Trouw weet u zaterdags precies te vertellen waar ze nog leerkrachten kunnen gebruiken. ambtelijk secretaris (mm academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam De Vereniging van Nederlandse Gemeenten hoofd personeels zaken (m/v) directeur medische zaken, onderwijs en onderzoek C-cursussen Engels LO Handenarbeid LO Tekenen LO Lich. Oefening LO Akte K Akte U Muzikale vorming Applicatiecursussen volledig bevoegd onderwij zeres) (VNG) part-time Vereniging van Nederlandse Gemeenten Stichting Hervormde Diaconale lëhuizen te Groningen BERNLEF directeur (m/v) gemeente arnhem DIRECTEUR Chr. Pedagogische Academie - Oegstgeest Hazenboslaan 101, tel. 071-156740 Voor de cursus 1980-1981 kan reeds aanmelding plaats vinden voor onze C-cursussen. Bij voldoende deelname zullen de volgende cursussen op maandag 25 augustus 1980 starten: (in samenwerking met het Gehrels instituut) Voor informatie en inschrijving kan men zich telefo nisch of schriftelijk melden bij het secretariaat van de academie. Voor deze cursussen is inschrijving mogelijk bij de pedagogische academie (dus niet meer bij het Ministe rie van Onderwijs). Aanmeldingsformulieren zijn te verkrijgen bij het secretariaat van de academie. Na ontvangst van het aanmeldingsformulier krijgen wij in juni van het Ministerie bericht over wel of niet toelating c.q. plaatsing op een wachtlijst. Reeds ingediende aanmeldingen blijven gehandhaafd! staat de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten voor. Ter ondersteuning van het SECRETARIAAT VAN DE ONDERNEMINGSRAAD VAN HET BUREAU BESTUURSZAKEN EN VAN DE CENTRALE ONDERNEMINGSRAAD vraagt de V.N.G. een Vacaturenummer 3.82 Functie-informatie: De aan te stelten functionaris of -resse zal, onder verantwoordelijk heid van de gekozen secretaris(sen) van de genoemde raden, worden belast met de voorbereiding en de verslaglegging van vergaderingen; het verzamelen en documenteren van voor de raden relevante infor matie; de bewaking en afhandeling van procedures en afspraken en meer in algemene zin - met het bie den van ondersteuning aan zowel de secretaris(sen) als de individuele leden. De werktijd zal ongeveer 20 uur per week bedragen, de aard van het werk brengt met zich mee, dat niet steeds op vaste tijden zal kun nen worden gewerkt. Functie-eisen: De gedachten gaan uit naar iemand van middelbaar niveau met secre tariële ervaring (met name v.w.b. notuleren) die vanuit belangstel ling voor het ondernemingsraad- werk een bijdrage kan leveren aan de verdere ontwikkeling daarvan. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden: Het aanstellingssalaris is afhanke lijk van opleiding, ervaring en be kwaamheid. Bij gebleken geschikt heid is een maximum salaris be reikbaar van 50% van f, 2.632, De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid (o.a. deelname aan het Algemeen burgerlijk pensioenfonds, verplaatsingskostenregeling enz.). Psychologisch onderzoek: Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psycho logisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt door de psycholoog met de sollicitant(e) besproken, welke laatste dan kan beslissen of hij/zij de sollicitatie wenst te handhaven. Zo dit rriet het geval is, wordt geen rapport uitgebracht. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties (met ver melding van het vacaturenummer) kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken, Postbus 30435, 2500 GK 's-Gravenhage. Men gelieve een volledige opsom ming van personalia, opleidingen en werkkringen, alsmede een pas foto bij te sluiten. De inzendtermijn sluit 14 dagen na verschijnen van de oproep in dit blad. Telefonische informatie kan wor den ingewonnen bij de afdeling Personeelszaken (toestel 560/562). 'bruto per maand. Nassaulaan 12, 's-Gravenhage Telefoon 070 624721 beheert twee verzorgingstehuizèn voor ouderen, alsmede een verpleeghuis. Voor het verzorgingstehuis te Groningen (215 bewoners, die een ruime mate van zorg behoeven en to taal 135 medewerkers), vraagt het bestuur wegens vertrek van de huidige functionaris een De inhoud van deze functie bestaat voornamelijk uit: - het scheppen van voorwaarden, zodanig dat bewoners zich kunnen welbe vinden; het leiden van het direktie-team; het bevorderen van een goed werkklimaat voor de medewerkers; het plegen van overleg met o.a. bewonerscommissie en ondernemings raad; het onderhouden van werk-contacten met o.a. med. adviseur, geestelijk verzorger, sociale begeleider, leider recreatie, coördinator vrijwilligers werk en externe relaties; voorbereiden van beleidsvoorstellen aan de hand van de ontwikkelingen in de bejaardenzorg. Onze gedachten gaan uit naar een functionaris van protestantse levens beschouwing met een (hogere) beroepsopleiding, die beschikt over leiding gevende capaciteiten en sociale vaardigheden. Ervaring in een leidinggevende functie op vergelijkbaar niveau is vereist, terwijl ervaring in de verzorgende sector tot aanbeveling strekt. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor de bejaarden tehuizen. Salarisgrenzen minimaal t 3.771,- en maximaal t 4.880,- bruto per maand. Pensioenregeling volgens het PGGM. Sollicitaties met opgave van persoonlijke gegeven, godsdienstige overtui ging, ervaring en referenties te richten aan het bestuur van de Stichting, Verl. Hereweg 173, 9721 AP Groningen. De heer W. Balijon, algemeen directeur van de Stichting, is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken (tel. 050 - 262125). het gemeente ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 465 bedden en 900 personeelsleden. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris ontstaat per 1 september 1980 een vakature Onder zijn/haar afdeling ressorteren een medewerker rechtspositie en pensioenen, een personeelsfunktionaris, een bedrijfsmaatschap pelijk werkster, alsmede de personeelsadministratie van 3 medewerkers. De aan te stellen funktionaris is rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan de Direkteur Algemene Zaken en neemt deel aan het kaderoverleg van het ziekenhuis. Het ziekenhuis wordt gekenmerkt door een open, informele, maar zakelijke sfeer, waarin ruimte is voor eigen verantwoordelijk heid van medewerkers. Binnen deze sfeer is het personeelsbeleid opgebouwd, waarbij is uitgegaan van praktische problemen en behoeften van afdelingen. Gevraagd: Wij zoeken iemand, die zich kan vinden binnen de beschreven verhoudingen en van daaruit wil werken aan een verdere uitbouw van het personeelsbeleid in ons ziekenhuis. Hiervoor is een vakopleiding op minimaal HBO-niveau en een aantal jaren ervaring, bij voorkeur in de gezondheidszorg, noodzakelijk (leeftijd 30 a 45 jaar). Inlichtingen worden gaarne verstrekt door dhr. W. A. Th. ten Velde, direkteur algemene zaken en de vertrekkende funktionaris, dhr. W. H. Jorritsma (tel. ,085-777777). De gemeente Arnhem kent uitstekende arbeidsvoorwaarden. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring van 3.177,tot 5.314,bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van het Gemeente Ziekenhuis, Wagnerlaan 55, 6800 EE Arnhem. Deze krant heeft een speciaal telefoon 1 nummervoor mensen die zin hebben in J i een abonnement 020 659388 Het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit telt thans 617 bedden. De nieuwbouw van de polikliniek is onlangs in uitvoering genomen. De uitbreiding van de kliniek naar 862 bedden is in vergevorderde staat van voorbereiding. Na een herstructurering van taken bestaat het zes leden tellende directieteam uit: een algemeen directeur, tevens voorzitter een directeur medische zaken, onderwijs en onderzoek een directeur patiëntenzaken een directeur economische zaken een adjunct-directeur personele zaken en organisatie en een adjunct-directeur financiële en materiële zaken. Binnen dit team vaceert de functie van Deze zal, naast de mede-verantwoordelijkheid voor de totale directievoering, belast zijn met het ontwikkelen en - doen - uitvoeren van het beleid ten aanzien van de medische zaken in het AZVU. Hij draagt zorg dat de academische ziekenhuistaken met betrekking tot - de orga nisatie van - het klinisch en poliklinisch onder wijs en onderzoek naar behoren worden ver vuld en onderhoudt daartoe nauwe contacten met de faculteit der geneeskunde. Hij bewaakt tevens de kwaliteit van de medische zorg. Verdere specifieke aandachtsgebieden zijn de polikliniek, de apotheek, de fysiotherapie, de ergotherapie, de audiovisuele dienst, de instru mentele dienst, de dienst medische administra tie en de laboratoria. Ter vervulling van de vacature gaan de ge dachten uit naar een medicus die: over managementkwaliteiten beschikt en in staat is in teamverband te functioneren inzicht -en zo mogelijk ervaring- heeft in de organisatie van de gezondheidszorg en het ziekenhuiswezen belangstelling heeft voor de specifieke functies van een academisch ziekenhuis m.n. het medisch wetenschappelijk onder wijs en onderzoek. Eventueel kan gelegenheid voor een ruime in- werkperiode worden geboden. Aan hen die zich nader omtrent deze functie willen oriënteren zal desgevraagd gaarne infor matie, in de vorm van een functiebeschrijving worden toegezonden. Van kandidaten wordt instemming verwacht met de christelijke levensvisie zoals geformu leerd in de grondslag van de Vereniging waarvan het ziekenhuis uitgaat. Leeftijd: niet jonger dan 35 jaar. Nadere informatie kan worden verkregen bij de wnd. directeur medische zaken, onderwijs en onderzoek, Prof. Dr. F.G. Bouman, De Boelelaan 1117 te Amsterdam, tel. 020- 548 3450 of 02949-1775 (privé) of bij het lid van de benoemingscommissie Prof. Dr. J. van der Meer (adres zie boven), tel. 020-548 2376 of 020-452874 (privé). Zij die de aandacht willen vestigen op eventuele kandidaten kunnen zich eveneens tot een van deze hoogleraren wenden. Schriftelijke sollicitaties binnen 3 weken zenden aan de voorzitter van het ziekenhuisbestuur, de heer J. Lanser, Troosterlaan 52, 3571 NN Utrecht. Voor vertrouwelijke behandeling van uw gegevens wordt ingestaan. In de loop van het jaar 1980 wordt de STICHTING COÖRDINATIE MARITIEM ONDERZOEK (CMO) opgericht, met als doelstelling "het stimuleren en coördineren van onderzoek en ontwikkeling voor de maritieme bedrijfstakken in Nederland". In het bestuur van de stichting zullen zijn verte genwoordigd: de organisaties Van de werkgevers en werknemers in de maritieme bedrijfs takken, de departementen van Wetenschapsbeleid, Verkeer en Waterstaat, Economische Zaken en Defensie (Marine), alsmede de belangrijkste maritieme onderzoekinstituten. De stichting, waarvan de bureaukosten door de overheid zullen worden gesubsidieerd, zal over een stafbureau beschikken dat onder leiding komt te staan van een Deze zal worden belast met de dagelijkse leiding van de stichting. Van hem wordt in de eerste plaats verwacht dat hij de uitdaging van een versterkte aanpak van de maritieme research met visie en durf aanneemt. Het kunnen "vertalen" van de behoeften van het bedrijfsleven naar de mogelijkheden van de research, en omgekeerd, is één van de belangrijkste voorwaarden voor deze functie. Aan de aan te stellen functionaris worden voorts de volgende eisen gesteld: - hij bezit goede management kwaliteiten en heeft bij voorkeur ervaring in het leiden van een or ganisatie op het gebied van research, engineering of consulting; - hij beschikt over goede contactuele eigenschappen en kan in teamverband werken; - hij heeft een opleiding genoten op academisch niveau; - hij beschikt over een goede (ook mondelinge) uitdrukkingsvaardigheid in de Engelse en zo mogelijk enkele'andere talen; - hij is bij voorkeur bekend met de maritieme bedrijfstakken in Nederland. De honorering van deze functie ligt op het niveau van die van een directeur bij de rijksoverheid. Belangstellenden voor deze functie en zij die de aandacht willen vestigen op mogelijke kandidaten, worden verzocht zich vóór 1 augustus a.s. schriftelijk te wenden tot de voorzitter van de Voorbereidingscommissie Coördinatie Maritiem Onderzoek, p/a Nederlands Maritiem Instituut, postbus 1555, 3000 BN Rotterdam. Tot 28 juni a.s. bestaat de mogelijkheid telefonische informatie te vragen aan de heer F.H.P. Trip, 010-114768. toestel 174.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24