941041 jCNV- UU0 1 OSsll SAMEN OP DE 1 GOEDE WEG praktijk-koördinator (m/v) praktijkdocentCe) twee verpleegkundigen verpleegkundige praktijkbegeleiding n hoofd medische administratie (m/v) INTERCONFESSIONELE STICHTING GEZONDHEIDSZORG TIEL Andreas Ziekenhuis verpleegkundige waarnemend hoofd verpleegkundige Advertentiepagina's zijn pagina's vol nieuws. ••••••••••••••••••••••••A RADIODIAGNOST/SCH LABORANT(E) Het bestuur van de Gereformeerde Zendingsbond in de Ned. Herv. Kerk AFDELINGSHOOFD hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen analist (e) unit-koördinator psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" ■"I," M'n vader kan me niet missen. Geen dag. ZATERDAG 14 JUNI 1980 TROUW/KWARTET In de drie ziekenhuizen in de West-Betuwe, St. Barbara te Culemborg, St. Andreas en Bethesda te Tiet, worden voorbereidingen getroffen om begin 1982 op te gaan een nieuw streekziekenhuis voor de Betuwe in Tiet. waarvan de bouw reeds is begonnen. Het nieuwe ziekenhuis heeft een opname-kapaciteit voor 367patiënten; er zullen ongeveer 700 medewerkenden in werkzaam zijn. In de Tielse ziekenhuizen draagt een team van vijf praktijk docenten gezamenlijk de verantwoordelijkheid voor de prak tijkbegeleiding van de leerling-verpleegkundigen en stagiaires op de verschillende verpleegafdelingen. Teneinde het doelmatig funktioneren van het team te bevorde ren is het noodzakelijk de werkzaamheden beter op elkaar af te stemmen. De hieruit voortvloeiende koördinerende taken zullen worden toebedeeld aan een full-time Voor deze nieuwe funktie gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige met A-diploma, met tenminste een kader- of docentenopleiding. Recente ervaring in een dergelijke funktie of als praktijk- of theorie-docent(e) wordt noodzakelijk geacht. Organisatorisch inzicht en agogische kwaliteiten zijn van wezen lijke betekenis voor de uitoefening van de funktie. Tevens ontstaat er wegens vertrek van één van de team-leden op korte termijn een vakature voor een part-time voor 20 uur per week In overleg met de teamleden en uitgaande van de belangstelling, ervaring en geschiktheid zal de taakverdeling nader worden vastgesteld. Voor deze funktie is het diploma A-verpleegkundige vereist, aangevuld met een (bijna) voltooide docentenopleiding of aan- tekening stage-begeleiding. Meer informatie wordt u graag verstrekt door de heer W. Klomp, algemeen hoofdverpleegkundige, telefoon (03440) 1 33 44, toestel 324. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de afd. Personeelszaken van de Stichting Chr. Ziekenverpleging St. Andreas-Bethesda, Postbus 24, 4000 AA Tiel. te Amsterdam-West vraagt: voor de afdeling Interne Geneeskunde, een afde ling met 34 bedden waar naast algemeen interne ook cardiologische en neurologische patiënten worden verpleegd, een in de funktie van Tot zijn/haar taakgebied zal o.a. gaan behoren: het mede leidinggeven aan het team verpleegkun digen op de afdeling de begeleiding van leerling-verpleegkundigen. Kandidaten voor deze funktie dienen te beschikken over een diploma A-Verpleegkundige, bij voorkeur aangevuld met een kaderopleiding,^alsmede ruime er varing in een algemeen ziekenhuis. voor de BEHANDELKAMERS een (dagdienst maandag t/m vrijdag) Deze afdeling bestaat uit twee poliklinische O.K.'s, een gipskamer, een urologische kamer en twee be handelkamers. Voor deze funktie is een diploma A-Verpleegkun dige vereist en ervaring in een soortgelijke funktie gewenst. Voor meer informatie en/of sollicitatie kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken van het Andreas Ziekenhuis, Theophile de Bockstraat 8, 1058 NR Amsterdam. Telefoon 020 -17 52 11. IVOOR TUDELUK WERK AANGESLOTEH O* rCh T5, IfROAAta COMMISSIE SAMEN- WERKING LEEUWARDER ZIEKENHUIZEN De Commissie Samenwerking Leeuwarder Ziekenhuizen, een samenwerkingsverband van het BONIFATIUS HOSPITAAL, DIAKONESSENHUIS en TRIOTEL, streeft naar een volledige integratie van de ziekenhuizen in Leeuwarden. Wij vragen voor het: BONIFATIUS HOSPITAAL gediplomeerd voor de afdeling Radiologie. De funktie omvat het in teamverband verzorgen van alle voorkomende werk zaamheden, waaronder de angiografie en echografie. Kandidaten dienen bereid te zijn mee te doen aan bereikbaarheids en/of aan wezigheidsdiensten, welke in onderling overleg worden geregeld. Een full-time dienstverband is in verband hiermee noodzakelijk. Ook zij die binnenkort hun diploma hopen te behalen, kunnen solliciteren. De salariëring bedraagt maximaal f2.772,-- bruto per maand (afhankelijk van ervaring). De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over de funktie worden gaarne verstrekt door dhr. H. Smit, Hoofdlaborant, telefoon 05100-32211tst. 132. Sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan de dienst personeelszaken: BONIFATIUS HOSPITAAL postbus 2310 8901 JH Leeuwarden zoekt in contact te komen met die bereid zijn in de dienst van kerk en zending te gaan werken in Kenya. Het gaat hierbij in de eerste plaats om de vervulling van een aanstaande vacature van „matron" van het ziekenhuis „Safina" te Plateau. Tot de taakomschrijving van de „matron" behoort: de verantwoordelijkheid voor de nursing care, supervisie verlos kamerafdeling, sterilisatie afdeling en huishoudelijk dienst, administratie en opleiding midwifery van het ziekenhuis. De vereisten zijn: 1. liefde tot de zending 2. het bezit van het vroedvrouwendiploma 3. ervaring overzee 4. leidinggevende capaciteiten 5. goede contactuele eigenschappen In het gebied Pokot/Turkana is naast de twee aanwezige, een derde noodzakelijk. Haar taak zal voornamelijk liggen in het „community-health- work". De vereisten voor deze functie zijn: 1. liefde tot de zending 2. het bezit van het vroedvrouwendiploma 3. indien mogelijk ervaring overzee. Gegadigden dienen bereid te zijn nadere toerusting te ontvangen voor de vervulling van deze funkties en dienen de beginselen van de GZB te onderschrijven. Belanghebbenden worden uitgenodigd, bij voorkeur binnen 10 dagenA hun schrifteliike sollicitaties met opgave van refèrentie-adressen te richten aan het bestuur van de Gereformeerde Zendingsbond, Utrechtsewg 117, 3702 AB Zeist. Wij zijn gaarne gereid tot het geven van nadere inlichtingen. Men wende zich dan tot het bureau, tel. 03404-16997. Het opleidingsteam vraagt voor spoedige indiensttreding een kollega ten behoeve van de Zij/hij gaat zorgdragen voor de begeleiding van leerling B-verpleegkundigen tijdens hun praktijkleerperiode op die afdelingen waar het langdurig verblijfs- en resocialisatie- aspekt op de voorgrond staat De funktie-eisen zijn: - diploma B-verpleegkundige, eventueel aangevuld met een A-diploma; - voltooide opleiding tot praktijkbege- leid(st)er of docent(e) verpleegkunde, hiervoor studerend of bereidheid deze te volgen; - een positieve instelling t.a.v. een christelijke levensvisie. Het salaris varieert -afhankelijk van ervaring van 2.048,73 tot 2.844,77 bruto per maand, op het niveau van 1 juli 1979 Voorts is de C.A.O.-Ziekenhuiswezen van toepassing. Verdere informatie over deze funktie kunt U verkrijgen bij de heer K.L. Stoter, toestel 480. of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt U binnen 2 weken na verschijning van dit blad en onder vermelding van het kodenummer richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", Wolfheze 2, 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem). Tel. 08308 - 1121 In ons Hervormd Verpleeg- en Reactiveringscentrum "Nassau-Odijckhof" voor somatisch zieken te Drie- bergen-R hebben wij op een verpleegafdeling een vacature voor Gaarne zien wij deze functie weer vervuld door een leidinggevend verpleegkundige. Haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: De zorg voor het uitvoeren van de verpleegkundige werkzaamheden en het bewaken van de kwaliteit; Het begeleiden van de medewerkers waaronder leerling-ziekenverzorgenden. Het onderhouden van de contacten met familie van de bewoners. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van tenminste het diploma ziekenverpleging A en enige ervaring me(t leidinggeven te hebben. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkun dige en voorts is de C.A.O. ziekenhuiswezen van toe passing. Gezien het karakter van onze stichting verwachten wij van de aan te stellen kandidate een positief protestants christelijke levensovertuiging. Wilt U meer informatie? Belt U dan de heer G. v.d. Boom, hoofd verplegingsdienst. Sollicitatie kunt U richten tot de heer N. Goedhart, verpleegkundig directeur, Nassau-Odijcklaan 3, 3971 BN Driebergen-Rsb. tel. 03438-5811. ERASMUS UNIVERSITEIT ROTTERDAM vakature: bij de Faculteit der Geneeskunde. Vakgroep Celbiologie en Genetica datum: zo spoedig mogelijk vakaturenummer 7849 TR taak: betrokkene zal meewerken aan een dier experimenteel onderzoek naar B lymfocyten-diffe rentiatie en antilichaamvorming in het beenmerg. Het onderzoek maakt deel uit van algemeen funda menteel immunologisch onderzoek dat op de afdeling wordt verricht gevraagd: voor deze betrekking is een HBO-opleiding (medische of zoölogische richting) vereist Ook zij die deze zomer aan hun stage-jaar beginnen worden uitgenodigd om te reflekterea inlichtingen: kunnen worden ingewonnen bij Prof. Dr. R Benner. teL no. 010-63.56.17. salariëring: volgens rijksregeling, afhankelijk van opleiding en ervaring, tot een maximum van 2.818.- bruto per maand. Het betreft hier een aanstelling in een tijdelijk dienstverband in principe tot eind 1981. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vakaturenummer. te richten aan de Direkteur Personeelszaken van de Erasmus Universiteit Rotterdam. Postbus 1738, 3000 DR Rotterdam. Voor één der units, bestaande uit 24 bedden, van ons verblijfspavil- joen voor dubbel gehandicapte bejaarden zoeken wij op korte termijn een Vereisten: diploma ziekenverpleging A en/of B, zo mogelijk ook kader- of managementopleiding of de bereidheid deze te volgen; leidinggevende ervaring; ervaring in resp. belangstelling voor de omgang met bejaarden. Aanstelling kan. afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal plaatsvinden in de rang van le verpleegkundige Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer Leen Idsinga, pauiljoenskoórdinator, tel. 02502- 7741 tst. 290. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. Ie Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken - WILHELMINA ZIEKENHUIS ASSEN Het WILHELMINA ZIEKENHUIS te ASSEN is een regioziekenhuis met 366 bedden, waarin alle basisspecialismen alsmede en kele deelspecialismen zijn vertegenwoor digd. Er zijn in totaal 625 medewerkers aan het ziekenhuis verbonden. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij op korte termijn een die zal ressorteren onder de direkte ver antwoordelijkheid van de direkteur- geneesheei Tot de taken van betrokkene zullen be horen: - het verder uitbouwen van het centraal medisch archief; - het verwerken en analyseren van gege vens van de Stichting Medische Regi stratie; - het samenstellen van periodieke over zichten; - het te zijner tijd mede gestalte geven aan de opbouw van een automatisch infor matiesysteem. Voor een goede vervulling van deze funk tie is een middelbare schoolopleiding ge wenst. afgerond of af te ronden met het SOMA-diploma Medisch Administrateur. De honorering van deze funktie is afhan kelijk van opleiding en ervaring Eventuele gewenste voorinformatie is te verkrijgen bij Dr. H. Pot, direkteur-genees- heer, tel. 05920 - 23456 toestel 113/114 Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan het Wilhelmina Ziekenhuis, afdelling personeelszaken. Postbus 30001, 9400 RA Assen. ^-^Christelijk Nationaal Vakverbond Wie moet er anders de krant uit de bus halen?

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 28