c Amsterdam vraagt verpleegkundigen kreatief therapeute) gediplomeerde verpleegkundige gediplomeerde verpleegkun digen één verpleegkundige twee full-time B-verpleegkundigen twee part-time B-verpleegkundigen een part-time B-verpleegkundige BARTHOLOMEUS GASTHUIS HOOFD VERPLEGING/VERZORGING (M/V) Diatamessenlmls-lfaardm anaesthesie-assistent<e> verpleegkundige hoofd avonddienst verpleegkundige als hoofd van de onderafdeling sociaal medische zorg plv. paviljoenshoofd PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS V'GROOT BRONSWIJK''A met I.C.-opleiding coördinator O.K.-opleiding die de O.K.-oplei ding willen gaan volgen ZATERDAG 14 JUNI 1980 TROUW/KWARTET :a Vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuw* zieken. VTD 195 Voor enkele afdelingen zoeken we die of een B-opleiding of een HBO-V. resp MBO-V hebben gevolgd. We streven in "Wolfheze" naar een goede werksfeer, welke we ondersteunen met het opzetten van een sociaal beleidsplan, waarvan de grondslagen zijn terug te vinden in de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. We bieden, naast verantwoordelijk werk: - ruime promotiekansen - en een salaris dat -afhankelijk van ervaring- ligt tussen 2.097,60 en 2.761.14 bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties en verzoeken om informatie kunt u binnen 2 weken na verschijning van dit blad en onder vermelding van het kodenummer richten aan de direktië, t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze". Wolfheze 2. 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem). Tel. 08308-1121 Het Diaconessenhuis x Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk. Over enkele maanden hopen wij onze nieuw gebouwde psychiatrische afdeling te openen. In totaal kunnen daar 24 patiënten verpleegd worden. Binnen de personeelsbezetting is nog plaatsingsmogelijkheid voor met A B-diploma, die in het leidinggevend team wordt opgenomen. voor de nachtdiensten in een rooster van 7 nachten werken, 7 nachten vrij. voor de late diensten van 18.00 tot 23.15 uur in een rooster van 7 avonden werken en 7 avonden vrij. Sollicitaties en/of verzoeken om inlichtingen te richten aan het hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van kodenummer 017 op de enveloppe. De aktiviteitentherapie is een belangrijk onderdeel van ons ziekenhuis. Zij is verdeeld in diverse afdelingen, waaronder de kreatieve therapie. Voor deze afdeling hebben wij een vakature- voor een full-time Een part-time dienstverband behoort echter ook tot de mogelijkheden. Wij verwachten van haar/hem dat zij/hij beeldend en vormënd werkt met patiënten. De funtie-eisen zijn: - mikojel-opleiding nieuwe stijl - enige ervaring in de psychiatrie Een positieve insteling ten aanzien van een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk Het salaris zal -afhankelijk van ervaring- variëren van 2.188. - tot 3.090.- bruto per maand. Voorts is de C.A.O -Zieken huiswezen van toepassing Verdere inlichtingen betreffende deze funktie kunt u verkrijgen bij de afdeling kreatieve therapie, toestel 451. of bij de afdeling personéelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken na verschijning van dit blad en onder vermelding van het kodenummer richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", Wolfheze 2, 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem) Tel 08308-1121 Vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuw zieken. VTD 193 Voor ons bejaardenhuis (115 bewoners waarvan er 33 worden verzorgd op de afdeling groepsverzorging) zoeken wij op korte termijn een. vereist: diploma A of A/B verpleegkundige; voltooide kaderopleiding strekt tot aanbeveling; ervaring in een leidinggevende functie. taken: bij afwezigheid van de directie de volledige verantwoording dragen; functioneren van de verplegings-/verzorgingstaken; werkoverleg stimuleren; participeren bij de selectie en aanstelling van medewerkenden; volledige begeleiding van onze bejaardenverzorgsters/helpsters leer lingen. Aanstelling is afhankelijk van opleiding en ervaring. Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de bepalingen van de C.A.O. voor bejaardenoorden. Schriftelijke sollicitaties met een curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen richten aan de afd. Personeelszaken, Lange Smeestraat 40, 3511 PZ Utrecht. In het Diakonessenhuis te Naarden is een plaats vrij op de OPERATIE AFDELING voor een De beschikbaarheidsdiensten wor den in onderling overleg met het team geregeld. Het Diakonessenhuis werkt met andere ziekenhuizen samen in de Stichting „Streekziekenhuis Gooi- Noord". Een 3-kamerflat is beschikbaar. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de verpleging, zr. L. Broeisma en het hoofd van de O.K., zr. W. Wesseling; teL 02159-41514. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie van het Diakones senhuis, postbus 6090, 1400 HB BUSSUM. SoetknelmhubGoaLNoocd Pk reuma revalidatie centrun vraagt voor de polikliniek Dr. Jan van Breemenstraat met ingang van 15 juli a.s. een A-diploma, 20 uur per week, geen weekend- of avonddienst Vereist: Enige ervaring met kleine poliklinische ingrepen. Interesse voor medisch-adminjstratief werk (o.a. typenl. Nadere informatie wordt u gaarne telefonisch verstrekt door de waarnemend hoofdverpleeg kundige Br. N. Sinnecker, tel. 020 - 16 80 80. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afd. Personeelszaken van ons centrum. Dr. Jan van, Breemenstraat/Admiraal Helfrichstraat, 1056 AB AMSTERDAM. Stichting Amsterdamse Trombosedienst en Artsenlaboratorium Jan Tooropstraat 138, 1061 AD Amsterdam Tel 020-113811 Op het artsenlaboratorium worden, met een team van 15 mensen, klinisch, chemische en hematotogi- sche bepalingen gedaan. Een deel van de werk zaamheden is geautomatiseerd. Zo is op de afdeling hematologie sinds enige maanden een Hema- log D (automatisch differentiëren) in gebruik genomen. Voor indiensttreding zo spoedig mogelijk vragen wij a. ervaren klinisch- chemisch analist(e) die in staat moet zijn een deel van de werkzaamhe den van de hoofdanaliste over te nemen. Afhankelijk van ervaring en gebleken geschiktheid zal de funktie koördinerend worden. Ook introduktie van nieuwe technieken zal daarbij behoren. Interesse (liefst ervaring) met automatische analyse apparatuur is een vereiste. b. doktersassistente Tot haar taken behoren ondermeer: bloedafname, hematologie en urine-onderzoek, laboratoriumadministratie. E.C.G.-opname. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Drs. J. L. J. Smit of de hoofdanaliste mevr. R. Schlosser. Schriftelijke sollicitaties richten aan Drs. J. L. J. Smit. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de c.a.o. voor het ziekenhuiswezen. Geen avond- en week enddiensten. DR. J.N.VOORHOEVE HUIS UTRECHT Per 1 september a.s. vragen wij voor ons verpleeghuis voor 100 soma tisch zieken een ervaren verpleeg kundige als Het betreft een zgn. drielingfunctie, waarbij per periode van 3 weken 7 avonden van 18.30 uur tot 23.15 uur gewerkt moet worden, volgens een rooster dat met de beide collega's wordt opgesteld. Tijdens afwezigheid door vakantie en bij kortdurende ziekte van een der collega's zal ook dienst moeten worden gedaan. Aanstelling kan plaatsvinden in de rang van 1ste verpleegkundige. Telefonische verzoeken om nadere inlichtingen (tijdens kantooruren) en schriftelijke sollicitaties te rich ten aan de adjunct-directrice, tele foon 030-953250, adres van Heuven Goedhartlaan 3,3527 CE Utrecht. voor de GENEESKUNDIGE EN GEZONDHEIDSDIENST bij de afdeling Sociaal Medische Zorg en Revalidatie een vac.nr. 5803 (bij voorkeur vrouwelijk) De doelstelling van de afdeling is het begeleiden van de patiënt en zijn/haar omgeving, onder andere in het samen zoeken naar oplossingen voor de gevolgen van ziekte en invaliditeit. De zorg is primair gericht op het behoud van de zelfstandigheid en het blijven deelnemen aan het maatschappelijk verkeer. Tevens is de afdeling betrokken bij de ontwikkelingen op het terrein van de maatschappelijke gezondheidszorg. Hieraan wordt gestalte gegeven door 162 medewerkers uit verschillende disciplines zoals artsen, verpleegkundigen, huisver zorgsters, fysiotherapeuten, arbeidstherapeuten, diëtisten en administratieve krachten, onder andere door middel van binnen de afdeling bestaande overlegvormen. SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal ƒ3117,- en maxi maal 4064,- bruto per maand. Een gesprek met een commissie, ge vormd uit medewerkers van de afde ling. is een onderdeel van de selectie procedure. INLICHTINGEN bij mevrouw T Greep, telefoon (020) 5555.319 of 5555.246 TAAK leiding geven aan de mede werkers van de onderafdeling, zowel individueel als in teamverband; bevor deren van de deskundigheid bij de me dewerkers; meewerken aan de organi satie en beleidsbepaling van de afde ling; onderhouden van contacten met andere werkers in de maatschappelijke gezondheidszorg; deelnemen aan commissies en overleggroepen Functionaris &l haar werkzaamheden verrichten in nauwe samenwerking met de medische leiding en een collega stafmedewerker. VEREISTEN diploma's Ziekenver pleging A Maatschappelijke Gezond heidszorg en een voortgezette oplei ding op verpleegkundig of maatschap pelijk gebied; ervaring in een leiding gevende functie; goede contactuele ei genschappen; leeftijd tussen 30 en 50 jaar Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen naar deze functie sollicite ren. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Vakantieuitkenng 8 procent, de rechtspositieregeling van de gemeente Amster dam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken, Oudezijds Voorburgwal274, 1012 GL Amsterdam, on der vermelding van het genoemde vacaturenummer. gemeente amsterdam I2D psychiatrisch ziekenhuis dennenoord zuidlaren uitgaande van de vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Dennenoord is een psychiatrisch ziekenhuis mei nische, poliklinische en dagbehandelingsmogelijk heid. Er zijn ca. 750 patiënten opgenomen en he personeelsbestand bedraagt plm. 760. In het ziekenhuis is een herstruktureringsprogran in ontwikkeling, waarin de patiëntenzorg en een daarvan afgeleide organisatie centraal staan Op korte termijn vragen wij enkele B-verpleegkundigen (of met diploma MBO-V) - voor de afdeling orthopsychiatrie. Op de afdeling orthopsychiatrie wordt een veelhe van behandelvormen toegepast, zowel individuee als in groepsaktiviteiten. Onder andere gerichte ai beidstraining, bepaalde vormen van onderwijs, p$ chomotorische therapie, - voor de opname/observatie-afdelingen. Nadere informatie ouer deze uakatures kan wordt ingewonnen bij de heer A. Miedema, verpleegkun koördinerend hoofd, tel.: 05905-1331. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar de he& C.A. de Graaf, stafdirekteur Sociale Zaken, Dennenoord, E 6, 9471 KA Zuidlaren. Voor een nieuw paviljoen, dat een taak heeft als vervolgafdeling bin nen de geronto-psychiatrie, vragen wij-een in de rang van verpleegkundige A of 1e verpleegkundige. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij in het bezit zijn van het B-diploma en ervaring hebben in de geronto-psychiatrie en in het leidinggeven. Het diploma van de kaderopleiding of de bereidheid deze opleiding te volgen, strekt tot aanbeveling. Voor meer informatie kunt U kontakt opnemen met de heer C. Keizer, paviljoenshoofd, telefoon (05964) 22 05. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U, binnen 10 dagen na het verschij nen van dit blad, richten aan het hoofd dienst Personeelszaken, Postbus 19945 ZG Wagenborgen. Het Sint Jozef Ziekenhuis te Gou da is een middelgroot streekzie kenhuis met 270 bedden. Wij hebben de volgende plaatsingsmogelijkheden: voor de gezamenlijke I.C./tnterne afdeling in de functie van (rang 1e verpleegkundige) met de door de N.Z.R erkende (zowel differentiatie chirurgie als anaesthesie), aanstel ling in de rang van verpleegkundige a of ie verpleeg kundige. gediplomeerde verpleegkundigen Voor de arbeidsvoorwaarden en het salaris zi|n de CAO-Ziekenhuiswezen en de N.Z.R -normeringen be palend, afhankelijk van opleiding en ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie liefst vóór 28 juni kunt u richten aan het hoofd personeelszaken, de heer J. H van Wijngaarden, Graaf Florisweg 77-79, 2805 AH Gouda, alwaar u ook de nodige informatie kunt ver krijgen

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24