veldwijk vraagt: VELDWIJK VRAAGT.: geneesheer-directeur verpleeghuis de lichtenberg jl&j fysiotherapeut(e) PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS VELDWIJK ERMELO PRAKTIJKDOCENTE hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen verpleegkundig docent(e) diakonessenhuis utrecht psychiater of jonge arts PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS VELDWIJK ERMELO RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT' WAARNEMEND AFDELINGSHOOFD WAARNEMEND AFDELINGSHOOFD I WAARNEMEND HOOFD DE HARTENBERGEDE B-verpleegkun- dige/H.B.O.-V.-er B-verpleeg kundige B-verpleegkun- dige/M.B.O.-V.-er B-verpleegkun dige ZATERDAG 14 JUNI 1980 TROUW/KWARTET De "NassauOdijckhof" is een hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum voor somatisch zieken met een capaciteit van 124 bedden. Ons centrum verzorgt een opleiding voor zieken verzorgende. Per jaar starten er ongeveer 20 leer lingen. In verband met het vertrek van de huidige docente vragen wij per 1 september een (een dienstverband voor 80% is mogelijk) Tot haar taak behoort o.a.: het verzorgen van de praktijklessen verpleegkunde het coördineren van de werkzaamheden van de praktijkbegeleidsters het in voorkomende gevallen verzorgen van de theorielessen verpleegkunde. Voor een goede functie-uitoefening is het van belang dat de praktijkdocente een intensief contact met de praktijkbegeleidsters en het praktijkveld onderhoudt. De aan te stellen verpleegkundige dient in het bezit te zijn van het diploma van de docentenopleiding. Aanstelling vindt plaats in de rang van 1e verpleeg kundige. De C.A.O. voor het ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien het karakter van ons centrum vragen wij van de kandidate een positief protestants christelijke levensovertuiging. Verdere inlichtingen kunnen telefonisch bij het hoofd van de opleiding Mw. S. Kraan- de Kroon worden ver kregen. tel: 03438-5811. Schriftelijke sollicitatie's kunnen worden gezonden aan de heer N. Goedhart, verpleegkundig directeur, Nassau-Odijcklaan 3,3971 BN Driebergen-R. De afdeling Opleiding van het Diakonessenhuis te Utrecht heeft de taak 200 leerlingen op te leiden voor het diploma verpleegkunde A. Het opleidingsteam bestaat uit een Hoofd Opleiding, 4 verpleegkundig docenten voor de A-opleiding, 1 1/2 sekretaresse en 1/2 administratief medewerkster. Binnen het opleidingsteam A-verpleegkundige is een vakature ontstaan voor een die als lid van het opleidingsteam de leerlingen een goede theoretische opleiding en een adekwate begeleiding kan geven. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij meewerkt aan de organisatie van de opleiding. De voorkeur gaat uit naar iemand die naast het diploma A-verpleegkundige de docentenopleiding met sukses heeft gevolgd. Ook zij die belangstelling hebben voorde funktie van docent(e) en de opleiding daar voor volgen, kunnen reflekteren. Rang en salaris zullen overeenkomstig op leiding en ervaring worden vastgesteld. Informaties kunt u inwinnen bij de heer G.W. van Osch, Hoofd Opleiding, tel. (030) 52 81 11; na 19.00 uur (03450) 42 04. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer D.C. de Haan, Hoofd Personeelszaken, Bosboomstraat 1, 3582 KE Utrecht. Het psychiatrisch ziekenhuis VELDWIJKis gelegen op de Vel uwe in Ermelo. Met dit ziekenhuis biedt de Vereni ging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken optimale herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzorging aan psychiatrische patiënten. Op de a fdelingen: geron to-psychia trie, algemene psychiatrie en langdurig psychiatrische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en verpleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings- en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. In de hoofdafdeling langdurige psychiatrische behandeling treft men, onder andere, de moeilijk behandelbare psychiatrische pa tiënten aan. Het is gewenst dat ook deze pa tiënten een arts hebben die zich in het bijzonder voor hun proble men interesseert. Daarom zoeken wij kontakt met een met psychiatrisch gerichte be langstelling die bereid is in team verband met orthagogen, maat schappelijk werkenden en (groeps-)verpleegkundigen aan de verbetering van de zorg voor langdurig opgenomen patiënten te werken. Hij/zij zal deel uitmaken van de klinische staf van Veldwijk, waarin psychiaters, psychologen, orthagogen en algemene artsen het onderzoek- en behandelbeleid van Veldwijk ontwikkelen. Nadere informatie over deze funktie kan worden verkregen bij de heer W.J. Hardeman, psychiater-algemeen directeur (tel. 03417-54848). Onze voorkeur gaat uit naar me dewerkers met een Christelijke levensinstelling. Voor het aanvragen van een solli citatieformulier kan kontakt wor den opgenomen met de afdeling personeelszaken, tel. 03417- 54848 toestel 205. Het formulier kunt u ook in het weekeinde en 's avonds via dit telefoonnummer bij de dienst doende telefoniste aanvragen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken Psychiatrisch Ziekenhuis ••VELDWIJK", Postbus 1000, 3850 BA Ermelo. Het verpleeghuis "De Lichtenberg" te Amersfoort, gelegen in een bosrijke omgeving en modern gehuisvest, telt 190 bedden en circa 220 medevierkers. Het huis heeft afdelingen voor zowel lang durig zieken, als voor geestelijk gestoorde bejaarden. Aan reactivering en bezigheidstherapie wordt veel aandach t besteed. In verband met de pensionering van de huidige geneesheer-directeur zoekt het Bestuur candidaten voor de functie van Binnen de driehoofdige directie is de geneesheer directeur speciaal belast met de leiding van de medische dienst. Hij heeft de supervisie over de paramedische diensten. Tezamen met de andere verpleeghuisartsen neemt hij deel aan de medische begeleiding van de patiënten. De geneesheer-directeur H. KingmaL arts, telefoon (033) 1 61 41 zal gaarne nadere infor matie verstrekken. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Belangstellenden met een protestants-christe lijke levensovertuiging worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief met curriculum vitae te zenden aan het Bestuur, p/a H. Kingma, Heiligenbergerweg 112, 3816 AM Amersfoort. protestants-christelijk amersfoort Voor ons verpleeg- en reaktiveringscentrum TAMARINDE wordt gevraagd een Wij nodigen A-verpleegkundigen uit te reageren. Funktie-eisen zijn: een positieve instelling t.o.v. oudere patiënten; in staat tot leiding geven aan meest jongere medewerkers. Bekendheid met teamverpleging strekt tot aanbeveling. TAMARINDE is een modern verpleeg-en reaktiverings centrum met 122 bedden voor somatisch zieken. Inlichtingen kunnen telefonisch worden verstrekt door het koördinerend hoofd verplegingsdienst, dhr. T.G. Yntema, tel.:030-611211. Sollicitaties te richten aan de direktle van TAMARINDE, dhr. R.J. v. Essen, Neckardreef 6,3562 CN Utrecht. uitgaande van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde kerken. interkerkelijk verpleeghuis de Meent Grote Beer 10 - 3902 HK Veenendaal Voor ons nieuwe en moderne verpleeghuis, dat ruimte biedt aan 120 geestelijk gestoorde bejaarden, zoeken w<j kontakt met een die in het bezit is van het diploma verpleegkundige A of B. Wonen en verzorgd worden zijn de uitgangspunten in dit in 1978 geoupende verpleeghuis. Op de afdelingen wordt gewerkt met een afdelingshoofd en twee unithoofden. De aan te stellen verpleegkundige draagt de zorg voor 15 bewoners en de begeleiding van het merendeels jonge personeel. Hij of zij vervangt het afdelingshoofd bij diens afwezigheid. De C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen wordt gehanteerd voor de arbeidsvoor waarden. Sollicitanten dienen een prot. chr. levensovertuiging te hebben. Zij kunnen hun sollicitatie schriftelijk richten aan de direktie van Interkerkelijk Verpleeghuis de Meent, Grote Beer 10, 3902 HK Veenendaal Informatie over de funktie wordt verstrekt door de heer A. P. de Smidt, verpleegkundig adjunkt-direkteur, telefoon 08385-19177. VERPLEEGHUIS "CRABBEH0FF" Groen van Prinstererweg 38 3317 SP DORDRECHT In het najaar ontstaat door pensionering van één van onze afdelingshoofden een vakature voor een Voor deze funktie komen wij graag in kontakt met verpleegkundige (m/v), die in het bezit zijn van het A-diplomaziekenverpleging en die mogelijk, enige ervaring in een leidinggevende funktie hebben opg< daan. De aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige. Het verpleeghuis Crabbehoff is een tehuis voor 174 somatisch zieken Onze patiënten zijn verdeeld over drie afdelingen. De afdeling waarde vakature ontstaat telt 46 patiënten, verdeeld over twee units. B DORDRECHT tel. 078-172222 toestel 113 Onze verpleegkundig direkteur, mevrouw E.iv Brasker, is graag bereid u telefonisch nadere inlichtingen te verstrekken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan het hoofd personeelszaken op bovengenoemd adres. CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoornseweg 60. Ede. Telefoon (08382) 441. In ons centrum - een leefgemeenschap voor 380 zwakzinnigen - vragen wij per 1 september 1980 een Van ham/haar verwachten wij: a interesse en aandacht voor de geestelijk gehandicapte enige kennis van de methode Bobath a enthousiasme en vindingrijkheid om samen met andere medewerksters een stimulerende therapeutische benadering op te stellen. In samenwerking met het Hoofd Fysiotherapie omvat zijn/haar taak in groto lijnen het navolgende: e actieve bijdrage leveren aan het opstellen, uitwerken en evalueren van het individuele behandelingsplan e fysiotherapeutische behandeling van pupillen e deelname aan overlegsituaties tussen team en artsen e instrueren en begeleiden van de groepsleiding in de diverse paviljoenen e verzorgen van de rapportage. Gelet op het levensbeschouwelijk karakter van ons centrum Wordt gezocht naar iemand die wil werken vanuit een christelijke levensovertuiging. Het salaris is volgens de N.Z.R.-regeling. Voor de overige arbeidsvoorwaarden is de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen van toepassing. Voor nadere informatie kan telefonisch contact worden opgenomen met het hoofd van de afdeling, mejuffrouw Henny Baeken, toestel 339. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de algemeen-directeur, Postbus 75, 6710 BB Ede (Gld Het psychiatrisch ziekenhuis ..Veldwijk" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit zieken huis biedt de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes-en Zenuwzieken optima le herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzor ging aan psychiatrische patiën ten. Op de hoofdafdelingen: geronto-psychiatrie, algemene -psychiatrie en langdurig psychia trische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en ver pleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings-en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. Zonneweide is een afdeling voor opname, observatie en kortduren de klinische behandeling ten be hoeve van ongeveer 64 vrouwelij ke patiënten. De afdeling is on derverdeeld in vier units. In verband met het vertrek van één der groepsverpleegkundigen ontstaat binnenkort een plaat singsmogelijkheid voor een welke zal worden aangesteld in de funktie van groepsverpleeg- kundige. De Sprong is een gemengde af deling (ca. 9 dames en 20 heren) waar in het kader van de resocia lisatie veel aandacht wordt ge schonken aan zelfstandigheids training en het aanleren van soci ale vaardigheden. Voor de bege leiding van een groep van ca. 10 patiënten vragen wij een die zal worden aangesteld in de funktie van groepsverpleegkun- dige De Klinkert is een afdeling welke plaats biedt aan 36 dames. Deze afdeling behoort tot de hoofdaf deling langdurig psychiatrische behandeling. Bij de orthagogi- sche begeleiding ligt een belang rijk accent op de gedragsmatige begeleiding. Het deelnemen aan diverse arbeidstherapeutische ak- tiviteiten vormt een onderdeel van de behandeling. In deze afdeling bestaat al op korte termijn een plaatsingsmo gelijkheid voor een De Feithenberg behoort tot de hoofdafdeling geronto-psychiatrie. De afdeling kent een splitsing in verzorgingsbehoevende en bege- leidingsbehoevende patiënten. Voor de zgn. Oranje-vleugel waar ca. 40 verzorgingsbehoevende patiënten verblijven vragen wij een voor de funktie van groepsver* pleegkundlge Alhoewel de funktie-inhoud van de groepsverpleegkundige in ons ziekenhuis per afdeling verschil lende accenten kan hebben be horen in ieder geval tot de taken: - het meewerken aan de totstand koming en uitvoering van be- handelplanaktiviteiten o.a. door het bijwonen van de behandel plan besprekingen; - het begeleiden van enkele leerling-verpleegkundigen; - het koördineren van de thera pieën. Aan de aanstelling tot groepsver pleegkundige is de voorwaarde verbonden van het volgen van onze interne opleiding tot groeps verpleegkundige. Deze opleiding omvat 30 kursusdagen. De oplei ding beoogt kennis, attituden en vaardigheden te ontwikkelen die van belang zijn voor de goede uitvoering van de taken die een groepsverpleegkundige verricht. Aanstelling van groepsverpleeg kundige vindt plaats in de rang van verpleegkundige-A. Onze voorkeur gaat uit naar me dewerkers met een Christelijke levensinstelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicita tieformulier kan kontakt worden opgenomen met de afdeling per soneelszaken. tel. 03417-54848 toestel 205. Het formulier kunt u ook in het weekeinde en 's avonds via dit telefoonnummer bij de dienst doende telefoniste aanvragen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken Psychiatrisch Ziekenhuis "VELDWIJK", Postbus 1000, 3850 BA Ermelo.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26