Af tl GROTE BOODSCHAP VOOR DE BAAS HOGE NOOD... HOND IN DE GOOT J -J reünie open huis medewerk(st)er afsprakenbureau vrije universiteit FAMILIEBERICHTEN ra adjunct directrice B met eigen groep Andreas Ziekenhuis DOORN REVIUS-LYCEUM ECONOMIE NATUURKUNDE DUITS WISKUNDE BOEKHOUDER(STER) ZATERDAG 14 JUNI 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lol en mei vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur „En ik hoorde een stem uit de hemel zeggen: Schrijf, zalig de doden, die in de Here sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na." Openbaring 14 vers 13 Geheel onverwacht is van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Johanna Maria Petronella Seeleman geb. 31 augustus 1910 Ouderkerk aan de Amstel, L. H. Seeleman E. Seeleman-Treur Ouderkerk aan de Amstel. A. Seeleman-van Vliet Weesp. A. J. Seeleman G. Seeleman-van Kreuningen Florida-Park. Zuid-Afrika, J. M. Seeleman G. Seeleman-Molenaar Ouderkerk aan de Amstel. J. H. Seeleman R. Seeleman-van Voorst neven en nichten Amstelveen, 12 juni 1980 Lindenlaan 525 Correspondentie-adres: J. H. Seeleman Da Costalaan 16 1182 EG Amstelveen Gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren maandagavond van 7-8 uur in het Uitvaartcen trum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan, Amstelveen. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 17 juni te 13.15 uur in de Gereformeerde Kerk, Hogereinde Zuid, Ouderkerk aan de Amstel. waarna de bijzetting in het familiegraf te 14 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats Kars- senhof te Ouderkerk aan de Amstel. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in De Basis (naast de Gereformeerde Kerk). Psalm 116 4. (berijmd) Heden nam de Heere van ons Zijn moegestre den kind. onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder, Jannigje den Daas-Harting, weduwe van Evert Jan den Daas. in de ouderdom van 90 jaar. Mede namens verdere familie A. Pronk-den Daas Scheveningen. 13 juni 1980 „Deo Gratias," Badhuisweg 115. Correspondentie-adres: Haringstraat 49. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7-8 uur in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78 De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 17 juni om 1 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van ,,'t Statenhuys" om 12.30 uur. Heden is in volle vrede van mij heengegaan mijn innig geliefde zuster Wilhelmina Adriana Goedhart Gerardina in de ouderdom van 82 jaar. J. J. Goedhart Wassenaar. 12 juni 1980, „Sophiekehuig", Van Zuylen van Nijeveltstraat 313 flat 416. Geen bezoek Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het „Sophieke ziekenhuis". De rouwdienst zal gehouden worden maandag 16 juni om 12.00 uur in de Dorpskerk aan het Plein te Wassenaar, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage. Aan komst aldaar ca. 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een langdurig, moedig gedragen lijden is van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en mijn lieve schoonzoon Louis Johannes Bernardus Le Belle op de leeftijd van 55 jaar. J. Le Belle-Olivier Louis en Marjan Frits en Sandra Arnold en Jos Richard en Tilma Petra J. Olivier-Evers Amsterdam, 12 juni 1980 Wieringerwaardstraat 185 hs 1024 HJ Amsterdam Gelegenheid tot afscheid nemen in het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC, Ook- meerweg 273, Amsterdam-Osdorp, zondag van 13.00-15.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 17 juni a.s. tegen 13.00 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats, Kruislaan 126 te Am sterdam Enige kennisgeving Na een korte maar hevige ziekte is onverwacht door God in Heerlijkheid opgenomen mijn innig geliefde vrouw Hendrika Vogelvang-Oudman op de leeftijd van 62 jaar. E. Vogelvang 12 juni 1980 Dijkmanshuizenstraat 84 1024 XH Amsterdam. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleancebezoek maandag avond van 7-8 uur in het gebouw van de Prot. Coöp. Begrafenis Ver. P.C.B. u.a. Vondelstraat 101 te Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvin den woensdag 18 juni om 12.00 uur op de Noorderbegraafplaats aan de Buikslotermeer- dijk te Amsterdam-Noord. Tevens na de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de aula van de begraafplaats. De buurkinderen kunnen nog steeds niet spelen zonder "onder" thuis te komen. Is üw hond nog niet zindelijk? 't Is zo simpel. Vraag de gratis folder. die gratis folders kunt u krijgen bij: reinigingsdienst, wijkcentra, stadhuis etc. Na het zo onverwacht heengaan van mijn geliefde man, onze zorgzame vader Frits Bulten ontvingen wij een groot aantal reacties, hetgeen het ons niet mogelijk maakt elk daarvan persoonlijk te beantwoorden. Daarom zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank voor uw blijk van medeleven en uw deelneming bij dit heengaan. Uit aller naam: Jenny Bulten-Lucas Zelhem, juni 1980. Nijverheidsweg 3-5. Voor Uw medeleven en belangstelling bij het onver wachte overlijden van onze Zuster en Tante Geertruida J. Jonker zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam J. Baart-Jonker Rotterdam. Varenhof 415 3069 KJ Ter gelegenheid van haar honderdjarig bestaan organiseert de Vrije Universiteit samen met het Academisch Ziekenhuis VU: vrijdagmiddag* 26 september 1980 voor oud-medewerkers en studenten. Geef u op d.m.v. de aanmel dingsbon. U ontvangt dan van de dienst of faculteit waar u werkte of studeerde een programma, •(tandheelkunde ook 's morgens, rechten donder dag 25 september) Filosofie (Wijsbegeerte) Geografie Letteren Pedagogie en Andragogie Psychologie Rechten Sociologie Culturele Antropologie Politicologie Theologie zaterdag 27 september 1980 voor ieder die belangstelling heeft. Er is eencentraal programma in de aula (met o.a. dia-show en tentoonstelling) en een programma waarbij u een bezoek kunt brengen aan (max. 2) van de onderstaande diensten of facul teiten. Geef uw voorkeur aan op de aanmel dingsbon. U ontvangt dan in de eerste week van september een programma en u hoort waar u - rekening houdend met uw voorkèur - bent ingedeeld. U moet de bon dan echter wel inzen den vóór 1 augustus a.s. Naast het centraalprogramma kunt u (2 mogelijkheden) kiezeri uit: - Academisch Ziekenhuis VU (alleen 's morgens) —Audio Visueel Centrum - Brandweer - Energiecentrum - Hortus Botanicus - Radionuclidencentrum 4- Biologie Economie Geneeskunde Geologie Lichamelijke Opvoeding Natuurkunde Scheikunde Tandheelkunde Tel. inlichtingen: 020-548 36 93 V-—Aanmeldingsbon voor 1 aug. a.s. Vrije Universiteit, 'open huis' fl kamer 1A-24, De Boelelaan 1105 1081 HV Amsterdam voor 1 aug. a.s. inzenden aan. Naam Adres Woonplaats en postcode ik geef mij op voor: de Reünie (26 sept.) Open huis (27 sept.) bij de faculteit/dienst. aantal personen (bij het ziekenhuis geen introducé's mogelijk) naast het centraalprogramma kies ik: 1 2 reserve aantal personen.... ik kom alleen 's morgens alleen 's middags de hele dag Amsterdam De Stichting Oecumenische Kindercentra vraagt een voor haar kinderdagverblijf buitenschoolse opvang 4-6-jarigen, ge vestigd in 2e Jan v.d Heydenstraat 75 te- Amsterdam. In bezit van M.B.O. of daarmee te vergelijken opleiding. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, aan Mw. M. v. Dijk-Greydanus, Middenweg 321, 1098 AT Amsterdam. een middelgroot ziekenhuis te Amsterdam-West, vraagt voor het medisch centrum (40 polikliniek houdende specialisten) een full-time Het afsprakenbureau 12 medewerksters) regelt het maken van afspraken tussen patiënt en specialist, zowel telefonisch als aan de balie en wijst bezoekers de weg in het medisch centrum. Hierbij behoren ook enige administratieve werkzaamheden. Wij zoeken iemand met een prettige stem en een on verstoorbaar goed humeur, die uit ervaring weet wat van een goede receptionist(e)-telefonistle) verwacht wordt. De medewerk(st)er afsprakenbureau heeft het, voor de patiënten zo belangrijke, eerste kontakt met ons ziekenhuis. Voor een interne opleiding wordt gezorgd. Wij denken daarom aan iemand niet jonger dan 22 jaar, niet ouder dan 30 jaar en toch wel minimaal een opleiding op MAVO-IV niveau. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring van f 1.750,- tot f2.176,-. Overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor het partikuliere ziekenhuiswezen. r. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u terecht bij de afdeling Personeelszaken van het Andreas Zieken huis, Theophile de Bockstraat 8, 1058 NR Amster dam. Telefoon 17 52 11. IVOOR WDEUJK WERK AANGESLOTEN RDAAii Chr. Scholengemeenschap voor V.W.O. - H.A.V.O. Drlebergsestraatweg 6c 3941 ZX DOORN M.l.v. de cursus 1980/81 vaceren op dit ogenblik nog: vervanging wegens ziekte (vermoedelijk een heel jaar) de reeds ingezonden sollicitaties blijven van kracht. Prot. Chr. Levensovertuiging. Soli, z.s.m. doch uiterlijk 19 juni aan de rector, dr. C. de Ru, 03430-2145 (school) of 03430-2979 (thuis). 17 u 9ll 29 u tlrt ond - Wiji Ara UDC UITGEVERS DISTRIBUTIECENTRUM B.V. verzorgt de totale uitlevering voor 16 belangrijke Nederland* uitgevers aan de boekhandel. Voor onze afdeling administrate zoeken wij contact met een ambitieuze WÈ (21-30 jaar) Deze zal, met behulp van een assistent, belast worden met het voeren van onze boekhouding, het maken van exploitatie-overzich ten en de balans. i Voor deze functie achten wij noodzakelijk: een middelbare opleiding. Uta praktijkdiploma boekhouden. MBA of hiervoor studerend. Aai goede contactuele eigenschappen en een goede mondelinge ejifocx schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. leid met! leidinggevende capaciteiten het diploma handels-correspondentie en/of bekendheid computer werkzaamheden, strekt tot aanbeveling. Wij bieden aan: .Een interessante en verantwoordelijke functie in een dynar onderneming. Een goed salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Goede sociale voorzieningen w o. 0,3% vakantie-toeslag, reis- en studiekosten regeling en gratificatie. Heeft U interesse? U kunt ons bellen voor nadere inlichtingen of voor een afspraak Uiteraard kunt u ook een brief schrijven. UDC UITGEVERS DISTRIBUTIECENTRUM B.V. Roemer Visscherstraat 45, Amsterdam West, tel. 020-165252. omsterdam De vakgroep Bestuurskunde van de subfaculteit Sociaal-Culturele Wetenschappen zoekt een vakgroepsecretaresse (m/v) (voor 24 uur per week) (vacaturenummer 602-1650) Taak: in samenwerking met een collega de verzorging van de administratieve werkzaamheden van de vak groep, waaronder typen van rapporten, syllabi en verslagen. Archiefwerkzaamheden, correspondentie en telefoonwerkzaamheden. Functie-eisen: MAVO-diploma en typediploma. Goede typevaardigheid en voldoende praktijkervaring Leeftijd boven 23 jaar. De werktijden zijn: maandag 08.30 17.00 uur, dinsdag tot en met vrijdag 12.00 - 16.00 uur. Indiensttreding per 1 augustus 1980. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer W. Buitenhek. tel. 020-73 35 33. De vakgroep Sociologie van de subfaculteit So ciaal-Culturele Wetenschappen zoekt een telefonist/receptionist (m/v) (vacaturenummer 603-1640) Taak: de bediening van de telefooncentrale in ons gebouw Prins Hendriklaan 27-29; receptiewerkzaam heden en het verlenen van assistentie bij administra tieve- en typewerkzaamheden. Functie-eisen: MAVO-diploma, goede telefoonstem, typevaardigheid. Leeftijd vanaf 18 jaar. Nadere Informatie wordt gaarne verstrekt door de heer W. Buitenhek, tel. 020-73 35 33. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161. 1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105. Amsterdam-Buitenveldert I 100 JAAR VRUE UNIVERSITEIT

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 44