Gemeente Utrecht HOOFD van de afdeling (m/v) (BIMMMTKE chef bedrijfsadministratie m/v (vng) De Vereniging van Nederlandse Gemeenten staffunctionaris (m/v) ervaren organisatiekundige (m/v) afdelingschef (m/v) ALGEMENE JURIDISCHE ZAKEN Vereniging van Nederlandse Gemeenten AL VERANDERT DEMODE NOG ZO SNEL. DE KRANT, DIE ACHTERHAALT HAAR WEL. de gereformeerde kerken in nederland ZATERDAG 14 JUNI 1980 TROUW/KWARTET Het Gemeentelijk Energiebedrijf verzorgt binnen de stad Utrecht voor ca. 93.000 verbruikers de gas- en elektriciteitsdistributie. Bij de afdeling Verbruikersadministratie is de functie vacant van: Deze functionaris ressorteert rechtstreeks onder de administra teur van de verkoopafdelingen en is belast met de leiding en de coördinatie van de afdeling Verbruiksadministratie (bestaande uit 32 medewerkers). Hij/zij wordt daarbij geassisteerd door de plv. afdelingschef en vier bureauchefs. Tot de taken van de bureaus behoren: het verwerken van aanvragen en opzeggingen met betrekking tot energieverbruik, warmwaterapparatuur en centraal antenne systeem; het verwerken van mutaties in het bestand van kleinverbruikers; het administreren van gegevens die nodig zijn voor het machi naal vervaardigen van nota's voor grootverbruikers; het toekennen van termijnbedragen voor energieverbruik; het geven van inlichtingen over energienota's aan kleinver bruikers. Van betrokkene wordt verwacht dat hij/zij de diverse werkzaam heden ondersteunt met bedrijfseconomische, administratief organisatorische en statistische kennis. Functie-eisen: diploma SPD I en II of HEAO administratieve richting, liefst op basis van een voltooide HAVO-A/WO-vooropleiding of een op leiding van gelijkwaardig niveau; ruime administratieve ervaring; 1 leidinggevende en organisatorische capaciteiten; bij voorkeur blijkend uit enige jaren ervaring; belangstelling voor of ervaring met automatisering strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 4.062,- bruto per maand. De AOW-/AWW-premie komt voor rekening van de werkgever. De selectie geschiedt door een selectieteam. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Nadere informatie over deze functie kunt U krijgen van de heer D. de Bruijn, telefoon (030) 335433, toestel 2172. Schriftelijke sollicitaties onder nummer 327 voor 24 juni a.s. te richten aan de directie van het GEB, Postbus 8888,3503 SG UTRECHT. Het Facilitair Bedrijf N.O.S. verschaft aan alle zendgemachtigden de faciliteiten voorde produktie van radio- en televisieprogramma's. Het bedrijf omvat 2700 medewerkers en is ingedeeld in een viertal divisies. Voor een groep van Diensten en Staven zoeken wij opjtorte termijn een niveau SPD I en II resp. HEAO met ervaring. Deze funktionaris is verantwoording verschuldigd aan het Hoofd van de Stafafdeling Financieel-Ekonomische Zaken. Tot zijn/haar taken zullen onder meer behoren het: medewerken aan het opstellen van de meerjarenplanning, begroting en budgettering ert het vertalen hiervan in financiële termen adviseren inzake de financiële konsekwenties en beleids wijzigingen en inzake de te nemen maatregelen bij dreigende begrotingsafwijkingen bestuderen van en het adviseren over in voorbereiding zijnde besluiten en plannen op de daaruit voortvloeiende financiële konsekwenties meehelpen opbouwen c.q. uitbouwen van de bedrijfs administratie tot een adekwate organisatie in het proces van informatie verzamelen, bewerken en distribueren, eventueel met gebruikmaking van automatisering vergelijken van performance met plan en standaards, het analyseren en het interpreteren van de resultaten, hierover rapporteren aan en overleggen met het management. Voor de uitoefening van deze nieuwe en boeiende funktie zijn vereist: praktische ervaring met automatiseringsvraagstukken goede kontaktuele vaardigheid leidinggevende kwaliteiten analytisch vermogen. Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal de honorering min. f45.361.- en max. f 59.663,- bruto per jaar bedragen, exklusief de vakantie toeslag (8%) en een eindejaarsuitkering (2J4%). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - voor 21 Juni a.s. - zenden aan de afdeling Personeelvoorziening. Postbus 10, 1200 JB Hilversum, graag onder vermelding van BEZ/8/23 antie- het onderwijs advies centrum groningen begeleidt k.o., g.l.o. en buo scholen voor zowel hel Openbaar als Bijzonder Onderwijs. Hel OAC zal met de Christelijke School Advies en Begeleidingsdienst (CSAB) zeer waarschijnlijk nog dit jaar fuseren tot één nieuwe dienst in de stad Groningen. Voor een spoedige indiensttreding wordt ge vraagd een PART-TIME PSYCHOLOOG voor 0,25 weektaak per l-8-'80. Uitbreiding tot 0,5 weektaak is op korte termijn waarschijnlijk. De aanstelling geschiedt voor de duur van drie jaar. De werkzaamheden van de nieuw te benoemen medewerk(st)er zullen voornamelijk liggen op het terrein van de individuele leerlingenzorg ko/glo. De betreffende werkzaamheden vinden plaats in multt-disciplinair teamverband. De volgende functie-voorwaarden zijn van be lang: - enige ervaring in het onderzoek en advieswerk ten aanzien van kinderen met leer- en/of ge dragsproblemen; belangstelling voor systeembegeleidingsaspec ten; - kunnen functioneren in teamverband. Aanstelling, afhankelijk van ervaring, is mógelijk binnen de salarisgrenzen van f 3.033,- tot I 6.141,- bruto per maand, op basis van een 40- urige werkweek. Belangstellenden worden verzocht hun sollicita tie - onder vermelding van het vacaturenummer - binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan: de bestuurscommissie van het Onderwijs Advies Centrum, Ubbo Emmiussingel 59, Groningen, de directeur, de heer P. Kleerebe- zem. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer CJ. Wieringa, psycholoog, tel. 050- 172815 of 05120-15788 (thuis). Vacaturenummer: OAC 171. Deze vacature staat in principe open voor zowel mannen als vrouwen Overigens zijn t de gebruikelijke rechtspositieregelingen van de gemeente Groningen van toepassing. Belangstellenden wordt verzocht hun sollici tatie - onder vermelding van het vacature nummer - binnen 10 dagen na het verschij nen van dit blad in te zenden aan burge meester en wethouders. Grote Markt 1, 9712 HN Groningen, tenzij dit in de advertentie anders is vermeld. DE VOORZITTER VAN DE EERSTE KAMER DER STATEN-GENERAAL roept gegadigden op voor de functie van ASSISTENT-GRIFFIER van de Eerste Kamer der Staten-Generaal. Taak het onder leiding van de griffier - bijstaan van commissies der Kamer (o.a. notuleren en opstellen van verslagen, voorbereiding werk bezoeken) - verrichten van onderzoek ten behoeve van de Kamer Vereisten: een voltooide universitaire opleiding (bij voorkeur juridische), goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, inzicht in politieke verhoudingen, leeftijd bij voorkeur niet ouder dan 30 jaar. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring min. 3.T77,- en max. 4 062,- (schaal 103) per maand. Sollicitanten dienen bereid te zijn zich aan een medisch onderzoek te onderwerpen. Sollicitaties dienen uiterlijk vóór 15 september 1980 schriftelijk te worden gericht aan de Voorzitter van de Eerste Kamer der Staten-Generaal, Postbus 20017, 2500 EA 's-Gravenhage. staat de individuele en collectieve belangen «Ss van alle gemeenten voor. De V.N.G. vraagt op liefst korte termijn een Afdelingsinformatie: Op de afdeling worden behandeld: bestuurlijke organisatie onderwerpen van algemeen be stuursrechtelijke aard gemeentewet en wét gemeenschap pelijke regelingen wet a.r.o.b. wet openbaarheid van bestuur gemeentelijke strafverordeningen kieswet en overige bevolkingsaan gelegenheden - politie privaatrechtelijke zaken De afdeling telt tien n^edewerkers. De taak van de afdeling omvat in gro te lijnéft: het geven van individuele en col lectieve adviezen aan de leden m.b.t. bovengenoemde terreinen, zowel schriftelijk als mondeling het voorbereiden van standpun ten van de Vereniging in het ka der van de collectieve behartiging van de belangen van de leden, met name in de richting van de rijksoverheid. Bij de afdeling berusten de secreta riaten van enige kerncommissies zo als de Commissie voor de Bestuurs organisatie en dé Politiecommissie die adviseren aan directie en bestuur van de Vereniging alsmede de secre tariaten van enkele andere overleg organen binnen de Vereniging, zoals ondermeer het Contact Gewestbestu- ren en het Wethoudersoverleg. Vacaturenummer 11.210 Functie-informatie: Het hoofd van de afdeling is be last met de leiding van de afdeling en bewaakt uit dien hoofde de kwaliteit van de adviezen die de afdeling uitbrengt is verantwoordelijk voor de voort gang van de werkzaamheden onderhoudt contacten met de leden is belast met verschillende externe vertegenwoordigingen Functie-eisen: doctoraal examen Nederlands Recht of akte G.A.-II (HBA) ruime juridisch/bestuurlijke ervaring, bij voorkeur opgedaan bij de (lagere) overheid, waarvan enige jaren in een leidinggevende functie. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden Het aanstellingssalaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Aan de functie is de functierang van hoofdadministrateur verbonden (sa larisgrenzen f. 5.861,-- f. 7.345,--). Nassaulaan 12, 2514 JSGravenhage Telefoon 070 - 62 47 21 De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid (o.a. deelname aan het Al gemeen burgerlijk pensioenfonds, ziektekostenvoorziening (IZA), verplaatsingskostenregeling enz.). Psychologisch onderzoek Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt door de psycholoog met de sollicitant(e) be sproken, welke laatste dan kan be slissen of hij/zij de sollicitatie wenst te handhaven. Zo dit niet het geval is, wordt geen rapport uitgebracht. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties (met vermel ding van het vacaturenummer) kun nen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Postbus 30435, 2500 GK 's-Gravenhage. Men gelieve een liefst getypte opsom ming van personalia, opleidingen en werkkringen bij te sluiten. Inlichtingen kunnen worden ingewon nen bij de directeur waaronder de af deling ressorteert, de heer mr. H.Ph. J.A.M. Hennekens (toestel 458) Bij de selectieprocedure worden me dewerkers van de afdeling betrokken De inzendtermijn sluit 2 weken na verschijnen van de oproep in dit blat Deputaten voor financiën en organisatie van de generale synode van De Gereformeerde Kerken In Nederland vra- geh i.v.m. functiewijziging van de aanwezige medewerker een ter assistentie van de algemeen secretaris. De werkzaamheden liggen op financieel-organisatorisch ge bied, ten dienste van de gemeenschappelijke arbeid van de gereformeerde kerken. Gedacht wordt aan iemand, die belangstelling heeft voor het leven en werken van de kerken; goed met andere mensen kan samenwerken; een universitaire dan wel een hogere beroepsopleiding heeft genoten op financieel-economisch terrein; ervaring op het genoemde gebied van werkzaamheden strekt tot aanbeveling; in staat is veelal complexe problemen te analyseren en daarover zelfstandig te adviseren en te rapporteren. Leeftijd niet boven de 35 jaar. Gegadigden moeten bereid zijn een medische keuring en een psychologisch onderzoek te ondergaan. De materiële arbeidsvoorwaarden vertonen veel overeenkomst met die van het overheidspersoneel. Salaris- grenzen 3033,- tot 4529,- per maand. Uitloopmogelijkheid tot 5314,-. De premie AOW/AWW wordt gecompenseerd. De standplaats is Leusden. Leden van de gereformeerde kerken, die voor benoeming in aanmerking willen komen, wordt verzocht hun sollicitatie binnen veertien dagen na het verschijnen van deze adverten tie te richten aan het Algemeen secretariaat GKN, afd. personeelszaken, postbus 202 te Leusden. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij drs. E. Hazelaar, algemeen secretaris, tel. ('s avonds) 03417-52437. rdrec Dordrecht is een stad met zo'n 107.000 inwoners en vormt, gelegen aan de grens tussen Zuid-Holland en Noord-Brabant, een knooppunt van internationale weg- en waterwegverbindingen. De oude binnenstad met zijn vele havens en monumentale bebouwing is het hart van een stad waar ook in de nieuwe wijken kwaliteit van bouwen en wonen te vinden is. Dordrecht is van oudsher een eiland, maar is voor randstad, de Alblasser- en Hoeksche Waard en westelijk Noord-Brabant bereikbaar via onder meer twee tunnels. Naast ruime recreatiemogelijkheden (o.a. watersport, natuur, overdekte ijsbaan, bowling) beschikt Dordrecht als centrum van het hele Drechtstedengebied over vrijwel alle denkbare onderwijs-, culturele- en gezondheidsvoorzieningen. Bij de stafafdeling Organisatie- en Personeelszaken van de Dienst Openbare Werken en Stadsontwikkeling wordt gevraagd een De dienst omvat de sectoren stadsontwikkeling (waarin stedebouw, verkeer, juridisch-planologische zaken, volkshuisvesting, verbetering oudbouw), civiele techniek, bouwkunde, beheer en onderhoud (o.m. van wegen, rioleringen, havens, vaarten, bruggen, beplantingen) en bouw- en woning toezicht. De organieke bezetting van de dienst beloopt ca. 500 medewerkers. De gevraagde functionaris zal zijn/haar werkterrein vinden in onderzoek naar onderlinge beïnvloeding van organisatorische factoren als doel-/taakstelling c.q. omgevingsaanspraken, structuur, technologie en sociale of personele randvoorwaarden alsmede in de advisering tot en begeleiding van organisatieverandering. Omdat in de huidige bezetting van de afdeling O en P de sociaal-weten schappelijke ondergrond voor het organisatiekundig werk in voldoende mate is vertegenwoordigd, gaat met het oog op de kwalitatieve versterking van de afdeling thans de voorkeur uit naar iemand, die zijn/haar organisatiekundige opleiding (op academisch niveau) vanuit een andere discipline heeft opgebouwd. Daarnaast zal hij/zij als interne of externe adviseur en verander- kundige op meerdere jaren ervaring en kennis moeten kunnen bogen en op grond daarvan in staat moeten zijn tot efficiënte afronding van advies- en veranderingsprocessen. Daarbij zijn contactuele vaardigheden en het vermogen tot heldere op het cliëntsysteem gerichte formulering, in woord en geschrift, onmisbaar. Het salaris zal in onderling overleg nader worden bepaald tussen f 4.218,- en f 5.314,- bruto per maand, bij gebleken geschiktheid hoort een verdere uitloop tot de mogelijkheden. Voorts zijn de bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 14 dagen schriftelijk te solliciteren, onder vermelding van vacaturenummer 8018-OP. Brieven kunnen worden gericht aan de chef van bovengenoemde afdeling, de heer drs. J. M. P. van Nispen (Postbus 318, 3300 AH Dordrecht), bij wie desgewenst vooraf ook nader kan worden geinformeerd (telefoonnummer tot 17.00 uur: 078-130.000, na 19.00 uur 078-153.260). v

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 32