waarnemend hoofi direkteur (iii/v) svn stichting verpleeghuizen nederland 63ESSOL k leerling- verpleegkundige-b rijnlands k zeehospitium] medisch direkteur m/v ziekenverzorgenden een KOOKSTER AFDELINGSHOOFD hoofd civiele dienst (m/v) NOORDERHAVEN- CHRISTELIJK SANATORIUM VOORl NEUROSEN EN PSYCHOSEN TE ZEIST ZIEKENVERZORGENDE hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen _JjL_ licht en kracht port natal praktijkbegeleid(st)er gediplomeerd B- verpleegkundigen ERGO THERAPEUTIC ZATERDAG 21 JUNI 1980 TROUW/KWARTET De STICHTING OPLEIDINGEN VAN AMSTERDAMSE ZIE KENHUIZEN (S.O.V.A.Z.) vraagt voor haar opleidingsschool een In samenwerking met de adjunkt-direktrice is hij/zij verant woordelijk voor de beleidsbepaling van de opleiding Het be treft een opleidingsschool van acht Amsterdamse Ziekenhuizen, met t 550 leerling-verpleegkundigen. Van de nieuwe funktionaris wordt verwacht dat hij/zij in staat is leiding te geven aan de school zoals hierboven is omschreven, waarbij het pedagogisch-didaktisch gebeuren zijn/haar bijzon dere aandacht zal vragen. Hij/zij zal deskundig moeten zijn op onderwijsgebied en ervaring in c.q. grote belangstelling voor opleidingen in de gezondheidszorg dienen te hebben. Salaris, afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding, maxi maal volgens nr. 63 van de inpassingstabel van de N.Z.R. (is 6.200,00); pensioenfonds P.G.G.M. Nadere informatie over de funktie is te verkrijgen bij de voor zitter van het Bestuur, Mw. M.H. Helmer, tel. 47 14 71. Sollicitaties met uitvoerige informatie en motivering s.v.p. bin nen 10 dagen zenden aan het 'T'V Bestuur der S.O.V.A.Z., 1 Overtoom 283, 1054 HW Amsterdam. lc La rei I huizen1 de Slich "De Stichtse Hof' Laren (N-H) is een van de 4 psychogeriatrische verpleeg- lizen voor hulpbehoevende beiaarden, die ressorteren de Stichting Verpleeghuizen Nederland Op korte termijn kunnen wij plaatsen in full-time dienstverband, die de bewoners van ons verpleeghuis kunnen verzorgen en verplegen. De salarissen zijn overeenkomstig de richtlijnen van de N.Z.R. in schaal 1 en 2 afhankelijk van ervaring. In ons verpleeghuis bestaan goede promotiemogelijkheden. Voor de overige arbeidsvoorwaarden is de C. A.O. Ziekenhuiswezen van toepassing. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de heer A. van der Klein, Hoofd Verplegingsdienst, telefoon: 02153-87744. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van De Stichtse Hof, Naarderstraat 81,1251 BG LAREN (NH). Pleeg- onder JW srland I Het verpleeghuis SONNEVANCK vraagt voor dependance BETHEL te Harderwijk tevens voor algemene keuken werkzaamheden en sèrveerwerk Leeftijd 20-30 jaar. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de economisch directeur van Sonnevanck, Leuvenumseweg 91, 3849 LC HARDERWIJK. Verpleegkundige die in samenwerking met klein team onze initiatieven verdere vorm en inhoud kan geven. In onze tussenvoorziening bieden wij huis vesting, verzorging en begeleiding aan een kleine groep in de leeftijd van 35-65 jaar. Over het algemeen alleen dagdienst, 4 dagen per week ook mogelijk. In dienst per 1-8- 80 „De Hulsthorst", Dolderseweg 65, Den Dolder Tel 030-782009 van 9-17 uur. "Noorderhaven'' is een christelijk centrum voor de verzorging en begeleiding van geestelijk gehandikapten te Julianadorp (gemeente Den Helder). Het centrum maakt deel uit van de Vereniging tot opvoeding en verpleging van geesteszwakke kinderen 's Heeren Loo en biedt huisvesting aan circa 630 pupillen, terwijl het totaal aantal medewerkers ruim 600 bedraagt. Bij de 50 medewerkers tellende Civiele Dienst ontstaat in verband met vervroegde pensionering binnenkort de vakature voor Onder de Civiele Dienst ressorteren: grootkeuken, personeelsrestaurant, kerk- en recreatieruimten, paviljoenshuishouding, linnen- en naaikamer, centraal magazijn-inkoop, portiersdienst, vervoersdienst en winkel. De voornaamste taken van hot hoofd Civiele Dienst zijn o.m.: het leiding geven aan en coördineren van de onder hem/haar ressorterende afdelingen het zorgdragen voor regelmatige kontrole van onderhoud en vervanging van inventaris en kleding het onderhouden van kontakten met de externe schoonmaakdienst en wasserij het bewaken van budgetten. Wij vragen van de aan te stollen funktionaris dat hij/iij: een gerichte hogere beroepsopleiding heeft genoten, bijv. HBO-CD, Hogere Hotelschool bekend is op het terrein van bovengenoemde afdelingen leidinggevende en coördinerende capaciteiten heeft over enige jaren ervaring beschikt op vergelijkbaar gebied een christelijke levensopvatting heeft. Een selektiecommissie, die bestaat uit onder meer twee vertegenwoordigers van de Civiele Dienst, is belast met de uitvoering van de procedure. Er kan eventueel gebruik worden gemaakt van een psychologisch onderzoek. De salariëring bedraagt minimaal I 3.929,68 en maximaal 5.038,03 bruto per maand, terwijl de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen van toepassing is op de overige arbeidsvoorwaarden. Voor eventuele inlichtingen vooraf kunt u zich richten tot de dienst Personeelszaken tel. (02235) 1744, toestel 437/430. Schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken. Postbus 1002,1780 EA Den Helder. Christelijk centrum «oor goestelijk gehandicapten AA iulianadoro Mil I Het Sanatorium is een open psychiatrisch ziekenhuis met 226 plaatsen, verdeeld over 2 afdelingen voor klinische psychiatrie, 5 afdelingen voor voortgezette klinische psychotherapie en 2 klinische afdelingen voor geronto-psychiatrie. In het Sanatorium bestaat de mogelijkheid de Oplei ding Ziekenverpleging-B te volgen. Op 29 september 1980 starten we weer met een nieuwe groep. Ben je op die datum tenminste 17 jaar en 7 maanden en in het bezit van minimaal MAVO-4 diploma, dan kun je je opgeven voor een plaats in die groep als De opleiding duurt in totaal 3 jaar en vangt aan met een introduktieperiode van 8 weken waarin het accent voornamelijk ligt op kennismaking met de theore tische vakken en het praktijkveld van de psychiatrisch verpleegkundige. Gedurende de verdere opleiding wordt het theore tisch onderwijs gegeven in zgn. studieblokken, daar naast ben je werkzaam op verschillende verpleeg- afdelingen. Het Sanatorium biedt de mogelijkheid een eigen kamer met sanitair te huren. Als je graag in aanmerking wilt komen voor een plaats in de groep van september, stuur dan een sollicitatie brief aan Jan Nekkers, Hoofd Opleiding, Postbus 20, 3700 AA Zeist. Wil je eerst meer informatie over het Sanatorium en de opleiding, bel dan even en vraag naar de Afdeling Opleiding, toestelnr. 647. I oude amhemseweg 260,3705 BK Zeist, telefoon 03404-21822 In ons Hervormd Verpleeg- en Reactiveringscentrum "Nassau-Odijekhof" te Driebergen-R hebberi wij op ééryan de verpleegafdelingen voor somatisch zieken erivi een vacature voor een in de functie van waarnemend afdelingshoofd. Naast hef werken in het team zullen dé werkzaam heden bestaan uit: het bij afwezigheid van het afdelingshoofd leiding geven aan het afdelingsgebeuren het mede uitvoeren van de verzorgingswerkzaam heden en het medebewaken van de kwaliteit van de gehele zorgverlening op de afdeling het in de werksituatie begeleiden van mede werkenden waaronder leerling-ziekenverzorgenden. Voor deze functie dient de ziekenverzorgende te beschikken over: leidinggevende capaciteiten ruime ervaring als ziekenverzorgende bereidheid in teamverband te werken het diploma "Voortgezette Opleiding ziekenver zorgende" of de bereidheid deze opleiding te gaan volgen. Aanstelling vindt plaats in de schaal ziekenver zorgenden II en voorts is de C.A.O. ziekenhuiswezen van toepassing. Gezien het karakter van onze stichting verwachten wij van de aan te stellen kandidate een positief protestants christelijke levensovertuiging. Wilt U meer informatie? Belt U dan dhr. G. v.d. Boom, hoofd verplegingsdienst. Sollicitaties kunt u richten aan de heer N. Goedhart, verpleegk. directeur, Nassau-Odijcklaan 3, 3971 BN Driebergen-R. tel.:03438-58 11. psychiatrisch centrum te ASSEN „de Vierackers" is een psycho-geriatrische afdeling^ waarbinnen 150 patiënten verblijven. Naast de afde lingen waar patiënten langdurig verblijven is er ook een afdeling voor opname en observatie. Voor deze afdelingen zoeken wij een voor de OPLEIDING TOT B-VERPLEEGKUNDIGE Deze is vanuit de opleiding gestationeerd binnen de genoemde afdelingen. De praktijkbegeleld(st)er zal zich richten zal zich richten op de volgende aandachtsvelden: introduceren en informeren van leerling-verpleeg kundigen. het aanleren van psycho-sociale en verpleegtech- nische vaardigheden. begeleiding in het vinden van een juiste beroeps houding. het meewerken aan de integratie van theorie en praktijk. We verwachten van de praktljkbegeleld(st)er dat hij/zij: in het bezit is van het diploma B en A verpleegkun dige en een aantal jaren ervaring. belangstelling en ervaring heeft in de verzorging van psycho-geriatrische patiënten. bij voorkeur in het bezit is van het diploma praktijk begeleiding of bereid is deze opleiding te gaan volgen. Tevens wordt van kandidaten verwacht, dat zij bereid zijn de christelijke signatuur van ons Centrum te respekteren. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden in één van de verpleegkundige salarisschalen tot maximaal 1e verpleegkundige. De CAO-ziekenhuiswezen is van toepassing. Voor meer informatie over de funktie kunt u zich richten tot dhr. W. de Vries, hoofd opleiding tot B- verpleegkundige, tel. 05920-21777, toestel 2432. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan perso neelszaken, vak. nr. T 80.20, Postbus 30007, 9400, RA Assen. LANDELIJKE PROT.-CHR. STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN TE NUNSPEET Voor Huize De Bijenkorf II aan de Stakenbergweg 8 te EIsp waar 86 diepgestoorde kinderen worden verzorgd, vragen zo spoedig mogelijk een energieke medewerklstjer voor funktie van Genoemd tehuis maakt deel uit van de leefgemeenschap DE VELUWEHORST, bestaande uit vier tehuizen en een aktiviteitencentrum, gevestigd te Nunspeet, Elspeet en Vierhouten. Binnen deze leefgemeenschap wonen in totaal ongeveer 250 verstandelijk gehandicapte kinderen en ouderen. De werkzaamheden van het waarnemend hoofd bestaan o.a. uit: het vervangen van het hoofd, het participeren in verschillende overleggroepen, zowel binnen als buiten DE BIJENKORF, het leveren van een aktieve bijdrage - in samenwerking met hoofd en afdelingshoofden - ter bevordering van een goed werk-, woon- en leefklimaat. Gevraagd worden: enige ervaring in een leidinggevende funktie in de zwakzinnigenzorg, bezit van Z-diploma en kaderopleiding, meelevend lid van één van de protestant christelijke kerken. Geboden worden: salariëring en overige arbeidsvoorwaartf \t volgens de CAO voor het Ziekenhuiswet inschaling volgens de schaal voor verpleegkundigen. Nadere inlichtingen worden graag verstrek! door het hoofd, de heer S. Ouwehand, telefoon (05779) 755 of 756. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van de stichting, p.a. Postbus 22, 8070 AA Nunspeet. Paviljoen Llndenhof Is een afdeling met een Intensief behandel- en leef- programma voor 32 heren. Wij zoeken voor deze afdeling De verpleegkundigen zullen zich met de volgende taken bezighouden: - meedenken over en vormgeven aan behandel- en verpleegplan - mede zorgdragen voor de dagelijkse leiding van de afdeling - meewerken in de direkte werk begeleiding van leerling verpleeg kundigen. Een positieve instelling ten aanzien van een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Het salaris varieert -afhankelijk van ervaring- van 2.097.60 tot 2 761,14 bruto per maand, op het niveau van 1 juli 1979. Voorts is de C.A.O.-Ziekenhuiswezen van toepassing. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bi) de heer G. Bakker, toestel 325, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt binnen 2 weken na verschijning van dit blad en onder vermelding van het kode- nummer, richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", Wolfheze 2. 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem). Tel. 08308 - 1121 De Stichting Rijnlands Zeehospitiumte Katwijk aan Zee beheert een revalidate centrum voor volwassenen en kindera met een afdeling voor poliklinische har revalidatie. Tevens een voorziening® centrum voor 100 motorisch gehandicapten. Aan de instelling is ee mythylschool verbonden. Het Rijnlands Zeehospitium zoekt op korte termijn een part-time voor 5 ochtenden per week op de afdeling kinderrevalidatie, waar 4 therapeutes werkzaam zijn. Het is een zelfstandige functie in teamverband, waarbij haar/zijn taak voornamelijk zal bestaan uit de behandeling rondom he klinische en niet klinische kind. Naast individuele therapie worden er ook groepsbehandelingen gegeven. Het cuploma van de Nea. Ver. voor Erges therapie is vereist. Salaris en sekundaire arbeidsvoor waarden volgens de CJLO. Ziekenhuit wezen. Schriftelijke sollicitaties te richten ai directie van het Rijnlands Zeehospil Drieplassenweg 17,2225JJ Katwijk) Inlichtingen worden gaarne verstrel door Mej. E.A.M. v.d. Wal, hoofd ergi therapie, tel. 01718 -16941, toestel 139. HERVORMDE STICHTING CRABBEHOFF Groen van Prinstererweg 38 3317 SP DORDRECHT Onder de Hervormde Stichting Crabbehoff ressorteert o.a. het verpleeghuis "Crab- behoff" met een kapaciteit van 174 bedden voor somatisch zieken en in de nabije toe komst een dagbehandelingsafdeling met 17 plaatsen. Het heeft ca. 230 medewerkers in dienst en met nog drie andere verpleeghuizen een gezamenlijke opleiding tot ziekenverzorgende. De direktie van het verpleeghuis wordt gevormd door een medisch direkteur, een ver pleegkundig direkteur en een ekonomisch direkteur. Het bestuur van bovengenoemde Stichting nodigt - wegens het overlijden van de medisch direkteur - geïnteresseerden uit te solliciteren naar de funktie van Tot het taakgebied van de medisch direkteur behoort: - de patiëntenzorg, in samenwerking met de tweede arts; - het dragen van de specifieke verantwoordelijkheid voor de medische- en paramedi sche diensten, alsmede het bevorderen van een goede samenwerking en kommuni- katie tussen deze disciplines; - het, in nauwe samenwerking met teamleden, adviseren en uitvoeren van beleidsza ken in de ruimste zin; - mede-verantwoordelijkheid voor het opname- en ontslagbeleid van de patiënten en het behandelingsniveau; - het onderhouden en stimuleren van de kontakten binnen de organisatie en met per sonen en instanties erbuiten. Van kandidaten wordt verwacht dat zij: - bij voorkeur als arts verpleeghuiservaring hebben; - over goede kontaktuele eigenschappen beschikken; - over het vermogen beschikken in teamverband te werken; - beschikken over leidinggevende kapaciteiten; - bij voorkeur een protestants christelijke levensovertuiging zijn toegedaan. Bij de benoemingsprocedure zullen de gegadigden gesprekken voeren met leden van het bestuur, de direktie en de ondernemingsraad, terwijl een psychologisch onder zoek deel kan uitmaken van deze procedure. p ■DORDRECHTl -Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicita- tie te richten aan de sekretaris van het bestuur, de heer J. Dro- 078-172222 gendijk. Postbus 1493, 3300 BL Dordrecht

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26