hoofd I I doceiit(e) verpleegkunde Hoofdcentrale sterilisatie ETL hernesseroord menirix/mentor hoofd van de operatie-afdeling rfë. DEHARTENBERG-EDE INTERCONFESSIONELE STICHTING GEZONDHEIDSZORG TIEL praktijkbegeleidster ziekenverzorgenden een kraamverzorgster DIAKONESSENHUIS! GRONINGEN VERPLEEGHUISARTS EEN PREDIKANT(E) PRAKTIJKBEGELEID(ST)ER - STICHTING OPLEIDINGEN VAN AMSTERDAMSE ZIEKENHUIZEN Bij de S.O.V.A.Z., de opleidingsschool voor Verpleegkundigen van 8 Amsterdamse Ziekenhuizen, ontstaan binnenkort twee vakatures voor Het betreft een volledige weektaak. Wij vragen A-Verpleegkundigen, liefst met ervaring en goede didaktische kwaliteiten, met een voltooide docentenopleiding. De taak bestaat o.a. uit: - begeleiden van groepen - geven van lessen Verpleegkunde - mede ontwikkelen van het Verpleegkundig Onderwijs Datum van indiensttreding 1 augustus a.s. Salariëring overeenkomstig C.A.O. ziekenhuiswezen, afhankelijk van ervaring en opleiding. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Mw. J.G. van Strien, telefoon: 020 - 18 02 02, toestel 245. Sollicitaties richten aan: Direktie S.O.V.A.Z., Overtoom 283, 1054 HW AMSTERDAM CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoornseweg 60. Ede. Telefoon (08382) 441. "De Hanenberg" is een leefgemeenschap waar 380 geestelijk gehandicapten - verspreid over 14 paviljoenen - wonen. Voor paviljoen "Giraffe", waar 30 jongens en mannen wonen in de leertijd van 20-50 jaar. zoeken wij per 1-9-1980 of eerder een Het paviljoen bestaat uit vier leefgroepen. Bij twee groepen waar zes en zeven personen wonen, is de doelstelling gericht op doorstroming naar de maatschappij en re-socialisatie. Bij de twee andere groepen, waar zeven en tien personen wonen, is de doelstelling ook maatschappij gericht, maar dan vanuit de inrichting als woonsituatie. Vrijwel alle bewoners bezoeken het Dag-Activiteiten-Centrum. De voor dese functie te stellen eisen sijn: e Z- of B-diploma met vervolgopleiding e ruime ervaring in de zwakzinnigenzorg e leiding kunnen geven aan een team van 17 personen, waarvan ongeveer 10 personen de Z-opieiding volgen e in teamverband kunnen werken o het proces van ouderparticipatie kunnen begeleiden o goede organisatorische en contactuele eigenschappen Gelet op het protestants christelijke karakter van onze vereniging «s een christelijke levensovertuiging vereist. Aanstelling vindt plaats in de rang van eerste verpleegkundige; de c a o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepasssing. inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de verpleegkundige dienst, de heer W.D. Hakkenberg, toestel 119. Schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de algemeen-directeur, Postbus 75,6710 BB Ede (Gld.). HERHAALDE EN GEWIJZIGDE OPROEP centrum voor geestelijk gehandicapten middelharnis j maakt deel uit van "de open ankh", stichting dienstver lening geestelijke gezondheidszorg. De "open ankh" is de voortzetting van de vereniging "ned. hervormde inrichtingen voor geestelijk hulpbehoeverv den".- "Hernesseroord". een inrichting voor de begeleiding, behandeling en op voeding van 340 geestelijk gehandicapten, treedt graag in kontakt met gegadigden voor de funktie van Binnen de inrichting draagt de mentrix/mentor (mede)verantwoordelijkheid voor; - de begeleiding van de leerling Z-verpleegkuodigen en van andere intern wonende personeelsleden. - het scheppen van een zo goed mogelijk woon- en leefklimaat - de begeleiding en stimulering van personeelsaktiviteiten in de recreatieve sector. Wij vragen: - een volwassen vrouw-of man met belangstelling voor en betrokkenheid met de jonge mens in ontwikkeling en opleiding. ervaring in vergelijkbaar werk is niet doorslaggevend maar wordt wel op prijs gesteld. - een theoretische onderbouw vergelijkbaar met H B O.-niveau strekt tot aanbeveling. Wij bieden: - salariëring en pensioenregeling volgens N Z.R.-regeling; verdere arbeids voorwaarden volgens de C.A.0 voor het ziekenhuiswezen. - een plaats in het team van medewerkers met de mogelijkheid om persoon lijke capaciteiten en ervaringen daadwerkelijk in te brengen. Belangstellenden voor deze funktie dienen te aanvaarden dat krachtens de doelstelling van de stichting "de open ankh" het evangelie voor de werk zaamheden richtinggevend is. Aan geinteresseerden in deze funktie wordt verzocht een eigenhandig geschreven brief met recente pas foto "vertrouwelijk" te zenden aan de geneesheer- dire kleur van "Hernesseroord", Postbus 16,3240 AA Middelharnis. Eerst na een persoonlijke kennismaking wordt gesproken over het inwinnen van inlichtingen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. In de drie ziekenhuizen in de West-Betuwe, St. Barbara te Culemborg, St. Andreas en Bethesda te Tiet, worden voorbereidingen getroffen om begin 1982 op te gaan in een nieuw streekziekenhuis voor de Betuwe in Tiel, waarvan de bouw reeds is begonnen. Het nieuwe ziekenhuis heeft een opnamekapaciteit voor 367patiënten; er zullen ongeveer 700 medewerkenden in werkzaam zijn. In het nieuwe ziekenhuis zal de afdeling O.K. bestaan uit 5 operatie-units, ingericht met de meest moderne apparatuur en waarbij de nieuwste werkwijzen zullen worden toegepast. Wij streven er nu al naar een goed en enthousiast team van medewerkers samen te stellen, mede omdat dit jaar het aantal specialismen reeds zal zijn uitgebreid met orthopedie en urologie. Voor de uitbreiding van ons team vragen wij op korte termijn een enthousiast die bereid is zich in te zetten voor een goed werkklimaat op de O.K. en die op grond van zijn of haar grote kennis en ervaring een bijdrage wil leveren in de ontwikkelingen, die er plaats vinden. Onze gedachten voor deze aantrekkelijke funktie gaan uit naar een O.K.-verpleeg kundige of assistent(e) met het NZR-diplo- ma, die beschikt oyer leidinggevende kapa- citeiten en die belangstelling heeft voor de organisatorische aspekten van het O.K.- gebeuren. Een (bijna) voltooide kaderopleiding wordt noodzakelijk geacht; ervaring in een soort gelijke funktie is gewenst. Woonruimte is beschikbaar. Wilt u meer informatie? Telefonische inlichtingen worden graag gegeven door mevrouw A.E. Schmidt, telefoon (03440) 1 33 44, toestel 112 of door zr. J. Wiering, telefoon (03440) 1 26 41toestel 111. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de afd. Personeelszaken van de Stichting Christelijke Ziekenverpleging St. Andreas- Bethesda, Postbus 24, 4000 AA Tiel. prof. chr. psycho - geriatrisch verpleeghuis „de breukelderhof' bennekom. v TOtnsch Iderhof* - In ons huis, dal deel uitmaakt van het Prot. Chr. Streekziekenhuiskomplex, trachten wij ge zamenlijk een goed leefklimaat voor 160 psy chisch gestoorde bejaarden te scheppen. Voor de goede begeleiding van leerling zieken verzorgenden zoeken wij - wegens aanvaarding van een andere funktie in ons huis van de huidige funktionaris - een die in het bezit is van diploma's B- en A-zieken- verpleging of B-ziekenverpleging. De werkzaamheden zullen bestaan uit de indivi duele begeleiding van ca. 25 leerling zieken verzorgenden, waarbij het aksent komt te liggen op integratie van theorie en praktijk en het bevorderen van het zelfstandig funktioneren. Dit alles vindt plaats in nauwe samenwerking met de afdelingsleiding en een kollega praktijk begeleidster. Voor deze funktie gelden als vereisten; het goed kunnen omgaan met mensen; het kunnen overdragen van kennis; zelfstandig kunnen werken; ervaring hebben in het werken met psychisch gestoorde bejaarden. Wij verwachten van kandidaten een christelijke levensovertuiging. Arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie worden graag ver strekt door zr. D J. de Knijff, verpleegkundig direktrice, tel. 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, 6721 KC Bennekom. 6 prot. chr. psycho - geriatrisch verpleeghuis „de breukelderhof" - bennekom. In ons huis, dat deel uitmaakt van het Prot. Chr. Streekziekenhuiskomplex, trachten wij gezamenlijk een goed leefklimaat voor 160 psychisch gestoorde bejaarden te scheppen. Voor de verzorging en verpleging van de be woners zoeken wij kontakt met enkele Voor deze funktie is het diploma ziekenver zorgende vereist. Arbeidsvoorwaarden volgens de CA.O.-zieken- huiswezen. Gezien de grondslag van ons verpleeghuis verwachten wij van kandidaten een christelijke levensovertuiging. Nadere inlichtingen worden U graag verstrekt door zr. DJ. de Knijff, verpleegkundig direk trice, tel. 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 116, 6721 KC Bennekom. „In de kraaminrichting" 't AMERSNEST", Btkenstalnselaan 18-22, Amerafoort kan worden geplaatst; in volledig dienstverband. Salariëring vol gens landelijke richtlijnen en onregelma tigheidstoeslag. Gunstige secundaire arbeidsvoor waarden. Aanmeldingen schriftelijk of telefonisch bij de leidster, tel.nr. 033-31214. Het Diakonessenhuis is een algemeen ziekenhuis met 422 bedden. De afdeling Centrale Sterilisatie ressorteert onder de ziekenhuis-apotheker. Binnenkort ontstaat op deze afdeling de vakature van Funktie-informatie De afdeling centrale sterilisatie verricht zijn taken ten behoeve van de verpleeg-afdelingen, de (para-)medische afdelingen, de poliklinieken en de operatie-afdeling (deze laatste afdeling na voltooiing van een inmiddels in uitvoering zijnde nieuwbouw van de afdeling centrale sterilisatie.) Het Hoofd geeft aan de aktiviteiten van de afdeling centrale sterilisatie leiding en heeft bovendien bemoeienis met de inkoop. Op de afdeling zijn 7 personen werkzaam, waarvan één waarnemend hoofd. De funktie brengt veel kontakten met de „gebruikers" met zich mee. Funktie-eisen /- Diploma A-Verpleegkundige en/of OK-Assistent - Aantekening Ethyleen-oxide of de bereidheid deze aantekening te behalen - Belangstelling op organisatorisch terrein en op het gebied van leidinggeven - Kennis van Operatie-instrumentarium strekt tot aanbeveling. Salariëring Aanstelling in de rang van Ie verpleegkundige (salarisgrenzen 2.533,08 - 2.909,93). Verdere uitloop is niet uitgesloten. Informaties Omtrent deze funktie kunt u verkrijgen bü drs. O.G. Groenewold, ziekenhuisapotheker, telefoon 050-258654, na 19.00 uur 05928-2540. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties richten aan de afdeling personeelzaken, Postbus 30034, 9700 RM Groningen. In ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum met een opnamekapaciteit van 270 lichamelijk zieken en 84 geestelijk gestoorde bejaarden, vragen wij een Tot de taken behoren: - het in multi-disciplinair verband zorgdragen voor de medische behandeling, de reaktivering en medebegeleiding van onze bewoners. - het bevorderen van aktiviteiten die gericht zijn op vergroting van de zelfstandigheid en aktieve betrokkenheid van onze bewoners bij hun eigen leefsituatie. - het als docent deelnemen aan de irvservice opleiding voor ziekenver zorgenden en het geven van klinische lessen. - het begeleiden van arts-assistenten in stageverband. het deelnemen aan de bereikbaarheidsdienst van ons team van 4 artsen. Voor deze funktie treden wij graag in kontakt met artsen die belangstelling hebben voor de specifieke problematiek van het verpleeghuis, die bij voorkeur ervaring hebben opgedaan in deze sektor, en die bereid zijn tot optimaal overleg met de kollega-artsen en andere disciplines in ons huis. Van kandida(a)t(e) wordt verwacht dat hij/zij kan instemmen met de evangelische grondslag van de Vereniging. Een psychologisch onderzoek zal eventueel deel uitmaken van de selektieprocedure. Bij de selektie zullen ook vertegenwoordigers uit de paramedische- en verpleegkundige dienst worden betrokken. De aanstelling zal geschieden konform de C.A.O. van het Ziekenhuiswezen. Belangstellenden kunnen voor inlichtingen over de funktie kontakt opnemen met mw. W.M. Scheps, hoofd medische dienst, telefoon: (020) - 45.83.51. tst. 223. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Laan van de Helende Meesters 2 1186 AM AMSTELVEEN Tel. 020 - 45 83 51 Uitgaande van de Chnsteh/ke Vereniging Hel Zonnehuis' met verpleeghuizen te Amstelveen, Beekbergen Doom Vtaardmgen Zuid horn en Z woile Het bestuur van de STICHTING STREEKZIEKENHUIS ALMELO beherend het SINT EUSABETH ZIEKENHUIS en het PRINSES IRENE ZIEKENHUIS te Almelo, wil graag in kontakt treden met die in een gedeeltelijke funktie het team van de geestelijk verzorgers kan versterken. De pastorale zorg (wordt uitgeoefend volgens de gedachten neergelegd in het rapport 'De dienst geestelijke verzorging van de ziekenhuizen' van de Nationale Ziekenhuisraad. De geestelijk verzorgers werken in teamverband in beide ziekenhuizen. Aanwezig zijn; 1 full-time N.H. prpdikant 1 part-time N.H. predikant 1 full-time R.K. pastor 1 half-time R.K. pastor 1 half-time Humanistisch raadsvrouw Door pensionering en de daarmee samenhangende interne opschuiving ontstaat de vakature van part-time prot. chr. geestelijk verzorger. Het ligt in de bedoeling om in overleg met de nieuw aan te stellen funktionaris overeen te komen hoeveel tijd aan deze funktie besteed zal worden. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij ds. J.J.P. Valeton, telefoon 05490-49911 en ds. A. van der Beek, telefoon 05486-16656. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het bestuur van de Stichting Streekziekenhuis Almelo, t.a.v. de kommissie geestelijke zaken. Laan van Kortrijk 91Almelo HOOGSTEDE Centrale Opleiding voor Verpleegkundigen Postbus 200 - 3850 AE Ermelo Ter uitbreiding van ons team is er per 1 aug. a.s. plaats voor een t.b.v. de Z-opleiding, voor leerlingen van de zwakzinnigeninrichting 's Heeren Loo-Lozenoord te Ermelo. Onze voorkeur gaat uit naar een Z-verpleegkundige die: ruime ervaring heeft in de zwakzinnigenzorg, een docenten- of gelijkwaardige opleiding heeft gevolgd of binnenkort afrondt, zelfstandig kan werken binnen een informele struktuur, een christelijke levensovertuiging heeft. De werkzaamheden bestaan o.a. uit; voeren van individuele gesprekken met leerlingen. houden van groepsgesprekken, meewerken aan het verder uitbouwen van praktijkbege leiding, kontakten onderhouden met het werkveld en docenten van de Z-opleiding. zich op de hoogte houden van de ontwikkelingen binnen de Z-opleiding en nieuwe inzichten in de zwakzinnigen zorg. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal het salaris minimaal 2383,22 en maksimaal 3016,27 bedragen (nivo jan. 80). Sollicitaties kun je richten aan de direkteur van de school, de heer J. B. Aarnoudse. Informatie kun je telefonisch inwinnen op nr. 03417-55551 (praktijkbegelei- dersteam). Sluitingsdatum: 17 juni a.s.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22