I BIJTANKEN CNV- FAMILIEBERICHTEN SAMEN OP DE GOEDE WE boekhouder m.b.a. Laat uw vakantie niet bederven dooreen bedorven maag of diarre stichting bijzondere cursussen MAANDAG 9 JUNI 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Goedemorgen Betsy en Jo Van harte gefeliciteerd bruidspaar met jullie 30 jarig huwelijk door Wim en Tiny Hartelijk gefeliciteerd oma van Dijk van al uw kleinkinderen en achterkleinkinderen met uw 85ste verjaardag. 12 juni 1930 12 juni 1980 God zij geprezen met ontzag, Hij overlaadt ons dag aan dag met Zijne gunstbewijzen. Blij en dankbaar willen wij gedenken dat onze ou ders en grootouders G. van Eek A. K. van Eck-Vermeul D.V. op 12 juni 1 50 jaar getrouwd zijn. Boskoop: Gerard en Adrie Klaas en Janny Atie en IJsbrand Waterdown (Can.): Koos en Teunie Alblasserdam: Tom en Wil Boskoop: Kees en Nel en kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 13 juni 1980 in „De Loods" (achter de Ger. Kerk), Zijde 11, Boskoop van 17.00-18.00 uur. 2771 WZ, Boskoop, Hamwijck 11. De Heer is mijn Herder Gezang 14 Liedboek God haalde voor ons onverwachts, zijn kinde ren tot Zich, mijn lieve man, onze lieve hait en pake en mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom Rients Bruinsma Jan Feike Bruinsma op de leeftijd van resp. 58 en 27 jaar Wij hoeven niet in 't donker ver der, in twijfel en onzekerheid: want voor ons gaat de goede Her der, van wie ons zelfs de dood niet scheidt. De Krim: S. Bruinsma-de Witte Dedemsvaart: Gery en Klaas Thalen Jeroen Nieuw-Amsterdam: Aly en Catharinus Winkel Gramsbergen: Hotze Bruinsma De Krim, 6 juni 1980 Posthoornweg 54 De begrafenis zal plaatshebben woensdag 11 juni a.s. op de begraafplaats te De Krim. De rouwdienst zal worden gehouden in de Gere formeerde Kerk te De Krim; aanvang 14.00 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 14.30 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. En dit is de wil van Hem, die Mij gezonden heeft, dat Ik van alles wat Hij Mij gegeven heeft, niets verloren late gaan, maar het op- wekke ten jongsten dage. Met diepe droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager R. Bruinsma op de leeftijd van 58 jaar en zijn zoon, onze neef, J. F. Bruinsma op de leeftijd van 27 jaar. Moge God onze zuster, haar kinderen en ons tot troost zijn. Zuidlaren: A. de Witte Beetsterzwaag: G. de Witte-Rinsema Franeker: S. de Witte-van Buren 't Harde: A. Smid-de Witte Ka tl ijk: D. Elgersma S. Elgersma-de Witte Wij he: J. de Witte G. de Witte-van Buren Amsterdam: D. Swijtink J. Swijtink-Gerritsen Hoogeveen: S. de Witte G. de Witte-Drenten Wons: H. de Witte A. de Witte-Hannema Heemse: L. de Visser H. de Visser-de Witte 6 juni 1980. Plotseling werden door een noodlottig ongeval uit ons midden weggerukt onze broer, zwager en oom Rients Bruinsma en zijn zoon, onze neef Jan Feike op de respectievelijke leeftijden van 58 en 27 jaar. Wanneer de liefste mens ontviel, wanneer God vroeg je mooiste bezit, luister dan maar en wacht en kniel: 't is God Geest zelf, die voor je bidt. De Krim (Ov.), 6 juni 1980. Familie Bruinsma Noord-Oostpolder, Canada en Sexbierum. Met diepe verslagenheid geven wij u kennis dat God plotseling uit ons midden weg nam ouderling Rients Bruinsma en zijn zoon Jan Ouderling Bruinsma heeft gedurende vele ja ren onze Kerk en daarmee zijn Heer en Hei land gediend. Wij wensen zuster Bruinsma en haar kinderen toe dat zij troost en kracht mogen putten uit 't geloof in de opgestane Heer. De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te De Krim, S. Groen, praeses F. C. A. van Faassen, scriba O Jezus, hoe vertrouwd en goed klinkt mij uw naam in 't oor, als ik van alles scheiden moet gaat nog die naam mij voor Lied 446:6 Met droefheid in ons hart geven wij u kennis, dat de Here op Zijn tijd en wijze uit ons midden heeft weg genomen, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Hendrik Kuijvenhoven echtgenoot van Elisabeth van Staalduinen op de leeftijd van 67 jaar Naaldwijk: E. Kuijvenhoven-van Staalduinen Nieuwerkerk (Zeeland) Wim-Adri en Marlies Naaldwijk: Ria 2671 KV Naaldwijk, 7 juni 1980 Tomatenstraat 14 Aan het woonhuis geen bezoek De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 11 juni om 13.30 uur in de „Ontmoetingskerk", Anjerlaan 47, Naald wijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Geestweg 1 te Naaldwijk, omstreeks 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal van de „Ontmoetingskerk". Hij is verlost. God heeft hem wel gedaan Na een langdurig en smartelijk lijden heeft God tot Zich genomen onze geliefde zoon, schoonzoon, broer en zwager Hendrik Kuyvenhoven echtgenoot van E. Kuyvenhoven- van Staalduinen in de leeftijd van 67 jaar Fam. Kuyvenhoven Fam. van Staalduinen Naaldwijk, 7 juni 1980. Heden nam de Heer vrij plotseling tot Zich mijn geliefde vrouw en onze zorgzame moeder, behuwdmoeder en oma Neeltje Dekker echtgenote van Jacobus de Feijter op de leeftijd van 78 jaar „Zalig zijn de doden die in de Heer sterven" Openbaring 14:13 Terneuzen: J. de Feijter A. T. de Feijter Hans en Nettie Hoogeveen: S. Nyhoff-de Feijter G. H. Nyhoff Els. Ankie, Jeanine Gert-Jan Terneuzen: J. A. de Feijter Heinkenszand: P. L. de Feijter M. S. de Feijter-Dhondt Ans, Annella, Jacco 5 juni 1980 Leeuwenlaan 4 4532 AD Terneuzen De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 10 juni a.s. om 13.30 uur op de Zuiderbegraaf plaats, na voorafgaande rouwdienst, vanuit de Opstandingskerk, Bellamystraat, aanvangen de om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Geen bloemen Heden nam de Heere geheel onverwachts uit ons midden weg, onze innig geliefde moeder en oma Geesje Miskotte Sinds 27 juli 1964 weduwe van Hendrik Dalvoorde op de leeftijd van 66 jaar „Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan" Psalm 39 10 (onberijmd) Wamsveld: Gerrit en Miny Henk Anneke Gretha Gerrianne Den Ham: Freek en Jannie Ger ja Gert en Bianca Den Ham: Jo en Jan Riëtte en Wilco Den Ham: Dirk 7683 PV Den Ham (Ov), 6 juni 1980 Linderweg 12 De rouwdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op woensdag 11 juni a.s. om 13.00 uur in het Hervormd Centrum „De Rank", Brinkstraat 8 te Den Ham, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Molenstraat te Den Ham. U wordt verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. De HEERE nam tot Zich onze lieve schoonzus ter en tante oud 81 jaar. Haren, 7 juni 1 Marchiena Mina Jonkhoff-Kuipers „En mij hiertoe door U bereid, opnemen in Uw heerlijkheid". Rottervalle: A. R. Jonkhoff A. G. Jonkhoff-Buwalda kinderen en kleinkinderen Tot onze ontsteltenis is plotseling op 7 juni 1980 in Dundas, Ontario Canada, overleden onze broer en zwager Jacob Feddes op de leeftijd van 64 jaar Meppel: H Feddes Heemse: W. Feddes J. Feddes-Ormel Bergentheim: R. Salomons-Feddes H. E. Salomons De Krim: M. Feddes A. M. Feddes-v.d Zand Bergentheim: W. A. Theisens-Feddes H. Theisens Vriezen veen: R. Feddes W. J. Feddes-Pier Rocky MnL House (Can.): F. Feddes J. Feddes-Buist Canbridge (Can.): B. Bos S. Bos-Ferrips De Heer heeft thuisgehaald zijn kind. onj lieve zuster en schoonzuster Wilhelmina Hendrika Nijhuis echtgenote van Theunis van Asperen op de leeftijd van 75 jaar. Amsterdam. J. Nijhuis-Hartman Brisbane, Australië, G. Hartsuiker-Nijhuis Th. Hartsuiker Leeuwarden. H. C. Bos-Nijhuis J. Bos Amsterdam, J. W. M. van Heest-van Asperen Amsterdam, 6 juni 1980. Onze zuster, schoon zuster en tante, mevrouw Elisabeth Foekking weduwe van G. N. M. Sleijser is uit haar aardse lij den verlost en in de eeuwige Heerlijkheid opgenomen. Zij werd ruim 80 jaar. Soesterberg: J. Blom-Foekking Hazerswoude: W A. Boehmer- Foekking A. A. Boehmer nichten en neven. Leiden, 7 juni 1980. Overleden mijn go de vriend, oom huisgenoot G. Roelink l Cor. 13:| Ton Correspondentie adres: A. J. Klijnsmit Middenweg 33 I, Amsterdam. Christelijk Nationaal Vakveto Ziektekostenverzekeringen Laagste tarieven i. echtpaar 92,50 p m. Bol even voof informatie Veste-Oegstgeest Rijnzichtweg 24, tel 071-170308. Leiden Fmanc.. hypotheken, verzekeringen ECUMENICAL HOLIDAYS Are you interested in a holiday for christians Irce different churches and countries? Send for more detailed information to Mr. Ed Ph. var der Brug. Associate Director Ecumenical Institute] ChSteau de Bossey. CH-1298 Céligny Switzerland. Q phone him 09-41.22.762531 Confectiebedrijf in Amsterdam vraagt een Van deze funktionaris wordt verwadl dat hij de boekhouding voert, zon draagt voor interne cijfers en kontak' ten onderhoudt met direktie. relaties fiskus etc Sollicitaties zenden naar Accountantskanta] Kooij, Maliebaan 36 te Utrecht (telef. info: 03 317344) f -Jr-TT, Entosorbine stopt diarree, zuivert de ingewanden en JIIJ^ j ,jitt Jr brengt de maag tot rust. Smaakt aangenaam. Helpt si Lees eersi de (ebnnksvoorschnften Het tijdig en regelmatig bijtanken van kennis is noodzakelijk: -om bij te blijven in het eigen vakgebied; -om aansluiting te behouden met het steeds hoger wordende niveau, -om met gezag te kunnen meepraten. -om met meer zelfvertrouwen uw werkzaamheden te kunnen verrichten. De Stichting Bijzondere Cursussen - SBC - biedt u hierbij de helpende hand Zij beschikt over een rijk geschakeerd pakket aan praktijk gerichte kursussen op het gebied van Techniek, Kadervorming en Talen. in onderstaand schema treft u de kursussen aan die in principe vanaf 1 augustus 1980 van start gaan in een groot aantal plaatsen in Nederland, zowel overdag als s-avonds van al deze kursussen kunt u nadere informatie aanvragen, inkiusief kursusplaats en tijd, met behulp van de coupon onderaan deze advertentie. De kursussen en andere aktiviteiten zijn genummerd en deze nummering kunt u gebruiken ter aanduiding van het onderwerp waarover u informatie wenst. SBC: Instituut voor technische opleidingen, dokumentatie- en leerstofontwikkeling, kadervorming en taalonderricht. Elektronika, Elektrotechniek en Besturingstechniek 1 Elektronika (div. kursussen) 2 Elektrotechniek (div. kursussen) 5 Schema- en schakeltechniek 4 Elektronische vermogens regeling 5 Logische schakelingen 6 Practicum ic techniek 7 Microcomputers 8 BASIC (computertaal) 9 inleiding computerkunde 10 Vrij programmeerbare besturingen 11 onderbrandmeester-A 12 Sl-eenheden 13 Scheepsautomatisering AenC Meet- en regel techniek en Procestechniek 14 Meet- en regeltechniek (A.I.O.B.M) 15 Kwaliteitsmetingen (analyzers) 16 Algemene proceskennis 17 Ketelwaterbehandeling 18 Ketelhuisbediening 19 Stooktechniek 20 Elementaire scheikunde Mechanische technieken 21 Hydrauliek(A.BenC) 22 Pneumatiek <A, B en C) 23 Hydrauliek/Pneumatiek (A.Ben C) 24 Koeltechniek (A, B en C) 25 Klimaatbeheersing (A en C) 26 Kraanbesturen 27 lastverpiaatsen 28 Heftruckbesturen 29 isometrisch tekenen 30 Ultrasoon onderzoek (A.ien li) Milieu, Hygiëne, Gevaarlijke Stoffen, Veiligheid en Energie 31 Milieutechniek 32 Geluid (in relatie tot milieu) 33 Vervoer gevaarlijke stoffen (A.B.W.H.CL.CI) 34 Levensmiddelen, mikro- bioiogie en hygiëne <M. L en 0) 35 Arbeidsveiligheidsrapport Kadervorming en -training 36 Leidinggeven 37 werkoverleg 38 Ondernemingsraad 39 Personeelsbeoordeling 40 Kommunikatie- en gesprekstraining 41 Vergader- en diskussievaardigheid 42 Personeelswerk 43 Teamvorming 44 Docententraining 45 wetgeving sociale zekerheid 46 Elementaire bedrijfskunde 47 Werkvoorbereider algemeen 48 Schriftelijk rapporteren 49 verslaglegging en notuleren 50 Operationele planning en budgettering si Talen intensieve-, groeps- en bedrijfs- kursussen in de talen: Arabisch. Deens, Duits, Engels, Frans. Indonesisch. Italiaans. Japans. Nederlands. Nieuw Grieks. Noors. Portugees (ook Braz. Portugees), Russisch. Servo Kroatisch. Spaans en Zweeds. 52 Materialenkennis kursussen op het gebied van Metaalkunde, Bouw, Chemie en Onderhoud, in samenwerking met de Stichting Cursussen Materialenkennis. Naast de genoemde kursusaktiviteiten beschikt SBC over een S3 afdeling bijzondere opdrachten die leerstof kan ontwikkelen voor kursussen op maat, gericht op de specifieke situatie in het betrokken bedrijf of organisatie. se afdeling diagnostische dokumentatie ontwikkeling die overzichtelijke en gemakkelijk toegankelijke dokumentatie kan ontwikkelen voor technische installaties ter bevordering van een optimale bedrijfszekerheid. 55 vertaalbureau dat vertalingen kan verzorgen vanuit het Nederlands. Engels. Frans en Duits in een van deze talen, en indien gewenst ook vanuit - en in andere talen. Postbus 415 3330 AK Zwijndrecht Tel 078-19 40 00 SBC-konferenlie-oord Huize "Hef Laar - Ommen

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8