FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 7 JUNI 1980 Een fijne dag morgen. Toontje Dertig alweer! Je weet (heus) wel van wie. 1930 13 juni 1980 Als God ons zo heeft liefgehad, mijn dierba ren, moeten óók wij elkaar liefhebben. 1 Joh. 4 11 Wij zijn heel darïkbaar, dat we samen met onze ouders en grootouders Jan Holwerda Aaltje Holwerda-Bos mogen gedenken, dat ze D.V. vrijdag 13 juni a.s. 50 jaar getrouwd zijn. We hopen samen een feestelijke dag te hebben en stellen ook U graag in de gelegenheid hen te felicite ren óp vrijdag 13 juni a.s.. 's middags van 3.00-4.30 uur in Hotel Prakken, Brinkstraat 63 te Beilen. Thuis geen bezoek. Utrecht: Gé Holwerda Beilen: Albert en Lien Hepping-Holwerda Hein en Willemien Holwerda-Moes Dik en Tonny Holwerda-Noorman Ali Holwerda en kleinkinderen. Beilen, juni 1 Psalm 118 24 „Dit is de dag die de Here gemaakt heeft" is de tekst die onze ouders Jan Fernhout en Adriana van der Wiel 40 jaar geleden meekregen, toen zij in het huwelijk traden. Wij willen dit in dankbaarheid met elkaar D.V. op 20 juni vieren. Hun kinderen en kleinkinderen Tineke en Hans, Ingrid en Cythia. Marten en Janny, Marwin en Thea, Adri en Cor-Jan, Jeroen'en Saskia. Hilda en Ab, Piet en Bertha, Alice, Adri en Jan, Margreeth en Ton. Henk en Inge. Monique. Cees en Kitty, Edith, Johatx Gelegenheid om te feliciteren op 20 juni van 18.30- 20.00 uur in „Ons Centrum" - Putman Cramerstraat 4 (achter de Geref. kerk) - Enter. Roggestraat 7.9, 7468 EJ Enter juni 1980. Nu laat ons God de Here dankzeggen en Hem eren Lied 408 Onze lieve ouders en grootouders Herman van Leeuwen en Maria Schuller Zijn D.V. 20 juni a.s. 40 jaar getrouwd. Kolfstraat 49 1442 TB Purmerend. Hun dankbare kinderen en kleinkin deren: Oostzaan: 1 Ton en Ineke van Leeuwen Frank, Nico Druten: Marian en Cor Eijgenl?erger Astrid, Monique, René Amstelveen: Martine en Ton Kotterer Sascha, Wendy Als u hen wilt feliciteren bent u van harte welkom op zaterdag 21 juni a.s. in Rest. „Bosrand", Amstelveen- seweg 764, Atnsterdam-z. Receptie van 16.00-18.00 uur. In de vrede van Chn tus ontsliep in de nacht van 5 op 6 juni 1980 in het R.K. Ziekenhuis St Bonifacius te Lichtenvoorde geheel onver wacht. nog voorzien van de sacramenten van de zieken, onze dierbare broer, zwager en oom en onze beminde medebroeder Theophanes (Kwierinis Johannes) Notenboom O.F.M. oud-missionaris in Noorwegen oud pastoor te Haarlem en te Delft en rector in het bejaardencentrum St. Antoniushove te Lichtenvoorde Hij was 76 jaar oud, 58 jaar minderbroeder en 51 jaar priester. Moge hij rusten in de vtede van de verrezen Heer. Lichtenvoorde, 6 juni, 1980 Rapenburgsestraat 21. Namens de familie en de medebroeders: F. G. M. v.d. Brom O.F.M. Correspondentie-adres: A. N. Notenboom, Van Lennepstraat 40, Alphen a/d Rijn. Voor de medebroeders: Rapenburgsestraat 21, Lichtenvoorde. De overledene ligt opgebaard in het mortuari um van het R.K. Ziekenhuis St. Bonifacius aan de Dijkstraat te Lichtenvoorde. Maandagavond 9 .juni 1980 is er om 19.00 uur een voor-avondmisviering voor de overledene in de St. Bonifatiuskerk aan' de Rapenburgse straat te Lichtenvoorde. De uitvaartdienst zal zijn op dinsdag 10 juni om 11.00 uur in bovengenoemde kerk waarna de begrafenis in het priestergraf op het R.K. kerkhof aldaar. Wij zullen naar Zijn land geleid doorleven tot in eeuwigheid Gelovend in deze toekomst is ons voorgegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa Albert Otten in de leeftijd van 80 jaar H. Otten-Klamer Amsterdam: Gerda Struik-Otten Jan Struik Annette, Huub, Sebastiaan en Marianne Wilma Ronald Doorn: Bert Otten Jannie Otten-Steenwinkel Ronald Wendy John Dave Australië: Roel Otten Evelyn Otten-Montgomery Brett Gordon Joanne Debra 5 juni 1980 Willem de Zwijgerlaan 39, 3761 CP Soest Dinsdag 10 juni zal er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden om 10.30 uur in de Wilhelminakerk aan de Soesterbergsestraat 18 te Soest, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben om ongeveer 11.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Veldweg. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het gebouw „De Rank" achter de Wilhelminakerk. Ik voel de winden Gods vandaag; Vandaag hijs ik het zeil In de vaste hoop op een nieuwe dag ging vandaag van ons heen onze zeer geliefde broer, zwager en oom Albert Otten Op de leeftijd van 80 jaar. Amsterdam/Osdorp: J. R. Spaargaren-Otten Loenen a/d Vecht: A. Landstra-Otten L. Landstra Heerhugowaard: B. Klamer-Schmidt Haarlem: H. L. Luirink Waalre: K. Klamer W. J. Klamer-Biersteker Neven en nichten Soest, 5 juni 1 Enige kennisgeving Zich toevertrouwend aan de hoede van zijn Heer ontsliep mijn lieve man, onze vader en grootvader Jan Cornells Offereins arts 3 juni 1980. M. M. Offereins-van Leeuwen Odijk: M. J. C. Hartman-Offereins en E. G. Hartman A. J. Offereins en E. A. Offereins-Heyers A. M Teerhuis-Offereins en W. J. Teerhuis en kleinkinderen. Op zijn laatste gang naar het crematorium in Assen hebben alleen zijn vrouw, kinderen en naaste familie hem vergezeld. Onze trouwe kameraad Bertus van den Ham is dood Een dapper hart heeft opgehouden te slaan. Ondanks zijn zware ziekte heeft onze kame raad Bertus tot aan het eind van zijn leven tegen fascisme en neo-fascisme gestreden. Met name zijn rol bij het organiseren van onze tentoonstelling is spreekwoordelijk. Hij was een voorbeeld voor ons en voor na ons komende generaties. Wij treuren met zijn familie. St „We nemen het weer niet" 1933-19NU oud-gevangenen KZ Sachenhausen In het huis des Vaders zijn vele woningen Nog onverwacht heeft de Here thuis gehaald onze dierbare zwager Jan Treur Op de leeftijd van 70 jaar. Oudewetering: P. Bos-Burggraaff Waddinxveen: E. A. van Veen-Bos Bennekom: D. de Jong-Bos Uithoorn: T. Burggraaff-Bos Jac. Burggraaff J. A. v.d. Bijl-Bos C. v.d. Bijl Niezijl (Gr.), 5 juni 1980. In plaats van kaarten Het is onze droeve plicht u.kennis te geven dat op 87-jarige leeftijd is overleden Albertus van den Bunt Drager van de ere-medaille in goud, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Amsterdam, 5 juni 1980 „Maarten Lutherhuis" Namens de familie: H. A. van den Bunt Dirk Sonoystraat 36 1067 ZC Amsterdam. J. Timmer Executeur test De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van Uitvaartcentrum Zuid, Fred. Roes- kestraat 91 (tussen Parnassusweg en Amstel- veenseweg). De crematie zal plaats hebben dinsdag 10 juni om 11.30 uur in het crematorium Westgaarde, Ookmeerweg 275, einde Osdorper Ban, bereik baar met bus 23. Gelegenheid tot afscheidnemen een h^lf uur voor het vertrek van Uitvaartcentrum Zuid. Vertrek om 11.00 uur. Heden nam God voor ons nog onverwacht tot Zich mijn lieve man en onze vader Piet Corba op de leeftijd van 67 jaar. Amstelveen: T. Corba-Koop Amstelveen: C. Corba G. Corba-Meijer Hoofddorp: C. H. Versteeg-Corba P. Th. Versteeg. 6 juni 1980. Amsterdamseweg 326, 1182 HR Amstelveen. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantiebezoek maandag avond van 7-8 uur in uitvaartcentrum Bou- wens. Startbaan 7 hoek van der Hooplaan te Amstelveen. Op dinsdag 10 juni om 14.00 uur zal een rouw dienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk 273 te Amsterdam. Hierin zal voorgaan Prof. dr J. P. Versteeg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er nog gele genheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. In het verborgne van de hof aan 't kruis in stervensnood Heeft Hij aan ons de weg geleerd door lijden en door dood. Gelijk zich een vader ontfermt over zijn kinde ren zo ontfermde zich de Here over mijn lieve man. onze vader en grootvader Jan van den Bosch op de leeftijd van 69 jaar. Schiedam: P. van den Bosch-Bolderheij Emmeloord: Jan van den Bosch Marijke van den Bosch-Faasse Inge en Anneke Leiden: Nel van den Bosch Wolfheze: Aat van den Bosch Janny van den Bosch-Flipse Evelyn en Rob Purmerend: Dirk van den Bosch Hanny van den Bosch- Goudzwaard 3119 EV Schiedam, 5 juni 1980 Mgr. Nolenslaan 744 Hij die onfe lief was ligt opgebaard in de rouwkamer van het Noletziekenhuis, ingang Juliana van Stolbergstraat, Schiedam. Gelegenheid tot condoleance maandag 9 juni van 19.00 tot 19.45 uur. Dinsdag lé juni zal er om 11.00 uur in de kapel van het Noletziekenhuis een dienst van Woord en Gebed worden gehouden waarin zal voor- gaa"n Ds J. de Kievit, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Laan van Spierings'noek te Schiedam. Geen bezoek aan huis,— Geen bloemen. De Here heeft zijn kind thuisgehaald, onze broer en zwager Jan van den Bosch Echtgenoot van Nel Bolderhij In de leeftijd van 69 jaar. Schiedam: H. van der Ende-van den Bosch Schiedam: S. Kievit-van den Bosch Zwijndrecht: M. Goedvolk-van den Bosch J. Goedvolk Amersfoort: A. Kraan-van den Bosch Gouda: B. P. van den Bosch J. van den Bosch-Verkade Corr. adres: B. P. van den Bosch Joris van Spilbergenlaan 13, Gouda. Na vele jaren van lijden heeft de Hee)- tot Zich genomen in Heerlijkheid onze geliefde zwager Jan van den Bosch op de leeftijd van 69 jtkar. Vlaardingen: E. van der Vlis-Bolderheij M. van der Vlis J. J. Bolderheij Soest: J. Bolderheij M Bolderheij-van Dijk Schiedam, 5 juni 1980 „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets." In gelovig vertrouwen is van ons heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moe der en lieve oma Wilhelmina Hendrika van Asperen-Nijhuis op de leeftijd van 75 jaar. Amsterdam: Th. van Asperen Purmerend: Jenny Visscher-van Asperen Amsterdam: Nico van Asperen Henny van Asperen-Wijngaarden Papendrecht: Siem van Asperen Bets van Asperen-van Dijk Purmerend: Gerry Baller-van Asperen Papendrecht: Joop van Asperen Frouwkje van Asperen-Bosch Kleinkinderen en achterkleinkinderen 6 juni 1980 Hertspieghelweg 26 1055 KM Amsterdam Gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren dinsdagavond van 7-8 uur in de rouwkamer van het Sint Lucasziekenhuis, Jan Toorop- straat 164. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 11 juni te 15 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk. De Heer heeft thuisgehaald zijn kind, onze lieve zuster en schoonzuster Wilhelmina Hendrika Nijhuis echtgenote van Theunis van Asperen op de leeftijd van 75 jaar. Amsterdam, J. Hartman-Nijhuis Brisbane, Australië, G. Hartsuiker-Nijhuis Th. Hartsuiker Leeuwarden, H. C. Bos-Nijhuis J. Bos Amsterdam, J. W. M. van Heest-van Asperen Amsterdam, 6 juni 1980. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden is bespaard, delen wij U mede dat de Here uit ons midden wegnam, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Adrianus van Tusschenbroek weduwnaar van J. Bartelse in de ouderdom van 98 jaar. L. Jongerius-van Tusschenbroek A. Jongerius Pernis: P. J. van Tusschenbroek E. van Tusschenbroek- van Vliet klein- en achterkleinkinderen Pernis, 5 juni 1980 Vrijlandstraat 26. Geen bloemen De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben zaterdag 7 juni a.s. op de algemene be graafplaats te Pernis. Vertrek vanaf het woon huis om 10.30 uur. Gij zijt geweest, o Heer, en Gij zult wezen De zekerheid van allen die U vrezen. Geslachten gaan, geslachten zullen komen: wij zijn in uw ontferming opgenomen. Wij mogen bouwen op de vaste grond van uw beloften en van uw verbond. Ps. 90J Met deze zekerheid heeft geleefd en in dit vertrouwen is gestorven op de leeftijd van 64 jaar onze lieve zuster Ida Ringersma Velp (Gld.): C. J. Wijnsma-Ringersma Th. Wijnsma F. A. Weeda-Ringersma W. J. C. Weeda Oegstgeest: P. H. Ringersma W. Ringersma-den Hoed Amsterdam: W. H. Ringersma Rotterdam, 6 juni 1980 Memenkamp 12c. Corr.adres: fam. Th. Wijnsma, De Straatweiden 26. 6882 ED Velp (Gld.). Geen rouwbezoek. De teraardebestelling zal plaatsvinden dins dag 10 juni op de begraafplaats Charlois van de Hervormde Gemeente Rotterdam-Zuid, Charloisse Lagedijk 680, Rotterdam-Zuid. Vooraf wordt een dienst van woord cn gebed gehouden in de kapel van de begraafplaats, welke begint om 12.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de kapel van de begraafplaats. (Eens als de bazuinen klinken) Lied 300 Op 5 juni 1980 overleed in Rotterdam onze lieve, zorgzame tante Ida Haar leven was geven, zij zocht zich zelf niet. Lida en Gerrit Poppe en Herma Henk en Iet Chris en Marjan Jan en Corry Lida en Aart-Jan Vera en Graham Henk en Liesbeth Tom en Marja Pieter Achterneven en nichten. „In het Kruis zal 'k Eeuwig roemen" In vol vertroüwen op Gods beloften, nam Go< tot Zich jn Zijn Eeuwige Heerlijkheid onz lieve pleegmoeder, zuster en tante Maria van der Marei in de ouderdom van 78 jaar. Oostvoorne: J. A. van der Marei E. M. van der Marel-Luigjes Monster: S. M. de Smit-van der Marei nichten en neven Monster, 5 juni 1980 Burg. Kampschöerstraat 6 Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het Gerefob meerd Kerkcentrum, Burg. Kampschöerstraat 25. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag t juni van 16-17 uur De rouwdienst zal worden gehouden op maan- dag 9 juni om 13.30 uur. in de aula van de algemene begraafplaats te Monster, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. „God heb ik lief want die getrouwe Heer, hoort mijne stem mijn smekingen en klagen." Ps 116 vs 1 Heden behaagde het de Here, onverwachts tot Zich te nemen, njijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Gerardus Catsburg op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam G. J. Catsburg- Pruim Mijdrecht. 5 juni 1980 Hofland 120, 3641 GH Mijdrecht De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 9 juni a.s. om 14.00 uur in de Ge reformeerde Kerk, Pr. Bernhardlaan, waarna de teraarde bestelling zal plaats vinden op de Ned. Herv. begraafplaats. Kerkstraat, Mij drecht om plm. 14.45 uur. Gelegenheid tot con doleren na afloop van de teraardebestelling in gebouw „Kontakt", Pr. Bernhardlaan, Mijdrecht. Geen bloemen, geen toespraken, geen bezoek aan huis. Het medeleven en de toonde belangstelling, wij mochten ondervin na het overlijden onze geliefde zoon. 1 en oom Alle Hoekstra heeft ons bijzonder g gedaan. Langs deze weg onze h telijke dank. Uit aller naam: U. Hoekstra De Lichtkring Eykmanlaan 72 3571 JV Utrecht Met dankbaarheid ik terug aan de vriei schap en zorg, die u n man Henk Jan Moes en ook mij.in het verle hebt bewezen. Met n denk ik daarbij aai periode van ziekte Henk en alles wat daa en daaromheen gebeur Uw meeleven bij overlijden zoals dati dermeer bleek bij dei vaartdienst heeft i goed gedaan. Het is een welhaast onn gelijke taak u allen ini persooniijke.brief voor les te danken. Ik ben er van overtui dat uw gezindheid tijdi de ziekte en rondom overlijden van Henk i dezelfde is. Dank voor uw troost uw meeleven. Ik wens u graag toe ook u verder kunt gaan het vertrouwen op f beloften, die er altijd v ons allen zijn, ook in leven van alledag. G. Moes-Jo{ Utrecht, mei 1980. Gaarne willen wij hartelijk dank zeggen blijken van belangstelling, ontvangen na het ove den van onze lieve moeder, groot- en overgi moeder Jacomina Koole-Sinke Familie Koole Middelburg, juni 1980. Voor Uw medeleven, dat wij mochten ondervindt na het overlijden van onze lieve moeder en gra moeder Alberta Antje van Vliet-IIuising betuigen wij U onze welgemeende dank Uit aller naam: P Helder Rotterdam, juni 1980 Stuivingastraat 7. Voor uw hartelijke blijken van medeleven bij. overlijden van moeder Geertruida Mudde-Kroone betuigen wij hiermede or.ze oprechte dank. i Uit allee naam: N. Mudde Waalre, mei 1980. Wat grote mensen niet vertellen lees ik toch wel in de krant.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10