•IEBEL capac IS UW POSITIE ALS VERKOOPSTER VOOR VERBETERING VATBAAR? üHuF CONSULENT(E) ADJUNKTINSPEKTEUR Wat doet een MTS-er als intercedent bij Capac nederlandse hervormde kerk leerling timmerlieden rnmmmr a. eerste medewerker m/v b. secretariaatsmedewerker m* Werkbij een krant met overtuiging. CAPELSE VERPLEEGHUIZEN medewerker(ster) voor de financiële administratie UITZENDBUREAU! vast werk en opleiding in de bouw voor LTS-verlaters ,E f n r SEKRETARIAATSMEDEWERK(ST)ER DIENSTENBOND CNV ZATEHUAü 14 jüui iww Stichting ECABO Landelijke vakopleiding voor administratieve beroepen, o.a. in het kader van het Leerlingwezen, zoekt een Taakinhoud Het opleiden/begeleiden van werknemers in hun beroeps opleiding Het leggen en onderhouden van contacten met bedrijven, organisaties, scholen, instan ties etc. Het leveren van een bijdrage aan en het daadwerkelijk be trokken zijn bij de realisatie van opleidingsprogramma's en examens Het meedenken in processen, gericht op de vormgeving en vernieuwing van beroepsge richt onderwijs Het bijdragen aan verdere ont wikkeling van de praktijkcom ponent voor de verschillende opleidingsniveaus en -richtin gen. Geboden wordt: Een salaris, afhankelijk van leeftijd en opleiding resp. bevoegd heid, van ca. 30.000,- tot ca. f 55.000,- per jaar 8% vakantietoeslag, minimaal 23 dagen vakantie Tegemoetkoming ziektekostenverzekering Reis- en verblijfkostenregeling volgens Reisbesluit Overheid Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vergoeding voor avondwerkzaamheden van ca. 3.000,- per jaar Na een tijdelijke aanstelling bij geschiktheid een vast dienstver band. Werkgebied: Rayon gedeelte Zuid-Holland of rayon Amsterdam en omgeving Bezit van een auto is gewenst. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de directie van de Stichting ECABO, van Persijnstraat 25, 3811 LS Amersfoort (tel. 033-13342). Vereisten Brede administratieve er varing/achtergrond Een H.B.O.-, of M.O.- of daarmee gelijk te stellen opleiding Gevoel voor en inzicht in de begeleidingsproble- matiek rond jongeren Goede contactuele ei genschappen Improvisatietalent en het vermogen tot een crea tieve benadering van problemen Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid, mede met het oog op verslag legging, het opstellen van nota's enz. De sektor „abonnementenexploitatie" van Trouw houdt rich bezig met het beheer en de uitbouw van het abonnementen- en losse verkoopbestand. De buitendienst van deze sektor is o.m. belast met het dagelijks organiseren van een adekwate bezorging bij abonnees en losse-verlcoopafnemers. Voor het rayon, bestaande uit een gedeelte van de provincie Noord-Holland, deel uitmakend van het distrikt N.W. Nederland, zoeken wij een (leeftijd 25-35 jaar) Funktie-informatie organiseren van het bezorgapparaat in het rayon onderhouden van kontakten met agenten en abonnees/en losse verkoopafnemers het meewerken aan akties gericht op behoud en uitbouw van het abonnementenbestand. Funktie-eisen Voor deze zelfstandige buitendienstfunktie denken wij aan iemand die beschikt over: commercieel-organisatorisch inzicht een opleiding op HAVO-rniveau rijbewijs BE Ervaring in soortgelijke buitendienstfunktie, alsmede bekendheid met de (prot.) Chr. organisatiestruktuur is gewenst. De nieuwe medewerker dient in genoemd rayon woonachtig te zijn. De salariëring, conform de buitendienst-C A.O. bedraagt bij aanvang f 2677,- bruto per maand. Verder doorstroming nqar de funktie van Inspekteur behoort tot de mogelijkheden. Een bedrijfsauto wordt ter beschikking gesteld. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdeling van Trouw/Kwartet, Wibautstraat 131,1091GL Amsterdam t.a.v. mevr. E. Thijssing, onder vermelding van ET/2. 0E ICHTHUS KLINIEK - DE MEERHORST CAPELLE A/D IJSSEL vormen samen een gecombineerd verpleeghuis met in totaal ca. 300 patiënten. Ter versterking van ons team vragen wij voor direct een Onze gedachten gaan uit naar iemand tot ca. 20 jaar in bezit van Mavo/Havo-diploma bij voorkeur met praktijkdiploma Boekhouden of gevorderde studie hiervoor. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, afhankelijk van leeftijd en/of ervaring. Rechtspositieregeling volgens CAO-Ziekenhuiswezen. Sollicitaties aan het hoofd personeelszaken. Hoofdweg 57 2908 LB Capelle aan den IJssel, telefoon 010 508744. Siebel Juweliers biedt u de kans om uw mogelijkheden als verkoopster te verbeteren. U zit misschien al goed. U heeft er aardigheid in om met uw persoonlijke charme, met uw gevoel voor smaak, klanten naar tevredenheid te helpen. Of het nu in de luxe leder waren, in de mode of misschien zelfs al in de juweliersbranche is, een goede verkoopster heeft geen klagen. Cl waarschijnlijk ook niet. Maar het kan natuurlijk altijd beter. En daar wil Siebel graag met u over praten. Wij zoeken voor onze Siebel filialen in Amsterdam, Rotterdam en Den Haag allround verkoopsters die binnen afzien bare tijd een leidinggevende positie kunnen innemen. Als u onze liefde voor sieraden deelt, tussen 25 en 35 jaar oud bent, ervaring hebt en leiding kunt geven, dan kunnen wij het over honorering en alle bijkomende zaken altijd eens worden. Een telefoontje naar onze heer A. de Vries, lf. (070) 464545 of 464546, is voldoende. JUWELIERS Amsterdam, Kal verstraat 121-123, Rotterdam. Stadhuisplein 24-28, Den Haag, Lange Poten 9-11 Utrecht, Bakkerstraat 27-29, Haarlem, Grote Houtstraat 63-65. Capac Uitzendbureau Vanuit grote, zelfstandig werkende vestigingen in Amsterdam, Den Haag en Rotterdam zendt Capac personeel uit in alle sectoren van de tijdelijke arbeidsmarkt. Elke vestiging bestaat uit gespecialiseerde afdelingen voor kantoor-, medisch, technisch, industrie-, winkel- en kantine- personeel. Manier van werken Capac stelt hoge eisen aan werving, selectie, informatie, overleg en begeleiding. Dat vraagt collegiale medewerkers en medewerksters, sterk betrokken bij hun werk snel reagerend op onverwachte situaties en inventief in het vinden van nieuwe mogelijkheden. Capac maak deel uit van een inter nationale dienstengroep. Capac zoekt een intercedent voor de afdeling technisch personeel van de vestigingen in Amsterdam en Rotterdam. Een baan met veel mogelijkheden. Werving, selectie en begeleiding van technische uitzendkrachten hoort bij de ene kant van zijn taak, inclusief enige administratieve verwerking en zonodig het opstellen van personeels advertenties. Aan de andere kant heeft hij intensief contact met bedrijven. Veel bellen. Geregeld op bedrijfsbezoek. Plus telefonisch contacten leggen voor directe plaatsing van uitzendkrachten. Dat brengt mee dat hij alert móet zijn op actualiteiten en dat hij direct moet kunnen inspringen op verschuivingen binnen het deel van de markt dat hij 1 bewerkt. Wie kan intercedent worden Om het werk van een technisch intercedent met succes te kunnen doen, is een opleiding nodig op MTS- niveau. Enige jaren ervanng in technische of technisch gerichte bednjven of instellingen. Plus brede belangstelling voor technische functies in diverse vakrichtingen. Wij denken aan een man tussen 24 en 28 jaar. Flexibel. Bereid om in een team met anderen samen te werken. En liefst met wat commerciële ervanng en in elk geval met commerciële belangstelling. Waar kan een intercedent op rekenen. Wij stellen nogal wat eisen. Daar staat veel tegenover: een goed salaris, een dertiende maand, 23vacantiedagen en 8,5% vacantiegeld. Bij een gunstig bedrijfsresultaat kunt u bovendien rekenen op een jaarlijks tantième. Hoe kunt u solliciteren. Stuurt u een handgeschreven bnef met een volledige beschnjving van uw opleiding en ervaring met recente pasfoto aan Capac Uitzendbureau. De totale sollicitatie-procedure, inclusief psychologisch onderzoek, duurt maximaal twee maanden. Capac Uitzendbureau bv Rokin 118,1012 LB Amsterdam de heer K.E.Jansen Postbus 2986.3000 CZ Rotterdam Lijnbaan 102b de heer W. J. Verboom Ter assistentie bij voorlichtings- en publiciteitswerk op het landelijk diakonaal bureau van de Nederlandse Hervormde Kerk te Utrecht wordt gevraagd een die tot opdracht zal hebben: het verzorgen van correspondentie, het notuleren van de vergaderingen van de redactiecommissie van ons maandblad Diakonie, het bijhouden van een redactie-archief, correctiewerk, het onderhouden van contacten met drukkers e.d. Daarnaast zal zij verzoeken om informatie van diakenen en anderen beantwoorden, o.m. met" betrekking tot diakonale publicaties, en behulpzaam zijn bij het inrichten van informatiestands van de G.D.R De mogelijkheid bestaat dat zij ook betrokken wordt bij het redactionele werk, dat vanuit deze afdeling moet worden gedaan. Geboden wordt een afwisselende werkkring met een grote mate van zelfstandigheid, goed salaris met rechtspositieregeling. Gevraagd wordt, een middelbare of daaraan gelijkstaande opleiding, gepaard met bureau-ervaring, kennis van de structuur van de Nederlandse Hervormde Kerk en een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. Meelevend Hervormd Indiensttreding bij voorkeur 1 augustus 1980 Zij, die voor deze functie belangstelling hebben, verzoeken wij hun wens kenbaar te maken aan het algemeen secretariaat van de Generale Diakonale Baad. Maliesingel 26 te Utrecht. Postbus 14100. Tel. 030-332426. De Hollandsche Beton Maatschappij bv (HBM)i$|V een grote bouwonderneming, die haar aktivi- teiten richt op de utiliteitsbouw (kantoren, parkeergarages, ziekenhuizen e.d.) en de waterbouw (bruggen, tunnels, sluizen, viadukten e.d.) HBM werkt regionaal, d w z zij heeft vestigingen in Groningen, Zwolle, Arnhem, Eindhoven, Rijswijk en Amsterdam. Bij onze vestiging in Amsterdam hebben wij plaats voor die bij ons een bedrijfsopleiding ontvangen en tegelijkertijd vast werk in het vooruitzicht krijgen Door systematische personeelskoördinatie worden overplaatsingen naar nieuwe bouw- projekten geregeld. Gedurende de opleiding houden de koördinator en de leermeesters regelmatig kontakt met zowel de ouders als de streekschool. Al naar gelang uw persoonlijke wensen en kapa- citeiten biedt HBM u goede toekomstmogelijk heden. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer B.Tops van onze Vestiging Amsterdam Jan van Goyenkade 7. telefoon 020-718487, of na kantoortijd 070-248650. Werkmaatschappijen van Hollandsche Beton Groep nv (HBG) BIJ de sectie Hoge-Energiefyslca van het Nationaal Instituut voor Kernfysica en Hoge-Energiefyslca (NIKHEF) te Amsterdam (Watergraafsmeer) is vakant een positie van Voor deze positie wordt gedacht aan een kandidaat op HAVO-niveau. Een goede kennis van de Engelse taal is vereist; kennis van andere talen strekt tol aanbeveling. Een typediploma is noodzakelijk. De kandidaat wordt verwactt nauwgezet en zelfstandig te kunnen werken. De werkzaamheden bestaan voor een groot deel uit het typen van verslage*, rapporten en wetenschappelijke publikaties, met behulp van tekstverwerken de apparatuur, daarnaast uit het bijstaan van het NIKHEF sekretariaat bestaande uit een vakgroepsekretaresse en een direktiesekretaresse Aanstelling geschiedt in dienst van de Stichting voor Fundamenteel Onder zoek der Materie. Salariëring volgens FOM-salarisschalen (afgeieid van die van het Rijk); opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Sollicitaties gaarne vergezeld van relevante gegevens binnen een week te richten aan de direkteur van het NIKHEF sectie H, Postbus 41882. 1009 DB AMSTERDAM p vraagt voor spoedige indiensttreding een De taken van deze medewerker zijn o.m. dagelijkse leiding van ons bondskantoor incl. personeels zaken planning en coördinatie van de werkzaamheden voorbereiden van door het bestuur te nemen beleidsbe slissingen notuleren van vergaderingen Voor een goede uitvoering van deze funktie is nodig: minimaal HAVO-niveau ervaring in een soortgelijke funktie is gewenst goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardif heid alsmede leidinggevende capaciteiten dat men zelfstandig kan werken Onze gedachten gaan uit naar iemand in de leeftijdscategfr rie boven 30 jaar. De taken van deze medewerker zijn o.m. typen van uitgeschreven brieven etc. telefonisch en/of schriftelijk beantwoorden van vrag# van leden m.b.t. arbeidsvoorwaarden ed. werkzaamheden t.b.v. de juridisch medewerker, zoals verzorging documentatie, uittypen van processtukken etc. Gedacht wordt aan iemand op MAVO-niveau die goed met de type-machine overweg kan zo mogelijk kan stenograferen iets weet van arbeids- en sociale verzekeringswetgeviflj De Dienstenbond CNV is een vakbond, die zijn werkten* vindt in de banken, het verzekeringswezen, de sodak verzekering, de handel, de administratieve kantoren en d» vrije beroepen. Wij gaan ervan uit dat sollicitanten de christelijke vakbew* ging een goed hart toedragen Nadere informaties over beide funkties is verkrijgbaar bi mevr. C. J. Smelt, tel. 020-764771 of 020-116213 ('s avonds) Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie te richt# aan: Het bestuur van de Dienstenbond CNV, t.a.v. mevr. C. J Sm* Postbus 5003, 1007 AA Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 34