V 5 HCIHIBTU.JA KUNT UKRUGBI. NOG H DAGEN. Centraal Auto Bedrijf Ford Hogewal FAMILIEBERICHTEN e: Pr. Margrietplantsoen 10 (Schenkviadukt) Den Haag - Tel. 81.41.31 B.V. Auto Service Hogewal 11-16 (bij Mauritskade) Den Haag - Tel. 65.38.30 DONDERDAG 19 JUNI 1980 TROUW/KWARTET PRS 8 kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-13 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Goede morgen opa en oma de Jong in Barendrecht, hartelijk geleliciteerd met uw 40- jarig huwelijk. Jolanda, Arthur en Patricia Audry en Amoud Bianca en Eric Rohald en Jeanine. Lieve opa en oma Stienstra in Oud-Beijerland, fijn dat u vandaag uw 45ste trouwdag kunt vieren. Welgefeliciteerd! Anke, André, Eelko, Nely, Tjiske, Andries, Kees, Hanneke, Paul, Boele, Jacomien, Paul, Joleen, Rosemary. Tot zaterdag! Dit is mijn gebod, dat gij elkander liefhebt gelijk Ik u heb lief gehad. Joh. 15 12 Na een moedig gedragen ziekte is van ons heengegaan naar het Vaderhuis, onze zeer zorgzame man, vader en grootvader Teunis van Dongen op de leeftijd van 61 jaar. 3319 EG Dordrecht, 18 juni 1980. Dubbelsteijnlaan 211. Liever geen bezoek aan huis geen bloemen Dordrecht: J. van Dongen-van Breugel Middelburg: Els de Swart-van Dongen Bernard de Swart Marco Dordrecht: Marianne Bouter-van Dongen Willem Bouter De dienst van Woord en Gebed zal zijn op maandag 23 juni om 13.30 uur in „De Wijn stok", Dubbelsteynlaan 70 Dordrecht Na de dienst gelegenheid tot condoleren. De crematie zal daarna plaatshebben in het crematorium Maetelinckweg 101 te Rotter dam-Zuid om 16.00 uur. „In Christus ontslapen". Met bewogenheid geeft de kerkeraad van de Herv. Gemeente Dubbeldam kennis van het heengaan van de heer Teunis van Dongen ouderling van de gemeente. De gaven die hij ontvangen had in de ontmoe ting met de jonge gemeente, zijn bijzondere wijze van omgaan met ons allen, stemmen ons wel bijzonder dankbaar voor wat de Heer ons in hem schonk. Dordrecht 18 juni 1980. D. J. van Leeuwen, voorz. C.K. G. J. E. Tigchelaar, voorz. wijk kerkeraad. De dienst van Woord en Gebed zal zijn op maandag 23 juni om 13.30 uur in „De Wijn stok" Dubbelsteijnlaan 70, Dordrecht Hierna gelegenheid tot condoléance. De cre matie zal plaatshebben in het crematorium, Maetelinckweg 101 Rotterdam-Zuid om 16.00 uur. 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheid. Psalm 89 (oude berijming) Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen onze lieve en zorgzame moeder, oma en „ande re oma" Gijsbertha Dijkstra van Broekhuizen weduwe van Jan Dijkstra op de leeftijd van 84 jaar. Gorinchem, J. H. de Groot-Dijkstra H. A. de Groot Gorinchem, H. P. Dijkstra W. E. Voor de Wind Kleinkinderen: F. W. Worst A. B. Worst-de Groot L. J. van der Gaag-Dijkstra J. G. Dijkstra achterkleinkinderen: Jeekle en Kores Worst Gorinchem, 17 juni 1980 Bejaardencentrum „de Bannehof' Voermanstraat 141 Correspondentieadres: Lijsterbeslaan 2, 4205 AN Gorinchem. Liever geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 23 juni om 14 uur in de aula van de begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk 273 te Amsterdam, door Ds. J. R. Dijkema uit Gorinchem, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Vertrek van het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P. C. B. u.a., Vondelstraat 101 te Amsterdam, om 13.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. „In het hart des mans zijn veel gedach ten; maar de raad des Heeren, die zal bestaan". Spreuken 19:21 Tot onze droefheid nam de Heere geheel on verwacht uit ons midden weg onze geliefde vader en grootvader Maarten van Briemen weduwnaar van Pietje Zekveld ridder in de orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 76 jaar. Bodegraven: J. van Briemen L. C. van Briemen-de Bruijn Maart Ard Anne-Marie Abbenes: P. Knibbe-van Briemen P. A. Knibbe Yolanda Engelbert Maassluis: G. M. Haring-van Briemen K. Haring Gerben 2411 RB Bodegraven, 17 juni 1980 Noordzijde 37a Corresp.adres: J. van Briemen, Beiershof 74, 2411 JV Bode graven. Vader is opgebaard in de rouwkamer van het „Dienstencentrum", Dronensingel te Bode graven. Condoleancebezoek daar vrijdag a.s. van 20.00-21.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben zater dag 21 juni om 14.00 uur op de algemene begraafplaats „Vredehof" aan de Noordzijde te Bodegraven. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De HEERE is het deel mijner erve en mijns bekers; Gij onderhoudt mijn lot. De snoeren zijn mij in liefelijke plaat sen gevallen; ja, een schone erfenis is mij geworden Psalm 16 5, 6 Heden heeft de HEERE, na een langdurig doch geduldig gedragen lijden, tot Zich genomen mijn geliefde vrouw, onze moeder, en groot moeder, Francina van Dijk-van Duijn, op de leeftijd van 66 jaar. Rotterdam: J. van Dijk Papendrecht: P. L Breedveld-van Dijk L. C. Breedveld Schiedam: A. M. van Dijk S. S. van Dijk-van Dijken Papendrecht: J. C. van Keulen-van Dijk W. van Keulen kleinkinderen 18 juni 1980 Akkerwindestraat 3a 3051 LA Rotterdam GEEN BLOEMEN Bezoek en gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis donderdag en vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag a.s. in de kapel op de algemene begraafplaats „Crooswijk", Kerkhoflaan 1 om 11.30 uur, waarna de begrafenis in het familiegraf zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de kapel. Heden heeft de HEERE, na een langdurig doch geduldig gedragen lijden tot Zich genomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Francina van Dijk-van Duijn, op de leeftijd van 66 jaar. Rotterdam: A. Scheijgrond-van Duijn Capelle aan den IJssel: B. van Duijn P. van Duijn-Weesi Rotterdam: J. van Duijn G. van Duijn-van Bennekum Rotterdam: J. C. van Duijn Bergschenhoek: J. Bots-van Duijn G. Bots Rotterdam: P. Kraan Neven en nichten Rotterdam, 18 juni 1980 Met leedwezen berichten wij u dat op 16 juni op 37-jarige leeftijd is overleden de heer W. G. van Hec ringen Hoofd Bureau Algemene Zaken van de Accountantsdienst Ziekenfondsraad. De heer van Heeringen heeft met veel inzet en bekwaamheid de Ziekenfondsraad gediend. Collega's en medewerkers hebben grote eer bied voor de moed en geestelijke kracht waar mee hij tot het einde toe rijn verantwoordelijk heid ten aanzien van rijn gezin en zijn werk heeft waargemaakt. De voorzitter van de Ziekenfondsraad, H. Berends. De algemeen secretaris van de Zieken fondsraad L. L. Marselis. De familie heeft het volgende medegedeeld: Donderdagavond 19 juni is er van 19.30-21.30 uur gelegenheid tot condoleren op het adres Voordijk 13 te Abcoude. De begrafenis zal rijn op zaterdag 21 juni op de algemene begraafplaats te Abcoude, aanslui tend aan de rouwdienst welke om 10.30 uur begint in de Gereformeerde Kerk, Baarslag straat te Abcoude. „En ik hoorde ene stem uit den hemel, die tot mij zeide: Schrijf: Zalig zijn de dooden, die in den Heere sterven, van nu aan. Ja. zegt de Geest, opdat zij rusten mogen van hunnen arbeid, en hunne werken volgen met hen." Openbaring 14 13 Na een liefdevolle verzorging heeft God tot Zich genomen onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Jan van Amstel emeritus predikant weduwnaar van Aaltje Vlaanderen, in de ouderdom van 94 jaar. Kamerik: J. de Jong-van Amstel J. M. de Jong Amsterdam: W. Reijn-van Amstel Th. Reijn Delft: P. J. van Amstel B. van Amstel-van der Wees Amsterdam: B. van Amstel Klein- en achterkleinkinderen Huizen, 17 juni 1980 Bejaardencentrum „Voor Anker" Corr.adres: Weth. Jac. de Bruijnstraat 13, 3471 EB Kamerik. Verzoeke geen bloemen Onze vader is opgebaard in het hoofdgebouw van „Voor Anker", Lage Laarderweg 4 te Huizen; gelegenheid om te condoleren vrijdag 20 juni 's avonds van 7 tot 8 uur. De begrafenis zal plaats hebben zaterdag 21 juni a.s. te 11 uur op de algemene begraaf plaats aan de Naarderstraat te Huizen; aan vang van de rouwsamenkomst in de aula te 10.30 uur. Joh. 14:1-2 2 Cor. 5:1 Heden nam de Heere tot Zich na een langdurig gedragen lijden mijn lieve vrouw en onze zeer zorgzame moeder en oma Aaltje van Tol geb. van Iperen op de leeftijd van 66 jaar Nieuw Vennep: Joh. van Tol Azn. Nieuw Vennep: Bram en Tiny Ronnie, Anita Hoofddorp: Arie en Lida Hans, Larisa Haarlem: Dik en Tini Jolanda, Annemieke Nieuw Vennep: Alie en Arie Arjo, Aline Nieuw Vennep: Janie en Louis Riepke, Brenda Nieuw Vennep: Lize en Wim Nieuw Vennep, 17 juni 1980 Dorpstraat 15 De overledene is opgebaard in de aula van huize „Westerkim", Zaaiersstraat 1, Nieuw Vennep. Gelegenheid tot condoleren aldaar op donder dag 19 juni van 20-21 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in „De Rank", Eug. Previnaireweg 12 op zaterdag 21 juni des voormiddags om 11 uur, waarna om 11.45 uur de teraardebestelling zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats te Nieuw Vennep. Thuis geen bezoek. Geen bloemen. Voor ons geheel onverwacht nam de Herei Zich mijn geliefde man, onze lieve broer, zwager en oom, Mr. Maximiliaan Thoolen advocaat en procureur, geboren 20 september 1908. 's-Gravenhage: J. Thoolen-van Holstein Beverwijk: D. F. J. Sol-Th ooien S. J. Sol Leidschendam: J. C. W. Thoolen en verdere familie 25yi HT 's-Gravenhage, 18 juni 1980, Waalsdorperweg 169. Geen bezoek aan huis geen bloemen De overledene is overgebracht naar ,,'t Staten- huys", Statenlaan 78, alwaar gelegenheid tot bezoek 's middags van 2-3 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandagmiddag 23 juni om 1.30 uur in 7n de „Duinrichtkerk", Van Hogenhoucklaan waarna de crematie zal plaatshebben in L«, crematorium „Ockenburgh", Ockenburgh. bl straat, Loosduinen. Aankomst aldaar om 1 ar uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in dt kerk en na de crematie in de ontvangkamer van „Ockenburgh". In volle overgave in haar Heer en Heilan ontslapen, onze lieve moeder, oma, zuster tante Clazina de Leeuw-van Andel weduwe van Jan de Leeuw op de leeftijd van 79 jaar. Bergschenhoek: D. de Bruin-de Leeuw P. de Bruin d Eb Driebergen: A. de Leeuw J. H. de Leeuw-Scholten Wageningen: R. Mostert-de Leeuw P. Mostert Bergschenhoek: J. de Leeuw Q. de Leeuw-Westhoek Rotterdam: L. Zwackhalen klein-, achterkleinkinderen en verdere familie. Bergschenhoek, 17 juni 1980 Vlaggemansdreef 14. Correspondentie-adres Fam. P. de Bruin, Julianalaan 32, 2661 E n Bergschenhoek. Gelegenheid tot condoleren in de Ned. Hen ll Kerk te Bergschenhoek: donderdag van 19.34 20.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in boven genoemde kerk op vrijdag 20 juni, aanvang ld 13.00 uur, waarna de teraardebestelling za plaatsvinden op de Algemene begraafplaat! circa 13.45 uur. In plaats van kaarten Voor de vele blijken van deelneming tijdens* riekte en na het overlijden van mijn lin p Grietje Kremer-Koopman Zeg ik u allen hartelijk dank E. Kremer Zuidlaren, juni 1980. Ds. en mevr. van Twillert-Wilbrink te Holten, Churchillstraat 55, danken mede name de kinderen heel hartelijk allen, die hun belangst ling in velerlei vorm toonden bij het 40-jarig hu» lijks- en ambtsjubileum. groot voomm bu mm asm nog maar kort! Nog maar 11 dagen, tot en met 30 juni, heeft u de kans om 'n nieuwe Ford Taunus, Capri of Granada met een flink stuk voordeel te kopen. Extra aangekleed. OF met 'n kleiner bij te betalen verschil. Dat mag u zelf bepalen. Daag uw Ford Dealer uit!

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14