verpteegkimdigen Onze deuren staan wagenwijd open voor verpleegkundigen r PAVKUOENSHOOFD Verpleegkundige voor de nachtdienst fysiotherapeut(e) schakenbosch Het Zendingscentrum van de Gereformeerde Kerken een arts 'sHeeren Loo-Lozenoord ,'T VENDERINK" verpleegkundig docent(e) ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen verpleegkundigen ZIEKENHUIS SriONOKD verpleegkundige diakonessenhuis utrecht DE HARTENBERG - EDE DIAKONESSENHUIS GRONINGEN i WUtnTrotïwookoptïw 1 vakantie-adres bezorgd hebbe --Pi Bonvoor bezorgingliotiw tijdensvakantie zoekt (vr./m.) die bereid is voor 6 maanden de leiding van het ziekenhuis van de Presbyteriaanse Kerk te Reme- ra, Rwanda op zich te nemen. Kennis van de Franse taal is nodig. Ervaring in de derde wereld is gewenst. Sollicitaties te richten aan: ds. A. Vos, directeur van hei Zendingscentrum te Leusden, tel033-943244. VEREMGMG SsHEEREN LOO (chr. inrichting voor geestelijk gehandicapten) Postbus 550 - 3850 AN Ermelo Tol. (03417) 55911 's Heeren Loo-Lozenoord heeft een goed woonklimaat in zesentwintig merendeels moderne paviljoenen voor ruim duizend (geestelijk en lichamelijk) gehandicapte bewoners. Daarnaast zijn er o.a. activerings-, onderwijs- en therapiemogelijkheden. Tot deze laatste behoort de dienst Revalidatie, waarvan de afdeling Fysiotherapie gemiddeld 400 behandelingen per week verzorgt Het team dat deze behandelingen verricht bestaat momenteel uit één part-time en twee full-time fysiotherapeuten en vijf medewerk(st)ers. Ter versterking van dit team vragen wij een enthousiaste Wij zoeken een man of vrouw, die begrip en belangstelling heeft voer de zwakzinnigenzorg en mee wil werken om onze afdelings- en inrichtingsfilosofie uit te bouwen. Daarbij denken wij aan iemand, die bereid is om in nauw teamverband samen te werken met zowel zijn/haar collega's als met andere disciplines. Interesse in de behandeling van cerebraal-paretische kinderen lijkt ons een logische verwachting. Uiteraard behoort het fysiotherapeutisch behandelen van de bewoners tot het takenpakket Daarnaast nemen het begeleiden van verplegend personeel en stagiaires fysiotherapie en het geven van interne vakscholing een belangrijke plaats in. De salariëring is volgens de richtlijnen van de N.Z.R. (minimum aanvangssalaris f 2.836,03 bruto per maand) Overige arbeidsvoorwaarden volgens de c.ao. voor het Ziekenhuiswezen. Mocht u meer informatie willen hebben, dan kunt u contact opnemen met de heer J.NJ. van Beugen, hoofd dienst Revalidatie, doorkiesnr. 55508/55510. Ook zij die dit jaar hun studie afronden kunnen solliciteren. Schriftelijke sollicitatie vóór 1 juli 1980 te richten aan het hoofd Personeel Organisatie, de heer B.A. Verstraete. "i r DE TWENTSE STICHTING VOOR OPLEIDINGEN IN DE VERPLEEG KUNDE "fe te HENGELO (O) verzorgt voor een zestal ziekenhuizen in de regio Twente het theoretische gedeelte van de inservice opleiding Ziekenverpleging A (575 leerlingen). Wij zoeken op korte termijn, zo mogelijk per 1 augustus a.s., een ter aanvulling van het docententeam. De voorkeur gaat uit naar gegadigden die naast het diploma Ziekenverpleging A de docenten opleiding met succes hebben gevolgd en reeds over praktijkervaring beschikken. De salariëring is overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswe zen en afhankelijk van opleiding en ervaring. Alle nadere inlichtingen, ook over de mogelijkheden van huisvesting, worden gaarne verstrekt door de directeur van de school, drs. W. G. Timmerman, of ooor het hoofd opleidingen, mevr. J. A. Öreekveldt. Boerhaavelaan 59, 7555 BB Hengelo (O). Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te worden aan de directie van de school. Voor het maken van afspraken en voor nadere inlichtin gen kunt u hellen: 074-430105. De verpleegkundige dienst van het ziekenhuis Bethesda vraagt ten behoeve van de afdeling intensive care die naast het diploma ziekenverpleging A even eens in het bezit zijn van de aantekening IC/CC. Ook zij. die de in het ziekenhuis gegeven kursus ICC van Dr v.d. Schaar willen volgen, kunnen reflekteren. Mocht U nadere informatie wensen, dan kunt U zich in verbinding stellen met Zr. Noorman. (toestel 621). Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken. Dr. G.H. Amshcffweg 1 -4 Hoogeveen 05280-65987 Ziekenhur6 BETHESDA en verpleeghuis voor langdurige zieken WEIDESTEYN beharti gen. op christeli/ke grondslag, de intramu rale gezondheidszorg m de regio Zuid-Drenthe. Ruim 6VO medewerkers zgn m beide nieuwe in stellingen werkzaam. Een medische stal. waarin alle basisspecia- hsmen zijn vertegen woordigd. biedt moderne medische zorg. Via regionale samen werking wordt van meer gespecialiseerde voor zieningen gebruik gemaakt Hoogeveen en omslreker genieten bekendheid vanwege een goed woon- en werkklimaat. De verbindingen met het Westen en Noorden van het land zi/n snel en komlortabel. De Diakonesseninrichting Bronovo is een algemeen ziekenhuis met ruim 400 bedden. Voor onze VERPLEEGDIENST vragen wij voor diverse afdelingen in de rang van verpleegkundige-A. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minim aai f 2327,83 en maximaal f 2844,77 per maand. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij het hoofd Verpleeq- dienst, telefoon 070 - 264141, toestel 118. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900, 2509 JH Den Haag, onder ver melding van nummer 000503. STICHTING BRONOVO-NEBO Bronovolaan 5, Den Haag, tel. 070 - 264141 psychiatrisch centrum leidschenda; Schakenbosch maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstver- in lening geestelijke gezondheidszorg. Ons psychiatrisch centrum, fraai gelegen in Leidschendam, heeft een belangrijk doel. het streven naar een optimaal woon-, leef- en behandelklimaat voor onze patiënten. Hiervoor is verplegend personeel dat optimaal kan verplegen èn begeleiden onontbeerlijk. Wij hebben verscheidene vacatures, waarvoor minimaal is vereist het diploma B, MBO-V of HBO-V. Voor alle verpleegkundigen van Schakenbosch is deelname mogelijk aan de intern georganiseerde sociotherapeutische opleiding. Paviljoen Ölmhoeve wordt bewoond door 72 dames en heren en is verdeeld in 6 units van 12 patiënten. Voor de opname-unit (deels open, deels gesloten) en voor de resocialisatie-unit zoeken wij verpleegkundigen die, in teamverband en in wisselende diensten, samen met de 1e verpleegkundige patiënten en leerling-verpleegkundigen begeleiden. Er wordt gewerkt in een team van 3 psychiaters, een psycholoog en de verpleegkundige staf. Paviljoen Lindenhof waar eveneens 72, overwegend mannelijke patiënten wonen, is verdeeld in 6 units van 12 patiënten. Voor een afdeling van 24 patiënten zoeken wij een 1e verpleegkundige die de leiding krijgt over deze patiënten, die intensief verplegingsbehoeftig zijn. Het bezit van diploma A en de kaderopleiding (of de bereidheid hiervoor te studeren) strekt tot aanbeveling. Tevens zoeken wij voor dit paviljoen verpleegkundigen die, samen met de 1e verpleegkundige, patiënten begeleiden. Er wordt gewerkt in een team van 2 psychiaters, een psycholoog en de verpleegkundige staf. Paviljoen Weidezicht wordt bewoond door ongeveer 80 verblijfs- patiënten, overwegend dames. Zij zijn verdeeld over 4 units van ca. 20 patiënten. Voor dit paviljoen zoeken wij verpleegkundigen voor de verpleging en begeleiding van patiënten op de zogenaamde dagzaal. Ervaring met de verpleging van verblijfspatiënten en belangstel ling voor training in sociale vaardigheden strekken tot aanbeveling. Voor de observatie-afdeling, waar 20 deels gedragsgestoorde patiënten verblijven, zoeken wij een 1e verpleegkundige en een verpleegkundige die, met de juiste instelling intensieve begelei ding geven aan deze patiënten. Voor de Ie verpleegkundige strekt het bezit van diploma A en de kaderopleiding (of de bereid heid hiervoor te studeren) tot aanbeveling. Paviljoen Vlietzicht bestaat uit 5 units van 20 vrouwelijke patiënten, Voor 2 van deze units vragen wij verpleegkundigen Voor de 2 units wordt een resocialisatie- programma opgebouwd. Er wordt gewerkt in een team van 2 psychiaters, een psycholoog en de verpleegkundige staf. Paviljoen Larikshof bestaat uit 6 units van *12 patiënten. Voor de opname-afdeling (deels open, deels gesloten) zoeken wij een mannelijke verpleegkundige Op de opname-afdeling werkt op dit moment een staf vrouwelijke verpleegkundigen. Paviljoen Wilgenhof is een psycho-geriatrisch paviljoen, bestaande uit vier units waar in totaal 77 dames en heren 1 worden verpleegd. Wij vragen een tweetal verpleegkundigen waarvan er een de intensief verzorgingsbehoef tige patiënten begeleidt en de ander verzorging geeft aan patiënten die enige behoefte hebben aan begeleiding. Wilt u meer informatie hebben over de boven genoemde functies, dan nodigen wij u uit telefonisch contact op te nemen met de heer H.A.P. Borsje. telefoon (070) 20 92 52, toestel 131. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar het hoofd van de afdeling Personeels zaken van ons centrum, Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam. Het Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen ziekenhuis met 560 bedden en ruim 1000 medewerkers, zoekt voor de afdeling Verlos kunde een in het bezit van het diploma A-Verpleeg kundige, de aantekening kraamspecialisatie en/of ervaring. De afdeling beschikt over 28 bedden en 28 wiegen. Aanstelling zal geschieden in de mg van Verpleegkundige. Inlichtingen worden gaarne verstrek tdoor Zr. Th.M.C. Kole, hoofdverpleegkundige in Algemene Dienst, tel. (030) 52 81 11, toestel 1109. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer D.C. de Haan, hoofd Personeels zaken, Bosboomstraat 1,3582 KE Utrecht. CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoornseweg 60, Ede, Telefoon (08382) 441. 'De Hartenberg" is t&ti leefgemeenschap waar 380 geestelijk gehandicapten - verspreid over 14 paviljoenen - wontfi. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een Gevraagd wordt: Z- of B-diploma (bij voorkeur met vervolgopleiding) ruime ervaring in de zwakzinnigenzorg het proces van ouderparticipatie kunnen begeleiden. Gelet op het protestants christelijke Karakter van onze Vereniging is een christelijke levensovertuiging vereist. Aanstelling vindt plaats in de rang van eerste verpleegkundige; de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de verpleegkundige dienst, de heer W.D. Hakkenberg, toestel 119. Schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de algemeen-directeur, Postbus 75. 6710 BB Ede (GlcL). Het Diakonessenhuis is een Algemeen Ziekenhuis met 422 bedden. Binnen de verplegingsdienst komt m.i.v. I september a.s. de funktie vakant van Funktie-informatie: De verpleegkundige voor de nachtdienst geeft leiding en begeleiding aan de verpleegkundigen en de leerling-verpleegkundigen op een aantal verpieegafdelingen. Zij/hij draagt de verantwoordelijkheid voor de kontinuïteit en de kwaliteit van de verpleegkundige zorg rondom de patient. In principe dient gewerkt te worden op de maandag-, dinsdag- en woensdagnacht van 22.00 tot 07.30 uur. In geval van ziekte of vakantie dient de bereidheid te bestaan ook op andere dagen tc werken. Funktie-eisen: - Diploma A-verpleegkundige. - Ruime ervaring als verpleegkundige. Salaris: Afhankelijk van de opgedane ervaring bedraagt het salaris op full-time basis minimaal 2.533,08 en maximaal 3.061,97. Informatie: Aanvullende informatie kan worden verkregen bij de heer W.L. Philips, hoofd verplegingsdienst, telefoon 050-258654 (toestel 435). Sollicitaties: Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelzaken van het Diakonessenhuis, Postbus 30034, 9700 RM Groningen. 9k._ I Meivakantie zijn en u tóch een beetje thuis voelet I\j Omdat u hel dagelijkse nieuws „gewoon" in Trouw kuilt blijven lezen. Waarterwereld u ook met vakantie benlj bezorgen het dagblad waar u zo vertrouwd mee bent I graag op liwvakantie-adrcs. De enige extra kosten zij de postzegels voorverzending. Nederland en België I gratis. Attentie: Wij maken u er nu reeds op attent dat de postallevering van dagbladen in zuidelijke landen (llalië.Spanje. Joegoslavië enz.) over het algemeefj wensen orerlaal. Helaas kunnen wij hierop geen enkele invloed uitoefenen. Zend de onderstaande bon uiterlijk drie weken voor uw eerste vakantiedag naarTrouw aid. Vakantiesen* Antwoordnummer 2792. 1000 PA Amsterdam. Er hoe!) geen postzegel op de envelop. Naam abonnee: Adres: Postcode plaat* Telefoon: Vakantieperiode vertrekdatum- weer thuis op Vakantieverblijf Hotel/pension /camping ed- Adres-. Plaats (♦evetiLcodef - - Land: "Portokosten voor verzending Trouw binnen Europa: 11.75 per dagOuchtpod Verzending naar een vakantie-adres in Nederland en België is gratis. Builen Europa op aanvraag!telefoon 020-913456). Beuling uitsluitend per acceptgirokaart die u wordt toegezonden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24