA-examens of het diploma SPD. De vestiging Hoogeveen omvat een staf van ruim 20 personen, welke door de voortgaande groei van de interessante portefeuille versterking behoeft. Denkt u te kunnen voldoen aan de bovengenoemde verlangens, richt dan uw schriftelijke of telefonische sollicitatie aan: Van Dien -f Co Accountants. K.H.A. Zieleman r a. Crerarstraat 10-b 9701 AE Hoogeveen. Tel. kantoor 05280-66455 of privé 05280-62099. Almere Amsterdam Apeldoorn Breda Eindhoven Enschede Haarlem Haren 's-Hertogenbosch Hoensbroek Hoogeveen Leeuwarden Lelystad Lochem Maastricht Roosendaal Rotterdam Rijswijk Tilburg Utrecht Velp Venlo Zaandam Zwolle Antwerpen Brussel Willemstad (Curasao) Oranjestad (Aruba) Philipsburg (St. Maarten) Caracas (Venezuela) Het Departement van Defensie kan worden gezien als één van de grootste bedrijven van Nederland, waarbij niet alleen militairen maar ook duizenden burgerambtenaren werkzaam zijn. Om deze organisatie te besturen is een doeltreffende (geautomatiseerde) informatievoorziening nodig. De Directie Automatisering, die deel uitmaakt van het directoraat-generaal economie en financiën, ontwikkelt daartoe het te voeren informatie- en automatise ringsbeleid en brengt diverse automatiseringsprojecten tot uitvoering, waar onder database- en datacommunicatie-toepassingen. De verwerking van informatiesystemen vindt plaats in een aantal rekencentra, waarbij gebruik wordt gemaakt van geavanceerde apparatuur en systeemprogrammatuur. De Afdeling Rekencentra is verantwoordelijk voor het apparatuur- en systeemprogrammatuurbeleid voor de gehele defensie-organisatie en voert het beheer over computernetwerken (o.m. met 2x IBM-3031, Siemens 7800 en 7700 systemen). Bij deze afdeling zijn de volgende functies vacant: Standplaats: Rijswijk/'s-Gravenhage. Taak: het verrichten van onderzoek en het bijdragen aan de beslissingsvoorbe reiding op het gebied van apparatuur- en data-communicatie; het opstellen van richtlijnen en adviezen voor een doelmatig gebruik van de geïnstalleerde apparatuur. Vereist: afgeronde TH-informatica-opleiding c.q. gerichte HBO opleiding met ruime ervaring. Salaris, afhankelijk van opleiding ep ervaring maximaal f 4497,- waarbij een doorgroei naar maximaal f 5277,- mogelijk is. Taak: v het verrichten van onderzoek en het bijdragen aan de beslissingsvoorbe reiding op het gebied varrbesturingsprogrammatuur; het ontwerpen van het fysieke data base-copcept, het ontwikkelen van besturingsprogrammatuur en het opstellen van richtlijnen en adviezen m.b.t. het gebruik. Vereist: afgeronde TH informatica opleiding c.q. gericht HBO opleiding met ruime ervaring. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 4497,- waarbij een doorgroei naar maximaal f 5277,- mogelijk is. Gedacht wordt aan energieke medewerkers/sters die het als een uitdaging zien om binnen een complexe organisatie een dergelijke veeleisende functie op de juiste wijze in een goed teamverband te vervullen. Voor beide functies gelden de volgende secundaire arbeidsvoorwaarden: minimaal 22 vakantiedagen en 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand. Eventuele tegemoetkoming in reis-, pension- en verhuiskosten volgens terzake geldende bepalingen. Een geschiktheidstest voor genoemde functies zal tot de selectie-procedure behoren. Nadere informatie omtrent de vaktechnische aspecten van de functies kan worden verkregen bij de heer C. Vijfvinkel te 's-Gravenhage telefoon 070-949214 en omtrent de selectie bij de heer R.J. Trssen te 's-Gravenhage, telefoon 070-722428. Sollicitaties worden met belangstelling tegemoet gezien voor 30 juli 1980 dóór de Directie Burgerpersoneel, Hoofd van de afdeling Personeelsvoor ziening, Postbus 20701, 2500 ES 's-Gravenhage. De Stichting Culturele Raad voor de provincie Groningen zoekt wegens vertrek van de huidige funktionaris een van het bureau van de Raad. De Raad is ingesteld door het Provinciaal Bestuur van Groningen en heeft tot taak de provinciale overheid, maar ook andere overheden en instellingen te adviseren en te steunen ter zake van culturele ontwikkelingen, initiatieven en mogelijkheden in het veld. De Raad funktioneert als exponent van het werkveld en kan binnen het te voeren beleid een daadwerkelijke steunfunktie vervullen. Voor de koördinatie en uitvoering van de werkzaamheden van de Raad is een bureau van 8 personen in dienst. Van de aan te stelten funktionaris wordt verwacht, dat hij/zij in staat is: leiding te geven aan de teamwerkzaamheden van het bureau, de werkzaamheden van het bureau te koördineren; initiatieven, welke leven binnen de Raad, voor te bereiden ter stimulering van de ontwikkeling op cultureel gebied in de provincie Groningen; de binnen de Raad levende ideeën in praktisch handelen te vertalen. Voor de vervulling van deze funktie worden vereist: een goede opleiding, zo mogelijk op akademisch of gelijkwaardig niveau; ervaring wordt echter hoog geschat; goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; een ruime algemene culturele belangstelling; inzicht in bestuurlijke verhoudingen. Voorts wordt belangstelling voor de Groninger cultuur en taal gewaardeerd. Het aanvangssalaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 5314,- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositie-regelingen zijn zoveel mogelijk van toepassing. Belangstellenden kunnen zich voor nadere inlichtingen wenden tot de solticitatier kommissie, bestaande uit: Mevr. J. T. Bout-Algera. sekretaris, telefoon 050-252225; T. H. Kimm, penningmeester, telefoon 050-181122; J. Wijle, staflid, telefoon 050-136888 of 05958-650 en A. P. J. Rademaker, staflid, telefoon 050-136888 of 05952-264 en bij de huidige direkteur, dhr. S. Broekema, telefoon 050-136888 of 050-779414. Sollicitaties worden binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad Ingewacht bij het bureau van de Culturele Raad voor de provincie Groningen, Martinikerkhof 27,9712 JH Groningen, t.a.v. Mevr. J. T. Bout-Algera. In het kader van het stimuleringsbeleid het aantal vrouwen in middelbare en hogere funkties te vergroten, wordt aan vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Oe Katholieke Theologische Hogeschool Utrecht heeft voor de sektie AGOGISCH THEOLOGISCHE OPLEIDING een halftime vakature Aan de ATO-opleiding studeren mensen die een H.B.O in de sociaal- pedagogische richting hebben gevolgd. De ATO wil werkers opleiden binnen en buiten het kerkelijk werkveld, die in staat zijn de relatie tussen joodse en christelijke traditie en maatschappelijke vragen te leggen. het geven van onderwijs exegese van het Nieuwe Testa ment, grieks en geschiedenis van de eerste christenge meenten. onderzoek naar voor-kapitalistische maatschappijvor- men, m.n. die vormen die invloed hadden op de totstand koming van de latere joodse en vroegchristelijke ge- schrifteh. funktioneren binnen de gemengd demokratische struktu- ren van sektie en hogeschool. Vereisten: doktoraal examen theologie, hoofdvak bijbelwetenschap pen, of daarmee vergelijkbare opleiding. praktische betrokkenheid in de samenhang van theolo gen en maatschappij, ook in relatie met het vakgebied. bereidheid tot werk in de avonduren ten dienste van de vooropleiding. Aanstelling: In de rang van wetenschappelijk medewerker (schaal 112). Salarisregelingen van het overheidspersoneel zijn van toe passing. Het salaris van deze 5/10 funktie bedraagt 1506,50 (mini mum) tot 2248,50 (maximum) bruto per maand. Bij gelijke kwaliteiten gaat de voorkeur uit naar een vrouw. Sollicitaties met curriculum vitae en eventuele publikaties kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan Drs. J. Bonsen, voorzitter van de sollicitatiekom missie. Albert Cuypstraat 27. 3817 RA Amersfoort Oe Katholieke Theologische Hogeschool Utrecht vraagt voor haar sektie AGOGISCH-THEOLOGI- SCHE OPLEIDING een voor een 5/10 funktie. Eisen: Het geven onderwijs en het doen van onderzoek gericht op het analyseren en kritiseren van ideologische praktij ken (m.n. onderwijs, gezondheidszorg, kerk, welzijns werk); en, in verband daarmee, het bijdragen aan een methodiek van maatschappe- lijk-strategisch handelen. Het meewerken aan de vormgeving van de opleiding als geheel, in een team van studenten en docenten. Afgestudeerd in een van de maatschappij-wetenschap- pen (bijv. sociologie); ingevoerd in het aktuele marxisme-debat (Althusser); ervaring in het werken met groepen in een onderwijs- erd of andere praktijk; bereidheid tot het verrichten van (beperkt) avondwerk. Aanvang: Zo spoedig mogelijk. Aanstel ling en salaris: Sollicitaties: In de rang van wetenschappelijk medewerker (schaal 112). Salaris-regelingen van het overheidspersoneel zijn van toe passing. Het salaris voor deze 5/10 funktie bedraagt f 1506,50 (minimum) tot f 2248,50 (maximum) bruto per maand. N.B.: Bij gelijkwaardige kandidaten gaat de voorkeur uit naar een vrouw. Schriftelijk met curriculum vitae, vóór 17 juli 1980, te richten aan; soil. kom. KTHU-ATO „meth.", Amersfoortseweg 10, 3705 GJ ZEIST. Informaties: Telefonisch bij Wim Krist (03404 - 50862), of Louis Engels (02152 - 50932); schriftelijke informatie wordt aan sollicitanten toege- OS Patrimoniums Woningstichting beheert niet alleJ woningen in diverse Rotterdamse wijken, maar hee J ook grote aantallen woningen in voorbereiding en aanbouw. Voor de Bouwkundige Afdeling vragen wij: die zal worden ingezet als ïou ins] aar der erti tlrer livid Gedacht wordt aan iemand met een T.H. of H.T$ ^eI opleiding, bij voorkeur met enige jaren ervaring. vJT hem/haar wordt verwacht dat hg/zij kan functioneren een team met medewerkers van andere afdelingen, n vertegenwoordigers van overheid, bewonersorganisat en andere betrokkenen bij de voorbereidingen en uitvi ik ring van projecten. Tot zijn/haar taken gaan behoren: De begeleiding van de planontwikkeling en de uitvoK ring van renovatie- en vervangende nieuwbouwproji ten. Hiertoe moeten met een grote mate van zefjjM standigheid werkzaamheden worden verricht zi o Het ontwikkelen van programma's van eisen o Het selecteren van architecten, aannemers en adifwj seurs o Het beoordelen van plannen o Het onderhouden van externe contacten tijdens uitvoering o Het vervullen van de opdrachtgeversrol in voort reidings- en uitvoeringsteams' o Het meewerken aan nieuwe ontwikkelingen aansluiten bij de doelstellingen van Patrimonium aan de verhoging van de kwaliteit van de organ» tie en het werk van de bouwkundige afdeling. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring.secuj/l daire arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van i selectie-procedure. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Patrimoniums Woningstichting te Delfshaven, Koningslaan 119, 3067 TG Rotterdam met vermeld^ van de letters BA op de enveloppe. d< woningstichting te delfsh CHR. K.M.B.O. KORT MIDDELBAAR BEROEPS ONDERWIJS Vraagt: Leraar Detailhandel/Winkelpraktijk (o.a. slagebegeleiding) 29 uur. Leraar Handel/Kantoorpraktijk. (o.a. stagebegeleiding) 29 uur. Voor beide functies geven wij voorkeur aan mensen uit het bedrijfsleven. Leraar Machineschrijven (8 uur) T oezichthoudster tijdens lunchpauze van leerlingen (11 00-13 30 uur) Administratief Beambte (diploma: MAVO, MEAO. HAVO Typiste MAVO. LEAO Salaris volgens rijksregeling. Irk. bij de directeur R. J. Smit. Tel. overdag 020-179092 's avonds 02982- 1712 Zij die menen vanuit een christelijke levensovertuiging het onderwijs te willen dienen, kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan het bestuur van de Stichting voor Christelijk Voortgezet Beroepsonderwijs in Am sterdam en Zaanstreek, Dr. Jan v. Breemenstraat 1, 1056 AB AMSTERDAM Het KMBO is bedoeld voor jongens en meisjes die 16. 17 of 18 jaar oud zijn en tien jaar volledig dagonderwijs gevolgd hebben en al dan niet een LBO/MAVO-diptoma gehaald hebben. amsterdam Het Bureau van de subfaculteit Scheikunde zoekt een secretaresse (m/v) van de secretaris/beheerder. Taak: normale secretaresse werkzaamheden (bij houden van de agenda, maken van afspraken, reser veren van vergaderruimte, typen van gedicteerde of in concept opgegeven brieven, het maken van verslagen van besprekingen), als ook de zorg voor de perso neelsadministratie en het personeelsarchief van de subfaculteit. Functie-eisen: een ervaren kracht op MAVO/HAVO- niveau met steno- en type-ervaring. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door dr. H.B. Jansen, secretaris/beheerder, tel. 020-548 53 45. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vaca turenummer 320-1710, te richten aan de dienst Per soneelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amsterdam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105, Amsterdam-Pi ihmyeiriert. ■100 JAAR VRUE UN.' LHSITEIT

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24