FAMILIEBERICHTEN Zie ook pag. 34 ZATERDAG 14 JUNI 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lot en me! vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zonoagavond isdit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Het woord dat u ten leven riep is niet te hoog, is niet te diep voor mensen die 't zo traag beamen. Het is een teken in uw hand, een licht dat in uw ogen brandt. Het roept u dag aan dag bij name. Met vreugde dplen wij de geboorte mee van Annelies Marjolein Arnold Rots Betty Rots-Wisman Edwin Gisela 10 juni 1980 501 Melody Lane Socorro. N.M. 37801 U.S.A. Goede morgen pake en beppe hartelijk gefeliciteerd met uw 40-jarig huwe lijksfeest. Margriet. Hetty, Arjan, Annemieke en Janneke. 1955 - Nihil sine Deo - 1980 Op 30 juni 1980 hopen wij 25 jaar getrouwd te zijn. Samen met Marianne en haar vrienden nodigen wij u uit op de receptie die gehouden wordt op zaterdag 21 juni a s in het Het-vormd Jeugdcentrum, Vijverhof, Hendrik Ido Ambacht, van 16.00 uur tot 18.00 uur. P(iet) Kors Lenie J. Kors-de Koning Van Godewijckstraat 6, 3341 VL Hendrik Ido Ambacht P.S. Met bloemen zijn we natuurlijk erg blij, maar was u van plan een blijvende herinnering te geven, dan vragen wij u het bedrag dat u wilde besteden, te storten op ons gironummer 444155 öf in de bus in de receptiezaal. Na verdubbeling kunnen wij het be stemmen voor de restauratie van de eeuwenoude Dorpskerk van Hendrik Ido Ambacht. Zo wordt dit monument voor ons allen een blijvende herinnering. In plaats van kaarten 1940 1980 „De liefde is niet afgunstig" (1 Cor 13 -4) Op 20 juni a.s. hopen onze lieve ouders Lolke Bijlsma en Geertje van der Ploeg te vieren dat zij op die dag 40 jaar geleden getrouwd zijn. Wij willen er een fijne dag van maken en zouden het op prijs stellen als u als buren, vrienden en kennissen hen hiermede ook wilt feliciteren. Er is een receptie van 17.00-18.30 uur in „Het Witte Huis", van Harinxmaweg 20 te Olterterp. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Leeuwerikstraat 47, 9203 BR Drachten. 1940 1980 „Van U zijn alle dingen, Van U o God alleen" Op D.V. 19 juni a.s. hopen onze geliefde ouders en grootouders J. de Boom en IL J. de Boom-Meenhorst de dag te herdenken waarop zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn verbonden. Dat de Here hen nog vele jaren voor elkaar en voor ons mogen sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. 6813 HD Arnhem, juni 1980. v. Goghstraat 29. Zij willen dit feest graag in familiekring vieren. Psalm 37:5 Donderdag 19 juni a.s. is het 40 jaar geleden dat onze lieve ouders en grootouders J. Stolte en S. Stolte-Vis in het huwelijk traden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. 9901 GT Appingedam. Harm Kuperstraat 15. We hopen dit met elkaar buitenshuis te vieren. 1930 1980 Dankbaar en blij, delen wij u mede, dat onze geliefde ouders en grootouders Maarten G. Verploegh Ada Verploegh-van Rees op dinsdag 17 juni a.s. hun 50-jarig huwelijk hopen te gedenken Er is gelegenheid hen te ontmoeten op zaterdag 12 juli van 17.00-18.30 uur in Taveerne ,.de Watermo len". President Kcnnedylaan, Velp (Gld). Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Arnhemsestraatweg 89, 6881 NE Velp (Gld.). Blij en dankbaar berichten wij u. dat wij met ouders en grootouders H. Noort en W. Noort-Zuyderduyn D.V. op 3 juli a.s. de dag hopen te herdenken, dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Graag stellen wij u in de gelegenheid hen hiermee geluk te wensen op vrijdag 20 juni a.s. van 17.30-19 00 uur in restaurant „De Gouden Leeuw", Veurseweg 180 te Voorschoten. Kinderen en kleinkinderen 2283 SH Rijswijk, juni 1980 Huis te Landelaa.n 248. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve nicht Mieke Voorveld-Verver echtgenote van Ton Voorveld 12 juni Zij die de Heer verwachten zullen niet beschaqmd worden. Groningen: L. Verver M. H. Verver-Sanaers Groningen: A. Verver Leiden: J. Bakema-Verver M. J. Bakema Geheel ónverwacht nam de Heer tot Zich onze geliefde zwager en oom Willem van Tuyl echtgenoot van D. H. van Tuyl-Geerling op de leeftijd van 69 jaar De Heer verschijnt te middernacht. Nu is nog alles stil, maar zalig hij die toch reeds wacht en Hem begroeten wil. Lied 63 1 Hom: F. Geerling ,A. A. Geerling-Graafland Woerden: P. Geerling J. M. Geerling-van de Bos Leek: B. Geerling F. Geerling-Koopmans Neven en nichten Tot onze grote ontsteltenis ontvingen we be richt, dat tijdens een verblijf in Frankrijk plotseling is overleden W. van Tuijl Slechts 4 jaar mocht hij genieten van een welverdiende rust, nadat hij bijna 20 jaar lang als leraar en adj.directeur onze school met volledige inzet had gediend. Dankbaar gedenken wij wat hij voor onze schoolgemeenschap heeft betekend. God trooste mevr. Van Tuijl, de kinderen en kleinkinderen. Bestuur en Personeel van de Chr. Mavoschool „Sleedoorn" Emmen. Na een ziekte van enkele weken heeft de Here tot Zich genomen onze lieve zorgzame moeder en oma Berendina Aleida Korten weduwe H. J. Hoftiezer op de leeftijd van 89 jaar „Ik heb U bij Uw naam geroepen. Gij zijt Mijn." Jes. 43 vers 1 B Aalten: J. B. Drenthel-Hoftiezer G. Drenthei Diny, Henk en Jannie Christa Jan 7122 KC Aalten, 12 juni 1980 Huisstededijk 5, „Korten" De begrafenis zal D'.V. plaatsvinden op dins dag 17 juni op de begraafplaats „Berkenhovc" te Aalten. Vooraf wordt om 11.00 uur een rouwdienst gehouden in het Uitvaartcentrum Roemienendiek 2 A. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij uit genodigd. Gelegenheid tot condoleren van 10.30-10.50 uur. Maar jiu, zo zegt de Here, uw Schepper, o Jakob, en uw Formeerder, o Israël: Vrees niet, want Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Jesaja 43 1 Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen onzp geliefde broer Arie Maan op de leeftijd van 80 jaar. Abr. Maan KI. Maan Adr. Maan M. Maan 2678 LT De Lier, 12 juni 1980. Oostbuurtseweg 5. Gelegenheid tot condoleren in gebouw „Het Anker", W. J. Baron van Ghentplein 31 te De Lier, zaterdag 14 juni a.s. van 16.00 tot 17.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden, maandag 16 juni a.s. orn 13.30 uur in gebouw „Het Anker" te De Lier, waarna de teraarde bestel ling zal plaatsvinden op de Alg. Begraafplaats te De Lier ca. 14.15 uur Na een langdurig ziekbed nam óe Here uit ons midden weg, onze zorgzame man, vader, schoonvader en opa Bastiaan Star op de leeftijd van 64 jaar. J. Star-Mensink Nieneke en Henk Gerard en Ria Jan en Marian Herman en Nicole Joke en Piet Yvonne en de kleinkinderen: Jantje Alexander 2341 XV Oegstgeest, 12 juni 1980 Balistraat 2 De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179, Leiden. I Bezoek aldaar maandagavond van 7-7.45 uur. Thuis geen bezoek. Geen bloemen. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 17 juni a.s. om 1 uur in de „Groene- of Willibrordkerk" te CJegstgeest, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats aldaar. Dankbaar 'voor alles wat hij vol liefde en toewijding in zijn leven voor ons heeft gedaan, nam God op Zijn tijd van ons weg, mijn lieve man, onze vader en opa Arie Schutte op de leeftijd van 76 jaar. Hij die u roept, is getrouw, die het ook doen zal. Thes. 5 24 A. Schutte-Guys 'Bleskensgraaf: G. J. Schutte P. Schutte-Dekker Janny, Anja, Petra, Andre, Benny Molenaarsgraaf, 13 juni 1980 Dorpsstraat 26 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren aan huis zaterdag avond en maandagavond van 7.30-9.30 uur. De begrafenis zal d.v. plaatshebben op dinsdag 17 juni om 1.30 uur te Molenaarsgraaf. Nog onverwacht nam de Here tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Annie Margaretha van der Klis-Schelte Portland (U.S.A.): J. H. Scheite A. Schelte-Bicker Schoonhoven: S J van Doorn-Schelte H. J. van Doorn Utrecht: R. Schelte-van Vliet Nieuw-Zeeland: A. Schelte-de Bruin Portland (U.S.A.): H. B. Scheite M. Scheite Visser Portland (U.S.A.): W. C. Scheite D. Scheite-Vlicgendhart Delft: C. B. Scheite neven en nichten. Gij was zijn rots,-zijn burcht en al zijn kracht. Gij, Heer, zijn loods en licht in storm en nacht. Gij hebt Uw pelgrim veilig thuisge bracht. Halleluja. Na een gelovig gedragen lijden mocht ingaan in de Vreugde van Zijn Heer, onze lieve dappe re man en vader Dirk Jan Kooijman op de leeftijd van 65 jaar. Rotterdam: G. M. Kooijman-Brouwer Vlaardingen: Addy Bruynseels-Kooijman Wil Bruynseels Lunteren: Heieen Kooijman Rotterdam: Annette Kooijman 13 juni 1980 Willem Schürmannstraat 13c 3031 RM Rotterdam Gelegenheid tot condoleren: maandag van 19.00 tot 20 00 uur in de Nieuwe Oosterkerk. Boezemweg/hoek Gerdesiaweg en in de kapel op de begraafplaats, na afloop van de begra fenis. De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 17 juni om 14.00 uur in de Nieuwe Oosterkerk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om streeks 15.00 uur op de begraafplaats „Oud- Kralingen", Kralingseweg 334. Hetzij wij leven, hetzij wij ster ven, wij zijn des Heren Op Zijn tijd nam de Here tot Zich onze lieve zwager en oom Dirk Jan Kooyman echtgenoot van G. M. Brouwer op de leeftijd van 65 jaar Driemond: H. W. De Groot-Brouwer P. de Groot G. W. Brouwer-van Dokkum Steenwij k: D. Brouwer B. Brouwer-v.d. Panne Utrecht: C. Brouwer J. A. Brouwer-ten Haaf Bennekom: M. Oskam-Brouwer J Oskam neven en nichten 13 juni 1980. Heid. Cat. Zondag 1 Rustig en in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland werd opgenomen in Heerlijkheid onze lieve tante en oud-tante Saartje van den Berg Tante werd 27 mei 88 jaar. Haar leven was dienen Namens nichten en neven: R. A. Roos sr. Zoetermeer, 13 juni 1980 't Huys de Morgenster 7-12 Nassaulaan 43 Corr. adres: Banckertstraat 3, 2712 KK Zoeter meer. Tante is opgebaard in de rouwkamer van 't Huys de Morgenster. Gelegenheid om afscheid te nemen maandag van 2-4 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in de Pelgrimskërk, Stationsstraat dinsdag 17 juni 11.30 uur waarna dc teraarde bestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Binnenweg omstreeks 12.30 uur. Na de teraardebestelling gelegen heid elkaar te ontmoeten in de zaal van de Morgens terkerk. Het geloven werd aanschouwen voor onze ge liefde brber en oom Wim van Alkemade Cannes (Fr.): H. D. van Alkemade C. J. J. van Alkemnde-Mica Dordrecht: A. M. C. Vermey-van Alkemade Rotterdam: D. A. van Alkemade Nichten en neven Voorburg, Tulpentuin 48 11 juni 1980 Toch nog onverwachts overleed tot onze droef heid mijn geliefde schoonzoon, onze zwager en oom Willem Jan Arie van Alkemade 's-Gravenhage: G. C. Guurink-van Alkemade Hilversum: E. Sinnema-Guurink H. Sinnema Dronten: G. J. Kamminga-Guurink H. Kamminga 's-Gravenhage: F. W. Guurink S. E. Guurink-Kuster Amsterdam: Math. C. Guurink neven en nichten Voorburg, 11 juni 1980, Kerkvoogdij en kerkeraad van de Ned. Herv. Gemeente te Moerkapelle geeft met weemoed kennis van het overlijden, van Maarten Boevée op de leeftijd van 56 jaar. Ruim 31 jaar heeft hij onze gemeente gediend, eerst als notabel, later als kerkvoogd. Wij bidden zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe bij dit verlies. Namens kerkvoogdij en kerkeraad Joh. Brouwer, pres. kerkvoogd A. v.d. Herik, scriba van de kerkeraad Moerkapelle, 10 juni 1980. Plotseling is van ons weggenomen mijn lieve man, onze lieve schoonzoon en zwager Rae Gordon Bennett 31 jaar oud. South Darenth: (Eng.) Willemien Bennett-Eilander Voorburg: J. M. Eilander J. Eilander-de Vries Max en Machteld Jan Willem en Anneke Piet en Wilma Joop De crematie vindt plaats in Engeland. Corr.-adres: W. Bennett-Eilander, 13. Water- millway South Darenth, Dortford D.A. 4-9BB; Kent Engeland. „Mijn. genade is u genoeg" 2 Corinthe 12: 9 God, in wiens hand de dagen van ons leven zijn, riep uit ons midden weg. mijn lieve man en onze lieve vader Hermanus Gerard van Ede op de leeftijd van 56 jaar. Zoetermeer: M. S. van Ede-Dekker Gerard Ellen en Arie Mariëtte Wiüem-Paul 2712 HL Zoetermeer, 13 juni 1980 Stationsstraat 142 Dinsdag 17 juni a.s., 's middags om 13.30 uur zal een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de Pelgrimskerk, Stationsstraat 86 te Zoetermeer. Aansluitend heeft om 14.30 uur de begrafenis plaats op de Algemene Begraaf plaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in het centrum achter de Pelgrimskerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. „Toch overwint eens de genade" Naar menselijke maatstaven gemeten te vroeg, maar op Gods tijd, werd het aardse leven beëindigd van onze lieve broer, zwager en oom Hermanus Gerard van Ede echtgenoot van M. S. Dekker Ruim 56 jaar mochten wij hem bij ons hebben. Trooste God Rita en de kinderen met zijn liefde. Rijswijk: J3ap en Nel Maassluis: Ger en Cheüs Wassenaar: Gerard eij Ditje Ouddorp: Cor en Dicky neven en nichten 13 juni 1980 Met grote verslagenheid geven wij U kennis van het overlijden van onze goede vriend en aktief mede-bestuurslid, kollega P. van Leeuwen chirurg „De Rotterdamse chirurgen" Rotterdam. 11 juni 1980. Na een liefdevolle verzorging in het verpleeg, huis „Sammersburg" is op 81-jarige leeftijd overleden, onze lieve zuster, schoonzuster e tante Antonia Cornelia (Toos) Plomp geboren 6 februari 1899 te Oudewater. Zij zong graag: Jezus, ga ons voor op het levensspoor: doe ons als getrouwe leden, volgen U op al uw schreden: voer ons aan uw hand tot in 't Vaderland Namens de familie Roos Backx-Hartsuiker 's-Gravenhage, 12 juni 1980 Correspondentie-adres: Wilgengaard 18 5051 XT Goirle Gelegenheid tot bezoek in het rouweentrum „Sorghvliet", Groot Hertoginnelaan 1, zater dag en zondag van 14-14 45 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op maan- dag 16 juni a.s. om 14 uur, in de aula van de begraafplaats „Westduin", Ockenburgstraat te 's-Gravenhage-Loosduinen, waarna de begra fenis zal plaatsvinden. Met droefheid geef ik kennis dat, zacht kalm. van mij is heengegaan mijn lieve man Cornelis Hoekveen architect op de leeftijd van 60 jaar Louisa Hoekveen-van Weelden 12 juni 1980 Wilhelminalaan 4 3051 JS Rotterdam Geen bloemen liever geen toespraken Mijn man ligt opgebaard in de rouwkamer van het Sint Franciscus Gasthuis, Kleiweg 500, alwaar geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag a.s. in de kapel van de algemene begraafplaats „Crooswijk," Kerkhoflaan 1 om 14.30 uur, waarna bijzetting in het familiegraf. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren. Tot onze diepe droefheid nam God tot Zich na een ernstige ziekte mijn lieve zoon, broer en onze oom Cornelis Hoekveen echtgenoot van Louisa van Weelden, op de leeftijd van 60 jaar Rotterdam. D. Hoekveen-van Vliet Leidschendam: N. van den Boom-Hoekveen Assen: Dirk van den Boom Anneke Eilander Leidschendam: Jacques van den Boom Karin van den Boom-Frese Dordrecht.: Kees van den Boom Rotterdam, 12 juni 1980. Met droefheid geven wij kennis dat, zacht a kalm, is ingeslapen mijn schoonzoon, ona zwager en oom Cornelis Hoekveen architect echtgenoot van Louisa van Weelden, op de leeftijd van 60 jaar Rotterdam: G. van Weelden-van den Boom Amersfoort: A. van Weelden A. van Weelden-Verboom Alkmaar G. van Weelden A. van Weelden-de Goede Wetaskwin Alb. 'Canada): R. van Weelden-Jantzen Edmonton Alb. (Canada): B. van Weelden Q. van Weelden-van Leeuwen neven en nichten Rotterdam, 12 juni 1980. De Vereniging voor Christelijk Individueel Onderwijs te Rotterdam, rechter Maasoever en omstreken geeft met grote droefheid kennis van het overlijden van haar bestuurslid de heer C. Hoekveen die zich gedurende vele j'aren met grote des kundigheid en trouwe toewijding heeft ingezet voor de scholen. Moge God mevrouw Hoekveen troosten. Namens het bestuur en het personeel van de scholen, Ds C. A Korevaar, voorzitter. Mevr. A. Bolomey-Moerland, secretaresse. Het bestuur van de Wilhelminascholen voor Christelijk Kleuter- en Basisonderwijs geeft met droefheid kennis van het heengaan van de heer C. Hoekveen die het als architect jarenlang van deskundig advies heeft gediend. Wij gedenken hem met«dankbaarheid Rotterdam-Hillegetsberg, 12 juni 1980. Namens het bestuur: mevr. E. van der Veen-MacLean. voorz. Th A. Heere, secr ak j»

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8