Kreymborg's Luchtige Zomertopjes! Kreymborg0 Administratieve chaos bij Rijnhal in Arnhem FAMILIEBERICHTEN DE KRANT. OMDAT U NIET IEDERE DAG OPHET BINNENHOF KUNT ZIJN. Ontslag voor directeur FNV akkoord met nieuwe Philips CAO CRDAG 12 JUNI 1980 TROUW/KWARTET P 11 - RHS 13 Geboren: Jorke Douwe Kamstra Douwe en Margreet Kamstra-Bos loetermeer. 10 juni 1980. lunnen van maandag tot en met vrijdag telefo- isch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op (nmer 020-913456. zondagavond is dit alleen mogelijk van 7e 00-20 00 uur de morgen opa en oma daag bent u 40 jaar ouwel- harte gefeliciteerd. Gerbert Josse Marijn Marten Marianne Opa en oma van Kooij hartelijk gefeliciteerd met uw 45-jarig huwe lijksfeest Bedankt voor het feest, 't was erg gezellig De kleinkinderen. uni 1920 17 juni 1980 Zalig hii die in dit letten Jacobs God ter hulpe heeft Ps. 146:3 onze geliefde ouders Pieter Broer en Renske de Kroon en wij dinsdag hun 60-j. huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen egenheid tot feliciteren van 5-6 uur in „Treslong" lillegom. \§riftelijk: Kennemerduin kamer 20, Herenweg Heemstede. _e namens de kinderen hartelijk dank aan allen i in welke vorm dan ook ons 40-jarig huwelijks ki onvergetelijk hebben gemaakt. L. v. Gorkum N'. v. Gorkum-v. Wieringen roude. Dorpsstraat 25 Dank |i; ietf willen wij allen die op welke wijze ook, ons ideleven betoond hebben bij onze 55-jarige Jksherdenking de welgemeende dank van ons ïiden overbrengen. insdam, juni 1980. C. en M. J. van Loenen. „En wij wetendal degenen die God liefhebben, alle dingen medewerken ten goede Rom. 8:28 a. [Heden nam de Here tot Zich, mijn lieve, onver- olijke man. onze lieve, zorgzame vader Heijme Leendert Beukelman [op de leeftijd van 68 jaar. I E. C. Beukelman-Lagerwerf Hans en Els. Rhoon. 10 juni 1980 Pinksterbloem 6. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7 tot 8.30 uur in de grote zaal van de Geref. kerk aan de Kleidijk te Rhoon. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 14 juni a.s. om 11 uur in de Geref. kerk, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de algeme ne begraafplaats. (Nieuwe ingang aan de Via- ductweg) te Rhoon. Vertrek vanaf de kerk om 12 uur. Kerkeraad en gemeente van de Gereformeer de kerk te Rhoon geven met groot verdriet kennis van het overlijden van Heijme Beukelman Ruim 40 jaar heeft hij onze gemeente gediend; eerst als diaken, later als ouderling. Als voorzitter van de kerkeraad in vacature- tijd en later als tweede voorzitter heeft hij leiding gegeven aan onze gemeente. Zijn wijs heid. geloof en trouw gaven hem grote invloed. Aanstaande zondag zou hij zijn afgetreden, God heeft hem eerder afgelost. Wij bidden zijn vrouw en kinderen Gods zegen toe. Namens kerkeraad en gemeente Ds. J. Kroeze voorzitter. E. A. Spruijt secretaris. Rhoon 10 juni 1980. .Onze fijne vriend Heijme Beukelman mocht bij zijn Heiland komen. Voor hem zijn wij dankbaar; wij zullen hem missen. Rep, Hans en Els, God moge jullie nabij zijn, kracht geven en troosten. De vrienden. Rhoon, 10 juni 1980. De Hervormde gemeente van Rhoon leeft mee met haar zustergemeente bij het overlijden van onze vriend en broeder Heijme Beukelman Wij denken met dankbaarheid aan zijn inzet J^or de samenwerking tussen beide kerken. °d zegene zijn vrouw en kinderen. centrale kerkeraad Ds. G. J. van den Bogerd, Praeses Scriba Rhoon, 10 juni 1980. Vader, dat uw liefd'ons blijk; Zoon maak ons uw beeld gelijk; Geest, zend uwen troost ons neer; drieënig God, U zij al d'eer. Heden nam God tot Zich, op de leeftijd van 63 jaar onze lieve man en vader Mr. Willem Geuchies advocaat procureur te Leidschendam Mini Geuchies-Voogd en kinderen 2264 AE Leidschendam, 10 juni 1980 Voorburgseweg 4 De gedachtenisdienst zal worden gehouden in de aula van de begraafplaats „Noorthey" aan de Tuinenlaan te Leidschendam, op vrijdag 13 juni 1980 om 13.00 uur, waarna de teraardebe stelling aldaar zal plaatsvinden. Geen bloemen. Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. De Here heeft uit ons midden weggenomen onze broer, zwager en oom Willem Geuchies op de leeftijd van 63 jaar. Heerde: B. Geuchies M. Geuchies-Kok Alphen aan de Rijn: J. E. Geuchies A. M. Geuchies-Kuyken Christien en Marius Anke Leidschendam, 10 juni 1980. Heden nam de Here uit onze familiekring tot Zich onze zwager en oom Willem Geuchies op de leeftijd van 63 jaar. Winterswijk: J. H. Duif er J. W. Dulfer-Voogd Klundert: G. van Zuilekom G. van Zuilekom-Voogd Vlierden: G. Voogd A. J. Voogd-Heijerman neven en nichten 10 juni 1980. De Heere nam tot Zich in Zijn heerlijkheid onze geliefde man, vader en grootvader Harm Schuurman op de leeftijd van 74 jaar. Echtgenoot van R. Schuurman-Warringa „De Heer is mijn herder 9501 VX Stadskanaal, 10 juni 1980 Europaplein 103 R. Schuurman-Warringa Vied derveen: G. Kloeze-Schuurman J. K. Kloeze Stadskanaal: J. Schuurman W. C. Schuurman-Bosch T. Schuurman D. Schuurman-Brons Breukelen: E. Schuurman L. Schuurmah-Huizenga Vlaardingen: G. Baauw-Schuurman A. Baauw Delfzijl: L. Olijve-Schuurman J. Olijve Nw. Buinen: R. van der Vinne-Schuurman A. van der Vinne en Kleinkinderen De begrafenis is bepaald op vrijdag 13 juni a.s. om 14.00 uur op de Ned. Herv. begraafplaats, Brugstraat te Stadskanaal. Vooraf wordt er een samenkomst gehouden in de Gereformeerde Kerk, Wilhelminalaan 2 te Stadskanaal, aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Zie, ik sta aan de deur en ik klop, indien iemand naar mijn stem hoort en de deur opent, ik zal bij Hem binnenkomen en avondmaal met Hem houden en Hij met mij. Openbaring 3-20 Heden is. nog onverwacht, rustig van ons heen gegaan mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgza me moeder en oma Lena van Heusden-Nuijt op de leeftijd van 70 jaar. Vlaardingen: C. van Heusden P. Roskam-van Heusden W. A. Roskam Maasdijk: L. D. van Heusden M. J. van Heusden-Verboom Vlaardingen: C. L. Groen-van Heusden J. Groen en kleinkinderen 3131 CR Vlaardingen, 9 juni 1980 Markt 51. Geiegenheid voor condoleantiebezoek donder dag- en vrijdagavond van 8 tot 9 uur in het woonhuis, Markt 51, waar mijn vrouw, onze moeder ligt opgebaard. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 14 juni a.s. om 11 uur in de aula van de algemene begraafplaats „Emaus", waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben. Vertrek van het woonhuis om 10.45 uur Eigenlijk kun je van die luchtige poloshirts en sweatshirts niet genoeg hebben. Denk 's aan je vakantie, een avondje naar de bioscoop, je vrije weekend of een wandeling langs de boulevard van Scheveningen. En je ziet: óók de prijzen zijn luchtig. Zoek maar uit. Nti bij Kreymborg. Links: Piqué poloshirt van 100% katoen. Wit, rose, bleu of marine. S.M.L. 29.- Midden: Piqué polo shirt van 100% katoen. Streep met uni kraag. Fond in wit, bleu of zachtgeel. S.M. J5.- Rechts: Sweatshirt van 100% katoen. Strepen in 2 kleurkombinaties, o.a. rose-turquoise-bleu. S.M.L. 29.- Evenals een moede hinde naar het klare water smacht, schreeuwt mijn ziel om God te vinden, die ik ademloos verwacht. Psalm 42: la. Na een langdurig moedig gedragen lijden nam God tot Zich Zijn moegestreden kind, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Gerarda de Boer-Heijns, weduwe van Herman Jan de Boer op de leeftijd van 79 jaar. H. A. de Boer M. de Boer-van der Hel Gerrie en Nico Cees en Hans Teusje en Paul Marianne en Herman Hanneke en Teun Herman Jan Willeke Utrecht. 11 juni 1980 „Tamarinde". Neckardreef 6 Correspondentieadres: Teun de Jager, Dreef 20. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Tamarinde". Gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag van 11.00 tot 11.30 uur. Geen bloemen. Vrijdag 13 juni zal om 11.30 uur een rouw dienst worden gehouden in „Tamarinde", waarna om 12.15 uur de teraardebestelling zaj plaatshebben op de begraafplaats Daelwijck, Floridadreef. Na een smartelijk lijden is van ons heengegaan geheel rustend op het volbrachte werk van haar Here en Heiland onze geliefde schoon zuster mevr. Gerarda de Boer-Heijns wed. van de heer H. J. de Boer. Laatst gewoond hebbende te Utrecht huize Tamarinde, Neckardreef no. 6. „Er blijft dan een rust over voor het volk Gods" Hebr. 4 9 Om en Bij 2*, Den Haag. mw. J. A. de Boer De Leegte 93, Epe (G.), fam. J. H. de Boer Monfe. Bekkerlaan 45, Rijswijk (Z-H). fam. G. de Boer. „Mijn genade is U genoeg" Plotseling is van ons heengegaan onze lieve Tante echtgenote van F. F. de Jong Gorredijk, 10 juni 1980 Warmehoek 6. Bodegraven: Martje en Marinus Both Giekerk: Akke en Klaas Kattouw Mascha, Ewout, Matthijs Veenendaal: Geertje en Wim Vochteloo Mirjam, Judith Bodegraven: Jan Both Nieuwerkerk a.d. IJssel: Jannie en Arie van Bostelen Esther Lippenhuizen: Rinus en Els Both Marijn Bodegraven: Wim Both Bodegraven: Herman en Auke Both Nieuwe Niedorp: Hiltje Both en Joep van Dongen Noordwijk a. Zee: Lena Both Bodegraven: Marrie Roelie Pieter Wij bidden oom Gods sterkte toe. Van een onzer verslaggevers ARNHEM Rondom de gewoonlijk van activiteiten bruisen de Rijnhal in Arnhem (onder meer de NCRV is er een regelmatige gast) is er nu ook leven in de brouwerij in meer negatieve zin Financieel-administratief zou het er een puin hoop zijn. Dit zal er wel op uitdraaien dat de directeur, wiens beleid gefaald zou hebben, in de loop van deze week zijn ontslag zal krijgen. Om de Rijnhal aan een faillissement te laten ontsnappen, moet de gemeente Arnhem drie ton extra uitgeven. Die drie ton komt nog eens bij de ongeveer een en een kwart miljoen gulden, zijnde het jaarlijkse tekort van de Rijnhal, waarvoor de gemeen te Arnhem toch al pleegt op te draai en. Reorganisatie staat dan ook hoog in het vaandel geschreven. Krachtens een statutenwijziging komt er ook een nieuw bestuur, op zijn minst ge deeltelijk. Na de operatie zal de ge meente een dikkere vinger in de pap hebben. Het extra tekort van drie ton wordt in een verslag van de gemeentelijke ac countant opgevoerd als bijzondere lasten. De post kwam onder meer tot stand door het helemaal niet of niet tijdig vereenden van rekeningen en door opgelopen boetes wegens het niet op tijd afdragen van belastingen Laat uw vakantie niet vergallen door opstandige ingewanden. Mei vakantie naar buitenland? Oat betekent, 'n ander klimaat, 'n ander levensritme en vooral ook ander eten Maar al te vaak wordt veel vakantieplezier bedorven doordat maag ot ingewanden In opstand komen. Krampen,opgeblazen gevoel, diarree, u weet °t wel. Zorg daarom dat u Tendosimol bij u hebt. Tabletten die uw spijsvertering weer in 't gareel brengen en korte metten fTfiinrlfMnlI maken met krampen en ICI lUvall I fVIJ diarree. Uitslwtend verkrijg- -ij |jfv j baar bij apotneker en orogist a J in doosjes met 20 tabletten in handige doordrukstnps. Prettige vakantie' anti-diarreelahletlen «St voor uit en thuis. De Heer heeft thuisgehaald onze lieve schoon zuster Grietje Ubels-Miedema Zij werd 86 jaar oud. Velp: R. Ubels D. Ubeis-Maas Baarn: J. Lunshof N. Lunshof-van Hilten Vries: G. Ubels Oakland (Cal.): E. Ubels H. Ubels-Mc. Curdy Assen: M. Elgersma-Ubels. 10 juni 1980. Dankbetuiging Als de overweldigende belangstelling, de bloemen en/of de vele tranen, Sammy opnieuw tot aards leven hadden kunnen wekken, dan zou hij nu ongetwijfeld fysiek weer in ons midden zijn. Maar aangezien dat menselijkerwijs niet mogelijk is, hebben wij berustend kracht geput uit uw blijken van medeleven en daarvoor zeggen wij u recht harte lijk dank. Het zal begrip bij u vinden, dat wij om anderen niet te kort te doen (vanwege de veelheid) het noemen van namen van instellingen, organisa ties. scholen en/of personen achterwege hebben moe ten laten. Mr J. D C. Strijk Mevr. L. L. Strijk-Walcott Irene Ricardo (Carlo) Michael (Mike) en premies. Volgens de vooreitter van het stichtingsbestuur Rijnhal, het WD-Tweede Kamerlid A. Ploeg, is het inschakelen van de stadsaccoun- tant een grote fout geweest. De man zat er eigenlijk met twee petten op: hij adviseerde èn hij controleerde. Derhalve zou de gemeente mede schuldig zijn. De afgelopen dagen zijn in de plaat selijke pers berichten verschenen over een op handen zijnde ontslag voor de directeur, de heer R. van Strien. Commentaar van de heer Van Strien: „Officiel weet ik nog van niets. Het bestuur heeft mij nog niets meegedeeld. Mogelijk is er uit het bestuur geklapt. Ik ben uitgenodigd voor een vergadering van het dage lijks bestuur aanstaande vrijdag." De heer Van Strien zegt dat hij in de bladen drie lezingen is tegengeko men. Een ervan is dat hij voor 1 september a.s. zijn ontslag moet aan bieden; zo niet dan wordt een ont slagprocedure in gang gezet. Ontslag zou er ook komen voor de adjunct- directrice. Gisteren wilden B en W nog geen reactie op de laatste ontwikkelingen geven. Wel werd via de afdeling voor lichting meegedeeld dat men in ieder geval de kritiek op de stadsaccoun- tant niet terecht vindt, al kunnen er achteraf misschien vraagtekens gezet worden bij diens dubbelfunctie in dit opzicht. Verder is zeker dat de ge meente de drie ton zal betalen en dat zij meer invloed op het reilen en zei len van de Rijnhal wil. Lijst CHU vastgesteld Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De CHU heeft gisteren de definitieve kandidatenlijst voor de komende Kamerverkiezingen be kendgemaakt. De lijst is vrijwel ge lijk aan de voorlopige die afgelopen zaterdag werd opgesteld na regionale groepsvergaderingen van de CHU. Het verschil bestaat daaruit dat me vrouw C. H. Evenhuis-van Essen «op de voorlopige lijst op de zesde plaats) en W. A. Mateman (op de voorlopige lijst op de achtste plaats) van plaats hebben gewisseld. UTRECHT (ANP) De FNV-leden bij Philips gaan in meerderheid ak koord met het onderhandelinsresul- taat voor een nieuwe tweejarige CAO. Zij stellen als voorbehoud dat er een garantie op tafel komt dat op 1 janua ri van het volgend jaar een nieuwe functieclassificatiesysteem (herwaar dering van de functies) bij het bedrijf wordt ingevoerd. Volgens bestuurder A. van der Veen van de industriebond FNV wordt er al jaren bij Philips over functieclassificatie gepraat zonder concrete resultaten. Van der Veen wilde niet zeggen wat er gaat gebeu ren wanner Philips geen concrete toe zeggingen wil doen. Dan zal de bond de leden opnieuw raadplegen. Niet uitgesloten is dat de leden dan het CAO-resultaat alsnog verwerpen. De leden van de industriebond FNV werkzaam bij Philips waren niet al leen ontevreden over de functieclassi ficatie maar ook over de magere re sultaten op het gebied van de ar beidstijdverkorting. Maar net als on langs bij Hoogovens bleek ook bij Philips de meerderheid uiteindelijk bereid de povere afspraken over ar beidstijdverkorting dan maar te slik- ken en de materiële voordelen van de nieuwe CAO mee te nemen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 13